• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
holky moje, spaní bude po třicátém už jen horší,ale je to fajn, prostě se pak už budete na porod těšit a nebudete se bát...a fakt se nebojte, jde to v pohodě zvládnout, kdyby to nešlo, nikdo by neměl dvě a více dětí ne?
my lámeme rekordy, teď jsem ho brala postýlky v polospánku po 8mi hodinách!!!!je to spáč po mě, snad mu to vydrží, jen se mu nechce kadit :unamused:
no a když se tak dobře vyspinká,už se umí smát potichu,ale na celé kolo :grinning:
29. bře 2010 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee rudíku, Rudlínek je krásnej a vysmátej. No a s tím spaním to máš teda úžasný :slight_smile: s kakáním asi průda co? to ho pořád bolí bříško, ne? a nemůžeš jíst něco, co by mu pomohlo? asi to máš nastudovaný....
jojo, já se toho porodu taky nebojím, těším se. sice úplně přesně nevím, co mě čeká (a to nemám ráda), ale na konci bude náš drobeček :slight_smile: myslím, že když se budeme bát, tak budeme stažené a porod bude trvat dýl...no možná se tím jen uklidňuju :wink: a taky si říkám, že když jsme si to vyžraly s tím oplodněním, tak proč bychom neměly mít hezky rychlé porody, že? :wink:

co plánuješ na dnešek luci? teda kromě čtení nové knížky :wink: to jsem vám chtěla doporučit (nevím, zda jsem vám to tu už nepsala). koupila jsem si knížku Něžná náruč rodičů. je sice docela drahá, ale na bazarech se dá koupit levněji, a jsou tam dobrý rady, jak manipulovat s mimísem. :wink: teda já to oceňuju, protože zrovna z toho mám největší strach :grinning:

kapříku, tak už jsi stáhla fotečky? můj muž se rozhodl, že přemaluje i ložnici, neb mimísek bude ze začátku s námi v ložnici, tak mu přijde, že mít vymalovaný jen pokojík je blbost...tak jsem ráda, ale asi si tedy o velikonocích máknem...a já už mám pupek jak blázen a funím, takže tomu asi moc nedám :frowning2: ale koupila jsem do ložnice nové záclony, tak se těším, jak si to tam hezky uklidíme a pak už jen budu prát a žehlit mimískový věci :wink: no prostě jsme ty práce nestihli do začátku 3.trimestru, ale pokud se to tento víkend povede, tak to bude skvělý...pak nafotím, ale až bude hotovo :grinning:

držím pěsti chrobíkovi, dneska jde na zákrok, co?
29. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek po víkendu :slight_smile:
Pro mne opět pracovním :stuck_out_tongue_closed_eyes: Evi to víš že jsem fotky ještě nestáhla :grinning: nemůžu najít kabel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak máme všechno rozhrabošené. A to tam mám i bříško (teda mé mini bříško) :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak teda dámy zítra jedeme pro kočárek. nakonec po zvážení všech pro a proti jsme se rozhodli pro variantu ojetý hnědo oranžový, ten co mám v tom albíčku. šedo zelená je sice o mnoho hezčí barva, ale 10 tisíc je 10 tisíc. (pokud bych tedy počítala, že bych si k tomu novému koupila vše co potřebuji, tak 10 000 je rozdíl v ceně mezi novým a starším) Takže jsem si položila otázku, je mi ta barva tedy za to až tak stojí. nejen ta barva, ale pak i to všechno shánění a domlouvání těch všech věcí navíc. jelikož ne všechno je originál, ale třeba to někdo někde šije či vyrábí...... abych byla konkrétní tak třeba odepínací potah na slídu na stříšce, aby se tam nemusela dávat plínka, bo tudy svítí sluníčko na hlavičku dítěte - viz fotka, dál stínítko proti slunci - též viz fotka, prý velice užitečné podle všech maminek na diskuzi, dál žirafkové potahy - více ptaktičtější, takže původní nejsou ani jednou použité, rovněž slídový potah na madlo až bude Kubajz papkat tak aby ho nezasvinil :slight_smile: náhradní duše na kola, obal na dudlík v barvě kočárku, nánožník, fusak který je super pro mimčo a pak se připojí spodní díl a je pro větší dítko no a konečně dořešená brzda, která trápé Janéčka. Takže by se už neměla povolovat, protože je uchycena šroubky.
Možná vás to holky nezajímá, ale ještě :dizzy_face: :grinning: vám musím teda napsat, že paní je úplně pintlich, protože vše v naprosto bezvadném stavu, omlouvala se mi za nějaký flíček uvnitř tašky, který jsem ani neviděla :slight_smile: kočárek naleštěný, nikde neškrábnutý, od všeo originál obaly včetně krabice, všechny vysačky, všechny doklady.......no opravdu klobouk dolů.
No takže jsme si závěrem řekli, že ušetříme 10 tisíc a budeme mít kočárek se všemi vychytávkami a hotový bez nějakého schánění. Holt oželíme šedozelenou :slight_smile:
Tak doufám, že jste dočetli až sem, kde končí Kapříkův hon za kočárkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A ještě u nás byl o víkendu kamarád, který fotí, takže nám hned nabídnul, že nás vyfotí s těhu bříškem. Tak jsme udělali pár foteček. Sice u nás u zdi v obýváku, takže žádné super čuper podmínky, ale nějaké hezké fotky z toho budou. byla to docela švanda. Mates strašně žárlil, takže se k nám vtíral. Tak jsme na některých fotkách holt celá rodina :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a se spaním, v neděli jsem na to koukala, spalajsem až do půl desáté a to se mi dlouho nestalo. Zato dnes jsem už od 4 vzůru a nemohla jsem zabrat :unamused:
29. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Rudy Rudla je nádhernej :grinning: :dizzy_face: :wink: k opusinkování :slight_smile:
29. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
omlouvám se, že jsem se neozvala dřív, ale vždycky když jsem sem zasedla a že vám napíšu, tak mě kluci odvolali.

Min. týden poradna dopadla dobře, kluci hezky přibrali, Tadík má 2,60 kg a Kryštůfem o půl kila míň. Jen jak jsem byla zvyklá na vizity v nemocnici, tak tady mě ta prohlídla trošku překvapila, no alespon vím pro příště :slight_smile:.

Zrovinka tu řeším polohovací lehátka, kluci už nechtějí být moc v postýlce, tak se po nějakém porozhlížím a od kámošek mám zatím na to dobré reference, tak teďky jen vybrat jaký :sweat_smile:
29. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku, malej je fakt krásnej :wink: to je prďolka :slight_smile:

My tu měli v sobotu návštěvu, tak taky kluky každej obdivoval a všichni vždycky "jé, ti jsou tak malí" :grinning:, jj jsou to naše pusinky, viď.
29. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek Milu,
šak je nám to jasné že bys ráda poklábosila, ale klucí mají přednost :wink: my na tebe hezky vzpomínáme a myslíme, neboj :wink: !!! :grinning:
Tak zase přihoď nějaké fotečky :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí,malej je krásnoučkej. Taková prdelka. :slight_smile: Hlavně,že se má dobře.

Evi,já byla ráno vyřízdit uložení urny. Manža mě pak vyhodil na městě a koupila jsem si ještě jednu várku jarních kvítek,protože ta první mi už odkvetla. Tak jsem ted uděala velikonoční výzdobu. Umyla nádobí,vysála a dala prát prádlo. Dneska přijede ségra,tak říkala,že doveze oběd.Já tady teda mám nějaké zbytky od víkendu,zeleninovou polívku a pár lžiček číny.
A pak asi půjdeme chvíli ven,at mám pohyb. I když dneska už jsem se prošla.

Ahoj Milu,to je bezva,že kluci rostou a mají se k světu. Určitě dělají jenom radost.

Kapříku,tak už bude koupený kočárek. Pokud vypadá ten použítý opravdu bezvadně,tak proč ne. Penízky využiješ na něco jiného pro prcka. :wink:
29. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci je to ten v albíčku. I podle fotek vypadá hezky a naživo je taky jak nový. Hodně jsem přemýšlela a pak jsem si řekla, že ty peníze opravdu použiji na něco jiného pro malého. A stejně je to na 2 roky.....tak co. Kdyby to byla nějak ukrutná barva, tak bych do toho asi nešla, ale tahle se nám taky líbí. Jen o malinko méně než ta šedozelená, no. :unamused: :dizzy_face: :grinning:
Ale určitě nám bude dělat radost.
29. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pár foteček je tam, musím ještě něco stáhnout z foťáku :wink:
29. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu to jsou bobíci :dizzy_face: :slight_smile: nyny :dizzy_face: :slight_smile: a jak je jim všechno veliké :wink: no roztomilé.
A jak se k nim má hezky pejsek............jsem zvědavá, jestli náš Máťa bude taky takhle Kubu oňufávat :grinning:
29. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: souhlas, peníze využijet na něco jiného a jestli to má paní takhle v cajku, jak píšeš, tak bych neváhala. Hele, my taky budeme mít hnědo oranžový :wink: a zvykneš si, zelenýho budeš mít dost doma, ne? :slight_smile: já tě chápu, taky bych nechtěla ještě lítat po všech čertech a shánět "doplňky" :wink: já mám jen pořád pocit, že jak jsme včera ten kočár objednávali, že jsme určo na něco zapomněli...ale nevím, na co, jen mám ten pocit, tak snad bude mít kočár všechno :wink:
tak s fotkama počkáme, pak nám to pošleš všechno hezky vyňuňané:wink:

ty jo lucíku, ty jsi činorodá. já zatím jen vyprala a teď bojuju s nevolností z nízkého tlaku. a taky bych potřebovala vyluxovat. a kdy budete mamku ukládat? nebo to udělají bez vás? to je fajn, že dojde ségra, tě rozveselí v tom ošklivým počasí a ještě nebudeš muset vařit :wink: já taky nevařím, přivezla jsem si koprovku do mamky, jsem na ní měla děsivou chuť, tak si dám do nosu, ale asi až po cvíču. jestli se mi zvedne tlak, tak chci vyrazit! :slight_smile:
chystáte se některá na ten 3 D utz holky?

milu, kluci krásně rostou...a co bylo na prohlídce u dr. jinak než v nemo? :wink: jsme vždycky rády, když za námi stihnete aspoň na chvíli skočit, i když víme, že vám prcci dávají zabrat :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, koukala jsem na fotky a kluci jsou opravdu úžasní drobečci :slight_smile:

jo a naše slečna už se přetáčí jak divá, břicho mi občas lítá ze strany na stranu, manžel se hrozně směje :grinning:
29. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, no myslela jsem, že jako dr. třeba něco sama řekne navíc a tak, když člověk jako pořádně neví co s těma prckama všechno může a nemůže apod.

Kapříku a co máte za hafíka? My se taky báli, že Nelča bude řádit a mile nás překvapila, hlídá je a když s klukama cvičím vojtovku, tak jí je pak vždycky musím ukázat, že jsou vpořádku :grinning:

tak jsem klukům objednala polohovací lehátka http://www.oknakup.cz/detail.php?zbozi=1971538, jsem zvědavá jak se jim v nich bude líbit, páč už nechtějí být moc v postýlce, tak se alespoň na chvíli zabaví.
29. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jojo, doma je hodně zelené (jen dětský pokoj) :grinning: :grinning: :grinning: to víš že jsem si říkala že by kočárek pěkně ladil k pokojíku....... :grinning: :grinning: :grinning: ty já opravdu hoooooodně přemýšlela. Manželovi se líbil tak, že ho chtěl vzít hned. Já potřebovala pár hodin na zváženou. Ale asi je fakt, že budeme mít prostě hotový kočárek. Vlastně na co si vzpomeneš u něj je. A je znát, že paní ho měla prostě "vychytaný". Jo budeme vlastně muset dokoupit pláštěnku na sporťák. Tu měla prý roztrhanou. Ale to je 150 kč.
A ještě si říkám, že my kočárku stejně dáme zabrat. Myslím, že dlouho v tak bezva stavu nebude :grinning: :grinning: :grinning:
Víš co, na ní bylo úplně vidět jak studovala každý flíček a vše úplně vyšperkované. Já tak důsledná nejsem......... :sweat_smile:
takže až spolu někam vyrazíme s kočárky tak k sobě budeme aspoň ladit :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty lehátka vypadají hezky :wink: to musí být švanda objednávat je 2x. No my máme Maltézáčka. Tak jsme původně chtěli westíka, ale na nás by byl asi hodně živý. My jsme lenoši :wink:
Posílám fotku ostříhaného Matýska
29. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zarostlý Máťa
29. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha milu, tak to chápu, taky bych chtěla, aby mi dr. poradila :sweat_smile: ty lehátka jsou krásný :slight_smile:

kapr: máťa je brouček :wink: já taky přemýšlím, jak se bude chovat fenka od tchýně, ale je fakt, že od tý doby, co jsem těhu, tak po mě tak moc neskáče, takže to asi cítí :slight_smile: kapr, nákup kočárku schvaluju, máš to všechno v jednom balíku a v perfektním stavu :wink: a těch 10 tis. rozdíl je fakt dost...no jasně, ladit budem :wink: v který části prahy to bydlíte? :wink: valím na cvíčo, tak tu budu zase odpolko
29. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, to tu zase budu čumákovat sama :grinning:
Bydlíme ve Vysočanech. Praha 9.
29. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Miluško ti jou fakt malilinkatííí, my měli skoro jednou tolik kilo při porodu, tak si to ani nedovedu představit,náš malý už je proti nim kus chlapa a pronese se, já dnes objednávla hrací deku s hrazdičkou, taky už e nudí...tak jak spl 8 hodin, byla jsem domluvena na desátou hodinu s dědou, že bue ozit a malý zase usnul a tak vyrazili až o půl jedné...zatím jsem umyla okna, vysála, uklidila, udělala trošku velikonoční výzdoby a čekám, jak se mi kluci vrátí....snad nebreč a není přespaný...holky fakt vá moc nestíhám dočíst, ale věřím, že se všem daří dobře a že to chápete...kdy jde chrobík na operaci a ket?
optrujte se!!!!
29. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo Rudy, už se s tím holt musíme smířit :wink: že tu nejsi pořád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, už jsem tu:slight_smile: cvíčo bylo super, ale nedělá mi vůbec dobře to ležení na zádech...asi mi tam malá tlačí na tu dutou žílu či co. všechny ostatní cviky zvládám dobře, ale ty na zádech ani náhodou... :frowning2: jo a cestou jsem si koupila zákusek - a vzpomněla si na rudíka, jak si vždycky chodila naproti do pekárny pro mlsanou... :grinning:
rudíku a chápeme, že tu nemůžeš být. chrobík měla stimulku, vzali jí vajucha, ale k et nedošlo, neb jí našli něco v děloze, tak to muselo dneska ven. a na na ketík půjdou asi v příštím cyklu?? nevíš kapříku? :wink:
29. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo v příštím nebo dalším :dizzy_face:
Nojo taky jste už veliký :slight_smile: tak tě tlačí. To my s minibřichem jsme OK. Jen mě pekelně bolí záda. Ale to jako že dost. a to tedy nevím z čeho. :cry:
29. bře 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,tak ten oranžový se mi fakt líbí.Já bych ho brala hned. Jakýho máte krásného pejsánka. :slight_smile:

Evi to je teda blbý,že je ti takhle blbě. Snad ti to brzo přejde,není něco,co by ti pomohlo? mě teda kubča pěkně zlobí,včera ani dneska skoro nekope.Tak se nějako bojím.

Dneska to bylo bezva,byli jsme na návštěvě a ráno jsem udělal výzdobu,foto v albíčku.

Milu kluci jsou nádherňoučký. :slight_smile: Bobísci mrnavý.

Já si půjčila ještě jednu knížku o těhu a dneska mi přišla Maminka,je tam cd s písnčkama a speciál pro těhulky. Jdu se podívat na net a knížky,jak je to s těma pohybama,jestli je to v normě,nebo si mám radši zavolat k dr.
29. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní váhy: Petr 3850 a Lukáš 2950.
Jinak my jsme furt v trapu-bo nás to moc venku baví.
29. bře 2010 v 19:17  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi do pekárny chodím pořád, teď už ale dávám do špeku ne do těhu bříška a to už nevypadá tak romanticky a hezky :unamused: , pořád mě honí mlsná, snědla jsem mrkev,ale vůůůůůůbec mě to neuspokojilo, tak stejně padne čokoládka...a vy si dejte.těhulka má být v klidu a pak je miminko spokojené a spinká
Zuzíku tak kluci krásně rostou :slight_smile: , my jdeme zítra, tak jsem zvědavá, jak přibral a možná stihneme i kontrolu kyčlí,tak jak to půjde, ozvu se
29. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.... polyp odstraněn a ted se bude čekat až budu ok a mohla si jít pro miminka :slight_smile:)
30. bře 2010 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi tak to je super,zase o kousek blíž vytouženému štěstí.Hlavně,že se cítíš dobře. Miminka vypadala taky dobře. Tak to je dobrá zprávička.
30. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci moc věřím, že to konečně klapne :slight_smile:
30. bře 2010 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chrobáčku, neboj klapne to já jsem měla taky polyp asi 1 cm a dali mi ho pryč a teď jsem těhu. Mně dělali et, ale po něm jsme měla příšerné bolesti kvůli tomu polypu. Přeju ti hodně štěstí.
30. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek