• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
holky díky, zase tak tragicky tu váhu neřeším...
teda zelňačku bych si dala,ale teď skoro nic nemůžu kvůli prdíkům malého..
chrobbi, to teda nevím, asi ještě pozůstatek stimulky ne?
milu těšíme se na míry, váhy...teď jsem se vážila s malým a bez a dle toho by měl mít pět kilo, tak jsem zvědavá za týden
Miluš, já tehdy brala od aventu celou sadu, sterilizátor s lahvičkama, ohřívačku a odsávačku s via pohárkama, vše už jsem použila, když jsem měla ty horečky a musela odsávat...
22. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááááá našla jsem vás, ale hoďku mi to trvalo :confounded:
jdu vás dočíst.
22. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Rudi právě, se snažím se nabaštit těchto jídel,dokud můžu.Taky budu dělat jeden den fazolovou,ale to ještě nevím,kdy.
Milu těším se na nové fotečky.
22. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás dočetla
:wink: :grinning:
Milu krásné fotky :slight_smile:
Chrobi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádhera :grinning: :dizzy_face: Mám z tebe holka obrovitánskou radost. Jsi na tom o 80 % lépe než vždy já :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A co ten ET, oprabdu nebude?
Rudy tak co nosítko? Malej je nádhernej :dizzy_face: Nakonec jsem koupila to samé co máš ty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i barvu. A ještě jsem si tedy přikoupila to pončo :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bylo peněz. Ale paní je ohromně sympatická a moc se nám věnovala. A měli jsme vlastně od ní lístky zadáčo.
Luci krásná fotečka v profilu.
Jo a Evi, taky jsme koukali na tu Manducu. Líbila se mi ta limitovaná série. Nakonec jsme si vzali to beco. Ikdyž jsem pochopila, že manduca nemá tu vložku pro novorozence, jelikož prý ji má beco patentovanou a nakonec jsem ji u toho viděla.....tak nevím. Ale rozdíl byl 200 kč tak jsem to neřešila.
No a tedy co veletrh. mě teda přišel v Praze lepší než v Brně. Kočárky tam teda taky nebyly, ale víc těch věcí okolo.
My koupili to nosítko, to pončo na nosítko a kojící polštář, který je suuuuuupeeeer a nevzdám se ho ani kdybych nekojila a odkojila :slight_smile:
mám ho v posteli a úžasně se s ním spí a je perfektní jako podložka pod záda když si čtu, nebo se dívám na TV. Super. Bůhví, jestli nebudeme muset kupovat ještě jeden pro manžu :grinning: :grinning: :grinning:
Pak jsem se objednala na focení bříška. Paní má teda hodně narváno. Jdeme 21.5. odpoledne. Tak už mám objednanou i kadeřnici a líčení.
No a jelikož nebyla ukojena má touha po kočárku a koukala kdo s čím jezdí, tak jsme se ještě z veletrhu jeli podívat do Špuntíka :wink:
No a jak to dopadlo?
možná budeme kupovat kočár nový a to ten šedo zelený, co je v albíčku :grinning:
viděla jsem tu oranžovo hnědou kombinaci live a nevím nevím :unamused: je to hodně křiklavé. Je teda fakt, že ten oranžovo hnědý nánožník se mi na tom od začátku líbí nejméně...
Holkyyyyyyyy poraďte!!!!!!!!!!!! do konce týdne se musíme rozhodnout
22. bře 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kapr děkujůůůů já vím :slight_smile:)) je to na dobré cestě ET nebude už jsem objednaná znova pod kudlu na pondělí .... :frowning2:
22. bře 2010 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjo :confounded: ale neva. Hlavně že jsou kvalitňáčci :grinning: hele a kdy pak bude moci být KET?
22. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, tak jsem ti zrovna chtěla odpovědět, kde je naše diskuze schovaná a koukám, že už jsi tu. to je fajn...dali nás do nedobrovolné bezdětnosti..taková novinka! taky jsem to nemohla najít. ale můžeš si přidat do oblíbených, což je teda zase výhoda.
jinak chválím nákupy. :slight_smile: manduca má taky tu novorozeneckou vložku, tak nevím :sweat_smile: my v tom výběru dali na doporučení několika našich kamarádů, vyzkoušeli jsme si ji u nich a přišla nám fajn, ale ty beco jsou taky nádherný.myslím, že to je hodně podobný..no a paní, co nám prodávala manducu byla fakt moc milá. :wink: obecně asi tím, že jsme tam byli v pátek před zavíračkou, tak všichni měli čas se nám věnovat a bylo to opravdu moc dobrý...
jo a ten šedozelený, co máš v albíčku se mi moc líbí. a máš ještě fotku toho oranžovo hnědýho? ve špuntíku jsme koupili ten kýbl na ty jednorázovky, co se rovnou balí do pytlíků a nesmrdí to...a ten obchod si taky spousta lidí chválí, takže myslím, že jsou spolehliví a já se tam taky ještě chystám.

luci, chůvičky má u nás na starosti taky manžel, ale ještě žádné nevybral :dizzy_face: zelňačku bych si taky dala! :wink: jinak já si rozmrazila batáty s tempehem, co jsem dělala minulý týden, tak se těším :wink: a cvičit dneska nejdu, neb mě zase píchá břicho...ach jo :frowning2: ale prošly jsme se s tou kamarádkou ze solničky a je to balzám. je tam opravdu přenádherně.

milu, to je blbý, že není čas na pořádný jídlo. musíš zapřáhnout rodinku, aby ti plnohodnotně vařili a tys to mohla jen konzumovat :slight_smile:

rudi, vím, že těch omezení kvůli prdíkům je teda požehnaně. nemáš nějaký seznam? nebo kde jsi hledala, co by se všechno pak nemělo? nebo je to pokus/omyl? :wink:

chrobí, tak to je úžo. hezky je nech odpočívat a dělit se a za dva dny uvidíme :slight_smile: jak budou dál postupovat s tebou? kdy jdeš na ten zákrok?
22. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, já blbka, teď jsem ti ještě koukla do albíka a ty tam máš i ten hnědo oranžovej...jak moc je ta oranžová křiklavá? mně se asi líbí víc ten šedo zelený, přestože já sama si budu kupovat hnědo oranžový kočár :wink: a ty máš zelenou hodně ráda, že jo? a jaký je rozdíl v ceně?
22. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi.....příští pondělí
kapr... to nikdo neví podle toho jak dopadne hysteroskopie ... bud další cyklus a nebo až v květnu ... jsem moc ráda, že mi nic neslibují, ale že se bude konat podle aktuální situace jak budu vypadat ... tak pochopitelně ... dokud nebude děloha OK tak co by tam taky dávali, že?
22. bře 2010 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně chrobí, lepší počkat a neuspěchat. až bude pelíšek připravený, aby se tam bobískům hezky líbilo! :wink: tak v pondělí budeme držet pěsti. musíš pak být v nemo nebo je to jako při opu a ještě ten den tě pustí domů?
22. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, byli jsme kočárkovat :sunglasses:
beco je fakt super, uklízím s prckem...
kočárek bvych já brala šedozelený...mám podobné barvy,....
a tím jídlem nejím luštěniny, z ovoce jen banán a jablko,ale opatrně...dále ne květák, brokolici, kedluben..no co nadýmá...a kapu emulzi před kojením, je silák ,něco vyprdíkuje,ale někdy pláče
22. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, byli jsme kočárkovat :sunglasses:
beco je fakt super, uklízím s prckem...
kočárek bvych já brala šedozelený...mám podobné barvy,....
a tím jídlem nejím luštěniny, z ovoce jen banán a jablko,ale opatrně...dále ne květák, brokolici, kedluben..no co nadýmá...a kapu emulzi před kojením, je silák ,něco vyprdíkuje,ale někdy pláče
22. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jako po OPU akorát mě štve ta druhá narkoza takto po sobě :frowning2:
22. bře 2010 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky rudíku za přehled jídel:slight_smile: jinak je nádherně, takže se nedivím, že jste šli ven

no jo chrobí, chápu, to by mě taky štvalo. :frowning2: tak ještě dobře, že si dáš pak chvilku pauzu, než bude ketík, aby se tělo trošku vyčistilo... :wink:
22. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktuální foto, právě spíme v becu tady je fotka
22. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé Rudy.....já už se těším až tam budeme mít taky Kubu :grinning:
a jak jsi ho zvládla zabalit? Mě to teda paní ukazovala ale nevím jestli si to pamatuju.
Hlavně jsem se proto rozhodla z důvodu, že jak musím chodit s pejskem, tak než vždycky vytahávat kočár.......to s ním ráno dojde manžel a já si pak kolem obídka hodím jen jedno kolečko a dám malého do nosítka a hotovo. Tak mě teď tak napadá, jestli mu pak nebude v létě v tom vedro.....když bude v srpnu třeba 30 stupňů...... :sunglasses: :confounded:
Evi ty barvy jsou na fotkách hodně reálné. Řekla bych že jsou fakt totožné. A rozdíl v cene je. Ten oranžovo hnědý je za 16 tisíc a ten šedo zelený - kupovali bychom nový je za 20 tisíc. no pak je taky ale pravda, že bychom ho snad potom prodali cca za 10 tisíc.

Chrobi tak super, ale stejně se těším. A obzvlášť když je máš tak hezké. :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ten je krásňoučkej :slight_smile:
22. bře 2010 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kapříku, tak ta oranžová je fakt křiklavá! myslím, že ten rozdíl v ceně není zas až tak veliký na to, aby sis nemohla koupit ten, co se ti líbí víc, což počítám je ten zeleno šedý, že jo? :wink: a navíc jak píšeš, ten nový pak spíš prodáš a za lepší cenu anebo si ho necháš na druhý dítko ne? já taky kupuju kočár s vidinou toho, že budeme mít druhý, teda dá-li Bůh :slight_smile:
jo a představ si, že tu byla kamarádka o víkendu, děti už má velký, a nabídla mi, že má pořád po nich ten pojízdný košík proutěný...takže ho asi budeme mít taky:slight_smile:
hele a taky se vždycky ráno vzbudím a tak nějak si říkám, že už se těším až tu s námi Bára bude:slight_smile: a neumím si to představit...už jedem třetí trimestr. to to letí. si pamatuju, jak jsme to tu "slavily" s rudíkem, začátek III. trimestru a najednou....
:dizzy_face:
rudísku, Rudlík je moc roztomilej a v tom becu super :wink: tu barvu, co jste si holky koupily, bych si vybrala taky. je přenádherná.
22. bře 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo Evi, je to prekérka. Teď jsem vysondovala nový na netu za necelých 20 i s nánožníkem. Takže dobrá cena. :wink:
Tak uvidím.
A košík super :slight_smile:
My si jedeme o velikonocích pro ten z rodiny. Jen nevím, jestli bude vyhovující. Myslím, že je docela malinký. Tak přemýšlím, že bych si koupila ten obrovský.
Mívá 110 cm a to se mi do ložnice vejde! mě prostě těch 10 cm chybí, no.
Zase tam to mimčo pak vydrží do jednoho roku.
Jo a Evi, prosím tě, my máme peřinku 100x135, takže nám bude povlečení za 50,- malé. :frowning2:
A letí to jak blázen. 26 mi ještě přijde v klidu ale 28 tyyyyyyy joooooo :wink: :slight_smile: to už budeš na 30tt a začne se schylovat k porodu.
Dovedeš si představit, že by byl prcek třeba za 14 dní u vás? :grinning:
22. bře 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, uteče to jako voda, nemohla jsem se dočkat porodu a ty ny posledního týdne byly dooost dlouhé a zítra máme 5 týdnů...je to fofr, těhu a s dítkěm ještě větší...a mámee dalšího kámoše od neděle z těhu cvičení Vašíka :slight_smile: , je prostě hodně kluků..
a Kači to beco je na vedro určitě lepší než klokanky a šátky...pak už dětem tčí víc hlava a víc větrají, ten začátek je takový klokánečkový, malý jak zaspí/to je hned/ tak tam tak zapadne, scholí se, až se bojím aby se mu dobře dýchalo,ale je spokojený...jen se na tom dost drží chloupky,ale co už, praktická věc to je určitě i na výlety i na to venčení s psékem, my ho hodíme vždy jen na dvůr...je nedisciplinovaný, tak u kočárku chodit neumí, to ho bereme jen když jde i manža...já psa on kočárek...dnes jsme byli venku 2x, doma brečí a šponuje nožky s prdíkama a venku v kočárku je hnedle spokojený a spinká a já se vyvětrám a shodím ty kilča :grinning:
tak holky dokupujte, za chvilku je to tady :slight_smile: fakt ani nemrknete, navíc to teď poletí, jak je venku hezky...
22. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, no.
No my holky budeme mít dnes konečně proužky v ložnici, takže vyfotím a uvidíte. Sice ještě bude potřeba takové to došperkování....jako tu abrázek a sem tohle.....ale co. Za chvíli to uvidím live :dizzy_face:
22. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapříku, tak to se těším na obrázky. já zatím nic nevyfotila, protože máme zatím jen vymalováno a to by nebylo pořádně vidět. až bude tapetka, nafotím! taky jsem dnes objednala skříňky, takže prý by to mělo být za 14 dní :slight_smile: pak začnu pomaličku postupně prát a třídit věci, co jsem si přivezla od kámošek..zatím to tam mám v igelitkách po zemi a to je průda...
no jo letí to jak ďas, ale myslím, že 26tt je stejně vysoký jako 28tt:slight_smile: prostě 30tt za rohem...a to už pak teda začne odpočítávání, co? :wink: kapr a jakou barvu má ten, co jsi našla na netu za tu výhodnou cenu? :wink: ok, povlečení ti brát nebudu....
jo a že by tu byla za 14 dní, to si teda představit neumím :grinning:

rudíku, to je fajn, že je Rudlínek tak hodnej a že můžete chodit ven :slight_smile: už se na to taky těším, zvlášť teď jak je hezky a začíná být teplo...
22. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak máme už dnes dvě v mrazáku a zbytek nechali ještě na misce
23. bře 2010 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak skvělý chrobí :wink:
23. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobáčku gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,je to tady ted pro mě nepřehledný ,nemůžu moc sledovat kdo jak na tom je :frowning2:
23. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Evi děkuju, ale moc klidná nejsem doufala jsem v větší množství ..... tak snad zítra ještě něco přibude :frowning2:
23. bře 2010 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi to je super :wink: kolik jich ještě na misce zbylo?
Evi ten nový za dobrou cenu je šedozelená barva. I s nánožníkem za 19,5 což je aspoň úspora 3 tisíc.
No ještě počkáme na cenu z velkoobchodu. Manža to nějak honí přes známé, tak třeba se nám podaří něco získat jakoby bez rabatu tak si tak představuji okolo 15 tis. Nevím, kolik by mají rabat na kočárkách.
23. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr to mi neřekla ... a je to i jedno prostě zítra co bude vhodné to bude a co nebude tak nebude.... dnes jich je furt 11 z toho 2 zmrazili a 2 už byly pomalejší ten 3 den, takže jich tam sice je na misce furt 9 ale nebudou k zamražení tak snad alespon další dvě mi zamrazí uvidíme .... ale i tak už jsou pomalejší tudíž málo pravděpodobné, že z nich něco bude
23. bře 2010 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ach tak. jako všech 9 jich je pomalých? To asi ne, ne?
Já už jich touhle dobou měla vždy jen 3-4 :pensive: :unamused:
no tak uvidíme tedy jak se budou mít k světu.....
23. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvě jsou tak hezké, že jsou na zamražení a zbytek není tak jak tyto dvě čili pozadu ... ale to co dnes není blasta a bude zítra tak stejně je prostě pomalejší ... a podle průzkumů co jsem četla se stejně přestanou později vyvíjet čili v břichu takže to co nebude blasta zítra tak mrazit nebudou to je jasné tj můžou tam být morule ale jsou k ničemu
23. bře 2010 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm to jo. ale blastocysty bys měla mít až zítra ne?
třeba se ještě něco vyklube. :dizzy_face:
Uvidíš.
23. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek