• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Tak šedočerný bude stoprocentně univerzální,bude se k němu hodit cokoli,jakákoliv jiná barvička. Proto jsem nakonec vzala ten černý já. I když pro kluka by byla hezká třeba ta modrá. šedozelený je taky moc hezký
15. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem i na ty nové korbičky 2010 ty vypadají fakt zvláštně,takový patvar.
15. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten x-lander jsi teda zavrhla,nevím,jestli jsem to nepřehlídla.
15. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty asi jo. mě najednou na té výstavě přišel jak hadrák. :unamused:
Nevím, najednou se mi vůbec nelíbil. Musím říct, že když si odmyslím ten stav jané slalomu u paní...tak mi prostě padnul do ruky, připadal mi stabilní, lehký......takový prostě pořádný.
Vedle toho Firkon Dorjan i X lander mi přišli takový "rozvrkočený" já nevím. Ale při tom jsem chvilku byla přesvědčena, že Dorjana bereme. :slight_smile: nakonec mě odradila ta hranatá stříška u sporťáku.
Já nevím, no.
Zase Janéčko by mělo vydržet i na druhé. A my přeci budeme mít druhé
:sweat_smile: :grinning:
No je to se mnou složité.
Ale já jsem zase člověk, že si raději připlatím....
O víkoši jsem si vybírala nový mobil po 6ti letech :slight_smile: :grinning:
No tak teda jo....pro něco jsem šla a taky jsem nakonec odkráčela s N97 mini včetně tuštičky, paměťové karty pouzdérka. :grinning: To jsem si zase říkala, že potřebuji kvalitní foťák. Už kvůli malému (já nemám žádný a manža ten svůj po 7 letech rozbil). No tak ať to přeci stojí za to....... :sunglasses: :grinning:
tak takový já jsem zákazník.
15. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
U něčeho je fakt lepší si připlatit. :wink: A myslím,že janéčkem nic nezkazíš
15. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic,jdu sse chystat a vyrazím vyřizovat do města
15. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se měj páček shledáček :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kapříku, já o tom jané taky uvažovala, přijdou mi hezký ty kočárky...já taky jako ty už přes 3 roky spořím na mimíse :wink: takže si chci některý věci taky koupit lepší. Co mi holky půjčí nebo dají, tak beru a nepřemýšlím o tom a jsem za to vděčná, ale co jdu kupovat, tak radši vybírám, protože si říkám, že se nám to na bude hodit na druhý, protože taky budeme mít min. 2 děti! to je jasný! :wink:
u toho kočárku se mi barvy líbí všechny, nejvíc ta šedo-zelená a ta červená... :slight_smile:
nosítko na M je asi manduca, :slight_smile: tu si tam chceme koupit :grinning:

luci, tak snad to nachlazení rychle přejde.

já si krásně zacvičila, i když mi první 15 min bylo zle a víceméně jsem jen tak ležela...ale pak už dobrý.. :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé ahojky Evi. Já pádim dom. Pojedeme se podívat do dětského ráje na nový slalomek.
Jinak jedna kamarádka má slalom a doporučila mi z praktických důvodů ten černo šedý...... Já nevím. Začínám si myslet, že asi půjdu do tohodle ikdyž nemá vše, co jsem chtěla. Ale víceméně je to jen to, že nejde sporťák do úplného sedu.
15. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, tak to zkoukni naživo ještě jednou a uvidíš. A pamatuj, vždy je něco, co ti nebude sedět a kde budeš muset udělat kompromis...ideální kočár prostě neexistuje! :wink:
15. bře 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem po srazíku,manža mi dělá pečené brambory. Sám jíst nebude,drží ted lajnu. :grinning:
15. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jaký byl nový seriál? Koukal jste se někdo?
16. bře 2010 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě už je dneska mnohem lépe,v krku nebolí,jen ta rýma.Tak půjdu dělat větší úklid,se mi to tady za víkend a včerejšek navršilo. :unamused:
16. bře 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo luci, ale nepřežeň to, ať se zase něco nevrátí. mně je od rána nějak blivno a točí se mi hlava, asi zase nízký tlak...takže nemůžu moc sedět, to mi dělá zle :frowning2: mívaly jste to holky? špatně se mi dýchá a točí hlava, když sedím nebo ležím na zádech...jen ležení na boku pomáhá...
volala jsem na sociálku, že jsem dostala výplatu nemocenské jen jedenkrát od října!tak svalují vinu na mého zaměstnavatele, že jim dodal papíry pozdě.chápete to? já to nosím do práce každý měsíc poctivě, jak blbec a teď se budou hádat, kdo to kam kdy dodal? já se z toho picnu. alespoň, že paní byla milá...takže výplatu za prosinec až únor můžu očekávat nejdříve 10. dubna :sweat_smile: ale co, nebudu se nervovat :slight_smile:
taky jsem nás objednala na utz ve 30tt, bude to 16.4., tak už se nemůžu dočkat...jo a včera jsem si u kamarádky z anglie, co přijede na návštěvu do ČR objednala pro Báru takový hezký kabátek s kytičkama..bude to jediné holčičí oblečení, co budu mít :wink: takže mi to udělalo radost!
jo luci a já včera koukala, ale nevím nevím, lidem co o tom nic nevědí, to může přiblížit, jak těžký ten proces je, na druhou stranu na mě je to moc seriálový a ty zápletky, jak bude každej chodit s každým a tak..to nemám moc ráda :wink:
16. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi,teda to je nepříjemný ten tlak a motání hlavy,já jsem celkem v klidu,už mi zbývá jenom vysát a pověsit prádlo.
Pak umýt nádobí a k obědu si chci udělat špenátovou polévku a opečený rohlíkový kolečka se sýrem. To je najednou den delší,když člověk vstává brzo. mě teda nemocenská naštěstí chodí v pořádku a včas. Jen jeden měsíc mi přišla jenom část a druhá další měsíc. To je teda mazec takový zpoždění.
Včera mi jedna holčina prodala hezké věcičky pro prdelku,tak jsem to hodila hned do pračky a jdu to pověsit. Přihodím fotečku. Ale jsou tam jenom lacláčky.
No mě moc seriály nebaví,dříve jsem koukala na ordinaci,ale ted už vůbec,vkv mě nebrali nikdy.Jediné co se mi v poslední době líbilo,bylo Vyprávěj. Se člověk kouknul do minulosti.
16. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holky.
Tak asi tedy máme rozhodnuto. Jdeme do janéčka. :wink:
Byli jsme se podívat v dětském ráji a musím říci, že super obchod. mají tam mraky kočárků a tím pádem si můžeš s každým podrndat. Takže jsme nakonec drndali v jedné ruce Xlandera a v druhé Janéčko. jané mě překvapil velikostí sporťáku. Je fakt mega. a korbička je taky dostatečně veliká. manža sice trochu mrmlal, že je to za kočár dost, což souhlasím, ale nakonec uznal, že ze všech asi nejvíc vyhovuje tomu, co potřebujeme a kde budeme s kočárem jezdit.
16. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, tak supeeer. gratulace :slight_smile: už jste ho objednali, nebo půjdete na veletrh zkusit vyjednat nějakou slevičku? já v tom dětským ráji taky byla a musím říct, že dobrý, velký výběr kočárů... :slight_smile: a jakou barvu nakonec vezmete?

luci, no já právě taky nejsem seriálový typ, takže pro mě to je nic moc...ale včera jsme na to koukli, abychom viděli, jak tam to "naše" téma budou podávat. jo den se protáhne, ale je to nakonec fajn, stihneš toho víc a ještě si můžeš odpočinout :wink:

dneska odpol jdu na kontrolu na oční, už jsem tam nebyla snad 3 roky, ale snad se mi dioptrie nezhoršily...potřebovala bych si ale koupit nové brýle, protože ty moje už mají ošoupanou barvu, ale je to těžký nějaký vybrat, co by nebyly hranatý a nestály majlant...

včera jsem myslela na milušku, už tu dlouho nebyla...a taky nevíme, jak pokračuje chrobík, co?
16. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi já taky nosím brýle,na dálku a naposled jsem byla někdy loni a koupila si i brýle,taky nosím čočky,ale nejradší bych se toho zbavila. Manža říkal,at jdu na operaci,že to za to stojí,ale mě je líto těch peněz,ještě je to asi dost drahý. A máš pravdu,já pokaždé dám za brýle min. 4tis.,nechávám si plastová skla s tím antireflexem. Uplně závidím lidem,co mají zrak v pořádku.
Holky s dvojčátkama sem moc nechodí,asi mají frčák,se ani nedivím.
Já se musím ve čtvrtek na poradně zeptat,jak to je s tím obvodákem a zubařem,protože mě tam gyndařka ještě neposlala. A myslím,že mě už pošle na cukrovku. Abych to stihla po tom 24.tt
16. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi nevím. Mě se nakonec totiž líbí (až na korbu) víc 2008. A těch už moc není, pokud chci trojkombinaci. Takže teď sjíždím net a hledám co se dám. Buď mají brutus modrou, nebo hnedo růžovou.....no uvidíme.
U té kolekce 2009 nejde totiž sporťák do úplného lehu. Což mne pěkně s.... :confounded:
Jo a včera jsem u seriálu chytla jen konec. Tak jsem si pobulela. Jen mi připadá, že je to hrozně zdramatizovaný.
Paní s hyperstimulákem umírala na chodbě......... :unamused: no nevím. a ukázka .....paní už si jen řekněte, kolik embrií tam chcete...........taky nesmysl.
16. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně luci, taky si dávám ty plasty s antireflexem, protože jinak to ani nemá cenu...ale ty obroučky jsou všechny tak drahý. ale nejvíc mě na tom asi štve, že když se dělají hranatý, tak jsou všechny hranatý a když kulatý, tak kulatý a když víš, že ti sluší jiný tvar, tak ho nemůžeš sehnat...a mně ty hranatý moc nejdou, tak jsem posledních 5 let pěkně nešťastná...
na tu cukrovku tě už určo pošle, je to blivajzík, ale vydržet se to dá... :wink: ale ten zubař a obvoďák mě překvapují, že tě ještě neposlala...u obvoďáka jsem byla hned v začátku....
16. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad seriál naprostý souhlas kapr...ale tuším, že to musí být zdramatizovaný, jinak by se lidi nedívali...
ty jo, tak to si dáš s tím hledáním. Já si vybrala hartana taky proto, že dá sporťák až do lehu, mně to přijde dost důležitý...hele ale hnědo růžová by pro Kubíka šla ne? když by tam teda nebylo moc tý růžový....my budeme mít hnědo oranžový :wink:
16. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já furt čekám,až mi dr. řekne a ono pořád nic .
Kapříku,tak to jsem zvědavá,který nakonec vyberete,tak to nejhorší,což je značku,máte jasnou,ted už jenom barvičku.
Evi uplně ti rozumím,mě zase moc nesluší kulatý,já mám hranatější typy. V loni se mi hrozně líbili jedny brejle,který měli vyměnitelné pacičky a mohla sis koupit různé barvičky a měnit je,jenomže jenom brýle stáli 7.tis a každé nožičky 700,- plus ještě teda skla,takže to mi přišlo sááákra drahý.
Tak já jsem po obídečku. A mám toho nad hlavu,jsem spocená jak pr.... . Tak si ještě půjdu hodit sprchu a umýt si vlasy-
16. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kapříku, to bych pro Kubíka šla do toho druhýho. Líbí se mi oba, mám moc ráda červenou, ale tak nějak mi přijde pro kluka lepší ten černý s tím béžovým/růžovým :wink:

luci, tak se dej dokupy :slight_smile: a už to odpolko nepřeháněj, ať ti není zle!
16. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No evi to spíš bude hnědá s růžovou. A to už bych asi šla do té červené........... V ráji mají za super cenu modrou, ale ta je ošklivá.
16. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta modrá je asi tak křiklavá co?
hele ale kapr, noir je francouzsky černá, takže je to určo černá, ale asi teda s růžovou než s béžovou...to by chtělo vidět naživo. a jak jsem psala ta červená je moc hezká.
koukala jsi i sem? http://www.handypraha.cz/kocarky-sportovni_2_867__page.html
16. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ta šedá s tou zelenou?
http://www.handypraha.cz/jane-slalom-pro-formula-komplet-486--detail.html

i když nevím, jestli je to ten typ, co jsi vybrala...
16. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, jen to je ta 2009, kde to nejde do toho lehu. Sakra :unamused:
koukni:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7970-jane-slalom-pro2008+korba+strata
16. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm kapr tak to chápu, super cena, ale ta modrá je moc modrá... :slight_smile: takže bych ještě zjistila, zda ten druhý z výběru je opravdu s růžovou nebo béžovou, ať máš jistotu a pak se rozhodla. ale myslím, že ani červený ani černo/ružový nejsou špatný volby :wink:

mizím se najíst a pak na to oční, hezký odpolko holky
16. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pápá.já toho zase dneska udělám. pořád šmejdím po netu:frowning2:
16. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek