• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahoj :slight_smile: děkuju holky zítra budu hlásit jo ?
10. bře 2010 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se těšíme na dobré zprávičky. :wink:
10. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já takyyyy, to bude nová těhulka, zase někdo od začátku, zatím co ostatním se blíží porod že???
10. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky volali, že si máme vyzvednout kočár-huráááááá, jdeme s Adamem a sporťákem pro něho-pěšo-to bude mega jízda.
10. bře 2010 v 09:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí jasně, už jsme napjaté :wink: taky mám radost, že tu bude někdo od začátku těhulit :slight_smile:

rudíku, no jsou krásný ty nosítka; my vyzkoušeli od kamarádů tu manducu, tak bychom do ní chtěli jít, ale taky je pekelně drahá...no co už...snad budeme mít ještě jedno dítě a tak to zužitkujeme :wink:
s tím monitorem chci taky počkat, kdybych musela rodit dřív, tak bychom asi koupili, jinak na to prdím :wink:
rudíku, jakej máš ten dudlík? je jedno jaký koupím? já koukala na net a je jich hrozně moc, ale nechce se mi to vůbec zkoumat...

ty jo zuzi, a nezmrznou ti kluci? tady je šílenej mráz :slight_smile: ale svítí slunko...jdu se mrknout na ty vaše fotečky.

za chvíli přijde pan topenář, opravovat topení...a večer snad někdo dorazí smontovat tu sedačku...a včera jsem uklidila celou knihovnu v ložnici, tak mám z toho ohromnou radost :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, krásný fotky a jsi úžasně hubená.... :wink:

já teď hrozně kynu...včera jsem se vážila a jsem z toho úplně na budku. :sweat_smile: jenže mi hrozně chutná a nejsem schopná to ovlivnit! pořád svačinkuju.
10. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy na ty nosítka jsem koukala už dřív a jdu do něj 100%.
jakou barvu máš ty?
Jinak holky akce kočár. Máme nabídku koukněte http://www.kocarek.cz/kocarky-Jané-KOČÁRKY%20Jané%20Slalom%20Pro%20Komplet%20s%20hl%20korbou%20a%20autosedačkou%20-%20H61%20Noir-672.html

od známé za 4000,-
Co na to říkáte? nabízí trojkombinaci prý v perfektním stavu
10. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty beco mají hezčí barvy než manduca...to je fakt... :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já jsem o tom včera přemýšlela a asi se nakonec na ten šátek vyprdnu. :wink:
my zas tak přírodní nejsme a nosítko pro nás bude asi pohodlnější.
Hlavně pro manžu :dizzy_face:
nedovedu si představit, jak si něco motá a váže :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr-ten je super neváhej a ber ho, ten je fakt krásnej, takovej robusní. :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
robusní? :slight_smile: To právě snad ne :grinning:
Ale jestli bude vypadat dobře, tak bych do něj asi za tu cenu šla. Jané jsou dobré kočárky a nové jsou pěkně drahé.
.....byl taky jeden z těch o kterém jsem přemýšlela.
10. bře 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy a jaký jste kočárek nakonec vybrali? Tako? Tak ho musíš nafotit v akci. :grinning:
10. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr-myslím jako pevnej, stabilní, asi jsem to blbě napsala-je prostě boží.
10. bře 2010 v 11:28  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr dobrá nabídka.
Já dorazila z města a dala do trouby obídek,už mám strašnej hlad. Dneska experimentuju,ale to je takové jídlo,které se nedá asi zkazit. Dělám zapečené brambory se šunkou,porkem sýrem,smetanou a zakys smetanou. A k tomu salátek z čínkého zelí.
Evi to si z toho jí dla nic nedělej,já si libovala,jak moc nejím. ALe asi poslední týden mám pořád strašnou chut na sladké a pořád na něco k jídlu.Tak jsem nakoupila ovoce,než se cpát sladkostma. A aspon potpořím zažívání a nemám problém se zácpou. Mám už nahoře 5kg.
10. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2010 v 11:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jdeme tam večer. Tak jsem natěšená a uvidíme :wink:
10. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapříku vypadá fakt dobře...tak uvidíš až ho uvidíš naživo :wink: no my do šátku nejdem určo, taky nejsme takový přírody a navíc naši kámoši ho nosí občas v té manduce i doma :slight_smile:

luci, to jídlo, co si děláš zní dobře. :slight_smile: já měla taky ze začátku pocit, jak je fajn, že nemám žádný chutě a nechce se mi tolik jíst (jedla jsem jen, aby mi nebylo zle), ale teď...fakt peklo :sweat_smile: ale četla jsem, že to tak má být. teď bych měla přibírat 0,5kg týdně :sunglasses: tak to asi dělám :angry: :grinning:

odpol jdu do solničky a do cvíča, tak se těším :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty se máš, taky bych už něco měla začít dělat. Začínají mě bolet záda a někdy píchá v podbřišku.
Zatím jsem pokročila tak, že mám aspoň v práci míč.
Jo a včera byl malej asi nejaktivnější za celou dobu :slight_smile: Mlátil sebou celou hodinu a asi se přetáčel, protože jsem nejdřív pozorovala kopanečky napravo, pak dole, pak nalevo a pak zase nahoře :slight_smile: byly to kopance, že jsem je viděla i z veku, tak jsem se musela vždycky začít smát a asi to Kubajze natřásalo, protože pak vždycky na chvilku přestal :wink:
A Nosítko kupuju na 99%
Kočár večer uvidíme. Mám trochu strach, jestli to světlé není růžová...... :confounded: To by mne mrzelo.
10. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já nebyla v solničce skoro měsíc,jsem ostuda,musím začít chodit.Jsem ted nějaká rozlítaná. Já si ted schrupla po obědě a jsem nafouklá jak koza.
Kapříku tak o takových pohybech si můžu nechat zatím jenom zdát. Ted je prcek nějaký lenošný. Občas ho cítím,ale žádný zázrak.
10. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci neboj :wink: vždyť víš, že jsem na tom byla stejně. Kopanečky (a to zdůrazňuji že kopanečky a ne kopance) tohoto rázu byly včera poprvé. Takže 23tt+0 :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku já vím,zatím se tím nijak nestresuju. A přez ty moje špíčky ani nemůže být nic vidět. Můžu být ráda,že je to cítít. :grinning:
10. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No začínám si myslet, jestli jsme to nezakřikly :grinning: :wink:
10. bře 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, no Evi dudlíka jsem taky moc neřešila, myslela jsem, že nebude třeba, jen jsem prostě v DM koupila dudel aby na něm bylo napsané 1, jako pro novorozence nebo třeba 0-6měsícůnebo tak něco, aby to nebyl nějaký obr, má ho jen chvilku na usnutí a pak to vyplivne jako podraz, co z něj neteče mléko...
jinak beco je fakt super a to ho ještě nemám,ale myslím, že s ním udělám víc práce, můžu třeba péct a malý se bude chovat, tak nejen na výlety,ale i jako pomocník doma..a beru barvu GRACE, to je ta hněědá s kytičkama, taky se mi moc líbil Carnival, to je hnědá a kytky jsou po celém..a k tomu si beru hnědou vestu...v pondělí mi to pošle, teď lyžuje v rakousku, tak už se moooc těšímmm
Zuzko máš skvělou figuru po dvojčatech, ono i ten nárustek váhy v těhu byl obdivuhodně malý a krásně ty dva prcky zvládáš...já si připadám nemožná, sedím doma už hooodně dlouho, nejdřívě dva týdny ve špitále, pak doma v horečkách, teď tady mrzne...no už je to na palii makovici...ale myslím, že už se blýská na lepčejší časy
10. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Rudy ten grace se mi taky líbí. Nebo jsem přemýšlela o čistě černém.
Já ho zase nejvíc chci proto, že jsem přemýšlela, jak budeme venčit našeho Matesa. Bude s ním muset ráno vyběhnout manžel a já pak můžu kolem oběda dát malého jen do nosítka a nevypravovat celý kočár..... a pokud si koupím ještě třeba tu budu, tak si myslím, že budeme ok. Jinak my občas něco podnikáme, takže si myslím, že nosítko bude jenom k užitku :grinning:
10. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak kočárek je doma a je božííííí, jen ho musím složit a nafotit, takže fotky zítra. :slight_smile:
Rudi-vydrž to zvládneš, bude líp.
10. bře 2010 v 16:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky rudíku, tak já nějakej prostě koupím a prdím na to :slight_smile: jo ta grace barva se mi taky líbí nejvíc...taky si budu kupovat hnědej kočár :slight_smile: rudí, vydrž, je jasný, že to je na palici, ale bude líp. jen co přestane mrznout vyrazíte s prďolkou ven a pak už bude líp. uvidíš :wink: rudí, kolik jsi teda nakonec finálně přibrala? těch 12kg? já tu zuzku taky obdivuju, jak to všechno dává :grinning: ale to je určo tou zkušeností :slight_smile:

zuzi, vyfoť, ať se pokocháme :wink:

luci, no jo, já nemít tu kámošku s mimčem, se kterou tam vždycky chodíme, tak se možná taky tak často nedokopu, ale takhle chodíme každý týden, pokecáme a je to fajn. akorát dneska jsem si tam musela lehnout, se mi nějak neudělalo dobře... :frowning2: ale to teď mívám často takový pocity, asi nízký tlak :slight_smile: a taky máš pocit, že jak jsi doma, tak furt něco děláš ale zároveň zvládáš daleko míň, než když jsi chodila do práce? já teda jo... :sweat_smile:

kapříku, cvíčo je fajn, dochází mi, jak jsem za těch pár měsíců zlenivěla a tělo se povolilo, tak mam strach, abych ten porod a hlavně tu následnou péči o prcka dala :slight_smile: jinak naše Bára už kope o sto péro. Dokonce mi minule strašně tlačila na žebro, že jsem se pořádně ani nadechnout nemohla...ale jinak je to fajn, že? tak si Kubínka hezky užívej :wink:
10. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudýsku, udělala se mi v prsu taková zatvrdlina. Jako když ti zduí nějaká žláza vevnitř. Odsát to nejde, rozmasírovat taky ne. Nahřívala jsem, taky nic. Strašně to bolí, ale teplotu nemám. Červené to taky není, ale docela se bojím. Prosím prosím poraď, co s tím :slight_smile: . Dík
11. bře 2010 ve 03:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
yori-zkus si na to dát tvaroh-prý to pomáhá. A zkus ještě tu teplou vodu, to se musí rozehnat a odstříkat, ale je fakt, že někdy to jde dost blbě. :unamused:
11. bře 2010 v 08:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
yori, sice jsem ještě nerodila, ale přesně, co píše zuzka mi říkaly zkušené kamarádky. mělo by se to teplou vodou "rozmasírovat" a pak odstříkat, aby to šlo ven...i když to prý bolí. ať se zadaří. jak se jinak s klukama máte? :wink:
11. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kapříku a co kočárek? :wink:
11. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek