• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Rudi mě se zrovna ten tvůj líbí,ale v barvách 2010,co bylo na netu bych si nevybrala ani v obyč řadě,ani v Prestige,ale tento nás teda zaujal. A ten sytě růžový neměl chybu.Ale bylo by blbý mít kluka v růžovém. I když manža říkal,že nad tím nikdy neuvažoval,že dneska taky chodí chlapi v růžových košilích :grinning: ALe černej je uni a já mám sytě zelenou deku,tak budu moc obměnovat. A korbičky jsou teda opravdu mnokem větší,hodně dlouhé a širší. Máme u toho i prodloužení té sportovní korby.
Jinak na veletrhu bylo málo kočárků do deseti tisíc,pak už tam bylo spousta hodně drahých.
12. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi tak tak,nic jiného jsme zatím nepořídili,ale je ještě čas,ještě hlavně postýlku a pak už to jsou takový drobnosti. Samozřejmě by se mi tam líbily i dražší kočárky,ale dvacet tisíc se nám dát hechtělo.
Já myslím,že neodoláš v obchodě Barunce něco koupit :wink: Já bych teda na holčičku nakupovala jak divá. Na kluky je toho mín,ale v tom overálku s košlovým límečkem,co si vybral manža bude Kubíček frajer. :wink: Ještě by to chtělo nějaké lacláčky. A manža chce nějaký šátek na hlavičku. Ale to možná až spíš na jaro,až bude sedět.
My bychom zase od každého dostali hromadu věci na holčičky,ale na kluka nikde nic. Možná,jestli mi nebude schovávat ta příbuzná s dvojčátkama. A včera slíbila kámoška s dvojčátkama,že bude schovávat klučičí věci,ale jim už jsou dva,tak to si počkám. :grinning: Ais dneska vlezu na Laclíka a něco naobjednám.
12. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudi já myslím,že Dorjan,není špatný kočárek,jen mi přišla menší korba u těch předešlých modelů. ALe jezdí se s ním lehoučko.
A jak jinak zvládáte? Musiš přihodit nějakou fotečku. Včera mě psala jedna známá,že můžu být ráda,že s klukama je větší sranda,prý si holčička do obličeje nenačůrá. :grinning: To mě fakt pobavilo.
12. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak já dneska byla vzůru ve tři ráno a ne a ne usnout,no vopruz teda. Nakonec jsem vstávala v sedm.
12. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte po dlouhé době..... :sunglasses:

lucif: my se chystáme dnes na ten veletrh...Tak ty říkáš, že tam nic moc není? No, to snad ne..My se chceme podívat na vozík za kolo, jsme totiž kolaři, teda spíš manža a já za ním jedu jak smrad :zipper_mouth:

Nevím, jeslti jsem psala, ale mám tam fotečku z dnešního týdne, ale nelekněte se, jsem zam opuchlá po ránu :wink:
12. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tééééda holky to je frmol. jdu si udělaz kafčo a hned vás vyzpovídám:slight_smile:
12. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudýsku dík za rady!!! Ta zateklina je před pitím větší, po pití menší, ale pořád tam je. Teď teda úplně pidi. Ta masáž se má dělat jak? Já to tak šmrdlám, že tomu možná spíš ubližuji :cry: . Mám ji v horní části, takže masíruji od bradavky směrem na horu? A nebo po směru hodin ručiček nebo proti směru a co je vlastně po směru, když na ně koukám??? Ptám se jako pako, ale jsem z toho jelen :slight_smile: : Ale hlavně to už nebolí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!!
12. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Luci :wink: začnu tebou.
Gratulace ke klukovi :slight_smile: tak tu máme dva Kubajze :dizzy_face:
No a veletrhem jsi mne tedy moc nepotěšila :dizzy_face: těšila jsem se, že budu mít rozhodnuto. :grinning:
Každopádně dnes se jdeme podívat na ten Jane a zítra jsem se chtěla kouknout na ty ostatní. A X lander je stále srdcovka, no. Že jsou Luci hezké, ty kočárky :slight_smile:
Jinak do Brna jedeme ještě kvůli tomu, že nějaký manželův klient "vyrábí" kočárky a prý nás provede a vyjedná případně ještě větší slevu než dávají na veletrhu. No tak uvidíme.
Prostě za 14 dní už bude rozhodnuto. :dizzy_face: Luci a mají tam peřinky a povlečení? A co nosítka? Jsou tam také?
Zuzy krásný kočárek a krásná miminka :slight_smile: Irmi u vás to teda taky pěkně roste :grinning:
12. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmy tak zrovna vozítka za kolo,na lyže a pod. tam měli,ty jsme okukovali,tak jestli jedete kvůli tomu,tak určitě něco okouknete. :wink:
Irmy teda fotečka super,kluci teda rostou jak z vody,jak už jsou velicí. :wink:

Kapříku,jestli máš vybraný ten vulcano,tak myslím,že budeš mít jasno,protože ten je teda naprosto bombovej,stokrát hezčí ve skutečnosti,než na obrázku. Fakt nádherná barvička. My vybrali kočár u druhého stánku,tak jsme ty ostatní už moc neokukovali. Manžovi se teda líbil strašně moc,ale dali jsme přednost levnějšímu. Xlander vypadá taky bombově v bílé,ale na špinu to musí být hrůza a tak zelenkavá je zajímavá. Uvidíš sama. :wink:
Peřinek a nosítek jsem tam teda moc neviděla. U některých stánků nemají ani na prodej,musíš přez net. Jako dá se tam vybrat,ale čekala jsem asi víc.Postýlku jsme nevybrali.
12. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
No já měla vybranou barvu Rocky. To je ta šedá s oranžovou. :wink: mám jí v albíčku.
ty vado no tak uvidíme.
Baby nosítka budou v Letňanech a paní mi psala, že bude možné vše koupit. Tak uvidíme.
....se začínám těšit. Dnes na večer na ten jeden a zítra tedy do toho Brna.
12. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
aha,kapříku ta se mi taky líbila,ale ve skutečnosti,nejvíc se nám líbila ta hnědá.Fakt uvidíš sama. A opravdu si vemte s sebou dost peněz,my měli jenom na zálohu,kdybychom vzali všechno,mohli jsme si kočárek odvézt hned.
12. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Já počítám, že povezu 10.000 keš. Ale zrovna v Brně je bankomat na výstavišti.
Ale nechci si kočár odvážet hned. mě jde jen o to, kdyby byly nějaké slevy tak si to "pojistit" a třeba objednat.
Tu hnědou jsem viděla v Malvíkovi a nelíbila se mi tolik jako Rocky.
12. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, nestíhám, přijde kámoška na oběd a přiveze mi věci na mimíse, tak se pak přihlásím a zkouknu všechny vaše fotečky :slight_smile: jinak taky počítám, že si na ten veletrh vezmeme tak 10 tis. a taky bychom chtěli vidět ty vozítka za kola - jsem taky jak smrad irmi :slight_smile:

luci, často nemůžu v noci spát a budím se třeba na dvě hoďky, pak zas usnu...a vstávám brzy, bolí kyčle, přestože cvičím, tak někdy už nevím, jak se v té posteli natočit :wink:

běžím vařit, pak se přihlásím :grinning:
12. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapříku tak na zálohy ti to bude stačit. :grinning: Drobnosti můžeš koupit hned. Každý máme jiný vkus,tak uvidíš,co tě tam nadchne.
Evi mě kyčle nebolí,mě je zase nepříjemné ležet na zádech. Včera na to Veveří bylo hrozně vydýcháno,tak teda nic moc a pak jak jsem si lehla na lehátko,tak mě začalo bolet břicho,jsem říkala,že jestli mi tam zajede tou sondou,tak se po.... Ale bylo to už pak v pohodě,jen mě pak šíleně bolela hlava. V noci se převaluju a taky nemůžu usnout.
12. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak super :wink: To jsem opravdu ráda.
12. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já si zdřímla a musím jít konečně něco dělat.Tento týden je nějaký rozlítaný,doma jsem neudělala ani ťuk.
12. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné těhu problémky :grinning:
tak já se mám dobře Evuli, dnes jsem konečně jako člověk vyrazila s Rudíčkem ven do spořitelny, na sociálku a na poštu a koupit mu kabátky...a peču bábovku, tak je tááák hodný a pořád spinká, tak uvidíme v noci....
jinak kočárek je chválen kudy chodím, nejednoumi někdo řekl, ten musel být ale drahý...a přitom prdlačka...
Yorinka tak to jsem ráda, že je líp, no masírovat právě jako z prsa ven tzn. od klíční kosti k bradavce a pořádně tu hrudku prostě tlačit ven, td mi známá radila , že nejlepší odsávačka je manžel, tak jak přijde z práce, ať se přisaje a bouličku vysaje :grinning: , já jen doufám, že se mi to už nevrátí...
jojo fotky dodám, nějak nestíhám, nefotím, přijde mi to doma pořád stejné a na fotce malý taky, jen v pohybu dělá pokroky...¨
takže veletrh mě moc mrzet nemusí? stejně už mám to beco objednané a jela bych tam kvůli němu...
Irmy teda kluci rostou fakt jak z vody, to letí, my budeme mít taky v úterý měsíc a přitom mám pocit, že je to týden...děsnééé a vy už budete taky péomalu všecny rodit...
tak si uužívejte spánku, bude se vám to hodit!!!
12. bře 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
luci, taky nemůžu ležet na zádech. na cvíču vždycky všechny holky leží a já to vydržím jen chvíli a ještě s pokrčenýma nohama, protože pak se mi blbě dýchá...
jo luci, jen se prospinkej, pak už nebudeme moct.

já zase vyklízím peřiňák. toho se musíme zbavit, byl v pokojíčku, ale teď už ho tam barunce nenecháme:slight_smile: je to dobrá příležitost vyhodit ty peřiny, pod kterýma nikdy nikdo nespal :slight_smile: jinak zítra malujeeem, tak už se nemůžu dočkat! byla tu kámoška a přivezla plnou tašku věcí na miminko malinký a taky hrací deku a ten kolotoč nad postýlku. přijde mi teda děsivě barevnej, což ona říkala taky, ale prý to děti milujou :slight_smile: tak uvidíme :grinning:

irmi, kluci jsou nádherní :wink:

kapr, tak dej vědět, co jsi na veletrhu ulovila, ať se můžu připravit...

rudi, ty jo ty jsi teda činorodá. :wink: tady hrozně sněží a je zataženo :frowning2:

hezký víkend holky
12. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a irmi, jestli takhle úžasně vypadáš "ochrápaná", tak bych tě chtěla vidět, když jsi ve formě!!!
12. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
evi a taky nafoť před tím a potom :dizzy_face:
myslím ten pokojík. Jo a děti prý oprabdu barvy milují, taky z toho neskáču radostí do stropu :dizzy_face: :grinning:
A o veletrhu poreferuji. Stejně půjdeme i na ten další příští týden.
12. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Však si to kapříku užijte,když můžete navštívit oba dva. :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme zpět z města-brrrr-zima jako prase.
Tož tohle mi hlava nebere a dala bych té matce doživotí, je to vůbec možné?
http://www.novinky.cz/krimi/194589-v-pribrami-lezel-opusteny-novorozenec-ve-snehu-a-bez-obleceni.html
12. bře 2010 v 17:10  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzy tak to jsem si taky dneska četla,chuderka malinka,nechápu,jak to může někdo udělat,proč ji nenechá někde,kde se o ni postarají. :frowning2: my tady o prcky bojujeme a oni je vyhodí kdo ví kam.
12. bře 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky, já to ani nemohla číst, jen mi to manža říkal, protože na tyhle zprávy jednoduše nemám...takových lidí, kteří by chtěli dítě a nemůžou... :frowning2:

kapříku nafotím :wink:
12. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,tak já už jsem zase hodinu na nohách i s Kubíčkem. :wink:
13. bře 2010 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
luci, nic si z toho nedělej, já s Bárou taky :grinning: v noci to zas vypadalo na zvracení, ale podložila jsem si hlavu dvěma polštáři a zaspala to :wink: ale jinak tělíčko bolí, tak moc nevím, jak si v noci lehnout :sweat_smile: takže taky vstávám brzy! a teď čekám na manžílka až se vzbudí a pojedem koupit barvy na malování. včera přijel moc pozdě z práce, tak jsme to nestihli. tak asi budeme malovat až zítra, uvidíme. :wink:
13. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Evi vy budete mít taky pracovní víkend vid. Já začínám vařit obídek.. dělám cizrnovou kaši (hrachovou) s klobásou a chlebem.
Já v noci nemohla usnout a strašně mě pálí žáhá,je to čím dál horší.Zatím teda piju pořád jenom mléko.Tolik mlíka jsem nikdy nevypila. :slight_smile: Ale asi to Kubíček potřebuje a mamce to pomáhá na žaludek.
Manža taky ještě spí,nechám ho,at se aspon jednou pořádně vyspí. Koukám na bazárky na věcičky pro prcka. :wink: Ale už to je na jedno brdo.
13. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi ted už se moc asi nevyspíme,vid. :angry:
13. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no přesně luci :wink: ale zase máme výhodu, že si můžeme lehnout přes den, když nemusíme do práce :slight_smile: taky hledám věci pro mimíska. pořád zjišťuju, kolik je toho třeba :slight_smile:
a taky mě pálí žáhá, teď už víceméně každý den, (začalo to asi před 14ti dny) hlavně navečer a večer. pomáhá mi bílý jogurt a když je nejhůř, vezmu si to rennie. nechci si brát chemii, ale zase si říkám, že než se tak trápit, tak lepší jeden slupnout... :wink:
13. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
taktak Evi,když není vyhnutí,tak si i to reniie vezmu.Ale moc mi nechutná,tak se radši napiju mlíka,aspon do sebe dostanu něco zdravého.Ale asi budu muset vymezit jídla,co mě nejvíc dráždí,protože mi to přijde čím dál horší.
Kubíček zase dneska kope,už je to cítit mnohem víc,ale manža necítí pořád nic. Si dělá strandu,že přez tu vrstvu,co tam mám to ještě potrvá. :grinning:
13. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek