• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahoj holky mám polyp v děloze budu bez ET ...
11. bře 2010 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi to snad ne :frowning2:
11. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože? a je je to na 100%?
Evi kočárek se bude konat až zítra. Včera paní nemohla dneska jdu ke kadeřnici takže zítra.
A jak to vypadá, tak pojedeme i na výstavu do Brna.
Jeden manžův klient se pohybuje ve výrobě kočárků a prý bude největší zastoupení všech značek v Brně. V Letňanech prý už tolik ne :unamused: tak asi pojedeme.
11. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: :cry: :cry: :cry: no měla jsem tucha.. ptala jsem se dr jestli dělají utz před stimulkou řekl, že zjistí jen že mám dělohu a vaječníky chacha a to není až tak pravda že? zjistil by ten polyp :angry:
11. bře 2010 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr ano mám polyp 1,1cm
11. bře 2010 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
yorinko ahojky, no to ti teda ezávidím, tak jak holky píšou,ale pozor, pokud už by tam byl náběh na zánět, tak horkou v žádném případě, to by se zhoršilo,ale pokud nemáš ani teploty, nejlíp nahřát před kojením, tu bulku rozmsírovat, kroužky a tlk směr z prsa ven a pak přiložit ke kojení a co nejvíc dávat kojit z toho bolavého prsa, zatni zuby, bolí to jako čert,ale musí to ven jinak se ten zánět udělá... a po kojení přiložit pěkně vychlazený tvaroh, ten klasický, dej si ho na plenu a přilož na prso, tak to dělej co nejčastěji, pořád masíruj a snaž se to razmastit a vykojit, jinak hrozí až vyřezání n chirdě, vydrž, myslím na tebe a držím palce, sígra měla zánět, zčervenalojí to a brala ATB i když teplotu neměla!!!, vydrž mělo by to do tří dnůpolevit, pořád si je kontroluju, dnes ráno zase bolest a grčka, hned masáž a kojení a je to pryč...naštěstí
kdo se ptal váhu jsem před porodem mˇěla plus 15, zbylo mi 5 :unamused:
chrobíčku co to čtu, to je teda pech děsnýýýa co teď???už pícháš ne???jaký je další plán???
11. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudís jo jo :frowning2: nic embrouši půjdou do mražáku
11. bře 2010 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda,ale je fakt, že musí být děloha na těhu připravená, tak aspoň , že na to přišli zavčas, tak se počká a pak Ketík...
11. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvaroh nebyl, masírovala jsem vibrátorem co jsem loni dostala od děcek z práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Horká vana byla, nahřáté fazolky, odstříkávala jsem a ani se to nehlo. Ráno to Pavlíček vypil. Nechápu. Strašně jsem se bála. Nejsem žádná hrdinka a představovala jsem si jen to nejhorší :slight_smile: . Kluci rostou jako z vody, Pavlík bude mít skoro 4,5kg a Vašek přes 5kg. A jsou strašně hodní. Myslím, že jedno dítě může někomu dát zabrat víc než mě dvě :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Chrobi, tak to mě štve. :frowning2: A jinak to vypadá jak? Já se ti musím podívat do albíčka.....
11. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr mám 9 větším folíků.. ale nevím jestli odpovídají tomu jak mají být velké .. a kontrola v pondělí takže to vypadá zřejmě lépe jak při krátkém pokud ještě do pondělí dorostou
11. bře 2010 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
za den poporostou tak cca o 2mm. folíky by měli být okolo 20 mm, 22-24 jsou těsně před prasknutím. - to už je pro IVF myslím moc. takže závěrem - jsi na dobré cestě. :wink:
11. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u prvních dvou ivf mi to takto nerostlo tak já nevím... doufám, že je to tak jak to má být :wink:
11. bře 2010 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tím polipem se nedá už nic udělat? :fearful:
11. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo odstranit, ale tím pádem mi nemůžou dát embrouše
11. bře 2010 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: aaach jo :frowning2:
11. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však na mě počkají ne? ty nejlepší kousky u ledu :wink:
11. bře 2010 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, budou to sněhuláčci šikovnííí
Yorinka tak super, je to teda v pohodě? malý to vysál? tak fajn
11. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně Chrobi a my taky :dizzy_face:
11. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta jo chrobi, co to čtu...jaktože na to nikdo nepřišel dřív :angry: :angry: No hlavně, že to vědí teď a že s tím budou něco dělat. To je teda průda...ale jak píše kapr, s tím růstem folíků jsi na dobré cestě, takže pupíci na tebe budou čekat a pak si je na 9 měsíců uložíš do krásně připravené postýlky. :slight_smile:

jo rudi, +5kg je super, to vykojíš a vyběháš. jen počkej až začnete pořádně chodit s Rudínkem ven...to půjde dolu jedna radost!

yori, to je skvělý, že jsou kluci takhle hodňoučcí :slight_smile: a s vibrátorem jsi mě pobavila :grinning:

kapříku, tak to se máte, že stihnete i to brno. my určo ne :frowning2: ale zase mám tapetku, takže zítra vybrat barvy na malování a v sobotu se do toho pustíme a v neděli možná polepíme...ale možná taky ne, mám strach, aby toho na toho mýho mužíčka nebylo moc :wink:
11. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,konečně jsem se od rána dostala k pc,dorazili jsme z Brna z utz a z veletrhu.

Tak a ted zprávičky,jsme zdravé krásné miminečko,máme všechno,co máme mít. A bude to Kubíček. Nejdřív jsme to nechtěli říkat,ale pak manža řekl,že by to asi taky nevydržel. Na veletrhu teda nevím no,nejdřív mi připadalo,žej e to obrovský,ale nebylo tam toho tolik. Docela dost kočárku,ale více ty dražší. Tak my už i kočárek vybrali,nejdřív jsme si říkali X-lander z nové řady 2010. Ale nakonec jsme vybrali Dorjan Danny sport prestige,novou kolekci,z které jsem byla naprosto překvapena. Na internetu ji ještě nemají,prý s tím čekali na veletrh. Spodní část je koženková a kombinovaná s textilii.Nakonec nás uchvátil celý černý. Koupili jsme i pár drobnůstek pro prcka.Ale Jinak tam toho až zase tak moc není.
11. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi teda to je pech,je mi divný,že to nezjistili ještě před stimulkou,nebo se to mohlo vytvořit během stimulace? Mě třeba při obou pokusech zjistili ovariální cystu a před každým ivf mi ji odsály,aby nepraskla během stimulace. Fakt mě to mrzí. Aspon,že ti embroušky zamrazí.
11. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, to mi chcete říct, že jsem tu jediná, kdo bude mít křivochcandu? :slight_smile: :grinning: gucci a hypo už sem jen tak nakouknou, takže jsem tu v menšině :grinning: luci, to je skvělý, že jste se rozhodli pro ten kočárek. tuším, že ruda ho má taky...tak až bude na netu, tak musíš poslat link, abychom se pokochaly. a kdy ho budete kupovat? a jinak gratulace ke kontrole, zní to krásně :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,až bude na netu,určitě ho pošlu,je teda celý černý. Ale moc se nám líbil. Dobře se s ním drandí. :grinning:
Já myslela,že budeme mít taky chcandu.Ale bohužel. Manža je teda samozřejmě nadšenej. :grinning: Hned by kupoval traktůrky a motorky. :grinning: Kočárek už je zaplacený,teda záloha a pošlou nám ho na dobírku. Jsem docela čučěla,jak jim tam ty dorjany frčely,během půl hodiny prodali tři kočáry. Teda nejdřív se manžovi líbil x-lander 2010 volcano.Ten teda fakt nemá chybu a Kapříku,ve skutečnosti stokrát hezčí než na fotkách. A ještě ta zelená nebyla špatná.
11. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vám hodila fotečku kočárku do albíčka,je to z jejich nového letáku,líp to nešlo. Mají hezké barvičky.Upozornuji,že máme ten černý,který nafotce vypadá jako hnědofialový.
11. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se moc líbil ten pink,ale pro kluka fakt blbý. :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Foto kočárku v albu. :grinning:
11. bře 2010 v 19:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy kočárek krásnej.
11. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy fakt suprový kočárek a luci ty dorjany jsou fakt pěkné..já mám jen danny sport, ne prestige, 2009 neměla pěkné barvy, tak to je super, že mají zase něco nového :slight_smile: je takový miloučký...tak to jste dobře pořídili.. a gratuluju ke klučíkovi :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, nádherný kočárek. :slight_smile: to jste teda krásně vybrali. a hned je líp viď, když už má člověk za sebou tohle těžký rozhodování :slight_smile: no jo traktory a autíčka tady máme už na všech oblečkách, jsem zvědavá, jak to naše Barča bude hrdě nosit :slight_smile: ale rozhodla jsem se, že přestože jsem nechtěla kupovat ani jedny šatičky, že jí asi jedny koupím... :wink: jinak dědíme oblečení po všech kamarádkách, co mají kluky :slight_smile:

zuzi, hezký kočík. to jste si teda vyjeli v blbým počásku, co?

rudi, jak je? :wink:
12. bře 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek