• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
holky, dobré ránko, teda naše skupina už vůbec nežije :frowning2: já jedu dneska k našim, tak se moc těším :wink:
25. bře 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže dnes nebudeš Evi?
25. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no za chvíli odjíždím, ale u našich se zase připojím :wink: takže bude-li tu někdo k plkání, tak se ráda přidám:slight_smile: hezký den :slight_smile:
25. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi tu straším už jenom já :slight_smile:
25. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já :slight_smile: ale to zvládnem. však se zase přidá lucík a brzy i chrobík :wink: jen ty maminy na nás prdí :frowning2: asi courají s prckama venku, což chápu :dizzy_face:

kapříku, kdy budou fotky pokojíčku? :wink: se ptá ta pravá, co? myslím, že na velikonoce budem dělat tapetku, takže pak to nafotím...a pak už snad přivezou i ty skříňky, tak už se to začne rýsovat :slight_smile: jo a nějaký novinky ohledně kočárku? :wink:
vyrážím, tak zatím ahoj
25. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi už je mám ve foťáku a foťák v práci :slight_smile: Už jenom stáhnout :grinning:
25. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo tak to znám:slight_smile:) už jsem u našich, byla jsem na krásné procházce a teď jsem mrtvá :wink: ale tady teda dneska vůbec nikdo nebyl :frowning2:
25. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jdu se na vás konečně podívat,já jsem dneska rozlítaná. a unavená.
Ráno v osm přišla égra,tak jsme šli na prochajdu,pak k bábí,vrátila jsem se o půl druhé,uvařila jsem a šla si lehnout,protože jsem byla uplně KO. a spala do čtyř. Ted jsem upekla tvarohový závin a ze zbytku těsta kostičky se skořicí a cukříkem. A umyla nádobí. A dneska toho mám fakt plné brejle.
A co jinak tady? Koukám,že se pořád řeší kočárky. Kapříku tak jak?
Chrobi tak super,budou mrazáčci a brzy je už budeš mít u sebe. :wink:
Kapříku a Evi,kde jsou fotečky bříška a pokojíčku? :grinning:
25. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi koukám,že ty už jsi přidala fotečku pupíčku,no super. :wink:
25. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no luci, my budeme ten pokojík dodělávat až asi o velikonocích...potřebuju k tomu manžílka, neb já nejsem moc přesná, takže by mi šla určitě tapetka šejdrem :wink: tak se luci radši opatruj, ať nejsi přetažená. ale já jsem dneska taky hotová, protože jsem ušla hodně :slight_smile: ale naštěstí jsem nemusela vařit jako ty... :slight_smile:
25. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, to jsem přidala už před časem, ale zapomněla jsem vám to říct :slight_smile: dneska jsem ve městě potkala spoustu spolužaček z gymplu, samozřejmě s dětmi, a všechny se divily, že mám hrozně velký břicho....no ale co holky, vždyť za 2,5 měsíce rodím!!! :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak tak ,dneska toho bylo až dost. Byli jsme na procházce dvakrát a jsem utahaná,ted už můžu jenom odpočívat.
No já bych tapetky asi taky nenalepila,já jsem strašný zbrklouš a nevím,jesli by to dobře vypadalo. I když malby jsem v bytě dělala všude já,to manžu moc nebaví. Evi na spolužqačky prď,nepřipadá mi,že bys měla velké břicho. Mě to včera řekla manželka ředitele naší firmy. Ale co,někam prcek růst musí a lepší,než nemít žádné bříško ne? :grinning: A já si ho ted užívám,i když už je člověk víc unavený a omezený. :slight_smile: Asi to budou pořádní macíci ti naši prcci. :slight_smile:
25. bře 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je večerní usínání,nemůžu se uvelebit a připadám si jak balon,nemůžu usnout. Ráno se vzbudím a připadá mi bříško menší a i já se cítím líp.Jak začalo být teplo,tak mi začali otíkat prsty na rukou,tak musím shodit prstýnky . Ale na to jsem trpěla i před těhotenstvím.
25. bře 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no luci přesně, někdy už mi přijde, hlavně v té posteli, že se převracím se strašným funěním a už to moc nejde :slight_smile: a to otýkání naštěstí nemám, ale prý je to normální v těhu. a včera po té dlouhé procházce mě hrozně bolelo v kříži, což mám asi poslední 2 dny, ale prý to bude čím dál horší mi říkala moje rhb sestra. a kyčle taky standardně bolí...no co, vždycky si řeknu: "máš co jsi chtěla!" a jsem za to šťastná. :wink: takže to budeme muset vydržet. :wink:
jinak tady je nádherně, tak se těším, že zase vyrazím a půjdu kouknout na to povlečení a pak přijede kamarádka a ostříhá a nabarví šediny, snad ta barva vydrží až do porodu, aby se mě miminko neleklo :wink:
26. bře 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Evi ,je to asi podobné,každá máme něco.Ale já si bříško užívám a jsem za to vděčná,že ho mám.U nás je zatím pod mrakem a včera tu strašně fičelo. Já si ted dám sprchu, umýt si vlasy,udělám si nějakou masku. Já si vlasy barvila sama někdy v pondělí.
To víš,udělej si hezký den.
26. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky :wink: Nojo mamky doma. To my co chodíme do práce nemáme na takové věci čas.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak co se týče bříška tak my máme mini bříško, ikdyž teda z ťukanců se stávají kopanečky. Dneska ráno mě dvakrát kopnul tak silně až jsem nadskočila :dizzy_face:
A holky s tím spaním......já si na výstavě koupila ten kojo polštář a strašně dobře se mi s ním spí. hezky se s ním vypodložím, takže můžu jakoby víc spát na bříšku a bok mě taky nebolí. Takže se i méně budím. Rovněž se mi uplně suprově dívá na TV, jelikož si ho pěkně stočím kolem sebe a je to labuž. Musím vřele doporučit. :slight_smile:
A kočárek?
No určitě Jané. V neděli jedme juknout na ten ojetý hnědo oranžový a v pondělí to rozseknem. Ale začínám uvažovat o tom novém šedo zeleném. Za 19,5 včetně nánožníku. Takže dobrá cena.
No tak uvidíme jak to dopadne. Ale nějak se mi ta hnědo orabžová přestává líbit. :wink:
26. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jen zdravím, je krásně, tak nestíhám, chodíme raději ven než na net...dokud je náááádherně.konečně jsem i otříhaná, včera jsem dala poprvé Rudíka z ruky, byly to nervy,ale zvládli to se vší parádou...vidím, že pořád vybavujete :slight_smile: už se vám to pěkně krátí, tak hlavně opatrně, ať to vklídku donosíte..pa K
26. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rudíku,jen si užívejte počasí,tento týden je fakt krásně. :wink: A děti to mají rádi.
26. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no to to tu zase frčí :grinning: :dizzy_face:
ale já se vám holky nedivím. Já kdybych nebyla v práci, tak nejsem na netu ani tak jako vy :sweat_smile: :grinning:
Takže poslední 2 měsíce a finíto :grinning: :grinning: :grinning:

to jako znamená že s vámi končím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

............................................................legrace
26. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kapr,teda :grinning: já pořád čekám,kdo to bude a on tu nikdo.
26. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já sem čučím celý den :grinning:
a taky nikdo :grinning:
26. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no všichni si užívají,to jen já jsem ted chrápala. A musím jít uklidit aspon to nádobí. :grinning: Užívám si sluníčko doma na gauči. :grinning: svítí sem celé odpoledne.
26. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to závidím. Nám do obýváku taky svítí celé odpoledne. Ale v kanclu sedím na východní straně. Což je ale na druhou stranu v létě výhoda :grinning:
26. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapříku, tak končíš, jo? ještě ráda si s náma budeš psát, až budeš na mateřské :grinning: :grinning:

já se zase nějak utahala, byly jsme s mamkou venku.
holky, nakonec neměli vůbec žádný výběr, prodejna končí, takže už žádné dětské povlečení neměli. tímto se ti lucíku omlouvám, že jsem pro tebe nic nekoupila.
pak jsme šly s mamkou do jiného obchodu, kde jsem si koupila záclony a taky nějaký plínky ty normální, pak jsem si koupila sportovní podprdu no a utratila spoustu peněz. ale jsem krásně ostříhaná a nabarvená hennou :wink:

tak hezký víkend
26. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo no:slight_smile:
Hezky sis to užila :wink:
Taky hezký víkend. Já to balím a budu až v pondělí :slight_smile:
pápá
26. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to se vůbec nic neděje. Jsem zvědavá,co mi donese ta kámoška,snad to bude použitelné. :grinning: Tak to musí být super,mít nový účes. A udělala sis aspon radost.
26. bře 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok luci :slight_smile: a už máš manžílka doma? no jo, jsem ráda, mám to přistřižený a zabarvený šediny :grinning: snad ta barva vydrží, aby se mě miminko neleklo! :wink:
za chvíli jdeme s mamkou a "švagrovou" na velikonoční jarmark, tak asi zase něco utratím :wink: ale jinak je tu hnusně....tak hezkou sobotu.
27. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi manža byl pryč jenom v uterý a středu,ale i tak toho moc doma nepobude. To fakt tak letí,to je mazec.Tak si užij jarmark,my jdeme dneska na návštěvu. A zítra po obědě jdeme k manželovu bratranci se kouknout na dvojčátka.
27. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak jaký byly dvojčátka? :wink: já už hrozně špatně spím...kyčle bolí a malá se pořád vrtí, takže většinu noci trávím v takovém polospánku :slight_smile: asi je to trénink na dobu po porodu :slight_smile: jo a když jsme dnes jeli od našich, tak jsme objednali ten kočárek, takže nejpozději bude koncem května :wink: už se na něj těším
28. bře 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dvojčátka super,byli jsme chvíli venku.Ale oni toho ještě pořád hodně naspinkají. Jinak včera mi známá půjčila super knížku o těhotenství,tak si ještě přečtu další. Je tam i spousta jiných zajímavostí.
S tím spaním to není nic příjemnýho,obvzlášt,když ještě ted měnili čas. Ale jak píšeš,asi je to trénink. YSuper,že už jste objednali kočárek. :wink: Já jsem utahaná,tak si jdu odpočinout.
28. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek