• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
holky díky :slight_smile:

rudíku, to je fajn, je to na ústupu :wink: tak odpočívej a poť!

kapříku, skorohotový pokojíček závidím...a motýlky taky :slight_smile: těším se na fotečky. :wink:

chrobí, tak držím moc pěsti od zítřka jo? :wink:
3. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda dneska jenom vyklidila linku a vytřela,teda spodní část,vrchni mě ještě čeká. A dělám rizoto z natural rýže,kterou jsem dostala,no to vám řeknu,to je zase něco. Vůbec to nenabylo,jako klasická rýže,trvá dlouho,než změkne. Ale chutově to jde.
3. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
............jsem se konečně právě objednala k zubaři :wink: :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já u zubaře nebyla ani nepamatuju. Já si zdřímla a ted pověsila další prádlo. Budu muset žehlit,asi zítra.
Ještě trošku uklidím a večer jdu na orientální tance. POtřebuju ulevit zádům
3. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ty si ale krásně užíváš :slight_smile:
Já te´d hodinu seděla nad kočárky. Už mě to štve. Nemůžu se rozhodnout :unamused: Každopádně jsem vyselektovala Q12. Tam jsem si až teď všimla, že se mi vůbec nelíbí sporťák.
Takže bezva Firkon, nebo Xlander? No to jsem na sebe zvědavá. :rolling_eyes:
3. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku mě se v pondělí o kočárek zdálo i v noci,jak jsem nad nima seděla,takže už aby byl vybraný. Je to prostě mazec,tenvýběr,člověk vybírá a vybírá,jen abychom nepřebrali. My s manžou pořád spolíháme,že to rozsekne ten veletrh. A jestli ne,tak nevím.
Já jsem si dneska zdřímla,byla jsem už včera unavená a nějak jsem to nestihla a ráno jsem už taky spát nemohla.
3. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si ještě udělala seznam,co budu chtít v ikey.Potřebuju si tam koupit plínky,jsoulepší než obyč z obchodu. A košíčky na serepetičky.
3. bře 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky dík :slight_smile:
3. bře 2010 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už za pár hodin:slight_smile:
Luci ty hele ty plínky z IKEI mi přijdou hrozně malé :confounded: , já si tedy koupila klasické. Ale uvidím pak podle potřeby. Stejně jsem je koupila kvůli prodavačce, protože se mnou měla svatou trpělivost, když jsem v jedné ruce drndala Firkon a v druhé X lander. :dizzy_face: Tak jsem jí chtěla udělat kšeft.
Já v kočárkách už na veletrh nespoléhám. :grinning: Max. že bude lepší cena. nejlepší pro mne je postavit oba kočáry vedle sebe. a stejně si nemůžu vybrat :frowning2:
3. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku jsou menší,ale pevnější než normální,jedny koupím na utírání a na ublinkávání. Na koupíní koupím ty větší.
3. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak já dnes pádím. na ty plínky jsem koukala :dizzy_face:
3. bře 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko, pokud tu někdo je :dizzy_face:
4. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky...hlásím TT 36,5 :grinning: a malý spal od půlnoci do pěti, to jsem ho musela budit, prsa nalitá, nakojil se během dvaceti minut zase spal a budila jsem ho po osmé :grinning: holky moje zlaté, snad jsem ten boj už vyhrála, pořád to bolí,ale už funguju bez horečky, nechci nic zakřiknout,ale je to po tom týdnu moje velká výhra, že jsem to nevzdala...díííky moc za podporu... :slight_smile:
a krásný den všem!
4. bře 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Rudy šikulka šikovná :grinning:
My měli včera nejživější den ze všech. Skoro celý den jsem o Kubovi věděla a dnes to fláká :unamused: Tak se uklidňuji, že je určitě v pořádku. Ráno ťuknul jednou a v poledne taky jednou, ale žádná hitparáda. :confounded:
4. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,já tu jsem,ale až ted :grinning: Byla jsem od devítí na návštěvě u jedné kamarádky. Se za sebe stydím,po cestě domů jsem do sebe natlačila dva croissany s čokoládou :confused: Měla jsem nějako od včera chut na sladké. Se budu muset krotit a radši si dávat ovoce. Já zase pro změnu ted prcka moc necítím,jen občas a jen tak jedno dvě tuknutí. To je děs vid,když jsou živí a pak se nic neděje,tak je člověk nesvůj.Ale zrovna ted na mě tuká. :grinning:

Rudy to je super. Určitě už budeš mít pokoj a pomalu a jistě to odchází.
4. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Luci, začínám z toho být mírně rozhozená. Už jsem ho zkoušela i budit a zatím nic :unamused: je malinko jednou ťuknul. :frowning2:
4. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jsou ty pohyby ještě míň cítit. Ptala jsem se ségry a říkala,že je to normální,tak jsem zatím v klidu. u mě to ted taky není žádná sláva.
4. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
....já si zase říkám, že kdyby se něco dělo, tak to snad poznáme. Vždyť už to nejsou žádná embrijka, ale pořádní macci :grinning:
4. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači neboj, to je jasné, včera řádil, dnes vyspává, můj malý to tak měl taky....opravdu, buď v klidu ju...a nebo je probudte sexíkem :grinning:
4. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak sexík bych si dala říct,ale není s kým. Ted to není žádná sláva,manža má strach.
4. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě to hlásí errory, když se píšu.
Psala jsem, že s náma po sexu asi právě nemluví....... :angry:
A že byl včera podruhé od začátku těhu, ať se Lucka nebojí a že mi manža včera řekl, že je z toho ve stresu jak furt škemrám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku mě taky pořád vyskakujou errory. zase jim to nějako blbne.
Koukám všude stejný :grinning:
4. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
......jojo jak kdybychom to nevěděly, že? :wink:
myslím to, že je to všude stejný.
4. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku tak tak,jsem dneska po tom trajdání nějaká unavená. :unamused: Bych si zdřímla,ale nějak to nejde.
4. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se na to vyprdneme Luci, stejně jsme tu jak dvě důry :grinning: :grinning: :grinning: já jdu za pl hodky domů a taky se těším. :dizzy_face:
4. bře 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dneska toho moc nenakecáme :grinning: manža přišel na pozdní oběd ve tři domů a chrní tu vedle mě,mu to závidím,se mi chce a nemůžu usnout. :unamused: Navrhl,že bychom mohli zajet do brna do ikey,ale asi to dneska nedopadne.Tak čučím na telku. Už se mi nějak nechce nic dělat.
4. bře 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se měj a zase zítra.... já dorazím dom a musím uklidit takové ty běžné věci, bo zítra v 8 ráno je u nás malíř :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže tu nikdo není? tak to jsme prokojili debatu :grinning:
4. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsme doma, napojím tady ty mrňousky, trošku poklidím, udělám večeři a svačinky, lupnu kafe a hodím sem fotky a písnu, jak bylo, takže kolem 21hod čekrjte story. :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Zuzi, teda to je fofr, skvělá zpráva, jde vidět, že máš teda hafl elánu a energie...tak jen aby ti to vydrželo...pomaloučku, nepřeháněj, já na to dopatila, byla jsem hrr, bylo mi fajn a teď skoro týden horečky....na storry se mooc těším a na fotkýýýý
4. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek