• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Izzi, ale jdi někam se satanem... to jsou náhodou hezká čísla :wink:
2. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maria, jj, je to tu fajn, ale asi jsi ve špatném tému, ty se chystáš stimulovat, navštěvujete nějaký CAR?
2. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzii ty jo to máš pěkný balony :slight_smile:)) to je fakt krása až srdce jásá

kolik si dáváte sex abstinenci před OPU wrtul píše 5 dní mě i to přijde dost... u nás píšou 2-3 dny tak já nevím kolik máme dát :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo koukám, že janysek píše taky ty 2-3 dny ...... manžel šel dnes na kontrolní spermio po antibiotikách a nechtěné 6 denní pauze tak uvidíme jestli to bude horší než po 3 denní :wink: a podle toho se asi rozhodneme
2. čer 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzi je ještě dotaz jak se cítíš? pozoruješ nejaké dění ve vaječnících? jsem ráda, že tak vzorově reaguješ doufám, že já tu budu zítra taky pozitivní :slight_smile:))))
2. čer 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob, já se na to včera zapomněla zeptat, ale manža má mmt. půst 4 dny.

Hele ta tabulka je stejně divná, co dělá Jovi v těhulkách? :confused:
2. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, jestli spíš není nedoplnění info :confused:
2. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jovi je tehule přirozeně před ivf
2. čer 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ahááá... jsem si říkala, že mi to nějak nesedí... se tu do toho trošku zamotávám... sáááááákryš :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzi:6.6- je hezké datum, moje maminka se narodila :slight_smile:

maria: vitaj dievča :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic... musím jít něco dělat... snad budu alespoň nakukovat. Zatím se mějte... pááá
2. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: máte něco na pálení žáhy?
2. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee na to nic neznám
2. čer 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na žáhu: mléko, soda..... Koupila jsem si Rennie, ty se můžou i v těhu a nebo prodávají v lékárně v pytlíčkách Anacid apod.
2. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji děvčátka, děkuji :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluško, tak já do CARu ještě zavolám, kam to mám píchnout :slight_smile: , jsem hrozná. Tak hezky pracuj Miluš, já taky makám.

Chrobíčku, až dnes mi dávají vaječníky o sobě vědět, dnes mě tam nějak píchá. Ale možná je tam dr. trochu pošťouchl :grinning: Ale dlouho jsem o nich nevěděla. Jo a mívám ty návaly, no to je fakt fuj tajbl. A k té sex. abstinenci, já myslím, že 3 dny bohatě stačí děvčata :wink: .

Irmi na žáhu mě velice pomáhá jedlá soda, jednu lžičku zapít. A když tě pálí žáha, to je taky příznak těhu, mamino :wink:
2. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzi jo já si taky myslím ty 3 bojím se aby pak nebyly pomalé ....my to máme fakt naknop bud nula nebo 1% takže je to docela dost důležitá otázka....tak a na odezvu vaječníku jsem taky zvědavá :slight_smile: za pár dní
2. čer 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, my máme spermiogram úplně stejný, poprvé 4% a potom 0% :angry: Jsou to zlobivý spermoše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, že tu mluvíte o spermiu... myslíte, že se před tím IUI může stát, že ten spermio bude špatný, tak to neudělaj? :confused:
2. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kočky musím vám něco napsat..
co se mi teď stalo..
kamarádka mi psala že našemu bývalému učiteli se včera narodil klučík..tak jsem mu po ICQ písla..
on je mladej je mu si 30.
Jsem mu pogratulovala a tak.. a on že děkuje a hned že ví že nám to taky nejde.. že sem jeho manželka chodí :grinning: a že si četli mý albumko :zipper_mouth: :grinning: No já byla rudá až na prdeli :grinning:
Ale tak jako v pohodě sme pokecali kdo má jakej problém že mají klučíka po IVF a tak..
ale úplně brutálně mě dostalo jak je ten svět malej!!!
2. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško nám se to stalo - IUI nám neudělali protože to měl manža hodně špatný :frowning2:
2. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tjo jitko, tak to je mazec, já vím, proč jsem tu inkognito :grinning:
2. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Wrtul, tak to je dobrý :grinning: holt svět je malej a koníkovskej ještě míň.

Hmm... tak to jsem na to zítra zvědavá :fearful:
2. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No holky já začala v tu chvíli uvažovat že si aspoň vymažu fotky :grinning:
ale ne... tak jako kdyby blbě reagoval, byl nepříjemnej, nebo řek něco blbýho.. ale vůbec.. popřál mi ať se nám to povede a tak.. že nám drží palce..
no ale na to že je to můj bývalý učitel je to teda slušnej mazec :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzii však oni tak něco vyhrabou k těm našim vajíčků :slight_smile:

mil neboj vy to máte OK udělají vám to :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob, díky... no ale víš jak... náhodou se to může zase změnit, oni toho tou centrifůgou proženou nějak víc a zbyde nám jich tam míň a holký a klucí budou tak zblblý z toho kolotoče, že se ani hejbat nebudou :sweat_smile: :grinning:
2. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miluško centrifuga právě pomáhá - oni je nějak zrychlujou a tak..
ale je fakt že ne všechny to přežijou
2. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil ale zase ti je fuknou rovnou do dělohy což při normálním snažení nelze a plno jich zůstane úplně jinde než mají být a díky IUI je fakt šance :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluško neboooj, spermíky budou dobrý, oni to kluci zmáknou :slight_smile:

Wrtulko, jo fakt, svět je malej :slight_smile: , taky jsem raději inkognito :sunglasses: , i když tvé "setkání" bylo příjemné.
2. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, holky, já vím... ale víte jak..... pochybnosti se dostavují :sweat_smile: a honí se mi hlavou tisíce myšlenek a to se nechci vidět před IVFkem... to budu mít asi hlavu jak pátrací balon :fearful:
2. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek