• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Buď bude konkrétně opravdu tento, nebo stejný, ale nový. To už by ale bylo bez žirafek :sweat_smile:
17. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už je na vás,jestli nový,nebo použitý. Prostě je krásnej. :wink:
17. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uvidíme. kamarádka mě odrazuje, že určo bude odrndaný, ale paní říkala, že s ním jezdila jen po městě a je pravidelně servisovaný. Podle fotek vypadá rozhodně OK.
A má v ceně spousty věcí, které bychom museli kupovat navíc. rovněž za pár tisíc.
Takže ...........uvidíme. :wink:
17. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr ten je super. hnědo oranžová je nejlepší kombinace :grinning:

chrobí, tak držíme pěsti na opu a těšíme se na zprávy o úrodičce :wink:

takže zítra se asi neuslyšíme, tak až v pátek... :slight_smile:
17. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super.....koník už jede
19. bře 2010 v 19:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,než jsem vás našla. :wink: No nic,nevím,kdy se sem dostanu,tak hezký víkend. :wink:
19. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff... tak jsem vás taky našla.....

přidala jsem nějaké fotečky, tak se jukněte :slight_smile:

jinak u nás docela občas masakr, hlavně v noci, kdy kluci po jídle nechtějí moc spát a většinou jsme vzhůru min. s jedním do dalšího krmení :frowning2: a ráno pak vypadám jak dobrá zombice, ale nestěžuju si, jen čekám, kdy se jim to obrátí. A Tadík je docela dobrý vzteklounek, ale to se snad časem poddá.

A co tady nového, jak je na tom Chrobísek a ještě někdo stimuluje? Nějak ztrácím přehled :frowning2:
19. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu ahoj,jak krásně kojíte v tandemu.A jak to zvládáte,koukala jsem,že dokrmujete,nebo jenom odstříkáváš mlíčko. :slight_smile:
20. bře 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já nás taky nemohla najít. :wink:

milu neboj, poddá se to, ale určitě to musí být záhul. já mám problémy už teď, když se 3x za noc na hoďku vzbudím a nemůžu spát a ráno pak vstávám v 6h, neb mě bolí kyčle :grinning: takže tě obdivuju :wink: jdu se mrknout na vaše fotečky

luci, krásná profilová fotka :slight_smile: tak my byli včera na tom veletrhu a hodně jsme nakupovali. naštěstí jsme to stihli tak, že tam sice bylo dost lidí, ale u žádného stánku jsme nečekali a vždy se nám všichni měli čas věnovat. nakoupila jsem pár těch moderních látkovek, tak jsem zvědavá, zda se nám to povede. taky nějakou deku + deku do autosedačky a tu manducu (nosítko)...no utratili jsme spoustu peněz, ale kromě cestovní postýlky, podložky na přebalovák a drobností typu teploměr a odsávačka hlenů máme vše :slight_smile:
20. bře 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, krásný fotečky. :slight_smile: kluci jsou drobečci překrásní :slight_smile: a ta teutonka vypadá fakt dobře, včera jsme na tu dvojkovou na veletrhu koukali a líbila se nám..a už sis na ní zvykla?

jo a chrobík stimulovala, ale pak jí našli nějakej problémek v děloze, takže šla/měla jít na opu, ale že se nebude konat et, do té doby, než jí dají tu dělohu do pořádku. ale teď nevím, zda už na tom opu byla či nikoliv???
20. bře 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem vás našla :slight_smile: měla bych mít taky nové fotky v albíčku, jinak chrobí se tu snad ukáže a pak bude ketík a úspěšný...
evi to jste teda krásně nakoupili, já už mám to beco, hnedle tam usnul a včera usnul taky hned, tak jsem s ním v nosítku povysávala a vyžehlila a cítila do u sebe a pusinkovala ho přitom na hlavičku :astonished:
ještě si musím zvyknout na koníkové změny,ale asi to bude lepší, hlavně fotky se nemusí zmenšovat a dají se ukládat najednou a dám si vás do oblíbených a nebudu muset hledat...tak krásný víkend, jen co se vzbudí, jdeme ven, tento týden spal jednu noc v kuse 7 hodin, včera 6 a dnes zase 7, no zlaté to dítě, vždy tak od 22 do 4 a pak od 5 do 7,ale jak má bolení to je křik...spíš večer do těch desíti, musím koupit nějaké ty kapky,ale i bez nich to zvládá...mějte se
jo Miluško jsou nááádherní a teda klobouk dolů, to říkám pořád, mě na zaúkolování bohatě stačí jedno hodné dítě...
20. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda tady jsou ty fotky
20. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, to kojení v tandemu bylo jen v nemo, doma jsem to ještě nezkoušela, ikdyž sama si je tam přiložit umím, jen je potom s nima horší manipulace, páč jeden se pustí a když ho chci naštelovat tak se zase pustí ten druhej a pak oba řvou jak jsou vzteklý, že nemají cecík v puse :grinning:. Zatím nedokrmujeme, jsem jak chodící mlékárna :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak odstříkávám.

Evíku, kde jste byly na veletrhu? To je hezký jak jste dobře pokoupili. Jakou máte odsávačku hlenů, tu na vysavač? Se taky musím po nějaký kouknout :sweat_smile: . Jinak kočár docela dobrej, zvykám si. Je celkem lehce ovladatelnej, jen před barákem máme takový prudší kopeček, kterým se musí vyjet na chodník, nahoru ten kočár vytáhnu, ale dolů s ním nesjedu :frowning2:, je na mě těžkej, chtělo by to brzdu, ale bohužel doobjednat nelze, musí tam být přímo z výroby, tak se to holt budu muset buď naučit nebo objíždět, no zatím asi vyhraje to objíždění :wink: , nerada bych kluky vyklopila.

Chrobískovi, tedy držím palečky, aby jí to všechno dobře dopadlo a brzy měla vajucha v bříšku.

Rudýsku, Rudík je nádhernej, ani nevím jestli jsem vám k němu pogratulovala, tak dodatečně vše nej a ať vám dělá jen radost :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, právě že odsávačku jsme ještě nekoupili, ale chci koupit tu na vysavač, stojí cca 300kč, a všichni si jí chválí...s tím kočárem je to blbý, že je těžký, ale určo se s tím naučíš manipulovat a půjde to. chce to jen cvik. jsem ti taky chtěla napsat, že jsi hubená, jak lunt! :wink:
jo a byli jsme na tom veletrhu for kids, v letňanech. minulý týden to bylo v brně! prodávali tam zboží se slevou, někde to bylo jen 5%, ale i tak je to dobrý. často nám dali leták, abychom přišli ještě do kamenýho obchodu a na tom letáku byla další sleva...takže fakt fajn!

rudí, Rudlíšek je krásnej. dneska je opravdu nádherně, to se vám ta procházka povede. a s tím spaním je teda úšasnej! a bolení bříška ho trápí?
a to jde si diskuzi přidat do oblíbených jo? tak to udělám, abych nemusela pořád hledat...

jdu uklízet holky papa
20. bře 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky, díky za pochvalu, prochajdu prospal skoro čtyři hodinky, koupila jsem i kapky na prdíky.spinká fakt ukázkově, snad mu to vydrží,aleprý to má po mě, to já jsem spáč,tak snad to bude dědičné a odsávačku...jedině na vysavač, je skvělááá,ted jsme odsávali,když mu nosík vytírám, to je řev jako při mučení a s vysavačem,ani neví i když spí i když ne, je v klídečku,tak mooc doporučuju :slight_smile:
milu to je skvělé,že máš dost mlíčka,je to pro kluky nej a navíc dobré čtyři tisíce za umělku a vodu jsou ušetřené :wink:
20. bře 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, jj hubená jsem, už to na sobě i cítím, mám o 6 kg mín než když jsem otěhotněla, ani nevím kam jsem to dala :confused: Tak to je fajn veletrh tedy, mi loni byly taky na nějakém, jo veletrhu hraček a ten byl nif mof, ale taky jsem si odnesla pár slevových letáků :grinning:.

Rudýsku, jj, mlíčka je naštěstí dost, tak doufám, že vydrží co nejdýl, je fakt že to tedy podproruju kojícími čaji a řekla bych, že fakt zabírají, jen občas to odstříkávání je děs, takový menší žroutík času, hlavně v noci tedy, přes den to jde.

Zrovinka tu sedím u PC a na klíně mám Kryštůfka na polštáři a vysává mě :grinning:, to musí být na nás pohled :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu prostě klobouk dolů...vím jen jak jsem odsávala při těch horečkách...a teda 6kg dole to je věc, taky bych to brala, mám 4,5 navrch :unamused:
21. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky 3 den kultivace máme 9 šikovných :slight_smile:
21. bře 2010 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak to je super,že se ti daří hezky kojit,pro prcky je to nejlepší a pro tebe nejpohodlnější. :wink:Kámošce se taky nedařilo kojit tandem.

Rudíku malý je krásný.

Chrobi tak super.

Evi dobré nákupy,zase si budeš moct něco pdškrtnout. :wink:
21. bře 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci díky, chrobísku to je skvěléééé a devítka je moje oblíbené číslo :slight_smile:
21. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobísku, super, tak ať se jim klukům, holkám daří :slight_smile:)) a pak se u tebe v bříšku mají krásně dalších 9 měsíců. :dizzy_face:

Holky přemýšlím tu nad sterilizátorem lahviček? Mmt. mi jeden utekl na aukru o 10 Kč :angry: a teďky se tu dohadujeme s manžou, jestli jako jo nebo ne, co myslíte? Já jsem pro, manža, že stačí vyvařovat. Chtěla jsem ten od aventu co se dá dát i do mikrovlnky.

Jo holky, byly doby, kdy jsem mívala 50 kg při výšce 166 cm, takový vyžlátko, pak jsem během pár let přibrala na 62 kg.

Lucí, jo kojení, to je u nás zatím jen taková nárazovka, většinou fakt jen, když jsou kluci neklidní a večer před usnutím, přes den je pro mě tak nějak pohodlnější to odstříkat a dát jim to ve falšce, páč u prsa jsou většinou přisátí min. půl hodiny a to se prostě zvládat nedá s oběma :frowning2:
21. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, já dnes zrovna četla na dudlíkách, že je zákaz vyvařování v mikrovlnkách. Já vyvařuji klasicky v kastrólku a myslím, že to stačí.
21. bře 2010 ve 20:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudí, to půjde dolů samo, však jsi doma s Rudíkem jen chvíli. Teď začnete chodit víc ven a půjde to ani nebudeš vědět jak. hlavně se tím netrap :wink: a Rudík je fakt nádhernej :slight_smile:

chrobí, užasný, gratuluju. dej zase dneska vědět, jak to vypadá...nebo už jste zamrazili? jak se cítíš? :wink:

lucíku, za chvíli jdu do solničky...co ty už jsi byla? :wink:

ty jo milu, tak to jsi byla teda opravdu vyžlátko.... :wink: ale stíháš pořádně jíst ne? já o těch sterilizátorech do mikrovlnky četla, že jsou pohodlné a rychlé, ale zkušenost nemám, bohužel :frowning2:

kapříku, co jsi dělala o víkendu? ulovila jsi něco na veletrhu? nějaký úpravy v bytě?
22. bře 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dneska se nevolá až pátý den a mrazit budou taky až pátý nebo šestý den.... tak dnes mám klid :slight_smile:) žádné nervy :slight_smile:))
22. bře 2010 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí dobře to vypadá....
miluš já mám ten od Aventu a jsem spokojená, myslím, že by jsi to užila, hlavně u dvojčat, když odsáváš...
Evi díky za pochvalu,jo vím, že kila dám dolů,ale chutná mi, neměla jsem s váhou potíže, tak snad to bude zase fajn, chci zpět na 58kg při 172cm,zatím jsem na 63 :unamused:
22. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudís a co by jsi jako chtěla měsíc po porodu ...? jen pěkně nech nějaký špíček navíc na mlíčko :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nebyla,to jsem ostuda vid,chystám se teda,některý den,tento týden,ale ještě nevím kdy.
Já včera dala manželovi bojový úkol,aby koupil chůvičky,je to elektronika a tomu vůbec nerozumím.
Rudy to máš i tak dobrou váhu,to je jenom pár kg. Člověk to nabírá celé těhu,tak to asi nejde rychle,ale ty to určitě schodíš.

Já se chystám jít žehlit,pak trochu uklidit a k obídku budu dělat zelňačku.
22. bře 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ranko,

Rudíku díky, asi do ní půjdu, viděla jsem na mmb jednu i s lahvičkama, tak ještě uvidím jestli tu nebo někde jinou.

Jio tak jídlo, já mám hlad pořád, jen bych spíš do sebe tláskala nějaký chujoviny něž plnohodnotný jídlo :frowning2:, holt není moc času.

Dneska jdeme poprvé do poradny, tak jsem na to zvědavám kolik už budou kluci mít.

Chrobí, takže dneska veget a zítra to vypukne :slight_smile:, držím pěsti
22. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte proč mě bolí prsa když neberu žádné hormony?
22. bře 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu-tak hned napiš, jak jste dopadli v pordně a kolik máte a hoď nějakou domácí fotečku. Jinak kluci jsou krásní a jaky mají kukadla. :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek