• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Já nevím,jeslti kupovat lahvičku,když bude třeba,člověk to hned koupí,i když jedna do zásoby by asi neuškodila.
9. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já doufám, že je dostaneme od švagrovky. něco takového tedy říkala. Tak uvidíme. :dizzy_face:
9. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ted nějak nemám nikoho,po kom bych něco podědila,nebo si půjčila.No tak to holt udeme muset koupit. Se nedá nic dělat. Možná jednu postýlku nám půjči jedna známá
9. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
já s těma lahvičkama taky váhám, zda je vůbec nutný je kupovat...asi se mrknu, nějaký vyberu a když bude nutno, tak manžel pak někam zajde...
kapříku a co je soupravička do porodnice? to je něco speciálního? promiňte, někdy si přijdu totálně mimo :slight_smile:
povlečení naštěstí mám, u našich v textilce mají podnikovou prodejnu a mamka mi tam nakoupila nádherný za 50kč kus! takže to je úžo...
ale teď jsem koukala na cenu té komody a skříně a to ještě nemáme vybraný ten koberec, tak mám strach, že nás to ještě bude stát hodně peněz...a jak píšeš kapr, premie už jsou fuč a nemocenskou mi vyplatili zatím jen jednou... :frowning2:
já si postupně dělám seznam, co musíme na mímoše ještě koupit a je toho teda požehnaně - teploměr, odsávačka hlenů, lehátko do vaničky, podložku na přebalování....

holky těhulky, přemýšlely jste už o používání dudlíku? půjdete do toho nebo ne?
a co matky zkušené? doporučují dudlík či nikoliv? :wink:
9. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi já se používání dudlíku nebráním. Jinak soupravička do porodníce. Kupuje se soupravička,bodíčko,dupajdy,něco takového lepšího na cestu z porodnice,je to takový zvyk.
9. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
luci: díky za vysvětlení soupravičky. tak to se po něčem asi mrknu... a taky už bych se měla objednat na tuz ve 30tt :slight_smile:
já na to prdím, beru věci od kámošek, co měly holky i kluky, přijde mi, že prckovi bude jedno, co bude mít na sobě a nám taky...a navíc teda já nejsem ten "růžovej typ", takže naopak mě hrozně dráždí, že by naše beruška měla být celá v růžovým...
jo a holky, novinka, včera jsem ukecala manžu a vypadá to, že budem o víkendu malovat pokojík. díky kapr, že mě takhle tlačíš před sebou :grinning: . my totiž koukli do diářů a zjistili, že se nám to tam všechno plní akcema a že čím dřív to uděláme, tím líp... :wink: no ale nakonec to bude fakt jen pokojík a nic víc, i když bychom potřebovali celý byt.
jo a včera večer přivezli lavici, tu látku jsme vybrali skvěle, máme radost, ale klasika, přijeli o 3h později než měli (manžel přišel dřív z práce!!!) a nakonec to nesmontovali, protože si přivezli blbý šrouby a ještě byli sprostí...tak dneska ráno manžel naštvaně volal toho čalouníka a prý nám sem ZÍTRA večer pošle někoho schopného...chápete to? A to jsme mu to včera dopol. zaplatili! Nám je vcelku jedno, kdy to bude, ale kdyby moji zaměstnanci udělali takovou botu, tak bych se omluvila a snažila se zjednat nápravu co nejdřív!! no prostě bordel! :frowning2: ale snad to zítra bude sestavený, když to stálo takový peníze :frowning2:
9. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo Evi jak píše Luciík. Já jí tedy nechci kvůli zvyku, ale chtěla bych si aspoň jednu věc koupit sama a podle sebe. :wink: Tak jsem si říkala, že až půjdeme domů z porodnice, tak budeme hodně fotit tak ať je Kubajz fešák :grinning:
A jinak taky ještě nemáme takové ty drobnosti jako teploměr atd. nad těmi zatím moc nepřemýšlím. Teď musím domyslet přebalovací pult a pak budu asi shánět to okolo :slight_smile: Holkyyyy všechno postupně :dizzy_face:
A dudlík, nevím, uvidím jeden mám a pak uvidíme:slight_smile: ale to jsou věci, které není problém rychle koupit.
hele a co Chrobi?
Jak je na tom?
9. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a Evi, já chci taky povlečení za 50 kč!!!!!!
9. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No to bych si taky dala říct povlečení za 50kč,to bych brala hnedle. :grinning: Nechceš nám taky koupit. :grinning:
9. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Evi kup nám ho :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, poradny je až v jednu...
teda fialkový příběh Irmy a Hovínkový od Zuzky mě pobavily :grinning:
jinak dudel jsem jeden tu maličkou velikost koupila, nejdříve jsem moc používat nechtěla,aleto vás donutí, předsevzetí jdou ty tam, když dítě řve tak co..prostě jsem mu ho dala a pomohlo mu to zaspat, pak ho stejně vyplivne, lepčí než mít pak bolení z pláče a tak je to se vším.., uvidíte samy, jinak se řeší výbava, o jsou pěkné staosti,můj seznam byla na A4 a cena asi kolem 25 tisíc...no chůvičky ještě nemáme...
jinak jsem včera objednala nosítko, jednoznačně jdu do BECO a k tomu jsem si objednala i vestu na nošení, koukněte na www.babynosítka.cz teda snad je ta stránka dobře, je fakt skvělé, hodně super reference a právě má i novorozeneckou vložku a je do 20 kil, tak na dlouho a tudíž už nemusím řešit šátky a jiné...využiju to doma při práci i na výlety a ten design mají skvělýýýý, druhá na řadě byla manduca,ale tolik se mi nelíbila vzhledem, prostě miluju ty barvičky u Beca a taky to oblečení k tomu a slyšela jsem , že manduca je lepčí pro pevnější lidi a já jsem byla před těhu píš štíhlá a snad zase budu...
jinak lahvičky jsem měla v balení se sterilizátorem, brala jsem od aventu zároveň s ohřívačkou a odsávačkou s VIA pohárkma a i když kojím, už jsem to užila, jak jsem měla ten zánět, musela jsem odstříkávat a ručně by mě to asi nešlo...škoda, že na veletrh nemůžeme, jsme maličccí...
snad něco přřibral i přes ty horečky a pije s obou a snad mu to stačí...uvidíme, odpoledne...
Zuzi díky za polohy,tak je to správné a ne že se na bok nsmí, to je blbost...dávám na bok , opřu o stranu postele a z druhé mu stočím povlečení a nemůže se překlopit ani na jednu stranu..
holky s nedůležittýma věcma jako je kolotoč...to nechcte teeď plavat, přijdou dárky k porodu..to vše ddokoupíte pak...mě se povedl tady z koníka úplně nový orig. zabalený od fisher price pův. za 1250, mám do za necelých 600 i s poštou, holčina dostala dva :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak chůvičku využívám pořád a monitory jsem ještě ani nevyzkoušela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kolotoč mám taky za 600 s medvídky, je super usína u něho i táta Petr. :grinning:
9. bře 2010 v 11:27  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo rudíku máš pravdu, asi rodinka bude chtít taky něco koupit, tak bychom měli připravit seznam jako v těch amerických filmech na svatbu:slight_smile:
díky za rady holky, oceňuju :wink:
a jakej dudlík dáváš rudíku? nějakej speciální nebo je jedno jaký koupím....
9. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Hračky zatím neřeším,dostala jsem k předplatnému maminky,plyšáka a takový ten spací mazlící uzlíček. Kdo ví,co nam kdo přinese. Zatím řeším jen ten základ,ani šátky a nosítka jsem neřešila. Ještě nemáme to nejdůležitější.
9. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
monitor asi kupovat nebudu,jen si ho půjčím z lékárny.
9. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no já hračky taky ne luci. jen na ten kočárek a to chci koupit na veletrhu a jinak na to prdím. všichni známí radí, že hračky nemá cenu kupovat, že to pak obstarají kámoši a rodiče...každý něco přinese. tak uvidíme. no a monitor se u vás dá půjčit v lékárně jo? to musím taky zjistit...ale my určo budeme kupovat chůvičky. ty se budou hodit, ale ten monitor nevím....
9. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
monitor v lékárně??? To slyším poprvé.
Jinak Rudo díky za odkaz na nosítka. Vybrala jsem si tam ještě budu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže budu o pár tisíc ještě lehčí :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ty nosítka, co koupila rudík mají krásný barvičky. jsem na to taky koukala... :slight_smile: ale snad budou na veletrhu levnější... :wink:
9. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapříku u nás se dá půjčit monitor v lékárně. Kámošce s dvojčátkama dokonce půjčili za nějaký pakatel v porodce.
9. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Fakt? No tak o tom tady v Praze docela pochybuju :frowning2: Já pořád doufám, že se někde ještě něco vynoří. :wink:
9. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
chci to omrknout kapříku, ale máš pravdu, že nám tady asi nikdo nic nepůjčí :grinning:
9. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
...to asi ne :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, mam chvilku tak nakukuju na konika..... zdraviiiim
my se mame dobre, amalka ted spinka, zitra jeden na navstevu ke me do prace tak to bude frkot :slight_smile:
jinak kapriku i v praze se pujcuji monitory za prasule, napr. v podoli v porodnici vsudele viselo nejake info o pujceni a urco to bude v kazde porodce taky u nas na kurzu tusim pujcocali monitor i odsavacku nebo koj. vahu.... ale zrovna pujcovanemu monitoru bychmoc neverila, maji udajne hodne falesnych poplachu...
9. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Hypo ahojek :slight_smile:
Tak to jsi hodná, že ses na nás přišla podívat :slight_smile:
Díky za tip. Do Podolí jdu....tak uvidím.
9. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
hypo ahoj, to je fajn, že ses za námi přišla podívat :slight_smile:
gucci už tu taky dlouho nebyla...

a nevíte jak válčí ten chrobík? :wink:
9. bře 2010 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
evi chrobíka jsem už vyzpovídala. :wink: zatím jí snížili dávky a ve čt jde na UZV :wink:
Tak doufám, že se nebude zlobit, že to tu píšu :dizzy_face:
9. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak super truper a snad nám ve čt nahlásí, jak folíci rostou :wink:
9. bře 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Novy fotky v albíčku.
9. bře 2010 ve 21:05  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda Hypo ahojky holka jedna, fajn, že se máte s Ami dobře..
holky hračky fakt nekupujte, to počká a nevíte, co dostanete, no taky jsem slyšela, že monitory "z druhé ruky" jsou nespolehlivé...hele já jsem bez a jsme v pohodě, myslím, že když není nedonošené nebo rizikové miminko, tak být nemusí,ale každého věc...a u dvojčátek bych je taky dala....je to individuální
teda chrobík jde do finále :grinning:
jojo ty nosítka jsou krásná a je na ně chvála obrovská, od holek kam chodím na diskuzi,až na tu cenu teda... :confounded: tak snad v něm bude Rudla šťastný
dobrouuuuu
9. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobi super. :wink:

Zuzy ty to teda bezvadně zvládáš. :slight_smile: A sluší ti to s prckama.
10. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek