• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
to je drzounek!!! :wink: manžel už Barču cítí, kope o stošest, tak je to fajn :slight_smile: ale když usínám, tak to je takový divný, jako bych měla v břiše vetřelce :grinning: myslím, že je dobrý to pozorovat a zjistit po čem to je...už jsem zjistila, že mi to dělá po čerstvém ovoci. můžu snad v klidu jen banán a hrušku (je zásaditá), jím to pomalinku a hodně žvýkám a pak je to dobré. jenže já si včera blbka zase koupila jahody, měly je v akci a já na ně měla chuť a po véče si dala jako zákusek..no to bylo pak ródeo :grinning:
13. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
když on necítí a většinou když Kuba řádí,tak manža dá ruku na břicho a nic se neděje,klasika :grinning: Manža vytočenej. :grinning: :grinning: Jéé jahůůdky,ty bych si taky dala. Mě pálí žáha po spoustě věcí, čaj s citronem,zelený čaj,jogurt sladký, sladké pečivo,kynuté, pom.máslo,lučina a pod.typy....
13. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo luci, sladký mi to dělá taky.. :frowning2: dneska zas pálí. pomáhají mi brambory a taky nealko pivo - obojí zásadité :wink: máme nakoupeno, zabaleno, připraveno a zítra ráno začínáme malovat.. :slight_smile:
13. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holksy žáha, ta mě taky trápila, mě teda zabíralo to mléko, někdy ani to ne,le vydržela jsem, příjemné to ale nebylo....nestíhám sem chodit každý den, tak jen tak zdravím...
14. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme vážili, Petr 3860 a Lukáš 2814 s oblečením, takže -200gr. No i tak je to úspěch teda u Lukajdy. Péťa to bude otesánek. :grinning:
Rudi-ahooooj.
14. bře 2010 v 15:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda úspěch pokud se taky dostanu na počítač :slight_smile: Buď lítám kolem prcků nebo ho obsadí přítel. Ale teď jsem ho ulovila, tak je zase a chvilku můj :grinning:

Zuzi, tak to máme podobné váhy, my vážili v pátek - Matěj 3870g a Natálka 2770g :slight_smile: Koukám, že u těch dvojčátek prostě jeden v bříšku prostě strádá. Ale oni to doženou a ve finále budou mnohem čipernější než jejich sourozenci :slight_smile:
14. bře 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki-ty jo, to letí vy už máte měsíc a půl...... :wink:
14. bře 2010 ve 21:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Tak já už jsem od půl šestý vzhůru. :angry: Bolí mě neskutečně v krku a mám rýmu. Včera jsme byli v restauraci a po návštěvá a hned jsem něco chytla. :frowning2: Musím do města vyřídit nějakou úředničinu a pak hurá domů a budu ležet a potit se. Odpoledne máme sraz z holkama ze ZR a skočím tam jen pro věci,co mi slíbila prodat jedna hočina. Jinak u nás je naprosto nechutné počasí,sněží,sněží sněží,naštěstí se to moc neudrží. Ale humus. :angry:

Zuzy a Siki,ty vaše dětičky krásně rostou a prospívají. :wink:
15. bře 2010 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my jsme s Rudlou vzhůru od 5:15 :unamused: a líbí se mu to...
u nás zatím blankytně modrá obloha :sunglasses:
holky pořád vás s těma dvojčátkama obdivujuuuuuu
15. bře 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj siki, to je fajn, že jsi zaskočila :slight_smile:

siki, zuzi, děti mají krásný váhy... :wink:

luci, to je mi líto, že jsi nemocná. tak si kup zázvor a udělej si čaj, ten pomáhá i na žáhu...a zalez si, ať jsi brzy fit.

tady svítí slunko, ale přes noc nasněžilo a v noci byla děsná bouřka. taky jsem byla vzhůru, tentokrát od půl 4 do 6h, pak jsem na chvíli usnula, ale jsem jak zmlácená...včera jsem byla děsně unavená po tom malování, ale máme to...sice nemáme nelepenou tapetku, to až příští týden a okno jsme nestihli umýt, ale to už je maličkost. podlaha vycíděná a pokoj vyspárovaný a vymalováný :grinning: nafotím vám ho asi až s tou tapetkou, teď by to nemělo moc smysl....

kapr, co veletrh? ukořistila jsi něco? :wink:
15. bře 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a rudi, vždycky, když se takhle v noc vzbudím a jdu na wc, tak si na tebe vzpomenu, zda náhodou taky nejste vzhůru :grinning: jsi unavená co?
15. bře 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jde to, jsem zvyklá z noičních služeb, jen neumím moc přes den spát a dohánět, tak se to naskládá, stačí když spím 4 hodiny v kuse a jde to...ale jak kdy, někdy se to prostě naskládá...uvidíš sama :slight_smile: , jsi hodná, že na nás takhle myslíš :slight_smile:
15. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, chce to vydržet rudí...moje kamarádka, co má 3letého kluka a co mám od ní všechny ty věci, mi v pátek dávala rady, jak na miminko...a při té příležitosti zmínila, že má pocit, že ten první půlrok života mimíse ještě nedospala!!! :slight_smile: já si to zatím neumím představit, jsem tak zmlácená sama o sobě a co ještě prcínek k tomu....? ale půjde to, musí, že? :wink:
15. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak mně už zase kluci spinkají, tak mám chvilku veget......Popapkala jsem buchétku a přesnídávku, popíjím čajík, za oknem azuro. Už jsem stihla být i s Richardem na očkování, ještě, že tu moji tchýnku mám....

Všechny moc pozdravuji, přeji zdravíčko, protože na příští týden hlásí až 18 st., tak to nechci vidět, kolik bude zase nemocných lidí,Doufám, že nám se to vyhne obloukem :angry:
15. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko holky :wink:
No Evi co veletrh. Rudy o nic si opravdu nepřišla. Rovněž jsem z toho byla otrávená a zklamaná.
největší nával byl u X-landeru a u Dor janu. tam to dokonce vypadalo tak, že některé maminky držely v ruce své vybrané kočárky a už je nepustili. Takže mne mrzelo, že jsem neviděla všechny barvy live.
Jinak Luci musím říct, že manžel se zamiloval do Dorjanu do toho, co máte vy. Černý prestige (doufám, že to píšu správně nechce se mi to hledat). mě na tom teda odrazuje ta hranatá stříška u sporťáku. To se mi moc nelíbí. Jinak mi přijde lepší než Firkon. Minimálně má obr sporťák a při tom stejné vychytávky jako Firkon. Korbička je rovněž veliká.
No, pak jsme zašli za tím manželovým klientem, ten prodává nějaká ten P.... taky už nevím tu značku.... No takže drahý vystilingovaný kočárek. Korba ještě OK, ale sporťák úplně k ničemu. Ale zase se dá složit do velikosti větší tašky :slight_smile:
Koupili jsme nakonec povlečení s baldachýnkem a dekou a polštářkem a manťákem, jednoduché bílo zelenkavé ve stejné barvě co máme pokojík. Tak budeme mít jedno "lepší". :slight_smile: A asi si ušiju ještě bílé a na to vyšiju medvídky a tím končím.
takže Evi to povlečení od tebe mi asi bude stačit 2x :dizzy_face: protože zase za 50 kč - do cestovní postýlky super.

Dále kočár od paní v perfektním stavu..........no je to verze 2006, kočár je značně odrndaný, vyšisovaný, potrhaný............zase si myslím, že na tom nejsme tak špatně, abychom našeho vytouženého prcka museli vozit v něčem tak starém. Ale na druhou starnu mě to nakoplo tak, že se podívám, kolik stojí staré verze slalomu pro ale nové.

takže tak. Stačí?
15. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku takže taky žádné nadšení vid.
Kočárek dorjan fakt pěkný,hlavně,že ita sportovní je větší,než u jiných. Tkaže rozhodnuto ještě nemáte?
Já koukala o víkednu na stránky www.mamitati.cz jsou tam hezká povlečení a levnější než jidne. Ještě koukneme u kamarádky na postýlku,že by nám ji prodala i s vybavením a když se nebudelíbit.Tak to objednám asi na těchto stránkách všechno najednou,povlečení,postýlku,matraci,zavinovačky,taky super cena.
15. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi taky jsem bývalý sportovec, co měl vždy dost energie a v těhu jsem byla lemra líná a ke konci absolutně bez energie, po porodu uvidíš, bude to jiné, to ti nedá, o mimíse se starat musíš a přijde ti to normálka, automatickééé neboj, to zvládnete všechny
Hoj Irmy, tady už azurovo končí, už jsou mráčci :frowning2: a nestraš nemocema, těším se na joroooo :sunglasses:
Kači to jsi mě potěšila, že veletrh nic moc, nemrzí to tolik a že byl nával u Dorjanu, to mě taky těšííí
Luci já mám povlečení os mamitati, přišlo v pořádku...miám komplet s mantinelem..s medvídky ve světlé a pak tmavší barvě, stejný motiv, tak jsem mantinel vzala jen jeden, ten se tolik neušpiní a povlečení dvakrát, ta cena byla dobrá a poslali i větší b alení vlhčených ubrousků jako dárek...ta látka je taková pevnější, tvrdší,ale po pár vyprání bude poddajnější,ale spokojená jsem, taky jsem to odtud brala na odkaz spolužačky co rodila předemnou
15. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi fakt hezké věci,mají zboží stejné jako jinde,ale mnohem levnější a hlavně pořídím všechno z jednoho obchodu s jedním poštovným,což je bezvadný. A mají moc hezké věcičky i ty zavinovačky,za 150,- bezva.
15. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady už padají vločky, to snad není pravda, větr fůká jak blbý, už mě to nebaví :angry:

Myslím, že jsem to tu také psala, že ten veletrh mě zklamal, čekala jsem víc, no..ale vozíček za kolo je objednám ve Starém Městě a ještě o dost laciněji než na veletrhu, tak potom má člověk věřit, že na veletrzích to bývá lacinější :angry:

jinak ted babička šla s kluky ven a já vařím, uklízím a čumím na koníka, zatím papapapa
15. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, tak to já se těšila, jak na tom veletrhu nakoupíme spoustu věcí...

irmi, jaký vozík jste nakonec vybrali? to je fajn, že babi pomáhá...tady ještě azůro, ale děsnej fujavec!

rudíku, díky. tak nějak v to doufám, ale stejně jak píšeš, někdy se vůbec nepoznávám, jak jsem vylemřená :slight_smile:

kapříku, takže pořád váháš nebo dáš na manželovo rozhodnutí a koupíte dorjan? já taky chci nový kočárek, říkám si, že kdybychom pak měli druhý mimčo, může mít ten po prvním, ale na to první to chci mít tak nějak vyňuňaný a navíc, jak píšeš, dlouho jsme na něj čekali...a koupila jsi tam něco jinýho nebo ne? to nosítko třeba????

luci, už je líp? běžím cvičit, tak odpolko nakouknu...
15. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi, nosítka tam nebyla. Teda nakonec jsem viděla ty jedny šátky i s nosítky s názvem na M :dizzy_face: Já mám problém se jmény :grinning:
Jinak faaakt nic. ani jsem jako neviděla nic zajímavého.
O kočárkách přemýšlím, že se asi na to vybodnu a koupíme starší verzi toho jané slalomu. Ale novou.
Takže asi větší investice.
Tak si říkám že pořád na něco šetřím, tak ať si jednou užiju a koupím si něco hezkého.... :unamused: :dizzy_face:
Momentálně hledám info na netu jak vzteklá. Uvidíme, jak to nakonec dopadne.
15. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku Jané je asi moc dobrá volba,mě se teda líbí moc,mají hezké barvičky a přitom nejsou přeplácané. Ale už byl na nás dražší.
Evi tak si užij cvíčo,já celý dne ležím a odpočívám. Za hodinu musím ještě vyřizovat do města,ale je trošku líp,uvidíme zítra,nejhorší to bývá večer a ráno.
15. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty barvy jsou fakt bombový. :grinning:
15. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci na nás je taky dražší :unamused:
ale nevím nevím. Fakt přemýšlím, že je to to jediné a že peníze budou a my nebudeme. Já opravdu už 3 roky střádám na mímo :sweat_smile: všechny bonusy, vrácené daně, každý měsíc z výplaty......... tak si říkám, že bych se odměnila.
15. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ho ber. :grinning: všema deseti,je fakt suprovej.
15. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kapříku,to bych teda měla dilema,páč se mi líbí všechny,nejvíc teda šedooranžová,černo-šedá. Pro holčičku bych vzala asi tu růžovou,ale pro kluka asi tu šedooranžovou,pokud bych chtěla barvičky.
Na jiných stránkách mají ještě jednu barvičku - Utopia ta by byla pro kluka jak dělaná,moc hezká
http://www.lovelybaby.cz/produkty/jane-slalom-pro-komplet-2009/ ale tu už asi nedělají či co,na jiných stránkách jsem ji nenašla.
15. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt krásný kočárek,jak korbička tak sportovní a ta brzda na madle.
15. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsme na tom stejně. mě se tedy líbí i ta šedo zelená :grinning:
přemýšlím jestli černo šedou nebo šedo zelenou. Jen se bojím, aby u nás nebylo přezeleněno :grinning:
15. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek