• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Kapříku,tak bud ráda,že chtějí pomoct,teda pokud se to dá vydržet. :grinning: ,někdy si to radši člověk udělásám.
Já byla chvíli venku a to je teda hnus,prší,ve městě mají prdlačku. :frowning2: Koupila jsem akorát album na dovolenkové fotky.
Na mimi nic,musím začít nakupovat věci i pro sebe,nějakou rozepínací košili,našla jsem si kojící,pantofle,cestovní tašku taky žádnou nemám.
26. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to my máme tašek milion, protože manžel je na ně úchylný :dizzy_face:
Holky hezký víkend, budu zase v pondělí pápá.
26. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak luci, já dneska v tý ikea koupila kromě těch prostěradel ještě nějakou podložku na matraci (nevím, zda to využejem, ale přišlo mi to docela dobrý, zvlášť, když mám tu postýlku s matrací půjčenou...), a pak jsem koupila jednu froté osušku s kapuckou, ale to až bude beruška větší a taky cestovní přebalovací podložku. no možná to jsou pitomosti a nevyužiju je, ale říkám si, že se to snad nakonec bude hodit... :slight_smile: a noční košilky, co jsou těhu a zároveň na kojení jsem si koupila cca před měsícem ve slevách. takže luci, nesmíš na sobě šetřit :slight_smile: a musíš si něco nakoupit....tady bylo taky dneska hnusně a navíc, jak jsem dojela z toho obchodu, tak jsem si musela jít lehnout, mi tvrdlo břicho trochu... :sweat_smile:
já tu asi taky o víkendu moc nebudu, jedem k babi na 80tiny, tak se těším, že uvidím celou rodinku...ale blbý je, že manža zase chytil nějakou rýmu, tak se teď dává dokupy a já doufám, že to nechytnu. manžel nikdy nebyl tolik nachlazený, jako letos. jako na potvoru... :frowning2:

kapříku, tak ať se hezky zadaří práce, ale ty moc nepracuj a nech ostatní, jo? :wink:
26. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my byli dnes venku!!!! na hodinku v kočárku za mámou v práci se pochlubit a pak po cestě domů sem se stavila u známé, co bude Rudíčka učit ve školce a nakonec jsme šli dál, já si dala čaj, malý se tam vyspal, přebalil, nakojil a zase jsme jeli,odpoledne ještě návštěva Kubíčka se sousedství,ale kluci spinkali, tak se ani neviděli,ale mámy aspoň pokecaly :grinning: a večer ještě jedna kukajda od známé a pak jsme tři hodiny nespali, pokadění a nemohli jsme se zase nahodit do rytmu,ale už spinká, tak snad bude dobrá noc...mějte se a kráásný víkend :sunglasses:
26. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo rudíku, tak to je úžo :slight_smile: už se na to taky těším až poprvé vyrazím s kočárem na spanilou jízdu :wink: hezký víkend
27. únor 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak to moc gratuluju :slight_smile: Kluci jsou pěkně veliký, klobouk dolů...Tak ať se jim na světě líbí a dělají vám samou radost :wink:

Milu, tobě taky gratuluju k chlapečkům :slight_smile: Já měla v inkubátoru oba drobečky a ještě k tomu bojovali s najakou infekcí, takže ty budeš mít už u sebe určitě brzy i Kryštůfka. Protože jsou to silní a velcí bojovníci :wink:
27. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, tady bylo přes víkend mrtvo :frowning2:

co jsi dělala luci?

jak jste postoupili s rekonstrukcí kapříku?

co mrcha chrobí? :wink:

já musím dnes do práce odvézt ten papírek na peníze a pak domů, už se těším, je tam vichr. A večer si čalouník odveze tu kuchyňskou sedačku:wink:
1. bře 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi. Já sem o víkendu jenom nakukovala a nikdo tu nebyl. My v sobotu byli chvíli venku a pak na návštěvě a včera jenom u tchýně a jinak doma. Zadali jsme na výrobu komodu. Tak se těším.,až bude hotová,ale prý to bude trvat tak dva měsíce. Jinak mě pořád trápí rýma,občas mi připadá,že je to rýma z nachlazení. Ale občas mám takovou tu sennou,jsem alergik na jarní časnou,takže už to taky začíná. Rozkvítají lísky,olše,břízy......
Včera jsem vařila rajskou,tu miluju,s hovězím a kolínkama. Tak ani nemusím dneska vařit.Ještě je tu taky luštěninová polévka od soboty.Tak budeme dojídat. :slight_smile:
Jak je u vás? U nás je krásně jasno a slunečno,ale dost větrno. :unamused:
1. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau :slight_smile: byla jsem na krvi a odpo volám na výsledky jestli začínám píchat ... předpoklad OPU příští neděle :wink:
1. bře 2010 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi super :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky :wink:
Evi tak jsme taky byli v sobotu v IKEI a koupila jsem přesně to samé co ty. jen ručníčky s kapuckou mám již delší dobu.
Jinak si představte, že jsem tam vyhrabala poslední kus toho koberce co jsem chtěla:slight_smile: Takže jsem ho taky koupila. Jo a koupila jsem i koberec do pokojíčku. Ten tedy v Hornbachu. V IKEI se mi nic moc nelíbilo.
Jinak máme byt vzhůru nohama. Vše je hotovo a pokojík připraven na malování. Vše oblepeno, vystěhováno.
Takže máme bordel v obýváku :frowning2:
No tak v týdnu musíme nakoupit barvy. Což je nakonec prekérka, protože ještě nejsem 100% rozhodlá jak vymalujeme. Určitě bude základ zelená, ale přemýšlím jestli udělám jednu stěnu žlutě, nebo ji nechám bílou a tak. Původně jsem tam chtěla takové proužky, ale to by se teď nehodilo k těm kobercům :unamused: No musím to tento týden vymyslet.

Tak a Chrobi super, že se to blíží. Jsem napnutá jak kšanda. už aby to bylo. Hlavně podávej podrobné info.

Luci já o víkendu taky vařila rajskou.

No a Kačí co napsat tobě? Strašně závidím....už bych chtěla mít Kubajze taky u sebe. :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žirafky, hold nám prostě není přáno a štěstí se k nám otočilo zády. 28.2. revize dělohy, vše je v albíčku, nemám sílu o tom psát, moc to bolí. Všem vám přeji v životě jen a jen to nejlepší, hlavně zdraví a štěstí. Dáváme si pauzu a tak chci za vším udělat tlustou čáru. I za koníkem, myslím, že mě pochopíte. Děkuju za všechnu podporu, alespoň jsem si zkusila na chvilku být těhulka :frowning2: Držte se žitafky moje :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindřiško to je mi strašně mooc líto kočko! Já vám tak moc držela palečky!
ale to že život není spravedlivej to tak prostě je :frowning2: :frowning2: :frowning2: kočko odpočiňte si a věřím že zase najdete sílu bojovat věřím tomu protože to mám za sebou...takže proto taky věřím že když se nevzdáte tak se to povede a jednou zvás budou šťastní rodiče uvidíš!!!!! Drž se kočko
1. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jindři.
................je mi to líto......... :pensive:
Ale až si oddechnete bojuj dál. Nic není ztraceno. Taky jsem to zažila a ne jednou :frowning2:
Tak se holka drž a až vysvitne sluníčko, načerpáš energii tak uvidíš.
Když budeš chtít, přijď se za náma podívat :dizzy_face: Rády tě uvidíme.
papa
1. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindřiško to snad není možné ... tak supr už bulím.. mám od rána na krajíčku tak ted mě to dostalo.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
1. bře 2010 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindřiško, to je mi moooc líto, vím, není jak utěšit, jen čas rány zahojí, držte se a příště to vyjde, věřím tomu....
1. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes tu taky nikdo není?
1. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdo jste měly dlouhej protokol? já mám začít píchat FSH až ve čtvrtek ... ted mě to úplně vykolejilo ... fakt nechápu
1. bře 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi já měla vždycky krátkej......... :unamused: Takže netuším
1. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě vím od wrtulky že se jede normálka od 2-3 DC tak jak krátkej tak toto mě ted trochu dorazilo
1. bře 2010 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, já taky měla krátkej, tak nevím...myslím, že luci měla dlouhej.

jindři, to je mi líto. :pensive: odpočiňte si a naberte sílu do dalšího boje....

jee kapříku, tak to je fajn, žes koupila to samé:slight_smile: hele a jakej koberec do pokojíčku? já taky váhám...i s tím vymalováním stejně jako ty...já našla takovýhle: http://www.zarizujidomov.cz/katalog/koberce/kusove-koberce-arte-espina/_t=19/_strana=1
já už jsem tu, jsem se zasekla v práci, než jsem oběhla všechny paní z účtárny, persu a pak jsem si začala trochu uklízet v počítači v práci a na stole...vždy když tam dojdu, tak kousek odklidím, ať toho pak v dubnu nemám najednou moc:slight_smile: a pak jsem si v zelenině koupila borůvky, jsem na ně měla tak obrovskou chuť. byly teda drahé, ale mám to místo svačinky:slight_smile: a Barborce to dělá dobře :grinning:

luci, komodička zadaná, to je paráda, co? alespoň si to mezitím všechno stihneš hezky připravit. My ještě nezačali ani malovat, takže zadávat budeme až potom...tuším, že pak budu nervozní, neb budeme ve skluzu. Ta rýma je prekérka, ale já taky pořád posmrkávám. mám taky alergii na břízy, tak to mě nenapadlo, ale už by to klidně mohlo být alergické, co? Ráno svítilo sluníčko, ale teď začíná pršet a děsně fouká.
holky, rajská dobrej nápad, už dlouho jsme jí neměli.... :wink:
1. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty ses na to nezeptala? nebo tam zkusit zavolat.....
1. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale nejak mi to nevysvětlila tak jsem volala ještě jednou a v podstatě z ní vylezlo že je to i podle operačního plánu atd. takže si mě posunuli aby jim to dobře vycházelo asi mají narváno
1. bře 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ona se ovulace řídí podle operačního plánu, jo? :fearful:
To je nějaký divný, ne?
1. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2010 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože ted mě drží bez vlastních hormonů ... jsem si bláhově myslela že MS je důležitá a prd čéče ten budu v přechodu až do čtvrtka
1. bře 2010 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí :frowning2: to je průda, že ti k tomu nic neřekli....tzn. ve čtvrtek začneš píchat a kdy teda pak vychází opu?
1. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve čtvrtek za 14 dní ... no neřekli....
1. bře 2010 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaprříku tak koukám,že práce dokončeny,jen vymalovat,což chápu,že je dilema,člověk vybírá a vybírá a těch barviček je tolik. Jsem moc zvědavá na fotekčy.
Já dneska koukla ještě po kočárkách a zase mám jeden,co se mi líbí. Moc se mi líbí Espiro Vector 4air. A paní tam měla Hoco Master L,má přední nápravu natáčecí. Ten Espiro moc hezký,ale malá sportovní verze,fusak a pod nehrozí,je to taková letní verze,malý koš na nákup.http://www.babydracek.com/zbozi/3139-espiro-vector-4-air-travel-set-s-korbou v té zelené,super. :slight_smile:
Hoco mín modernější,ale super manipulace,velká korba, i sportovní verze.http://www.kocarky.tv/kocarky/kocarek-hoco-master-l-kombi-natural-black :slight_smile:

Jindří,to mě strašně moc mrzí. :cry: Drž se kočko,zvládneš to. :dizzy_face: Držím ti moc pěstičky.

Evi,rajská mnamka obrovská,já ji dělám sladoučkou a pěkně jsem se nafutrovala.

Chrobacku,já měla dlouhý protokol,ale asi jiný,než ty a Wrtulka.
1. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci co jsem to ted pochopila tak je jedno kdy začneš píchat...
1. bře 2010 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek