• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Dobré dopoledne přeji. :wink:
7. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudi-jj, vždyť jsme stejná krevní skupina. :grinning:
7. bře 2010 ve 12:40  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Novy fotky v albu :slight_smile:
7. bře 2010 v 17:38  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzy koukala jsem na fotečky,kluci vypadají teda naprosto spokojeni,hezky to všechno zvládáte. Tatínek taky a bráškové se starají? Jsou to kulíšci. :slight_smile:
7. bře 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi jsi jako princezna, tak snad tě kluci vždy ubrání, je to VELKÁ "smečka"
7. bře 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Čusík holky :slight_smile:
tak se hlásím při pondělku. je tu někdo?
Jinak my máme vymalovaný pokojíček a je nádherný. Jsem z něj nadšená. O víkendu jsem si tedy pěkně mákla :unamused: Bolelo mě celé tělo.
Máme smontovanou postýlku, je to krásný se na ní dívat. Už se moc těším. A vůbec už to začíná být takový miminkovský.
Kubajz začíná řádit, ikdyž ráno jen ťukanečky pak kolem druh a večer kolem desáté ale max 10 minut - takže pořád je hodnej :dizzy_face:
8. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
kapříku, tak to se těšíme na fotečky. :slight_smile: jsem na tě o víkendu myslela, jak asi makáte. my budeme dneska plánovat, kdy budeme malovat:slight_smile: ale manžel včera umyl okna v kuchyni a dneska přivezou tu potaženou sedačku, tak jsem zvědavá, jak to nakonec bude vypadat a zda jsme vybrali dobrou látku... :slight_smile: ale suneme to před sebou, což jsem ráda. :wink:
jinak Barče včera něco nesedlo a já ač neblijící typ, jsem se v půl 4 ráno vzbudila a šla se vyprázdnit. bylo to snad poprvé od 12ti let :frowning2: dneska je mi těžko, tak to nebudu s tím jídlem moc přehánět...ale chci jít cvičit, tak snad budu ok.

luci, jakej jsi měla víkend?

co Rudlík rudíku? a prsíčko už dobrý? zase mrzne, tak asi nemůžete moc ven, co?

zuzi, krásný kluci :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a volala jsem na výsledky cukrovky a vše je ok :grinning: takže se dál můžu cpát koláčkama :slight_smile: teda neměla bych, neb jsem byla dneska na váze a je to teda síla :frowning2:
8. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi no makala jsem hlavně já. Manža se rekreoval na běžkách. Takže jsme se trochu rafli :angry: :confounded:
On je prostě lenivej.Včera jsem ho donutila aspoň přenést dětské knížky do knihovny, tak z toho byl ohromně vyčerpaný.
A jinak je mi taky občas blivno. Minulý týden jsem se rovněž probudila v noci a přamýšlela jsem, jestli půjdu, nebo ne.
8. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
dííky Evi, Rudíček je zlatíčko moje, to víš, i plakat umí,ale to se musí taky a není to tak děsné, v noci docela spí, dnes se chtěl teda hodinu nosit, už jsem byla jako opičák,ale dobré, je to miláček, už pozoruje, koulí ty své kráááásné modré kukadla...
prsa jakž takž pořád mám starch, abch měla dost, někdy mu stačí jedno a spí a jindy vypije obě a ještě by si asi dal...,ale příkrmy nechci, ddokud to půjde, zítra poradna, jsem zvědavá, snad nehubneme po těch horečkách...
cukrovka dobrý, tak to je super a vymalováno, jste šikulky, miminka už se k vám těšíííí, uteče to, uvidíte...
8. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudy pěkné :grinning:
Musí to být super :wink:
8. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já celý víkend nějako nestíhám sem skočit. Dneska od rána pořád fofr a za chvíli musím letět do města vyřizovat nějaké věci. Pak na kávu se spolužačkami a možná stihnu i návštěvu tatky.
Včera jsem byla s manžou v Ikey,tam jsem si koupilajenom deku,prostěradla a košíčky na ty dětské serepetičky :grinning: A hned vedle je Babyexpert,tak jsme to tak obhlídli. Kočárky nic moc,jediný,který se nám líbil byl Herqules,ale ten je dost robustní a mají ho jenom v podivných barvách a Cam cortina trojkolka,ta se líbila manžovi,prý vypadá nabušeně :grinning: Ale nemá nafukovací kola.Tak ted jenom doufám,že se dostaneme ve čtvrtek na ten veletrh. Všude píšou,že první den je pro odborníky a když jsem se dotazovala mailem,tak mi paní z bvv tvrdila,že ne. Tak uvidíme.Manža tam se mnou znova asi nepojede. :frowning2:
8. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se už na veletrh těším. Jen v Praze je až příští víkend......
Jo a o víkoši jsem taky byla v Ikei a dokoupila ještě jedny ty prostěradla. Tak budeme mít 4 ks a to snad stačí.
ale ještě to zdaleka není všechno co budeme kupovat :unamused:
8. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
a mě před chvílí přišel kolotoč nad postýlku, tak se snad zavděčím....
8. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: ten taky nemáme:slight_smile:
8. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
my taky ne kapříku, ale kámoška slíbila, že půjčí, tak uvidíme. :wink: já zatím nechci tolik nakupovat, protože mi kamarádky slíbily nějaký věci, ale já přesně nevím jaký, tak ať se to pak nedubluje. ale včera mě chytl rapl, že nestíháme...a dneska už je to zase dobrý :slight_smile:

teda ne že bych ti přála, aby ti bylo taky blivno kapříku, ale jsem ráda, že to máš taky, už jsem si říkala, co se zase děje. jinak dneska mě pálí žáha celý den. zklidnila jsem se jen po kefíru a teď po bílém jogurtu. jinak se bojím cokoliv jíst...ach jo. :frowning2:

rudíku, tak to je fajn :slight_smile: jsem ráda, že už je ti dobře. tak zítra napiš, jak dopadla poradna :slight_smile:

luci, užij si plkánek s holkama a tátu. :wink: jinak se na veletrh taky těším, ale náš kočárek tam prodávat nebudou, takže asi už ho objednáme. čeká se na něj 8 týdnů, tak to bude tak akorát. pak si ho chci vzít a zkoušet si na něm všechny ty triky, co nám ukazovala paní prodavačka :slight_smile:
8. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babule,

holky, myslíte si, že na tom veletrhu se bude dát pořídit něco za lepší cenu?
8. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
irmi já na to spoléhám:slight_smile:
Ikdyž toho moc kupovat nebudu. Potřebuji jen 2x povlečení do postýlky. Chtěla bych sadu i s manťákem a polštářek s dekou. Jo pak šátek a nosíto na mimčo.
Jo a samo kočárek. Půjdu asi do toho X landera.
Evi jak jsi zjistila, že tam nebudou ,mít kočár trn váš?
8. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no irmi prý jo...kamarádky, co tam byly vloni říkaly, že jo. obchody dávají prý 15-20% slevu... :wink: jak se jinak máte? :wink:

kapříku: nosítko chci taky :wink: ale vybrali jsme tu manducu (na doporučení kamarádů), takže nevím, zda to tam budou mít. a pak chci ještě, na doporučení kamarádky :grinning: od firmy lodger koupit ten shelter (je to do auta a zároveň nosítko) viz: http://www.lodger.com/products/
budu muset připravit přesný seznam, jinak mě manža zabije. hlavně tam nesmím začít pobíhat od stánku ke stánku, protože to by mu jeblo! taky tam chci koupit dvě dřevěné hračky - nějaký chrastítko a takový ten řetěz na kočárek, tak doufám, že to tam budou mít.
do xlandera jdi. Líbí se ti, tak proč ne. :wink: Naše sousedka ho má a děsně si ho chválí :slight_smile: ten "náš" kočár do čr totiž dováží snad jen jedna firma a v té nám řekli, že na veletrhu sice budou, ale jen pro velkoobchodníky. tak uvidíme, třeba ho tam nakonec někdo prodávat bude, ale moc tomu nedávám.
8. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
dnešní story :slight_smile:
kdyby jste u nás viděly to story s fialkou.....Já natěšená, že chlapečkovi pomůžu od bílých flíčků v pusince, tak jsem si hezky udělala prochajdu do lékárny, utratila 700,- Kč za mlíčko a další blbinky, taky fialku koupila a přijedeme domů,že to teda malému podám ve formě namoeného dudílku. Tak jsem si ho dala na klín v rychlozavinovačce a sehnutá v obýváku nad stolíkem, že teda pokapu ten dudloš a dám mu ho do pusinky. v tom momentě se Bořík vrtnul, mně to ujelo a půl lahvičky mně vyprsklo na stůl z masivu, na ruce a ještě jsem přichytla malého, aby mně nespadl z klína...Takže , já snad ruky neumyju ani za tři roky, stůl jsem už drhla 5x, snad to půjde pryč a rychlozavinovačka je také moc hezká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a malý vypadá taky ukázkově, fialkové fůska má až pod nosem a až k bradě, prostě ukázková maminka i s miminkem :grinning: ...Hlavně zdravíčko :wink:
8. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mě nešel do teď net. :cry: Byly jsme v poradně, chlapečky doktorka pochválila, jen Lukášek má víc papat, má o 110gr míň než v den porodu. :angry: Takže příští týden na kontrolu. Peťula než jsme vyšli se pokakal, tak mu zvednu nažičky, že ho utřu a gejzír hovňousků 3metry daleko, až ke dveřím, posr... mi nohu, ruku, zem, peřiny, prostěradlo a všechny oblečky nachystané na cestu. :grinning: Jinak jsem se doyvěděla, že ve Fn Ol je běžné, že ciyzinkz jdou na císaře, že si jen zaplatí 20000,- a mají to, taky si to můžou dát na zdravotní pojišťovnu a yaplatí taky těch 20000,-. Takže já nezaplatila, tak nemám císaře-je to bordel otřesnej a ani doktorka nechápala, že při té poloze mi to nechtěli udělat, ještě, že ve Štrb. mají rozum. Co se týká brkání, má se nechat po každém jídle odbrknout, poslední hlt se totiž nedostane do žaludku a musí vyjít ven, pokud nejde odbrknout, dát na břicho, pokud ani to nepomůže dát na bok, podložit, ať se nepřetočí na záda. Prý je to velmi nebezpečné a v lepším případě se to může dostat do plic a dostat těžkej zápal, v horším se udusít-toť má paní doktorka-je moc hodná a letitá, takže má zkušenosti.
8. bře 2010 v 16:33  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A když ani to nepomůže, tak ucpat na chvíli nosík a brkne si. :grinning:
8. bře 2010 v 16:36  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
irmi, pobavila jsi mě, ale jak píšeš, hlavně zdraví :grinning: u vás je veselo a tak to má být. chápu, že jsi naštvaná kvůli věcem, ale když se nestalo nic horšího :wink:

zuzi, petřík taky dobrý :slight_smile: díky za rady ohledně poloh :wink:
8. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No koukám, že se to tu začíná hemžit radami a zážitky s miminky :wink:
Evi díky za odkaz. Taky ještě přemýšlím, jestli něco takového.
No uvidíme. Ale jak říkáš, raději si všechno rovněž sepíšu ať vím, co budu potřebovat.
8. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmy a Zuzy jste mě teda obě pobavily :grinning: To jsou story.

Kapříku a Evi,no já zjistila,že toho mám nakupovat hlavně pro mimi,ale i pro sebe ještě fakt hodně věcí.Taky musím udělat seznam,když pojedeme na ten veletrh.
Já zvažuju,jestli ted kupovat peřinky do postýlky,když je ze začátku asi stejně něpoužijeme,jenom deku. Asi koupím až později. Dneska jsem vyprala dětské oblečky a zjsitila,že toho fakt moc nemám,stačil na to jeden sušák,takže faaaakt bezva.Nic nemám.
Manža nechce koupit kočárek na veletrhu,je pověrčivý,tak jsem vysvětlovala,že ho nemusíme mít doma. NO jsem zvědavá,jestli ho ukecám,pokud nějaký vybereme. Ale snad se s nimi dá domluvit,že by nám ho třeba poslali.

Dneska jsem si v květince přikoupila jarní výzdobu. A dneska je MDŽ,překvapilo mě,kolik mladých kluků kupovalo květiny pro ženy. Ten můj určitě nic nedonese,moc na to není. Valentýna neslavíme.
8. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jak tu řešíte nosítka,tak já zvažuji šátek. Ale mám ještě toliko důležitější věcí pokoupit,že tohle asi odložím na později.
:slight_smile:
8. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo luci, já mám pocit, že taky nic nemáme, ale mám od kamarádek slíbeno, tak snad mě nenechají ve štichu...ale je pravda, že těch věcí je třeba koupit tolik...taky mi jde z toho někdy hlava kolem. a to jsem úplně zapomněla, že si ještě musím nechat udělat/koupit skříň do pokojíku u našich, protože se tam jinak nevejdem..se mi to nějak kupí :wink:
já mám peřinky taky od kamarádky. jsou takový větší, takže počítám, že nejdřív bude mímo spát v tom vaku a pak až bude na podzim chladněji, tak dám peřinky a ty vydrží pak dlouho.
my taky neslavíme ani valentýna ani mdž, ale zase slavíme výročí svatby a výročí seznámení, tak si to užíváme :wink: ale u obou letošních výročí už s námi bude Barča, takže asi moc neposlavíme :grinning:
8. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudi-jak jste dopadli uv poradně?
9. bře 2010 v 08:31  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,tak já už mám dneska vyžehleno,i dětské věci. Vstávala jsem o půl sedmé,nějak ted blbě spím.

Evi je toho fakt hodně,já dostala od kámošky a ségry pár oblečků.ALe měli holky,tak mi dali jen univerzální.
Jinak toho je fakt ještě mocinko.
9. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Bré ranko holky :slight_smile:
Tak věcičky já naštěstí řešit nemusím :wink: těch mám jak na dvojčata říkala švagrová :grinning:
já zatím vím, že potřebuji - nosítko, šátek, lahvičky (ty možná dostaneme), soupravičku do porodnice, kočárek, peřinku, povlečení, obrázky :slight_smile:
No dostali jsme tento měsíc roční bonusy a já je mám fuč, protože jsem koupila koberce :unamused: To jsem zvědavá jak to vymyslím. A to jsem si ještě před mateřskou chtěla koupit nový telefon. ten můj mám 6 let a už dosloužil :confounded:
9. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek