Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
chrobacek
11. bře 2010
ahoj holky mám polyp v děloze budu bez ET ...
lucifirek
11. bře 2010
Chrobi to snad ne 😞
kapr
11. bře 2010
cože? a je je to na 100%?
Evi kočárek se bude konat až zítra. Včera paní nemohla dneska jdu ke kadeřnici takže zítra.
A jak to vypadá, tak pojedeme i na výstavu do Brna.
Jeden manžův klient se pohybuje ve výrobě kočárků a prý bude největší zastoupení všech značek v Brně. V Letňanech prý už tolik ne :-| tak asi pojedeme.
chrobacek
11. bře 2010
😢 😢 😢 😢 no měla jsem tucha.. ptala jsem se dr jestli dělají utz před stimulkou řekl, že zjistí jen že mám dělohu a vaječníky chacha a to není až tak pravda že? zjistil by ten polyp ]-(
chrobacek
11. bře 2010
Kapr ano mám polyp 1,1cm
ruda
11. bře 2010
yorinko ahojky, no to ti teda ezávidím, tak jak holky píšou,ale pozor, pokud už by tam byl náběh na zánět, tak horkou v žádném případě, to by se zhoršilo,ale pokud nemáš ani teploty, nejlíp nahřát před kojením, tu bulku rozmsírovat, kroužky a tlk směr z prsa ven a pak přiložit ke kojení a co nejvíc dávat kojit z toho bolavého prsa, zatni zuby, bolí to jako čert,ale musí to ven jinak se ten zánět udělá... a po kojení přiložit pěkně vychlazený tvaroh, ten klasický, dej si ho na plenu a přilož na prso, tak to dělej co nejčastěji, pořád masíruj a snaž se to razmastit a vykojit, jinak hrozí až vyřezání n chirdě, vydrž, myslím na tebe a držím palce, sígra měla zánět, zčervenalojí to a brala ATB i když teplotu neměla!!!, vydrž mělo by to do tří dnůpolevit, pořád si je kontroluju, dnes ráno zase bolest a grčka, hned masáž a kojení a je to pryč...naštěstí
kdo se ptal váhu jsem před porodem mˇěla plus 15, zbylo mi 5 :-|
chrobíčku co to čtu, to je teda pech děsnýýýa co teď???už pícháš ne???jaký je další plán???
chrobacek
11. bře 2010
rudís jo jo 😞 nic embrouši půjdou do mražáku
ruda
11. bře 2010
škoda,ale je fakt, že musí být děloha na těhu připravená, tak aspoň , že na to přišli zavčas, tak se počká a pak Ketík...
yorinkay
11. bře 2010
Tvaroh nebyl, masírovala jsem vibrátorem co jsem loni dostala od děcek z práce 😃 😃 😃 😃 . Horká vana byla, nahřáté fazolky, odstříkávala jsem a ani se to nehlo. Ráno to Pavlíček vypil. Nechápu. Strašně jsem se bála. Nejsem žádná hrdinka a představovala jsem si jen to nejhorší 🙂 . Kluci rostou jako z vody, Pavlík bude mít skoro 4,5kg a Vašek přes 5kg. A jsou strašně hodní. Myslím, že jedno dítě může někomu dát zabrat víc než mě dvě 🙂
kapr
11. bře 2010
ty jo Chrobi, tak to mě štve. 😞 A jinak to vypadá jak? Já se ti musím podívat do albíčka.....
chrobacek
11. bře 2010
Kapr mám 9 větším folíků.. ale nevím jestli odpovídají tomu jak mají být velké .. a kontrola v pondělí takže to vypadá zřejmě lépe jak při krátkém pokud ještě do pondělí dorostou
kapr
11. bře 2010
za den poporostou tak cca o 2mm. folíky by měli být okolo 20 mm, 22-24 jsou těsně před prasknutím. - to už je pro IVF myslím moc. takže závěrem - jsi na dobré cestě. 😉
chrobacek
11. bře 2010
no u prvních dvou ivf mi to takto nerostlo tak já nevím... doufám, že je to tak jak to má být 😉
kapr
11. bře 2010
a s tím polipem se nedá už nic udělat? 😕
chrobacek
11. bře 2010
jo odstranit, ale tím pádem mi nemůžou dát embrouše
kapr
11. bře 2010
😢 aaach jo 😞
chrobacek
11. bře 2010
Však na mě počkají ne? ty nejlepší kousky u ledu 😉
ruda
11. bře 2010
jasan, budou to sněhuláčci šikovnííí
Yorinka tak super, je to teda v pohodě? malý to vysál? tak fajn
kapr
11. bře 2010
jasně Chrobi a my taky x-)
evak99
11. bře 2010
ta jo chrobi, co to čtu...jaktože na to nikdo nepřišel dřív ]-( ]-( No hlavně, že to vědí teď a že s tím budou něco dělat. To je teda průda...ale jak píše kapr, s tím růstem folíků jsi na dobré cestě, takže pupíci na tebe budou čekat a pak si je na 9 měsíců uložíš do krásně připravené postýlky. 🙂

jo rudi, +5kg je super, to vykojíš a vyběháš. jen počkej až začnete pořádně chodit s Rudínkem ven...to půjde dolu jedna radost!

yori, to je skvělý, že jsou kluci takhle hodňoučcí 🙂 a s vibrátorem jsi mě pobavila 😃

kapříku, tak to se máte, že stihnete i to brno. my určo ne 😞 ale zase mám tapetku, takže zítra vybrat barvy na malování a v sobotu se do toho pustíme a v neděli možná polepíme...ale možná taky ne, mám strach, aby toho na toho mýho mužíčka nebylo moc 😉
lucifirek
11. bře 2010
Ahojky holky,konečně jsem se od rána dostala k pc,dorazili jsme z Brna z utz a z veletrhu.

Tak a ted zprávičky,jsme zdravé krásné miminečko,máme všechno,co máme mít. A bude to Kubíček. Nejdřív jsme to nechtěli říkat,ale pak manža řekl,že by to asi taky nevydržel. Na veletrhu teda nevím no,nejdřív mi připadalo,žej e to obrovský,ale nebylo tam toho tolik. Docela dost kočárku,ale více ty dražší. Tak my už i kočárek vybrali,nejdřív jsme si říkali X-lander z nové řady 2010. Ale nakonec jsme vybrali Dorjan Danny sport prestige,novou kolekci,z které jsem byla naprosto překvapena. Na internetu ji ještě nemají,prý s tím čekali na veletrh. Spodní část je koženková a kombinovaná s textilii.Nakonec nás uchvátil celý černý. Koupili jsme i pár drobnůstek pro prcka.Ale Jinak tam toho až zase tak moc není.
lucifirek
11. bře 2010
Chrobi teda to je pech,je mi divný,že to nezjistili ještě před stimulkou,nebo se to mohlo vytvořit během stimulace? Mě třeba při obou pokusech zjistili ovariální cystu a před každým ivf mi ji odsály,aby nepraskla během stimulace. Fakt mě to mrzí. Aspon,že ti embroušky zamrazí.
evak99
11. bře 2010
ty jo holky, to mi chcete říct, že jsem tu jediná, kdo bude mít křivochcandu? 🙂 😃 gucci a hypo už sem jen tak nakouknou, takže jsem tu v menšině 😃 luci, to je skvělý, že jste se rozhodli pro ten kočárek. tuším, že ruda ho má taky...tak až bude na netu, tak musíš poslat link, abychom se pokochaly. a kdy ho budete kupovat? a jinak gratulace ke kontrole, zní to krásně 🙂
lucifirek
11. bře 2010
Evi,až bude na netu,určitě ho pošlu,je teda celý černý. Ale moc se nám líbil. Dobře se s ním drandí. 😃
Já myslela,že budeme mít taky chcandu.Ale bohužel. Manža je teda samozřejmě nadšenej. 😃 Hned by kupoval traktůrky a motorky. 😃 Kočárek už je zaplacený,teda záloha a pošlou nám ho na dobírku. Jsem docela čučěla,jak jim tam ty dorjany frčely,během půl hodiny prodali tři kočáry. Teda nejdřív se manžovi líbil x-lander 2010 volcano.Ten teda fakt nemá chybu a Kapříku,ve skutečnosti stokrát hezčí než na fotkách. A ještě ta zelená nebyla špatná.
lucifirek
11. bře 2010
tak jsem vám hodila fotečku kočárku do albíčka,je to z jejich nového letáku,líp to nešlo. Mají hezké barvičky.Upozornuji,že máme ten černý,který nafotce vypadá jako hnědofialový.
lucifirek
11. bře 2010
mě se moc líbil ten pink,ale pro kluka fakt blbý. 🙂
zuzka72
11. bře 2010
Foto kočárku v albu. 😃
lucifirek
11. bře 2010
Zuzy kočárek krásnej.
ruda
11. bře 2010
zuzy fakt suprový kočárek a luci ty dorjany jsou fakt pěkné..já mám jen danny sport, ne prestige, 2009 neměla pěkné barvy, tak to je super, že mají zase něco nového 🙂 je takový miloučký...tak to jste dobře pořídili.. a gratuluju ke klučíkovi 🙂
evak99
12. bře 2010
luci, nádherný kočárek. 🙂 to jste teda krásně vybrali. a hned je líp viď, když už má člověk za sebou tohle těžký rozhodování 🙂 no jo traktory a autíčka tady máme už na všech oblečkách, jsem zvědavá, jak to naše Barča bude hrdě nosit 🙂 ale rozhodla jsem se, že přestože jsem nechtěla kupovat ani jedny šatičky, že jí asi jedny koupím... 😉 jinak dědíme oblečení po všech kamarádkách, co mají kluky 🙂

zuzi, hezký kočík. to jste si teda vyjeli v blbým počásku, co?

rudi, jak je? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli