• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
mě ještě na cukrovku neobjednávala,ale jdu za tři týdny na kontrolu,tak asi bude následovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo kapříku, vím :slight_smile: a nejsem z toho odvázaná :slight_smile: :grinning: ale za 10 dní začínám 3. trimestr...holky chápete to? jak to letí? si vybavuju, jak tu Ruda psala, že jde do třetí fáze a já si říkala, ty jo, toho se snad ani nedočkám a ejhle :slight_smile:

luci, ta cukrovka se dělá od 24tt tuším...no my máme vybraný Hartan Skater S v hnědo oranžové kombinaci...ale ještě jsme ho neobjednali :wink: možná budou mít nějakou slevu na tom veletrhu, tak čekám...

právě odvezli sedačku, tak je tu najednou děsně moc místa :slight_smile:
1. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi,to mi povídej,jsem se nemohla dočkat,až budu mít 20.tt a říkala jsem si,jaká je to ještě doba. A už je to tady. Za chvíli bude léto a prcek tady. :grinning:
Jo,jo,přesně tak to píšou i v mamince,cukrovka se nemá dělat dříve než ve 24tt. Taky tam psali,že moč se brát nemusí a krev se má brát jenom z prstu.Tak jsem zvědavá,jak to bude probíhat tady.
Mohli by mít nějaké slevy na veletrhu,at to aspon stojí za to. :grinning: :sunglasses:
1. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer děvčátka...

opět nestíhám, dočítám, všechny zdravím a hodila jsem aktuální dnešní foto chlapečků..zatím pappa, jdu něco popapkat :wink:
1. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky. Dneska bude snad zase hezky.
Irmi teda kluci rostou jako z vody. :wink: Už budou mít dva měsíce.
2. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo dneska svítí krásně sluníčko :slight_smile:
tak jsme včera koupili barvu a je tím pádem rozhodnuto. :wink: Pokojík bude tedy celý světle zelený, bílý strop a bílá listelka a nakonec jsem včera vymyslela, že asi udělám u postýlky jen bílou konturou obrys žirafky a asi 2-3 motýlky.....takže tak.
Jinak pořád plaším s pohyby. Poslední dny se Kuba fláká. Kopne jednou nebo dvakrát a tím to končí. Tak doufám, že je v pořádku...... :unamused:
Irmi klucí rostou jako z vody :grinning: A svatební fotka je libová. :grinning: Když si vezmu, že jsem 95 maturovala...... :dizzy_face:
2. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem zpět s tý cukrovky :wink: jupííí. vypít ten blivajz není tak hrozný, (ikdyž dobrý to taky není), jako to sezení na těch blbejch sedačkách 2h. já už nevěděla jak se tam vejít...a trochu mi bylo z blivajzu zle od žaludku, ale to je prý normální :wink: a luci, brali mi 2x z žíly a ne z prstu :frowning2: což se pak ukázalo jako problém, když mi chtěla sestřička změřit v poradně tlak. ale jinak snad vše ok. výsledky bude mít dr. zítra, tak když prý něco bude, tak zavolají...ale já doufám, že nebude :slight_smile: a pak jsem hned šla dole v poliklinice do obchůdku a koupila si tam totálně sladký bezlepkový koláčky a pochutnala si na nich :grinning:
tu maminku jsem si taky chtěla koupit a zapomněla jsem. Luci ty jedeš už tenhle týden na ten utz nebo až příští?

ty kapříku, Barunka má taky období, kdy kope a pak zas nic...není to celý den v kuse.třeba při jídle párkrát kopne a pak je klid...a teda když si lehnu a usínám, tak to jo...ale prostě máš broučka pohodáře,tak se tím nestresuj :wink: a to malování zní dobře. já nadhodila před manžou mou barevnou představu a on se vůbec netvářil, ale nevím, zda se mu to nezamlouvá, nebo zda se mu nechce do tý práce :wink: :grinning: ho budu muset zpracovat :grinning:

jdu mrknout na fotky od irmínka
2. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak super, že to máš za sebou. Kolik jsi toho musela vypít?
na jiné diskuzi mi jedna holčina psala, že je nyní období, kdy se dovyvíjejí všechny orgány a tím že mimčo víc spí. Tak mne to uklidnilo :dizzy_face:
2. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku je toho velký plastový kelímek, jako od piva...takže cca 0.4l?? tak bych řekla..no je to jako cukrová voda s trochou zubní pasty :grinning:, ale zvládnout se to dá :wink: jo kapříku, já bych se tím neznepokojovala, zvlášť, když ti to potvrdila i tvá dr., že je brouček pohodářek a nikam se nehoní :slight_smile: a taky na poslední poradně bylo vše ok.
kdy máš další ko? a tu cukrovku jdeš příští týden?
2. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
17.3. mám obojí i cukrovku s poradnou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže v osm ráno tam mám být, vybumbám tekutinu a pak po 2 hodinách mi vezmou krev a asi udělají poradnu. Nebo jí udělají ráno.
Jinak mám pocit, že jak celý den sedím tak se prcek ozývá vcelku pravidelně. Asi ho moc mačkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale žádný fotbalista to nebude :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a třeba bude kapr, jen teď sbírá síly, aby z něj byl dobrý fotbalista až se narodí :wink: tak to už je za chvíli. já teď dojela ještě z rhg, ale udělalo se mi tam zle, tak si dám teď obídek a půjdu se natáhnout...dneska mi to sezení taky nedělá dobře, Bára se mrmlá a pořád někde tlačí... :slight_smile: já tě obdivuju, že můžeš v té práci pořád sedět. já bych to už nedala, se mi dělá zle, když dlouho sedím...
2. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
věta "tak to už je za chvíli" se vztahuje k datu ko na cukrovku :wink:
2. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi došlo :slight_smile: že ne k porodu :grinning:
tak hezký odpočinek.
A jinak to v práci jde. ale je teda fakt, že odpoledne toho mám už plný kecky. nejdřív mě šíleně bolela záda a teď se někdy ťuká Kubajz :slight_smile:
ale jinak jsem ráda, že mi nic není a do práce můžu chodit. Asi by mi to doma lezlo na mozek a penízky jsou pro nás taky důležité.
A já nemám moc stresovou práci.
2. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky , nestíhám, nezvládám, v noci mě probudila dsná zima a bolest druhého prsa, ráno TT 39,6, no už třetí den, teď jsem "v pohodě " s 38 po Paralenu, malý se tři hodiny uspával, kloobouk dolů před dvojčaty, tím zdravím/nejen/Irmičku, malý už jsou teda pořádně velcí klucííí, jste šikulky...snad se z toho vyhrabua bude líp, tvarohuju, odsávám, trpím, masíruju prso...to první bolavé je ale lepší, tak jsem nakonec k Dr. nešla, zkusím ještě bojovat bez ATB, no snad nepřijdu o mléčko a malý bude v pohodě..tak se tu opatrujte a užívejte si starostí s výběrem kočárkůůůůů :sunglasses:
2. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy, chuděrko naše....tak ať je brzo lépe.
Jsi zdravotnice proto tě neženu k Dr., ale jinak bych to udělala. :wink:
2. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo všechny ostatní bych k doktorovi poslala, jen já jem trdlo beran, převlečený za vodnářea pořád doufám, že to není zánět, jen retence a že to zvládnem s Rudíkem,tvarohem a Paralenem, první prso chtělo dva dny , tak si říkám, že to druhé by se mohlo zítra taky zlepšit... :confused: teď jsem sice zase srážela 39st, podaří se mi to max na 37,5-38,ale to se cítím mnohem líp....je to zvláštní, normálně jsem hotová už při zvýšené...tak vysoké jsem nikdy neměla, tak snad to bude v pohodě, mléko teče a malý je pohodě, nejpozději ve čtvrtek ale budu muset pro ATB zajít , pokud to nepoleví,jen to asi nezvládnu sama s autem,malým, s horečkou... a manža musí pracovat...musím to vyřešit...mějte se
2. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já jsem dneska nedostupná,dopoledne tu byla ségra s neteřinkou a pak jsem šla na líčení Mary kay.

No a holky přestavte si,jak chodím na diskuzi centra Unica,tak tam holčina byla na ivf a do ted si myslela,že čeká dvojčátka. Dneska byla na NT screeningu v Brně a zjistili jí,že čeká trojčátka,všechno kluky (jedny jednovaječná dvojčata a jedno samostatné mimi) a to už jedno dítko,taky kluka,mají doma. To je teda mazec,co. :grinning:
2. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak jsi ten test zvládla dobře. :wink: Výsledky taky super. Já jdu na ten utz až příští čtvrtek. Už se těším.
Teda Rudíku,to ti nezávidím,to musí bolet jak čert. :unamused: Ty jsi teda opravdu beran,ale chápu tě,protože s atb bys asi už nemohla kojit vid.Alespon na přechodnou dobu,nebo nevím,jak to je. Někdy jsou babské rady nad zlato. Tak držím pěsti,at to zvládneš.
2. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
3. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Luci koukla jsem ti do alba a nechápu proč ti na tom prvním ivf dávali ty dvě 6buněčný po 4 dnech.... :pensive: ty byly jasně odsouzeny k zániku .... naopak při tom druhém jsi měla embrya jak víno měla jsi nějaký rozdíl mezi první a druhou stimulkou v lécích?
3. bře 2010 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím v dávkách
3. bře 2010 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Chrobi,taky to nechápu,proč je zaváděli,ptali jsem se při ET a on tvrdil,že se ujmout mohou. Ale kdybych věděla to,co vím ted,tak bych si je zavádět nenechala. Mohli jsme si ušetřit jeden pokus. :unamused: Jsou to zmetci. Nevím,proč je zaváděli.
Víš u mě prý při stimulce probíhalo všechno dobře,dobře jsem reagovala na léky,takže byl asi zásadní problém ve spermijkách a tak nám to bylo i řečeno na auditu a doporučen dárce. Tak jsme si vyžádali jenom jednoho určitého lékaře. Ten nám zatím dárce nedoporučil,at to ještě nevzdáváme. A zkusil experimentovat a změnil i léky pro mě. Měla jsem uplně vše stejné,akorát Puregon byl změněn na Gonal,tudíž o něco vyšší dávka. Vajíček bylo o něco méně,než při prvním ivf. Ale snad byla kvalitnější. :slight_smile: A spermijky asi taky. manžel bral vitaminy.
3. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mohou ale je to dost nepravděpodobné četla jsem na toto studii z repromedy a tam říkají když nemají třetí den 6b tak jsou odsouzeny k zániku..... což já jsem při tom prvním ivf měla taky od začátku špatné ... u druhého už byla docela dobré ... ale taky to nevyšlo....no jak píšeš kdyby to tenkrát člověk vědět tak mohl ušetřit jeden pokus.....no já právě doufám, že to dopadne jako u vás a že ty spermie budou lepší díky vitamínům a vaja kvůli tomu dlouhému protokolu budou taky kvalitnější :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko holky :wink:
Rudy, tak hlaš jak jsi na tom, ať tě případně tedy ženu :grinning: :dizzy_face:
Chrobi myslím, že dlouhý protokol je jednoznačně lepší na kvalitu vajuch. Já třeba nevím, proč ho u nás nezkusili. Sice jsme měli vajucha, ale vždy zbyly ze všech jen 2. :frowning2: tak to mi řekni taky proč? Že by kvůli spermiím?
3. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

holky, mám někdy pocit, že to sekaj jak baťa cvičky a pořádně ani nekouknou na ty výsledky individuální.

no rudíku, taky na tě myslím, doufám, že už jde teplota dolu a prsíčka se hojí.

holky, cca do soboty tu nebudu, jedem s manžou k našim, on chce chodit na běžky a já budu chodit na prochajdy a válet se u maminky. alespoň změním vzduch, takže se už moc těším... :slight_smile:

ty jo luci, ty trojčátka jsou mazec. jak jsem to večer přečetla, tak se mi samo zdálo, že čekám dvojčátka - kluky, jak jinak :wink:
3. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi,ty jsi ted o něco chytřejší,tak si to musíš pohlídat a nenechat se odbýt. My tohle všechno zjistili až po neuspěšném pokusu. Těžko říct,co mohlo mít vliv na to,že ten druhý pokus byl o tolik odlišný,protože moje reakce na léky byla hodně podobná,jako při prvním. Každopádně krátký protokol je šetrnější k tělu,ale vajíček bývá málo. U dlouhého bývá vajíček mnohem více. Ale je i na každé z nás,čemu dává přednost a podle toho si vybrat centrum. Každé také upřednostnuje jiné metody,protokoly,léky...

Evi tak to si budeš užívat. :grinning:
3. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr nevím proč dávají tolik krátkej ... když je lepší dlouhej ... no uvidíme jsem pokusnej králík jestli to dopadne lépe :slight_smile:

Luci jo to máš pravdu proto jsem holt změnila centrum, protože jsem chtěla zkusit něco jiného ... a máš pravdu, že dlouhej je zásah do organismu větší.... protože krátkým ti jen dopíchnou hormony navíc a u dlouhého ti prostě zastaví tělo... a pak nakopnou sami ... no jo ... tak zítra začnu nakopávat :slight_smile:)
3. bře 2010 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím TT ráno 38, tak jsem teď dala paralen, odstříkala zbytek,ale šmudla vypije celé obě prsa do dna, tak ani není co odstříkávat...teď si vybrečel, že chce spát u mě v obyváku a ne v postýlce, ale už usnul, tak ho přenesu ajdu potit...
3. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy to vypadá,že už to ustupuje,tak super. :wink:
3. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak ať je hlavně líp:slight_smile:
Evi tak hezky relaxuj :wink: nám se blíží pátek, takže budeme mít vymalovaný pokojík. Normálně se na to strašně těším. :dizzy_face: Pak hned asi lupneme obývák, ať je to rychle za námi a já budu v pokojíčku malovat kytičky a motýůky. Už se na to strašně těším. :slight_smile: a jak začíná vykukovat sluníčko, mám pocit že tu je jaro co by dup.
Chrobi takže zítra jo? ........ty vado tak držím palec :wink:
3. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek