• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Holky, přišly jsme popřát krásné velikonoce, přáníčko mám i v albu :slight_smile:

Zuzi a koupila jsi nutroš proti ublinkávání? Ten máme my a Kryštůfek na to , že po mým mlíčku blindí o stošest tak u tohohle ani ne :sweat_smile:, ale po sunaru už jsem koukala taky, hlavně spíš kvůli ceně :zipper_mouth: :confused:. Sice zatím mám i svoje mlíko, ale už to moc klukům nestačí, pořád baští po 3 hodinách a já už tolik mlíka nemám, takže min. jednou denně mají nutroš. Ještě jsem uvažovala o bebě, ale v nemo mi spíš doporučovali nutrilon a s naší mudrou jsem to ani moc neprobírala, ta mi jen řekla, že spíš mám koupit HA místo AR. :pensive:. Ty jo dal 120? tak to je dobrej, my zatím dáváme 70 a 50, ikdyž asi taky budeme muset pomalu navyšovat, přijde mi že klukům to nějak nestačí.
4. dub 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem..
jen jsem chtěla popřát kráásné Velikonoce..
Holky omlouvám se že sem k vám už nechodím, ale věřte mi mám vás uložený jako oblíbený a čtu vás.. nemám tak nějak čím přispívat.. ale moc vám všem ty vaše krásný zlatíčka přeju i když trošku závidím (v dobrým samo).
Jinak u mě novinky..v pátek jedu do centra do Prahy - GEST na vstupní konzultaci.. chceme tam začít chodit na IUI...to jen že jsme se nevzdali.. kdo chce podrobnosti tak do IP :wink: Tak krásné velikonoce všem!
4. dub 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, ahojky :slight_smile:

tak to přeji moc moc štěstíčka a budeme s klukama držet paluchy :wink:
4. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý sluníčkový den,

zuzko: tak je to teda šikulka, když vypil 120 :confused: , to mně kluci ted pijí normálně, někdy jen 80 a někdy také i 150, prostě pokaždé jinak......ale hošani prospívají, tak to neřeším.Máme už také Sunar, klukům chutná, mně ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a i také ohledně ceny, Nutrilon je nehorázně drahý a při naší spotřebě by jsme si klidně mohli vzít novomanželskou půjčku :wink: , ale néééé, pro kluky všechno :slight_smile:

Jinak, také všem přeji krásnééé Velikonoce...

Wrtulko a Tobě hodně štěstí :wink:
4. dub 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu-to je i proti ublinkávání? No to jsem nevěděla. Každopádně sunar mi připadá lepší i po čichu :grinning: Stejně vypije 120a za hodinu je vzhůru a pije z prsa, takže je i ten sunar planej, no ale nic sytějšího mu ještě dát nemohu. :confounded: na to je moc malej.
Irmi-přesně tak pro ty chlapečky všechno. :slight_smile:
4. dub 2010 ve 20:22  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, jj, je to tenhle http://www.nutrilon.cz/cs/reseni-kazdeho-problemu/ublinkavani/nutrilon-1-ar/, v nemocnici jsem dostala od nutrilonu takovou knížečku, tak jsem to tam našla a říkala mi to i sestřička, že tím krmily, když měla malého malého :sweat_smile: a dělají i na dobrou noc http://www.nutrilon.cz/cs/kojenecka-mleka/kojenecka-mleka-sytici/nutrilon-2-good-night/, v letáku mají jedničkovou řadu, tak nevím proč ji nemají na stránkách :unamused:, když jsem se ale na to ptala mudry, tak říkala, že je to zbytečný :sweat_smile:

Irmi, ahojky, jak dlouho si kluky kojila? Nebo máte sunar jen jako příkrmy? My asi doděláme ty naše zásoby co tu máme a půjdeme taky do sunaru, je fakt, že ten nutroš je fakt na půjčku. Sousedka co má taky dvojky, tak ty byly na Bebě a ta říkala, že když to pak zpětně počítali, tak snad dávali cca 10 tis. měsíčně jen za baštu pro ně :confused: ale je fakt, že co pro ty drobečky neudělat, že :sweat_smile: . Já se tu láduju jestřabinovým čajem, abych měla mlíčko co nejdýl :grinning:
4. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky ještě jednou veselé velikonoce :slight_smile:
4. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holky, tak to je fajn, že jste se všechny přišly o velikonocích podívat :slight_smile: ty jo holky já netušila, že ti vaši broučci jsou takový nenasytové a že ty výživy stojí tolik peněz!!! já toho teda asi netuším ještě hodně :grinning: třeba ani nevím, kolik stojí balík plen....

wrtul: hodně štěstí a když budeš mít chuť, tak sem tam napiš, jak to s vámi v Gestu vypadá! budeme ti všechny držet pěsti :wink: a podrobnosti bych uvítala :wink:

milu: krásný přání :slight_smile:

my včera sestavili šatník, tak už máme pro berušku komodu a šatník. bohužel tu třetí skříňku budeme muset vrátit, protože ty police, co ji tvoří na každé straně o 2 mm přesahují :frowning2: , takže to prostě nejde sestavit!!!! ještě že ten můj šikula to zjistil, ještě než jsme se do toho pustili, takže jsme to zase vrátili do krabice. sice to chtěl sám opravovat, ale pak jsme si řekli, že když to bylo tak drahý, tak ať to opraví oni. naštěstí to je police, kterou v tuto chvíli potřebujeme nejmíň, ale jsem z toho naštvaná, protože všichni prodavájí šlendriány a člověk se nemůže spolehnout, že to, co si koupí bude ok! a taky jsme umyli okno a pak měřili a měřili a pořád nám to v tom pokojíku nějak nevychází :sweat_smile: :dizzy_face: a dneska budeme lepit tu tapetku, tak se těším... :slight_smile:
5. dub 2010 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, taky pořejeme s Rudíkem krásné Velikonoce, až na to počasí..., manža mi zalehl a potí se s Paralenem :unamused: , tak snad zůstaneme s malým v pořádku.
Wrtulko, často si vzpomenu, je fajn, že se nevzdáváte, ono to přijde, věřím, že letos a budu držet mooc palce, pak budeš mít hodné a krásné miminečko, když na něj tak dlouho čekáte...hooodně zdaru!!!
jojo holky umělka je drahá jako...a dvojnásobně to je teprve znát co?, já teda taky mlíka na rozdávání nemám, někdy mám pocit, že by si kluk ještě dal a auž není, většinou vypije obě prsa a je to tak tak, tak uvidíme, jak dlouho to vydrží, snad jo, zatím prospívá....
evule to je mazec, dnes najít spolehlivého řemeslníka je nadlidský výkon, co jsme doma dělali, tak snad vše s problémama, tak snad to opraví a bude to včas hotové.
Miluško, to jsou ale koledníčci :slight_smile:
5. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to mi připomínáš mě na začátku, když jsem začala nakupovat věci pro kluky, tak jsem v DMku koukala na dudlíky jak tele, páč jsem netušila, že jsou taky odstupňovaný dle věku :sweat_smile: a že je to ještě rozdělený u flaštiček na čaj, mlíko a kaše, tak to jsem zjistila až teďky... brzdička no :grinning: , nebo mě to resp. nenapadlo o tom přemýšlet . No a plíny to je taky mazec, já teďky nakoupila v akci v Rosmanu pampersky za 250 jinak stojí v rozmezí 330 -360 Kč, podle toho kde :pensive:
5. dub 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE,
miluško: já jsem kojila plně oba dva kluky jen 3 dny, protože mně Bruníka odvezli na plastiku do Brna, potom jsem ještě plně kojila Bořka, ale potom řvával jak tur, byl prostě hladný. Když jsem viděla Brundu jak je spkojený při flašce, tak jsem začala Bořkovi dávat na noc Nutrilon a postupně jsem přidávala i ve dne a na konec jsou oba dva kluci na Sunaru :wink: . Takže ze vším všudy jsem kojila pouhé 2 měsíce a to jsem si představovala, jaká budu kojná :frowning2: , no nedá se nic dělat
5. dub 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku, tak se opatrujte, ať od manžílka nic nechytnete. ono je to teď blbý, jak je chvíli teplo a chvíli zima, ale snad už bude brzy pravý jaro. :slight_smile:

jo jo milu, ještě se musím hodně "vzdělávat" :wink: ale jsem vděčná za vás, že tu píšete svoje zkušenosti, to se vždycky hodí!!! :wink:

irmi, hlavně, že jste kluci i ty zdrávi! mě mamka kojila hrozně dlouho a jsem alergická jako ďas, můj muž byl na flašce od narození a žádný alergie ani nemoci nemá :slight_smile: takže se nemá cenu tím stresovat :wink:

jinak tapetka nalepena, vše jsem fotila, tak až stáhnu, tak přidám do albíčka :slight_smile:
5. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,hezké velikonoce.
Ahoj Wrtulko ráda tě vidím,držím moc moc palečky na další snažilkování. :wink:
Holky počasí teda dneska na prd.
Koukám,jak jsou ty výživy pro ty mrˇnousky drahé,to je teda mazec,to si člověk musí vážit,když aspon nějakou dobu může kojit.

Já jsem teda osobně přeplácaná vším možným. Tak žravost je hrozná.
Evi na tebe jsem si vzpomněla v sobotu koukávám na jedničce dopoledne na Kuchařskou pohotovost,příští sobotu tam bude bezlepkové vaření.
5. dub 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nová fota chlapečků,když tak kukněte
5. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

jee luci, díky za tip, to se příští týden mrknu :wink: no já včera udělala smažený květák, měla jsem na něj hroznou chuť a jak mě ruda poučila, po porodu si ho asi moc nedám...ale to co jsem včera prožila bylo děsný. takový pálení žáhy, že mi zabralo až třetí rennie a jogurt!!!! už nikdy více :frowning2: doufám, že jsem naší berušku nějak nezfetovala těma rennie, ale nešlo to vydržet! ale dneska už jsem fit a papkám o sto šest :slight_smile:

a co jsi dělala o velikonocích luciíku? byli u tebe včera koledníci? :wink:

jak vám je rudíku? doufám, že jste nic nechytli.

irmi: kluci jsou nádherní :slight_smile:

jaký bylo volno kapříku? odpočinula sis trochu? :wink:
6. dub 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi a teď jsem dokoukla a zmizel ti fotoblog najednou?????
6. dub 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotky pokojíku přidány :slight_smile:
6. dub 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tak jsem koukla na fotečky,moc hezká tapetka :wink: To máte krásné.
Tak přemýšlím,co dneska budu dělat,venku to vypadá na sluníčko. Uklohním vajíčkovou pomazánku.
6. dub 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, díky :wink: dneska má být krásně a zítra ještě líp. :slight_smile: já bych chtěla dnes přesazovat kytky. to musím stihnout ještě než budu úplně nepohyblivá :grinning: tuším, že pak se k tomu moc s miminkem nedostanu :wink: pomazánku musím udělat zítra... :slight_smile:
6. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zase by bylo potřeba uklidit :frowning2:
6. dub 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já kytky a okna budu muset nechat,až budu mít prcka u sebe,protože jsme ve třetím patře,a hlínu květináče máme ve sklepě a nebudu to tahat. Bříško ted nějak zlobí. Radši půjdu ven se projít.
6. dub 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to musím taky luci. :frowning2: už jsme včera nestihli vyluxovat. jen teda ten pokojík, ale jinak nic, tak se na to musím vrhnout...
tak popros manžílka, ať ti hlínu nanosí, když je doma:slight_smile: a ven běž, je krásně :wink:
6. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co tě zlobí na bříšku? jen tahá nebo i tvrdne? radši se nepřepínej. nestojí to za to!
6. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já předevčírem,dopoledne stála u plotny a večer jsem pekla rohlíčky na slano a u všeho jsem stála a začalo mě píchat dost v podbřišku. Tak to nechci moc hrotit,radši si budu dělat všechno po troškách. A bolí pořád. Ale je to při nějakém špatném pohybu. Včera se Kuba nechtěl moc hýbat,ale dneska už o sobě dal vědět,tak je snad v pořádku. Příští pondělím mám první lekci předporodního kurzu,tak to omrknu,jestli mě to vůbec bude bavit. Manžovi bych řekla,jenže on chodí domů večer a nechce se mi tu dělat bordel,asi to fakt nechám až na podzim.
6. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to buď radši opatrná luci, to nemá cenu si s tím zahrávat. já taky dělám vše po troškách...a co však to není tak důležité :wink:
a kytky do podzima vydrží :wink: jdu si dělat sedací koupel z dubové kúry :frowning2: hemeroidky se už ozvaly :angry:
6. dub 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi opravdu už se ti objevily hemeroidy,taky se jich docela obávám,tak se snažím hlídat si stolici,abych neměla zácpu. Ségra je v těhu měla taky a nejvíc se to zhoršilo při porodu,vyhřezly jí ven. A ještě ted,skoro rok po porodu ji to trápí.
:unamused: No musíme to holt vydržet,vid.j
Já jdu na tu vajíčkovou pomazánku.
6. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už jste ve vysokém stupni, fakt se šetřite a opatrujte, hemoroidy ani nepřipomínejte, nejhorší co bylo, hemo venku, zadek a pipka zašitá a k tomu zácpa, to pak byl druhý porod a tak železo, co jsem měla brát hned po porodu, beru až teď, co jsem se trošku zahojila
krásný pokojíček, medvídky, to já můžu :slight_smile:
naštěstí jsme nic nechytili a manža už taky v pohodě, dva dny se potil, musel dnes do práce, tak se snažil, no a malého jsem mu moc nepůjčovala, včera večer dal ještě po štamprli a je mu fajn a malý se konečně zase po šesti dnech vykadil, včera měl blbý den, pořád plakal a špatně spinkal, zato v noci trhal rekordy, usnul v osm večer a vzbudil se v pět ráno, takže rekord 9 hodin :slight_smile: ,venku bylo modro,ale tď se kaboní, snad nebude pršet, už včera bylo děsně, dnes chci ven, do DM a lékárny
6. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo luci, a já žádnou zácpu nemám. taky si to hlídám, ale je to naprd. podle mě, kdo má dispozici, tak je mít bude i když nemá zácpu...a já jsem bohužel ten případ :frowning2: ale co, vydržíme to, ne? jsme silný holky, co to všechno zvládnou :slight_smile: tak si hezky dej do nosu :dizzy_face:
6. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky rudíku :slight_smile: tak to je fajn, že jste nic nechytli. chlapi, když chtějí, tak umí za dva dny vypotit všechny bacily. ten můj to taky umí a slivku taky používá :wink: no já to s tou prací nebudu přehánět, jsem pak vždycky děsně unavená a usínám v 9h večer :slight_smile: ale stihnout bych ještě něco chtěla...ty jo rudíku, ani nestraš, ale tak nějak si myslím, že to po porodu bude. sešitá, žádný kakání a do toho hemouši... :sweat_smile: tady krásně svítí sluníčko, tak pojeďte k nám :wink: a zítra má být až 16 st!
6. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky :dizzy_face:
No tak jsem vás dočetla :slight_smile: Koukám, jak se všichni přišli podívat aspoň na Velikonoce. :wink:
Wrtul je mi to jasné. Vídávám, že přispíváš v jiných diskuzích. Já to udělala stejně. :wink: Když budeš mít chuť tak mi prosím napiš do té IP podrobnosti :wink:
Rudy, Irmy, Milu, Zuzy (snad jsem na nikoho nezapomněla) krásná miminka. Všem jsem prolezla albíško, nebojte :wink: A je fajn, že až my odrodíme, tak nám budete moci poradit co a jak s krmením.
A když už tu Evka načala plínky, tak poraďte? Jaké koupit? kolik? Jaká je asi cena? Kdy začít s kupováním?
Luci a Evi: vajíčkovou pomazánku mám rovněž v lednici :grinning: :grinning: :grinning: Evi pokojík super!!!!!!!hlavně se mi líbí ta listela. Kde jsi ji sehnala? Já si něco takového představovala, ale nikde jsem nic nenanšla. :unamused:
Jinak než já přidám fotky, tak to asi potrvá. Nemůžu zaboha najít kabel :frowning2:
A o Vlikonoicích jsem moc nepracovala. Spíš jsme jezdili po známých. Ale záda mě bolí fest a píchá mě pořád ten podbřišek. Tak jsem si koupila brusinky, jako kdyby náhodou něco....
6. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky s tím fotoblokem to mám asi naprd, jsem registrována na koníkovi sk, takže musíte kliknout na můj pas(fotku) a potom ještě jednou a tam jsou fotečky. Jinak si to neumím vysvětlit, proč ten album tam nemám :angry:

eva: krásný pokojíček :slight_smile:
6. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek