• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no jestli dobře počítám tak jsem volala po 116h co jsem našla tak blasta je po 110-120h a všichni mají 5PK tj dnes blasty
23. bře 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě k tomu přání si.
Byla jsem v neděli na semináři, který tu měl ten pan spisovatel. A důležité je do toho přání vložit emoce. (což jsem předtím nevěděla)
Dával příklad s bytem. Můžeš si přát byt 3+1 slunný, ale pokud zapomeneš, že v něm máš být šťastná a spokojená, můžeš mít třeba na houby sousedy, nebo kontejner pod okny......
......tak jen kdyby náhodou ................ :dizzy_face:
23. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jůů supr :slight_smile:
23. bře 2010 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Chrobi a ještě odpovídal i speciálně k otázce o dětech. Jako že jak si správně přát miminko. Jedna paní se ptala a uváděla příklad kamarádky, která je na tom jako my.
A odpověděl stejně jak říkám já a jak jsem já udělala.
Takže jednak přát si, ale nezapomenout, že s miminkem jste vlastně 3. takže jednak musí chtít a přát si žena, ale i muž.
nesmíš mít ty ani ten druhý nějaké obavy, nebo například strach, že to nezvládneš. No a taky nezapomenout, že i miminko (dušička) ví, kdy má přijít. A prostě nepřijde,dokud nenastane její čas. I kdyby se rodiče na hlavu stavěli.
Takže například "vědomé mateřství" - to spojení s dušičkou a přání si, ideální kombinace. :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobí, já myslím, že je to dobrý. 2 už máš jistý a zbytek uvidíš, jak se vyvine...musíš jim věřit :wink: hele, my měli původně jen jedno dobrý a nakonec se rozjelo ještě jedno, takže nikdy neklesej na mysli! :wink:

jo kapříku, to by bylo super, kdyby se vám to povedlo sehnat bez rabatu...však uvidíš. no a ten šedozelený za levnější peníz je dobrý kup...je po jednom dítěti?

já byla dnes v poradně a vše ok, poslouchaly jsme malou a prý je už hlavičkou dolu, pí dr. to zjistila jen pohmatem, takže žádný utz. :frowning2: budu si muset počkat ještě 3 týdny než zas pojedem do podolí na koukačku :slight_smile: no a cestou jsem nakoupila jídlo.venku je krásně, tak ještě půjdu na prochajdu a večer za mnou přijdou kámošky, tak se těším na poplk...

kde je lucík? :wink:
23. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a kapříku, já koukala, že tady ten spisovatel měl být...a bylo to teda dobré? myslím, že ta psychika a naladění je moc důležíté, ale na druhou stranu všechny víme, jak je těžké hodit se do klidu, když podstupuješ všechny ty procedury...
23. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,jsem tu od víkendu skoro nebyla.Dneska jsem byla autem na sídle firmy ve Vel.Meziříčí a bylo to příjemné. :wink:

Tak vás musím dočíst,co jste tu řešili. :wink:

Evi zítra se chystám do solničky,zvažuji,jestli nejet ještě dneska. Tak zítra už se tam snad dokopu.
23. bře 2010 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi si půjdu dát šlofíčka,jsem nějako unavená jsem na cestách od devíti. A pak vás dočtu.
23. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jdu dneska ,od pěti. Tak se tu mějte,kouknu večer,nebo zítra. Pak zajdu za kámoškou
23. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
No Luci hezké starosti :wink:
23. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem se teda dneska nenudila,manžel odjel na dva dny na školení a tentokrát nemusel řídit,tak mi nechal auto. Ráno jsem vyrazila do Vel.Meziříči,dorazila v půl třetí,pak jsem zajela do solničky a pak ke kámošce s dvouma holčičkama. Udělala jsem si k véči vařená vajíčka a chleba s máslem,bílou kávu.
Zítra mě čeká kontrola u obvodáka a musím zkusit toho zubaře.
Ještě jsem vás ani nestihla dočíst.
23. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo luci, tak to ses opravdu nenudila... :wink: alespoň ti nebude smutno, když teď nemáš manžu doma. :wink: měla jsem tu na návštěvě holky - moje nejbližší kamarádky, tak jsme hezky splkly, mám z toho radost, ale dala jsem si s nima malou špetičku vína a jsem hrozně ospalá :grinning: a Bára nekope, asi jí to taky uspalo :wink: tak dobrou
23. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
já se Evi konečně nenudila. Dneska mi teda v solničce byla pěkná kosa,byla jsem přikrytá celá dekou.Zítra chci uklízet trošku. Aby bylo doma naklizeno.Vařit ani nebudu,vařila jsem včera zelnačku a bylo jí tolik,že bude ještě zítra. :slight_smile: Evi já si dala trošku červeného v sobotu a pak jsem byla na nerva,protože Kubík se celé odpoledne ani nepohnul. Asi ho to taky uspalo. Ale vínečko mi moc chutnalo,i když teda stačilo mi decka.
Tak taky dobrou. Já skouknu Pohlreicha a jdu taky spát. Ještě pošleme s Kubíčkem tatkovi pusu na dobrou noc.
23. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
luci, přesně, já když si asi před 14 dny dvakrát lokla vína, tak Bára pak celý dopoledne nekopala a mě to vyděsilo, takže včera jsem se taky bála, ale asi jí to spíš povzneslo :wink: ale často si nedávám, říkám si, že za nějaký komplikace to nestojí...
takže dneska budeš uklízet, jo? já bych taky měla něco počudlat, pak jdu na rhb a navečer mám cvíčo...

chrobí, jak jsou na tom bobísci morulkový? :wink:

kapříku tak jak s kočárkem?

hezký den
24. bře 2010 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
zdarec palec :slight_smile: za 30min volám... žádný morulkový :slight_smile:)) ty neberem :slight_smile:)))

já se těším jak mě pak budete poučovat, že tenhle kočár néé ten je takovej nebo makovej :slight_smile:)) a tááák to budu mít jednoduché rady od maminek zkušených :slight_smile:
24. bře 2010 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak budeme netrpělivě čekat na zprávy chrobí :wink: no jasně, budeme tě poučovat, už se na to taky těšíme :grinning: (jako poučují holky těhulky nás :slight_smile: )
24. bře 2010 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no já odpočítávám minuty :slight_smile:) takže nevím jak vydržím pak do KETu :grinning:
24. bře 2010 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ještě dnes dvě do mražáku...no tak mohlo to být lepší, ale za toto musíme být rádi :slight_smile: budou to dva pokusy :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi tak tak,troška vína prý neuškodí. Já jdu ted jenom omýt nádobí a jestli to stihnu,tak vysaju. Před chvílí volal ségra,že chce přijet a jít ven.Tak uklid nechám asi až na večer,když je venku tak nádherně.
24. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zase dneska nebudu mít čas k vám nakukovat. Zítra už snad bude volněji.Ted vám ty týdny nějak rychle utíkají. :grinning:
24. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je skvělé chrobíku, takže celkem 4 zamražené, jo? :wink:

to je dobře lucí, je krásně, tak lepší jít ven :slight_smile: užijte si to se ségrou :slight_smile:
24. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo Chrobi super :wink: :grinning: Tak to mám z tebe obrovitánskou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak šup šup ať už tě brzy poučujeme :wink:
Evi co kočár, no nevíme. Snad dnes dostaneme tu cenu od toho známého. Tu distribuční.
Stejně si ale myslím, že koupíme nový ten šedozelený 2009.
Asi si prostě uděláme radost. zase rozdíl 4 tisíce starý nebo nový........ není tak moc velký rozdíl.
24. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a mám první razítko v průkajdě. Byla jsem u zubaře. :grinning:
24. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je dobře kapr, to by tě jinak nenechali odrodit :grinning: souhlasím, když nebude distribuční cena nějak závratně úžasná, tak bych šla do nového...můžeš ho v příp. problémů reklamovat a navíc by vám měl víc vydržet! já se možná zítra stavím na čerňáku objednat ten náš, už mám pocit, že by bylo docela třeba, když dodání trvá 8 týdnů... :wink: musím jen manžovi napsat, aby donesl domů tu zálohu :frowning2:
24. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
No hlavně ať už ho koupíme, protože zase začínám vymýšlet že možná i ta 2010 :slight_smile:)))))))))))
Evi a kde ho budete kupovat? A jaký že nakonec?
24. bře 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kapr: oni ho prodávají výhradní dovozci do ČR a jsou to Babystar na ČM.bude to Hartan Skater S http://www.hartan.de/produkte/kinderwagen.php?modell=skater-s&spr=eng a barva 279, taková oranžovo hnědá...ale taky váhám, zda na tu vnitřní oranžovou nepůjdou mouchy a včely...takže chápu, že pořád váháš a přemýšlíš i nad tou verzí 2010 :grinning: celkově to teda bude docela mazec, ale naši se nabídli, že ho koupí/přispějí, takže jsme rádi. Moje dvě kámošky měly hartany a děsně si je chválily, tak snad budeme spokojení. mně se na něm totiž taky líbí, že sporťák dá dát až do lehu, přijde mi to důležité....
24. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jeho nevýhodou je, že v hluboké verzi dělají vlastně jen takové vkládané tašky a ta korbička není úplně tak pevná, ale zase je delší než normoš kočárky...no jak jsme se tu bavily, žádný není dokonalý :wink:
běžím na rhb...
24. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo Evi ten je taky ale hezký. :wink: moc. Teda líbí se mi ten s proužky.
24. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
teda kočky jak je hezky tak je s vámi prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
který s proužky kapr? no jo naprd...já byla dneska na rhb a cvičit..jinak bych byla on-line, ale už nás tu zbylo hrozně málo :frowning2: a miminy už nemají čas k nám chodit :wink:
24. bře 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek