• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jsme z5 a v pořádku, všude nás vzali přednostně, Rudík má hold kouzlo osobnosti i se schodama paní pomohla a ještě nás pustila, hlavně, že jsme o.k.a pláštěnka funguje
31. bře 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo rudí, tak to je dobře. :slight_smile: mám z vás radost :grinning: ale počasí fakt napytel!
31. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde se zase courá lucík? :wink: když je dneska tak ošklivo....
31. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,tak jestli takhle vypadáš doma u plotny, :grinning: tak to je teda bezva,to mě by se asi zhorzili :grinning: Tak bezva,kočárek vyřízenej,tak hurá na další potřeby. Já si dovezla od známé tři balíky plínek,jim už jsou malé,tak mi je prodala za super cenu.
Kapříku tak šup s fotkama. Já dávala do alba fotku jarní výzdoby,tak nevím,jestli to nesmazali.

Evi já byla v solničce minulé uterý a tento týden to zase nestihnu,u nás to naštěstí není omezené časově,takže mám do konce těhu čas permanentku vyčerpat. Venku prší jako z konve,no aspon se spláchne prach a pyl a nebudu mít takovou rýmu. Ale jinak je kosa šílená.Jsme se zmlsali sluníčkem. Ani nevím,co budu obědvat.Dorazila jsem z kavárny,dala jsem si medovník a čokoládu,jsem fakt děsná. :angry:

Rudi určitě to bude mít prcek také v pořádku,lepší vše prověřit,než něco zanedbat. Jinak je to zdravý chlapeček a šikulka teda,že nepláče. :slight_smile:
31. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucíku, já teď taky jedu ve sladkým o sto šest :wink: takže si z toho nic nedělej! jediný, kdo málo jí a má pidi bříško je kapřík...i když vlastně nevíme, když nám sem nedává ty fotky, že? :grinning: :grinning: :grinning:
i když luci, tvoje bříško jsme taky dlouho neviděly! :wink: a jaký plínky luci? ty klasický, co jsme nosili i my nebo ty moderní látkový?
31. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi mám tam fotečku čtrnáct dní starou,ale včera jsem taky fotila,tak ji přihodím,myslím,že je skoro stejné. Ale teda s tou vahou fakt asi budu bojovat.Jindy bych si to odpostila,myslím to sladké a nemám moc často takovouhle žravou.Ale ted to nějak nejde ovlivnit. Hrůza. Asi to prcek potřebuje. Včera se teda mlel o 106,až bříško nadskakovalo,poprvé. A manža to nestihl.
Tak já přihodím fotečku bříška. Dávala jsem foto výzdoby,ale nevím,jestli to nesmazali.
No na fotečky Kapříka jsem taky zvědavá.
31. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi co máš dneska k obědu,já vůbec nemám inspiraci a hlavně se mi dneska ani nic nechce. Dneska chci jenom lenošit.
31. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé vy jste holky zvědavý. Dám vám do IP odkaz, kde jsou všechny :slight_smile:
No já opravdu odběhla od plotny. Jen jsem si rychle přežehlila vlasy, aspoň trochu namalovala a oblékla halenku... :slight_smile:
jenže jak jsme malovali tak já neprala, takže všechno ve špinavém prádle a tak jsem horko těžko hledala něco na sebe :unamused:
31. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte to v IP, ale ještě nejsou upravené a vyretušované!!!
31. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku tak jdu hnedle mrknout.
31. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kapříku krásné fotečky.Ty máš malý pupíček. Jestli ta tmavá barva je u vás doma,tak mi máme uplně stejnou v obýváku na jedné stěně. :grinning:
31. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jí taky máme v obýváku:slight_smile: A na té jedné straně je vidět kousíček té tapety, co js,me teď dělali :wink:
31. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, jdu se taky mrknout. :slight_smile: teď jsem tu měla kámošku na kafíčko a navíc píše diplomku, tak se mnou dělala rozhovor jako s pokusným králíkem do té diplomky :wink:

ty jo luci, krásný bříško nový :wink: a taky nádherná velikonoční výzdoba. já letost ani nestihla zasadit osení! a to jsem doma!!! :angry: ale mám vajíčka naaranžovaný na stole...a na kočičky mám alergii, takže ty doma mít nemůžem. :slight_smile: Máš pravdu luci, že jak prší, tak se mi taky líp dýchá :wink: ale letos mám ty alergie horší, svědí mě celé tělo ale je to tím, že právě díky tomu těhotenství nejsem schopná být na sebe přísná co se týče jídla. protože já to jinak drsnou dietou umím udržet tak, že se mi alergie nerozjedou, ale teď to opravdu nejde...jsem jak ty, žravá a neovládnu se. :slight_smile:
31. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a luci, k obědu jsem měla kuře na zelí, dělala jsem v pondělí, tak jsem to dneska dojedla. ale taky nemám inspiraci a taky se mi nechce vařit. nejlepší je, když vařím véču a zbyde mi na druhý den, ale to se někdy taky nestane...a pořád mám chuť na ty šišky s mákem, takže asi si je v pátek udělám :wink:
31. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi taky to tak ted dělám,víc,aby mi zbylo.Já si ted chvíli odpočinula.Ted jdu dát do trouby nádivku. Zbyly mi tu rohlíky,tak at je nevyhazuju.Teda kuře se zelím musí být taky super.Já zítra nevařím a v pátek si udělám asi špenát s bramborama a volským okem.
31. bře 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, krásný fotky. tak tu červenou mám u našich v pokojíčku :slight_smile:
31. bře 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, špenát taky dobrý nápad :slight_smile: ...já si teď dávám jahůdky, jsem si koupila u číňanů a půjdu žehlit. a za chvíli přivezou skříně, juchuuu... :grinning:
31. bře 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jahůdky,mnam. Já si půjdu dát něco na sváču,nějaké ovoce asi,banán a hrušku.
31. bře 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy jste ale kuchařinky.
Tak to já nevím, jestli budu každý den vařit :unamused: to se mi moc nechce.
31. bře 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je lepší si navařit a mít to na dva dny,mě to pro sebe nebaví moc vařit a manža tomu jídlu večer ted moc nedá. Takže je to takhle lepší.
31. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luci i tak :slight_smile:
31. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nádivka je v troubě. Nábodí je umytý.Ale dneska je mi nějak fakt divně,pobolívá mě břicho a nevím,jestli je to od prdů :grinning: nebo něco jinýho.
Chtěla jsem žehlit,ale asi dám vyprat jen prádlo a žehlení nechám až na zítra.
31. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě taky pobolívá už třetí den :frowning2: a není z toho nadšená ani má gyn.
Si myslím, že jsem normálně upracovaná. Přeci jen jedu už od ledna v kuse. Po práci domů a tak do 10 něco uklízím a padnu do postele jak zmlácená. O víkendu jedu v kuse :confounded:
Asi už musím zvolnit. Ale když doma je ještě takový nepořádek po malování. A já všechno dočišťuju a domalovávám skulinečky.......šak víte...... :frowning2:
holky já dnes pádím a jdu na kurz floristiky. Budeme dělat velikonoční výzdobu :wink: asi nějaký košíček.
31. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě Kapříku,já teda u dr.nebyla. Ale pokud by se to to zhoršovalo,tak jí asi radši zavolám. No jo,ty pracuješ jak ďábel,se ani nedivím. Zvolnit bys měla,už to není,jako dřív. :wink: Ted funguješ za dva.
teda ty jsi činorodá,kurz floristiky,to musí být super.
31. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapr, ty jsi teda fakt ďábel, já už bych to nedala takhle pracovat. hele, měla by ses trochu šetřit. přeci jenom jsme si ty prcky nevyrobili jen tak!!!! kam chodíš na kurzy floristky? to mě zajímá :wink:
jo kuchařinky, mi přijde, že jíst kvalitně je důležitý, zvlášť teď, když jsme těhu, ale zase jak píše lucka, taky se mi nechce vařit jen pro mě...a pravda je, že to trochu flákám, jím hodně to sladký, občas k obědu nevařím a dám si jen chleba s lučinou...
teď jdu dělat štrúdl, koupila jsem bezlepkový listový těsto, tak to bude hned a zase budu mít na zítra mlsání :wink: a nakonec jsem ještě nežehlila, manža přijel dřív a jak vykouklo sluníčko, tak šel běhat a já se procházela v lese. a teď je mi nádherně, ale břicho teda bolí, už je cítit, že tahám o 10kg víc :frowning2: a ještě mě teda čeká to žehlení :angry: ale véču vaří manža, takže jsem v klídku... :wink: a skříně jsou v pěti velkých krabicích, takže o víkendu máknem :slight_smile:
31. bře 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar děvčata,
dlouho jsem tu nebyla, předěláváme kuchyn, tak si umíte představit ten bordel :angry:

musím vás dočíst, jestli jsou nějaké změny :wink:

přidávám fotečky chlapečků a mě s nejstarším

přeji všem dobrou noc
31. bře 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj irmi, chlapečci jsou nádherní. všichni tři a maminka taky :slight_smile: to jste teda ďáblíci, že ještě předěláváte kuchyň :wink:
1. dub 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
evak děkuji, ten bordel za mnou a Ríšou je ze šatny, malý ji má totiž celou přestěhovanou v pokojíčku, protože momentálně manža a kango jsou nejlepší kámoši, prachu po celém baráku, v peřinách cedíme písek mezi zuby :wink: , no hnus :grinning:

dnes jsem od 5.ti vzhůru. Bruník se vzbudil, dala jsem mu napapkat a za hodku usnul a před chvílí se 2x tak boblil, že mě jímala hrůza, měl to i v nose, chudátko moje...doufám, že nechytl střevní chřipku, já jsem ji měla v pondělí, tchýně a manža v pátek a dnes mně volala moje mamka, že nepřijde vozit, protože má od tří rána hlavu v záchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no uvidíme, co z toho bude :frowning2:
1. dub 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Irmy, ti vyrostli, jsou nááádhernííí, fuj, kango..si dovedu představit a chřipka, střevní, no snad ne...tak brzké uzdravenííí
1. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo čas letí..
a jakpakto, že ty máš albumek prázný? Kde máš fota Rudíka, Tebe atd?
1. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek