• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Bríé ráno holky,
tak kurz floristiky supr a v půlnoci jsme byli na pohotovosti.
Normálně jsem chytla klíště a nemohli jsme ho vyndat. Teď na něj koukám v igelitovém pytlíku a přemýšlím, jestli ho pošlu na rozbor.
irmi kluci už jsou pěkní macouni :grinning:
1. dub 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy už jsou klíštata?
Irmy já nemám album?Rudíka tam mám ne?a fotky aktuální dávám do textů, musím to spravit, to snažící album jsem dala pryč, už chci jen rudíčka ne minulost...a můj profil smazali adminy při té změně, spravím si to...někdy
1. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Rudy ty jsi tu?
No to mi povídej...............já měla klíště jednou v životě jako holka a teď...... co radíš ty?
Mám ho poslat na rozbor či ne?
1. dub 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli víš kam, asi bych to udělala, je jich spoustu nakažených a jsi těhule a pokud se zjistí borelka brzo, je to v pohodě,le kámoš to zjistil pozdě a má problémy , nechci strašit, ale pokud to klíštěě máš, určo bych ho poslala, budeš klidnějšíí, toť má rada...jen bude asi horší případná léččb, léší se tetracyklinovou řadou antibiotik a ty se asi v těhu nesmí,ale Dr. by už řešení našel, já bych ho poslala a věřím, že bude v pořádku a ty klidná
1. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
.no má gyn mi právě zase píše, ať neplaším. že jestli je infikované tak s tím stejně nic neudělám :confounded:
Ono to vyšetření stojí skoro 2000,- tak trochu váhám, ikdyž je mi jasné, že na peníze se nesmí hledět.
Zase jsem četla, že když se klíště vyndá do 24 hodin tak je malá pravděpodobnost infekce.
1. dub 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli máš jód, cokoliv s jodem nebo tee tree, ta to kapej a to ty mrchy zničí, je to teda pěkně drahé, je fakt, že jak jsem psala, nevím, co by s tím dělali, kdyby bylo inf., tak hlavně, že je venku a desinfikuj a sleduj to místo, jestli nerudne a není kolem kolečko...
teď mi přišel telegram, hrůzu v očích jsem šla dolů, podepsala a jak to doma otevřu, stojí tam napsáno:
Kačenko, miluji Tě
Roman
krásné že? po deseti letech....jen tak, z práce... :slight_smile:
1. dub 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy tak to je krásný :slight_smile:)))
obojí mám a obojí dělám.........ale asi ho stejně pošlu no
1. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
posláno jen na boreliozu :wink:
1. dub 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíčku tak to je krásný,romantický,to si zaslouží odměnu.
Kapříku to je teda děs,fuj tajbl.Snad bude v pořádku.
1. dub 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo rudíku, nádherně romantické :slight_smile:

kapříku, a kdy budou výsledky? já bych byla taky vystrašená...a kde jsi chytla klíště? byli jste v lese nebo jen tak někde? co chystáte na svátky? budete dodělávat nebo jedete k vašim?

luci a co ty? co budeš dnes dělat?

irmi, teda já vás obdivuju a ještě se všema dětma. já chci mít hotovo než se malá narodí, protože už teď mi to dává zabrat. A s tou střevní chřipkou to je teda děsný. už je líp? snad to kluci nechytli....

holky, já měla nakonec včera takovou hoňku, že jsem ani nestihla jít na koníka, ale dneska snad bude líp. :wink: mám jen rhb a pak žehlení a chtěla bych uklidit balkon, bude-li teplo. chystám už na víkendovou práci :slight_smile: ale kapříku, včera jsem na tebe myslela, byla jsem totálně mrtvá. teď chodím spát v 9h, neb dýl nevydržím. :frowning2: ale malá zase v noci budí, tak je to naprd! a všechno už mě vyčerpává. a to jsem si plánovala 3. trimestr v klídku a nějak se to nedaří :slight_smile: ale je pravda, že tohle jsou poslední záchvěvy a pak už bude klííííd. :wink:
2. dub 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile: Já mám zase dneska nabytý progra a to jsem si myyslela,jak se budu válet,ale zase jsem si namyslela práci.
Jo a jinak nevím jak u vás,ale u nás přez noc napadlo tak patnáct čísel sněhu,když jsem vstávala ve čtyři na wc,tak jsem koukala jak blázen. Ale svítí slunko,tak to snad roztaje.

kapříku na mě klíštata taky moc nelezou a vím,že jsem jedno měla před tím,než jsme měli jít na první pokus ivf,to jse mbyla pěkně nas.... NIkdy se to neřešilo,ale ted,když jsou nakažená,člověk je vystrašenej jako pr... Člověk už fakt neví,co kde chytne.
Ale uvidíš,že to bude v pořádku. A to jsi chytla myslíš na tom floristickém kurzu z těch kytek? Nebo venku,na to ještě zima ne?

Evi to je něco vid,člověk si myslí,že bude odpočívat a ono se to vyvrbí jinak.
Já mám v troubě šunkafleky s uzeným. V pekárně těsto na mazanec,tak ten půjde do trouby následně. Vyprala jsem prádlo,ted jdu na nádobí a něco poklidím.Snad zbyde oběd na zítra,abych nemusela vařit a mohla douklízet,at mám pokoj.Taky mě čeká žehlení,ale to asi až zítra večer.
2. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
když to vidím,co je doma práce a bordelu,když je člověk doma,tak se nedivím,že jsou holky s prckama tak vytížené :grinning:
2. dub 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jsme zatím sami dva.
2. dub 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky.
No podle mého ho přinesl domu Mates, nejspíš z parku a jak se s ním muchluju, tak asi spadlo na mě.
Jinak Evi stále douklízím. A ještě asi dlouho budu :frowning2: přeci jen mě teď bolí víc břicho, takže už tak nepígluju, takže vždycky tak jen po troškách.
Jenže tím, že do toho dělám ty běžné věci, tak to nejde takovpou rychlovkou no. :unamused:
Včera jel manža k našim pro vozík., abychom odvezli věci a nakonec zjistili, že má vozík jiný "výlez - kabel" na elektriku. Takže ujel 350 km naprosto zbytečně:frowning2: Tak mi ho bylo líto.
A na Velikonoce jedeme k našim. A tam nás čeká rovněž předělávání. Takže jsem zvědavá, kdy že si to odpočinu. Myslím, že budu ráda, když to zvládnu do porodu.
2. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, no právě po porodu už ne :slight_smile: s tím manžou to je teda fakt průda. musíme teď, ale je pravda, že i my jsme spoustu věcí nechávali, že je uděláme než budeme mít prcka a najednou je těch 9 měsíců krátkých :wink: my si taky u našich minulý víkend mákli, sestavili jsme postýlku, přestěhovali knihovnu, přenosili knihy..no a ještě tam musíme dovézt jednu z těch skříní, co jsme si koupili, abychom si tam měli kam dávat věci...to jsme samozřejmě taky plánovali asi 5 let, ale nakonec se to dělá teď!!!

no jo luci, jak jsem doma, tak pořád vidím, kolik je tu práce. v po jsem luxovala a uklízela a už by to bylo zase třeba...děs, takže taky nevím, jak to s tím dítětem budu zvládat. a šunkafleky bych si dala, ale manža je nemá rád. :sweat_smile: jdu se vrhnout na to žehlení, balkon asi vzdávám, venku je kosa a se mi nechce se děsně oblíkat a balit..no ještě uvidím. jo a zase jsem si koupila, cestou z rhb, zákusek. pán v cukrárně už se smál...jenže já už se moc nesměju, když tam chodím každý týden na mlsanou... :slight_smile:
2. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr píšu jak tatar: chtěla jsem napsat: musíme odpočívat teď....!!! :wink:
2. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, je toho spousta na tu přípravu pro prcka :wink:
ale zase potom bude krásně :slight_smile:
2. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hezké Velikonoce,
budu až v úterý. :grinning: :dizzy_face:
2. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to máš pravdu,já si dala v kavárně medovník,nakonec šla i ségra s malou,zašli jsme do kavárny,kde mají koutek pro děti a malá z toho byla na větvi. Kámoška je taková drsnačka,tak ta byla taky na větvy,ale v opačném smyslu. Ale to je její problém. Já budu mít taky brzo prcka a budu si vybírat,kam s ním půjdu.
Tak já dala půlku mazance bokem tatkovi a druhou jsme skoro sežrali,tak budu muset asi upíct ještě jeden,nebo co.
Tak hezký víkend všem.I když poslední dobou jsme tu jenom my tři že. :angry: :grinning: Nevím,jak se sem o víkendu dostanu.
2. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a evi to mi povídej s těma podlahama,mi máme smetanovou dlažbu a koberec a jeden den to vysaju vytřu a za den dva,všude moje vlasy,drobky..... No děs a s malýma dětma je to ještě horší. Ségra si koupila takový ten aku vysavač do ruky,má dlouhou násadu a nebo ho část vycvakneš a je to takový ten malý do ruky.Moc si to chválí,nemusí vytahovat velkej vysavač,když se někde něco vysype.
2. dub 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo luci, fakt už sem chodím pravidelně jen my tři...ale je to pochopitelné :wink: a chrobík až bude stimulovat, tak zase začne chodit...možná i wrtulka :wink:
tak o tom aku vysavači jsem nikdy neslyšela, se kouknu na net, protože to by se hodilo. já mám takový ten malý ruční, ten teda používám často, hlavně v kuchyni po vaření, ale pravda je, že už je pěkně jetej!

holky, taky hezký Velikonoce, :slight_smile: ale asi se k vám moje přání nedostane včas :frowning2:
3. dub 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafindy,
ale já sem chodím také :wink: ,...hlavně si vás čtu at mám přehled.- Nestíhám psát, tak alespon sleduji, hošani dávají zabrat :slight_smile:

Také všem přeji hezké Velikonoce
3. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nejlepsiceny.cz/akumulatorove-vysavace-a-vysavace-do-ruky/electrolux-zb-2811-aku.html
Evi myslela jsem něco takovýho,víš. Velký a odcvakneš i ten jenom do ruky.
3. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře irmínku, že za námi chodíš. i rudík se snaží a občas milu a zuzka :slight_smile: ale my chápeme, že vám dávají děťátka zabrat! :wink:
jdu se na to mrknout luci
3. dub 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to vypadá dobře luci...jen nevím, kam bych ho schovávala, ale proberu to s mužem, možná by se nám to opravdu hodilo :wink:
3. dub 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš co,ségra to má přímo v kuchyni,nebo v komoře,ted nevím,přidělané na zdi. A vždy,když je potřeba,tak si to jen vezmeš a vysaješ. Dobré je to v domečku třeba na vysávání schodů,že nemusíš tahat po schodech.Ale je to spíš takový pomocný vysavač,celý dům s tím nevysaješ.Mě by to ted asi taky moc nepomohlo,nemám to kam dát,ale do domečku to chtít asi budu.
3. dub 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo , snažíme se :grinning: , pokojila jsem a amyslím na vás, tak aspoň zdravím a přeju krásné velikonoce, snad vydrží počsí, včera krásně, mám spálený nos :sunglasses: ,s malým jsem byli u našich na zahradě, spal v kočárku 4 hodiny, pak přebalen a nakojen vše kolem sledoval, konečně změna na dívání a pak zase usnul, jen večer řádí, prvidelně, a hurá už neplače u koupání, tak snad děláme pokroky.Tak se tu opatrujte a tak jak Irmička, i když nepíšu, snažím se tu být s váma :wink:
4. dub 2010 v 05:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a je to tady, ráno jsem Lukáškovi musela dát flašku,pořád plakal a kolem prsa se jen ochomýtal a sem tam potáhl, spíš to jen žmoulal. Péťovi to stačí tahá, jak divej, prsa mám pořád nalitá, ale myslím si, že Lukajda už nemá sílu tahat, je takovej pořád slaboučkej. Tak jsem mu dala tu flašku a vypil 120 a předtím tahal tak 1/2hodiny z prsa-no tahal-cucal. Ach jo, chudáček. Teď spí, chuďátko moje maly. :unamused:
4. dub 2010 v 10:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ješjda, on byl chudáček hladový..co dáváš, Nutroš?tak snad už bude spokojený
4. dub 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Sunar, po Nutroši blinkal, nesedl mu, tak ho měli psi. :grinning: Je to divny, Péťovi to stačí a pije a on ne... :angry:
4. dub 2010 ve 12:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek