• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Já pádím za chvíli s kámoškou do města na něco dobrého.Koukám na sama doma,vaří tam dobroty,tvarohovou pomazánku,tak ji asi testnu a ovocnej salát,ten bych si taky dala. :wink: Už at je léto,se těším na melouny a pod.
Já tady místo sladkostí chroupu domácí křížali,nejsou přislazované,prostě jěnom usušená jablka.
16. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
...nojo, to jsou starosti :grinning:
16. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zítra přijdu později jdu na tu cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,tak ti držím pěsti,at to zítra ustojíš :wink: a hlavně,at to dopadnedobře. Ale ty to máš jako vždy objednaný,tak je to jasný :grinning:
16. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříkovi to dopadne dobře a bude to mít za sebou :wink:

křížaly jsou dobrý lucíku. taky je hodně jím a brusinky sušený. já se těším na ovoce, ale kámošky mi říkaly, že kvůli kojení se toho pak moc stejně nemůže... :frowning2: a já bez ovoce a zeleniny nedám ani ránu...
cestou k oční jsem si koupila knížky, tak se těším, že si zalezu a počtu si. jedna z nich se jmenuje něžná nářuč rodičů, je to o různých způsobech nošení a přenášení mimin. kamarádka mi ji doporučila, že prý je to super...stála teda skoro 500kč, ale je tlustá a je v ní i dvd, tak se snad něco přiučím:slight_smile:
hezký večer luci
16. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
No právě Evi,těším se,že si konec těhu užiju ještě ovoce,protože při kojení si ho už bohužel neužiju. :angry: Tu knížku jsem taky někde v obchodě viděla.
Dneska to docela ušlo,hezky jsem vyspala ,i když jsem vstávala v šest.
17. bře 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: no právě, musíme to ovocíčko užít, dokud to jde. já teď jím i hodně česneku, který mám ráda, neb pak už si nedáme:slight_smile: dneska mám zase perný den, jdu do solničky a pak na cvíčo, ale zítra a v pátek už budu víc doma, tak se těším, musím dodělat seznam na ten veletrh. manžílek už se včera ptal, co všechno tam jedem kupovat :wink:
co chystáš na dnešek?
chudák kapr, pije blivajz....
17. bře 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,ted musím telefonicky něco vyřídit tátovi na uřadech a uvidí se,jestli tam budu muset letět. Jestli ne,tak dneska mám celkem volno,na tance dneska nepůjdu,ještě nejsem uplně ok,tak budu radši odpočívat,ale do té solničky bych taky mohla vyrazit. Na rýmu by to určitě pomohlo.
No já chtěla včera objednat postýlku s povlečením,ale manža řekl,že je ještě brzo.Tak to odložím ještě o měsíc. Jsem hrozně nedočkavá a už bych to všechno vybalovala. :grinning:
No Kapříkovi nezávidím.
Jinak k obídku budu dělat kuřeí maso
17. bře 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to sakryš poslalo.
Dneska budu dělat kuřecí maso s tatarkou a brambory. Salátek z čínského zelí.
17. bře 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to si pošmáknete s Kubíkem :slight_smile: my půjdem po solničce s kamarádkou vedle do hospůdky na meníčko, takže dneska vyjímečně nevařím, jupíííí :slight_smile: jo jo, hele já myslím, že není brzo, že pokud to chceš mít připravený a být v klidu, tak kliďo objednávej. :wink: já se třeba narodila předčasně a mamka mi říkala, že byla pak hrozně ráda, že už měla vypráno a nachystáno...takže chci teď taky zintenzivnit naše shánění :slight_smile:
17. bře 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla včera v číně a dala jsem si kung pao s rýží,taky dobrota,moc tam nechodím a když,tak si dávám pořád to samé,ke zbytku nějak nemám důvěru.
No já nakonec ušetřené penízky přeposlala manžovi na spoř.konto.Tak budu muset stejně počkat na další měsíc.I když teda jsem to sčítla apřekvapilo mě,že jsem si vybrala postýlku,lepší matraci,dvoje povlečení,zavinovačku a dohromady to bylo asi za 3200,- Tak jsem spokojená.Nakonec jsem se rozhodla,že tupoužitou postýlku nevezmeme. Stejně bych asi koupila novou matračku,nepoužitou. To víš,já už bych nakupovala jak o život. Já vybrala nakonec na www.mamitati.cz mají tam toho hodně,tak nebudu muset objednávat z více obchodů.Ještě kouknu na aukru,ale asi zůstanu u tohoto obchůdku.
Je to fakt příjemné nakupování.
17. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo luci, to je fakt dobrá cena. taky se na ten obchůdek mrknu. už jsem slyšela, že je dobrý.
běžím se chystat na tu solničku. :wink:
17. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak si to užij. Nakonec mi volala ségra a přijede s malou a půjdeme do města a na vycházku.
:slight_smile:
17. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafindy,

tak se hlásíme z domova, včera nás konečně pustili. První noc byla docela v pohodě, jen taťka ráno docela dlouho rozdejchával, že musel za noc 2x vstávat na baštu :grinning:

Až bude víc času, tak přidám pár foteček.
17. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky,
tak jsem zpět :wink: :slight_smile:
No nakonec to tak hrozné nebylo. Docela mne to překvapilo. Kopla jsem to do sebe strašně rychle, jak mi poradila má kolegyně a bylo to v poho. Sice jsem si raději stoupla k umyvadlu, ale nepotřebovala jsem ho :grinning:
Takže radím, rychle pít :wink: kdybych to cucala, tak bych tam seděla ještě teď :astonished: A ono jak jsem nepila a nejedla, tak jsem vcelku měla žížu. Mělo to takovou citronovou příchuť.
Jinak jsme v pořádku a mám prďolu nahranýho na DVD :grinning: jelikož byl minule mizerný výsledek.
Tak to zkusím někam dát. Je to moc hezký. Jinak mám tedy zatím 4 kg nahoře za celé těhu :dizzy_face: a břicho prý taky žádné :dizzy_face: Tak fajn.
Jo a přání mě naštvalo, protože jsem si objednala že vyhraju v soutěži povlečení a nevyhrála jsem. Takže si o víkendu beru přání sebou na seminář a chci vědět, co je špatně. :angry:
17. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

mil to je supr že máš dětičky doma :slight_smile:) tak at vám to jde a tatka moc netrpí

kapr mě je blbě jen to čtu s tou vodou ... si to představuju jak to piju :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee milu, super, že jste doma. až budeš moct, hoď fotky, ať se pokocháme chlapečkama :slight_smile:

jo jo kapr, mně na té celé procedúře nejvíc vadilo to sezení na blbým sedátku v čekárně dvě hoďky, nevěděla jsem, jak se tam srovnat..ale jinak ten hnusík se vypít dá :slight_smile: hele, povlečení není tak důležitý, hlavně, že vychází důležitější přání, ne? :wink: ty jo 4 kg ti teda opravdu závidím. jsi jen dva týdny za mnou a já mám už 9kg.. :frowning2:

chrobí, jak se máš? :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekám čekám :slight_smile:))))
17. bře 2010 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi není to tak strašné :slight_smile: :grinning: ještě jsem si dala k obědu jahodové knedle :sunglasses: :grinning:
A co ty? Jak jsi na tom?
Evi já vím že není povlečení důležité. Ale zklamalo mne, že to přání nevyšlo. Měla jsem to myslím objednané správně. A už jsem se těšila :pensive: :cry: Ale já se na to fakt zeptám.
Zdravím Milu a těším se na fotečky. :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra OPU tak se těším :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
..........jsem se na tebe jukla. Tak dobrá úroda, ne? a ten Et fakt nebude? :unamused:
17. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříko jo snad jo :slight_smile:) uvidíme v pátek co mi řeknou kolik se oplodnilo a kolik jich bylo zralých ... a ET fakt nebude v pondělí mi to potvrdil u druhý dr, a na odstranění jdu dokonce až asi za 14 dní
17. bře 2010 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach joooooooooooooo :unamused:
já bych chtěla abys už za 14 dní byla těhu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to nebudu :-/ ani to nejde když se mi budou hrabat v děloze ..
17. bře 2010 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím.......no tak jsem zvědavá aspoň na úrodu :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu to je super,že už jste doma.
Chrobi tak budou mimisci.Oni na tebe počkají. :wink:
Kapříku to jsi to krásně :wink: zvládla.
My obešli město a koupila něco prckovi a těm známým pro dvojčátka.
17. bře 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo počkají na rekonstrukci pokojíčku :slight_smile: však máme času dost ne?
17. bře 2010 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi neboj,bude to rychle a brzo :wink:
17. bře 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasnačka, tak ho hezky nachystej Chrobi :dizzy_face:
vybraný kočárek v albíčku :slight_smile:)))))
sledujte ty žirafky :grinning: :grinning: :grinning:
je to osud
17. bře 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr tak ten je,ten je váš,super volba,bomba,moc hezkej.
:slight_smile:
17. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek