Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
lucifirek
1. bře 2010
mě ještě na cukrovku neobjednávala,ale jdu za tři týdny na kontrolu,tak asi bude následovat :-p
evak99
1. bře 2010
no jo kapříku, vím 🙂 a nejsem z toho odvázaná 🙂 😃 ale za 10 dní začínám 3. trimestr...holky chápete to? jak to letí? si vybavuju, jak tu Ruda psala, že jde do třetí fáze a já si říkala, ty jo, toho se snad ani nedočkám a ejhle 🙂

luci, ta cukrovka se dělá od 24tt tuším...no my máme vybraný Hartan Skater S v hnědo oranžové kombinaci...ale ještě jsme ho neobjednali 😉 možná budou mít nějakou slevu na tom veletrhu, tak čekám...

právě odvezli sedačku, tak je tu najednou děsně moc místa 🙂
lucifirek
1. bře 2010
No Evi,to mi povídej,jsem se nemohla dočkat,až budu mít 20.tt a říkala jsem si,jaká je to ještě doba. A už je to tady. Za chvíli bude léto a prcek tady. 😃
Jo,jo,přesně tak to píšou i v mamince,cukrovka se nemá dělat dříve než ve 24tt. Taky tam psali,že moč se brát nemusí a krev se má brát jenom z prstu.Tak jsem zvědavá,jak to bude probíhat tady.
Mohli by mít nějaké slevy na veletrhu,at to aspon stojí za to. 😃 😎
irminka
1. bře 2010
dobrý večer děvčátka...

opět nestíhám, dočítám, všechny zdravím a hodila jsem aktuální dnešní foto chlapečků..zatím pappa, jdu něco popapkat 😉
lucifirek
2. bře 2010
Dobré ránko holky. Dneska bude snad zase hezky.
Irmi teda kluci rostou jako z vody. 😉 Už budou mít dva měsíce.
kapr
2. bře 2010
Jojo dneska svítí krásně sluníčko 🙂
tak jsme včera koupili barvu a je tím pádem rozhodnuto. 😉 Pokojík bude tedy celý světle zelený, bílý strop a bílá listelka a nakonec jsem včera vymyslela, že asi udělám u postýlky jen bílou konturou obrys žirafky a asi 2-3 motýlky.....takže tak.
Jinak pořád plaším s pohyby. Poslední dny se Kuba fláká. Kopne jednou nebo dvakrát a tím to končí. Tak doufám, že je v pořádku...... :-|
Irmi klucí rostou jako z vody 😃 A svatební fotka je libová. 😃 Když si vezmu, že jsem 95 maturovala...... x-)
evak99
2. bře 2010
ahoj holky, jsem zpět s tý cukrovky 😉 jupííí. vypít ten blivajz není tak hrozný, (ikdyž dobrý to taky není), jako to sezení na těch blbejch sedačkách 2h. já už nevěděla jak se tam vejít...a trochu mi bylo z blivajzu zle od žaludku, ale to je prý normální 😉 a luci, brali mi 2x z žíly a ne z prstu 😞 což se pak ukázalo jako problém, když mi chtěla sestřička změřit v poradně tlak. ale jinak snad vše ok. výsledky bude mít dr. zítra, tak když prý něco bude, tak zavolají...ale já doufám, že nebude 🙂 a pak jsem hned šla dole v poliklinice do obchůdku a koupila si tam totálně sladký bezlepkový koláčky a pochutnala si na nich 😃
tu maminku jsem si taky chtěla koupit a zapomněla jsem. Luci ty jedeš už tenhle týden na ten utz nebo až příští?

ty kapříku, Barunka má taky období, kdy kope a pak zas nic...není to celý den v kuse.třeba při jídle párkrát kopne a pak je klid...a teda když si lehnu a usínám, tak to jo...ale prostě máš broučka pohodáře,tak se tím nestresuj 😉 a to malování zní dobře. já nadhodila před manžou mou barevnou představu a on se vůbec netvářil, ale nevím, zda se mu to nezamlouvá, nebo zda se mu nechce do tý práce 😉 😃 ho budu muset zpracovat 😃

jdu mrknout na fotky od irmínka
kapr
2. bře 2010
Evi tak super, že to máš za sebou. Kolik jsi toho musela vypít?
na jiné diskuzi mi jedna holčina psala, že je nyní období, kdy se dovyvíjejí všechny orgány a tím že mimčo víc spí. Tak mne to uklidnilo x-)
evak99
2. bře 2010
kapříku je toho velký plastový kelímek, jako od piva...takže cca 0.4l?? tak bych řekla..no je to jako cukrová voda s trochou zubní pasty 😃, ale zvládnout se to dá 😉 jo kapříku, já bych se tím neznepokojovala, zvlášť, když ti to potvrdila i tvá dr., že je brouček pohodářek a nikam se nehoní 🙂 a taky na poslední poradně bylo vše ok.
kdy máš další ko? a tu cukrovku jdeš příští týden?
kapr
2. bře 2010
17.3. mám obojí i cukrovku s poradnou. :-p Takže v osm ráno tam mám být, vybumbám tekutinu a pak po 2 hodinách mi vezmou krev a asi udělají poradnu. Nebo jí udělají ráno.
Jinak mám pocit, že jak celý den sedím tak se prcek ozývá vcelku pravidelně. Asi ho moc mačkám :-p ale žádný fotbalista to nebude x-)
evak99
2. bře 2010
a třeba bude kapr, jen teď sbírá síly, aby z něj byl dobrý fotbalista až se narodí 😉 tak to už je za chvíli. já teď dojela ještě z rhg, ale udělalo se mi tam zle, tak si dám teď obídek a půjdu se natáhnout...dneska mi to sezení taky nedělá dobře, Bára se mrmlá a pořád někde tlačí... 🙂 já tě obdivuju, že můžeš v té práci pořád sedět. já bych to už nedala, se mi dělá zle, když dlouho sedím...
evak99
2. bře 2010
věta "tak to už je za chvíli" se vztahuje k datu ko na cukrovku 😉
kapr
2. bře 2010
to mi došlo 🙂 že ne k porodu 😃
tak hezký odpočinek.
A jinak to v práci jde. ale je teda fakt, že odpoledne toho mám už plný kecky. nejdřív mě šíleně bolela záda a teď se někdy ťuká Kubajz 🙂
ale jinak jsem ráda, že mi nic není a do práce můžu chodit. Asi by mi to doma lezlo na mozek a penízky jsou pro nás taky důležité.
A já nemám moc stresovou práci.
ruda
2. bře 2010
ahojky , nestíhám, nezvládám, v noci mě probudila dsná zima a bolest druhého prsa, ráno TT 39,6, no už třetí den, teď jsem "v pohodě " s 38 po Paralenu, malý se tři hodiny uspával, kloobouk dolů před dvojčaty, tím zdravím/nejen/Irmičku, malý už jsou teda pořádně velcí klucííí, jste šikulky...snad se z toho vyhrabua bude líp, tvarohuju, odsávám, trpím, masíruju prso...to první bolavé je ale lepší, tak jsem nakonec k Dr. nešla, zkusím ještě bojovat bez ATB, no snad nepřijdu o mléčko a malý bude v pohodě..tak se tu opatrujte a užívejte si starostí s výběrem kočárkůůůůů 😎
kapr
2. bře 2010
Rudy, chuděrko naše....tak ať je brzo lépe.
Jsi zdravotnice proto tě neženu k Dr., ale jinak bych to udělala. 😉
ruda
2. bře 2010
káťo všechny ostatní bych k doktorovi poslala, jen já jem trdlo beran, převlečený za vodnářea pořád doufám, že to není zánět, jen retence a že to zvládnem s Rudíkem,tvarohem a Paralenem, první prso chtělo dva dny , tak si říkám, že to druhé by se mohlo zítra taky zlepšit... =-) teď jsem sice zase srážela 39st, podaří se mi to max na 37,5-38,ale to se cítím mnohem líp....je to zvláštní, normálně jsem hotová už při zvýšené...tak vysoké jsem nikdy neměla, tak snad to bude v pohodě, mléko teče a malý je pohodě, nejpozději ve čtvrtek ale budu muset pro ATB zajít , pokud to nepoleví,jen to asi nezvládnu sama s autem,malým, s horečkou... a manža musí pracovat...musím to vyřešit...mějte se
lucifirek
2. bře 2010
Ahojky holky, já jsem dneska nedostupná,dopoledne tu byla ségra s neteřinkou a pak jsem šla na líčení Mary kay.

No a holky přestavte si,jak chodím na diskuzi centra Unica,tak tam holčina byla na ivf a do ted si myslela,že čeká dvojčátka. Dneska byla na NT screeningu v Brně a zjistili jí,že čeká trojčátka,všechno kluky (jedny jednovaječná dvojčata a jedno samostatné mimi) a to už jedno dítko,taky kluka,mají doma. To je teda mazec,co. 😃
lucifirek
2. bře 2010
Evi tak jsi ten test zvládla dobře. 😉 Výsledky taky super. Já jdu na ten utz až příští čtvrtek. Už se těším.
Teda Rudíku,to ti nezávidím,to musí bolet jak čert. :-| Ty jsi teda opravdu beran,ale chápu tě,protože s atb bys asi už nemohla kojit vid.Alespon na přechodnou dobu,nebo nevím,jak to je. Někdy jsou babské rady nad zlato. Tak držím pěsti,at to zvládneš.
lucifirek
3. bře 2010
Ahojky 😉
chrobacek
3. bře 2010
ahojky

Luci koukla jsem ti do alba a nechápu proč ti na tom prvním ivf dávali ty dvě 6buněčný po 4 dnech.... |-| ty byly jasně odsouzeny k zániku .... naopak při tom druhém jsi měla embrya jak víno měla jsi nějaký rozdíl mezi první a druhou stimulkou v lécích?
chrobacek
3. bře 2010
myslím v dávkách
lucifirek
3. bře 2010
Ahoj Chrobi,taky to nechápu,proč je zaváděli,ptali jsem se při ET a on tvrdil,že se ujmout mohou. Ale kdybych věděla to,co vím ted,tak bych si je zavádět nenechala. Mohli jsme si ušetřit jeden pokus. :-| Jsou to zmetci. Nevím,proč je zaváděli.
Víš u mě prý při stimulce probíhalo všechno dobře,dobře jsem reagovala na léky,takže byl asi zásadní problém ve spermijkách a tak nám to bylo i řečeno na auditu a doporučen dárce. Tak jsme si vyžádali jenom jednoho určitého lékaře. Ten nám zatím dárce nedoporučil,at to ještě nevzdáváme. A zkusil experimentovat a změnil i léky pro mě. Měla jsem uplně vše stejné,akorát Puregon byl změněn na Gonal,tudíž o něco vyšší dávka. Vajíček bylo o něco méně,než při prvním ivf. Ale snad byla kvalitnější. 🙂 A spermijky asi taky. manžel bral vitaminy.
chrobacek
3. bře 2010
no mohou ale je to dost nepravděpodobné četla jsem na toto studii z repromedy a tam říkají když nemají třetí den 6b tak jsou odsouzeny k zániku..... což já jsem při tom prvním ivf měla taky od začátku špatné ... u druhého už byla docela dobré ... ale taky to nevyšlo....no jak píšeš kdyby to tenkrát člověk vědět tak mohl ušetřit jeden pokus.....no já právě doufám, že to dopadne jako u vás a že ty spermie budou lepší díky vitamínům a vaja kvůli tomu dlouhému protokolu budou taky kvalitnější 🙂
kapr
3. bře 2010
Bré ránko holky 😉
Rudy, tak hlaš jak jsi na tom, ať tě případně tedy ženu 😃 x-)
Chrobi myslím, že dlouhý protokol je jednoznačně lepší na kvalitu vajuch. Já třeba nevím, proč ho u nás nezkusili. Sice jsme měli vajucha, ale vždy zbyly ze všech jen 2. 😞 tak to mi řekni taky proč? Že by kvůli spermiím?
evak99
3. bře 2010
dobré ránko,

holky, mám někdy pocit, že to sekaj jak baťa cvičky a pořádně ani nekouknou na ty výsledky individuální.

no rudíku, taky na tě myslím, doufám, že už jde teplota dolu a prsíčka se hojí.

holky, cca do soboty tu nebudu, jedem s manžou k našim, on chce chodit na běžky a já budu chodit na prochajdy a válet se u maminky. alespoň změním vzduch, takže se už moc těším... 🙂

ty jo luci, ty trojčátka jsou mazec. jak jsem to večer přečetla, tak se mi samo zdálo, že čekám dvojčátka - kluky, jak jinak 😉
lucifirek
3. bře 2010
chrobi,ty jsi ted o něco chytřejší,tak si to musíš pohlídat a nenechat se odbýt. My tohle všechno zjistili až po neuspěšném pokusu. Těžko říct,co mohlo mít vliv na to,že ten druhý pokus byl o tolik odlišný,protože moje reakce na léky byla hodně podobná,jako při prvním. Každopádně krátký protokol je šetrnější k tělu,ale vajíček bývá málo. U dlouhého bývá vajíček mnohem více. Ale je i na každé z nás,čemu dává přednost a podle toho si vybrat centrum. Každé také upřednostnuje jiné metody,protokoly,léky...

Evi tak to si budeš užívat. 😃
chrobacek
3. bře 2010
Kapr nevím proč dávají tolik krátkej ... když je lepší dlouhej ... no uvidíme jsem pokusnej králík jestli to dopadne lépe 🙂

Luci jo to máš pravdu proto jsem holt změnila centrum, protože jsem chtěla zkusit něco jiného ... a máš pravdu, že dlouhej je zásah do organismu větší.... protože krátkým ti jen dopíchnou hormony navíc a u dlouhého ti prostě zastaví tělo... a pak nakopnou sami ... no jo ... tak zítra začnu nakopávat 🙂)
ruda
3. bře 2010
tak hlásím TT ráno 38, tak jsem teď dala paralen, odstříkala zbytek,ale šmudla vypije celé obě prsa do dna, tak ani není co odstříkávat...teď si vybrečel, že chce spát u mě v obyváku a ne v postýlce, ale už usnul, tak ho přenesu ajdu potit...
lucifirek
3. bře 2010
Rudy to vypadá,že už to ustupuje,tak super. 😉
kapr
3. bře 2010
ty jo, tak ať je hlavně líp🙂
Evi tak hezky relaxuj 😉 nám se blíží pátek, takže budeme mít vymalovaný pokojík. Normálně se na to strašně těším. x-) Pak hned asi lupneme obývák, ať je to rychle za námi a já budu v pokojíčku malovat kytičky a motýůky. Už se na to strašně těším. 🙂 a jak začíná vykukovat sluníčko, mám pocit že tu je jaro co by dup.
Chrobi takže zítra jo? ........ty vado tak držím palec 😉

Začni psát odpověď...

Odešli