• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Chrobi,já ti vůbec nevím,já to nechala vždycky na nich,jak mi to naplánovali,ale můžu ti kouknout do protokolu,jak jsem to měla. měla jsem si akorát pohlídat ms,abych to měla v určitém termínu.
1. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já se dneska taky nějako zdržela. Ale hezky jsem se prošla,už se chodí lépe,když není sníh a břečky.
1. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci děkuju už jsem si to zjistila :slight_smile:
1. bře 2010 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,stejně to je asi u každého,nebo spíš v každém caru,trošku jiné a nic by ti to asi nepomohlo. :wink:
1. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já bojuju s teplotou, včera večer neskutečných 39,5, dnes jen kolem 38, jsem na paralenu, snad bude prcek v pohodě, je to záhul mít horečky a kojit..sna dto zvládneme a už bude jen líp, jinak v krku v nose nic, jen mě děsně bolí prso, mám tam v tom mítě cystu a asi se tam nějak zadržuje mléko, bolí a asi dělá tu teplotu...tak držte palce...díky K
1. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy to je teda nepříjemné a nemáš teda v tom prsu zánět,když máš horečku? Zkoušela jsi ty babské rady,jako tvaroh a pod. Snad se to brzy uklidní a budeš moct v klidu kojit. Musí to být fakt záhul. Když si představím,jak je člověku s takovýma horečkama mizerně.
1. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a co jsi Chrobi tedy zjistila?
Nechápu jak čekat, když ti jede normální cyklus. :unamused: ale asi tomu teda nerozumím. přeci nebudou vajucha čekat, až budou mít volno na sále, ne?

Luci já dělám taky sladkou rajskou :grinning:

Evi - tak na tyhle koberce přesně jsem koukala v pátek
:dizzy_face: já ti ten co jsem koupila nafotím a dám do albíčka. Byl teda hodně drahej, ale je měkounkej, takže se na něm bude Kubovi určo líbit. Jen má na sobě takové vlnky, takže můj nápad s proužky nebo kolečky na stěně je asi pasé. Myslím, že by to bylo moc.
Nakonec přemýšlím, že pokojíček nechám asi celý zelenkavý a dám tam hodně obrázků v rámečku.......max. namaluju něco bíle, nebo mě napadlo sem tam dát nějakého motýlka a kytičku....uvidím.
1. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr mám dlouhej tj. ted píchám decapeptyl a nefunguje mi nic.... tj nerostou folíky nemám LH ani FSH
1. bře 2010 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaaaa, no tak už tomu rozumím. :dizzy_face: jsem natvrdlá. takže tě utlumili a můžeš začít defakto kdy ti řeknou.....? rozumím tomu?
1. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky proto tu vyvádím !!! ještě, že Len mi to vysvětlila :grinning: jo je to tak jak píšeš .. akorát to co jsem měla naplánované je prostě ted jinak ale tak co už
1. bře 2010 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem do albíčka fotky kočárky,nad kterými přemýšlím.
Kapříku,rajský bych se užrala a taky svíčkový. KOukám,že budete mít Kubíka. My vybrali Jakuba a Terezku. Příští týden to bude snad natuty. My máme ložnici celou zelenkavou,pak vám sem hodím fotečku s komodou a postýlkou. A malovat nebudeme,máme to všechno nové,omítky,malby. Jenom to nějak vylepším,ještě bude police,kam dáme hračky,košíčky... Dneska už jsem v DM na kuponky nakoupila něco pro mimčo,každý měsíc chci něco pokoupit,at toho pak není tolik najednou.
1. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi,já píchala diphereline,skoro jak decapeptyl,je to na jedno brdo.
1. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to tak,že s kočárem mám zase dilema. Budu si s sebou asi muset udělat na veletrh tabulku a napsat si tam určitá kriteria a psát si plusy a mínusy a pak se uvidí,který to vyhraje.
1. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačííí, to je hrůza s tím zánětem a teplotou, tak se drž, ať je brzy líp. pak napiš, co ti na to zabralo. myslíme na tě.

aha chrobí...tak to je jiná :wink:

kapříku, tak až budeš mít čas, tak vyfoť, ať naberu inspiraci.

luci, dobře děláš, že nakupuješ po kouskách. na jaký kuponky? :wink: jdu mrknout na ty tvoje favorití kočárky
1. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucíku, všechny jsou hezké...takže ti rozumím, že rozhodování bude těžké. já si taky udělala seznam s +a- a pak jsme si je okoukli naživo a bylo...to samé teď dělám s cestovními postýlkami... :wink: nechápu, proč je v nich tak velký cenový rozdíl....???
1. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dostala jsem slevové kuponky do DM a také jsem se zaregistrovala jako těhulka a dostala jsem knížečku pro těhotné,pak mají knížečky i pro různě stará miminka.
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/detail.html?qid=6
v té knížečce pro těhotné jsou slevy, na kosmetiku pro těhulky, slevy na plínky,YLovelu,ubrousky.....docela dobrý,lepší,než drátem do oka. Ted mi zrovna přišli i nějaké slevy do schránky. A platí to až do roku 2011.
No řeknu ti,že budu mít velké dilema v těch kočárek. A to platí i o ostatním.
1. bře 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Luci takhle půjdu i já vyzbrojena na výstavu.
Moji 3 favorité jsou X-lander 2010, Firkon quatro set, a Q12 :wink: ale asi se budu rozhodovat mezi prvním a druhým. X lander jsem si taky dala do albíčka, tak evi koukni i na mé. Q12 má Luci......
A koberec vyfotím:slight_smile: stejně už musím vyfotit i břuch. :wink:
1. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee luci, díky za infošku o dm, já tam chodím nakupovat pořád, ale takové akce jsem si nevšimla...ale kámoška tuhle něco zmiňovala, ale zakecaly jsme to..tak se jdu zaregistrovat.

kapříku, jdu mrknout na ten tvůj výběr taky...no ale je to těžký s těma kočárkama asi nejvíc...my ještě v sobotu jeli na čerňák přeměřovat, zda se nám vejde do výtahu i na dýlku, a vejde, ale budu muset sklopit držadlo a ještě otočit přední kolečko našikmo... :sweat_smile:

jo jo fotku břuchu už bych taky měla udělat a stáhnout... :dizzy_face: holky už mám skoro +8kg, dneska ráno jsem se vážila a myslela, že mě picne. zítra jdu na cukrovku a pak do poradny, tak jsem zvědavá, co bude paní dr. říkat :grinning:
1. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, taky hezký, naši sousedi mají X-lander a hrozně si ho chválí...a mluvila jsem i se známými, co si zase hrozně chválili firkona...takže těžký...mně osobně, se asi trochu víc líbí ten x-lander...ale je to opravdu o detailech. a ten Q12, co má lucík v albu je taky moc hezkej...takže holky neporadím :sunglasses:
1. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já jdu na cukrovku 17.3. :stuck_out_tongue_closed_eyes: blééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak pak poreferuj.
1. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku fakt to jinak nevidím,než jít s papírem a zapisovat,zapisovat. Protože některý mi přijde nádherný,ale má určité nevýhody. Ach jo.
Másím zvážit také výšku a výšku rukojeti,pro manžu by byla asi lepší (protože je vysoký) ta,co se jako vysunuje a ne ta co se nastavuje v kloubu. Musíme to odzkoušet. Zase to espiro nemá žádný pořádný koš na nákup.
Ale cena super. Do osmi tisíc a mají i hezké autosedačky.
1. bře 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku X.-lander je super. To espiro má hezké i krom toho Vector 4 air ,i Espiro GTX,ten je tak vepředu zůžený,ale nafukovací všechny čtyři a nebo Enzo,čtyřkolka a myslím natáčecí přední podvozek.
1. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuuuj cukrovku mi ani nepřipomínejte. Zrovna je o tom článek v mamince. :angry:
1. bře 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je právě holky to. X lander se mi rozhodně víc líbí vzhledově. A to jako že opravdu hodně.
Nevýhoda je ale jasná. Má malou korbičku a blbou rukojeť. Sporťák je ale super široký. Jo a nehoupe.
No a Firkon má super korbu i s polohovatelnou podložkou, super rukojeť, ale zase je sporťák užší a nelíbí se mi moc materiál.
Jinak X-lander má být težší o 2 kg a když jsem je měla vedle sebe, tak se mi lépe manipulovalo s X-landerem.
No a Q12 mi tak trochu spojuje obojí a je na ní super, že je vyšší, což je příjemné pro manžu........
No uvidím. je to boj. :frowning2: :grinning: ale na druhé straně hezký boj. :wink:
Vzhledově 1. X-lander, 2. Q12, 3. Firkon. Funkcí 1. Firkon, 2. Q12, 3. Xlander. No a teď si holky vyberte :angry: :grinning:
1. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku to mi povídej,se v tom ted taky hrabu,přemýšlím,co si mám vypsat všechno za kriteria. Mě se teda líbí ten vector4 a camarelo Q12. Dorjan jsem asi vyřadila,moc se mi nelíbí barvy a velikost korby. Q12 je docela dost vysoká,vector taky. Vector má asi skoro vše,co Q12. krom pláštěnek. Ale malý koš. Vzhled na jedničku. Jinak Vector váží jenom 8,5kg,což je opravdu strašně málo. Camarelo 15kg. To je rozdíl. Neměli to ty naše maminy lehčí. :grinning:
1. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vector jsem našla na netu ted ještě levnější než v obchodě,za necelých 7 tis. a mají krásné autosedačky.
1. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vector 4 mi přijde jak z jiného světa :grinning: netradiční vzhled. Ale to je tou vahou......
no nevím nevím.....je to prekérka.
1. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo prekerka, ale překrásná :slight_smile: u nás byl hlavním faktorem: výtah a pak velikost korby...a chtěli jsme trojkolku...a dali jsme na doporučení kámošů...a stejně to bylo těžký :grinning: :sunglasses:

o cukrovce proreferuju, snad to bude ok. manža mě tam na 7h ráno veze, pak půjdu rovnou do poradny, takže tady budu až tak kolem 13h.
1. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu to mít taky tak.......teď mě jen tak napadlo, víš že jsi teď na řadě s porodem? :grinning:
1. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a vy máte vybraný jaký kočárek,já vím,že se ptám už poněkolikátý. :grinning:
Dobrý je taky Hoco master,veliký,natáčecí přední náprava,ale cena vyšší a všechno se musí dokoupit. http://www.kocarky.tv/kocarky/kocarek-hoco-master-l-kombi-natural-black
1. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek