• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
kapříku, brusinky taky tlačím každý den. od hospitalizace a braní atb mám pěkný bobky, tak radši preventuju :slight_smile: takže tím nic nepokazíš. blbý je, že nevíme, jestli nás bolí podbřišek, protože bobci na něj tlačí nebo jestli máme zánět...záda jsou naprd, ale jak mi moje rhb řekla, už to lepší nebude, nosíte 10kg navíc :grinning: a děláš nějaký cviky? mně to pomáhá na bolest v bedrech :wink: a je fajn, že jsi tolik nemakala, si zasloužíš si trochu odpočinout!
za pochvalu díky. :wink: i manžovi se to líbí, i když nejdřív kafral, že to lepit nechce, že to bude průda! no tu listelu jsem nakonec sehnala v usa...je to pekelný, měla jsem jasnou představu, ale tady nešlo nic takovýho koupit. našla jsem ji na amazonu a nechala si to poslat ke kamarádce v usa a ta mi to poslala poštou. ještě mám objednanou takovou celou medvídkovou sadu do pokojíku a tu by mi měli přivézt kamarádi příští týden, tak jsem na to zvědavá, jaký to bude. pak vyfotím! mám jen strac, abych to zas nepřemedvídkovala :wink: ale kdyžtak si něco vezmu k našim....

no a holky, přidávám se s kapříkem k otázce: jaký plínky? já chci teda na půl látkovat, ale jednorázovky taky musím začít řešit..a kde mají nejlevnější atd???? :wink:
6. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale irmi, já ho včera ještě viděla!!!tak to nechápu :frowning2:
6. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne,

vy tedy jedete :grinning:

Evíku krásný pokojíček a koukám, že taky nemáš moc velký bříško, já taky měla docela prťavý a nikdo mi nechtěl věřit, že ta mám dva špuntíky :grinning:

Irmi, taky nevidím tvoje album :frowning2:

Jinak já už ani jako přímo moc nekojím, jen když jsou kluci uřvaný, tak to většinou pak zabere, aby se zklidnili, když už nic jiného, jen odstříkávám a pak to mají ve flašce.

Dneska jsem tu poprvé na ně sama, zatím to docela jde a už jsme s kámoškou na odpoledne domluvený na kočárkování.

Teďky nevím kdo se ptal na ty plíny, já je začala kupovat, až když byly kluci na světě, ikdyž mi bylo tak nějak jasné, že mi jedničkovou řadu určo upotřebíme, tak tu máme trošku zásoby :sweat_smile:
6. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmy to je škoda,rádi bychom kukly na fotečky.
Evi nic jiného,než to vydržet nám nezbyde. Ale pro prcka cokoli. Dneska se v bříšku mrská,tak jsem spokojená. Jak o něm nevím,tak jsem nervozní. Já s nima taky nějak počítám,protože to měla i ségra.
Taky chci zajít po obědě do obchodu s potřebama pro mimi a zase něco pokoupit,ponožtičky,věci do vaničky a ještě nějaké drobnosti. Mají tam i super kojo podprdu sportovní,tak si ji tam asi potom koupím,ale to nechám až před porodem.

Jinak pomazánka dopadla na jedničku,tak ještě koupím čerstvý chlebík.

Rudi ty sis teda taky užívala.Ségra měla taky hemo venku a to teda je prý hrozný. A chtěla jsem se zeptat,ty jsi tu tenkrát psala myslím o tom gelu z dubové kůry. Je to dobrý,stojí to za to si to koupit? myslím na použití po porodu?
Ještě,že jsi ty ani malý nic nechytli.

Kapříku ty se taky víc šetři,pracuješ nad limit :grinning: Člověk by chtěl dělat to,co před tím a ono už to nějak nejde.
6. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo Evi, ale dneska pokračuju. Myslím s úklidem :wink: Musím dodělat tu předsíň :unamused: je to průda. Hlavně jsem si krásně vymyslela skříňky a pak mi došlo, že jsou dole lišty. Tak jsem to přeměřila a samozřejmě že mi chybí 1,5 cm!!!!!!!!!!! no Chápete to? Takže se mi to tam nevejde :frowning2: se z toho po...
No takže musím vymyslet něco nového.
6. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
K plínkám,já to prodiskutovávala se spoustou kámošek a ségrou,co používali a nakonec jsem zůstala u pampersek. Tak uvidíme. Jedna známá mi prodala tři balíky Pampers sleep.... 70ks 2 3=6kg za super cenu 140kč za balík,tak jsem si tři vzala,do porodníce koupím,jeden balík 1 newbornek a uvidíme. Kdo ví,jakýho budeme mít cvalíka. To nechám asi až na poslední chvíli. Akorát mám srach,že ty co jsem si koupila jsou s heřmánkem a ty někomu způsobují vyrážku,tak nevím no. Uvidíme,musíme to vyzkoušet.
6. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jsi Luci dobrá. Já už pokukuju a manža má pořád hafo času. :unamused:
Teď jsem na něj vytřeštila oči když jsem viděla v akci Lovelu a říkám, nojo, už abych začala pomalu prát věcičky a on, že si snad dělám legraci, že prát snad budu až to malej zašpiní!!!
Absolutně nepochopil, že asi nedám novorozeňátku na sebe bodíčka, která byla v krabici rok na půdě apod.
6. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaprříku to mi něco připomíná,my nechali vyrobit komodu a manža počítal na postýlku rozměr 120/60,ale bohužel to není,jak si myslel venkem,ale vnitřkem.Takže jsme museli taky předělat.
6. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku to jsou chlapy,ten můj má taky času hafol.Ale už nevídí to,že skoro každý týden něco málo koupím. A kdybychom to nechali na poslední chvíli tako to bude hromada peněz,obrovský nákup..... Ono to asi není vidět,ale potřeba to je.A to mám seznam ještě dost dlouhý. Manža slíbil,že objedná monitor dechu s chůvičkama.Nakonec se rozhodl pro nový a je to v jednom. Tak jsem zvědavá,jak budeme spokojeni.
6. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a můžeš mi poslat odkaz jak to vypadá? Myslím ty chůvičky a monitor v jednom
6. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pošlu,někde to najdu. Vydrž chviličku.
6. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi připomíná manžu, jak jsem mu ukázala seznam a on třeštil oči, kolik...tak jsem ho uklidnila slovy, že to na druhé straně pokračuje :grinning: ,ale byl rád, že vše zjišťuju a po něm nic nechci/jen peníze :grinning: /plínky jsem do porodnice brala malý balík newborn/babylove/, pak doma ještě jeden a pak už byl velký, tak jedničky, teď už mám dvojky a přecházet budeme na trojky co nevidět,měla jsem i huggies,ale nejčasteji mám pampersky, velké balení jsme koupla v DM na slevovou kartičkun jsem ulatnila jokera na 50%slevu, tak super a zbatek jsme zatím dostali jako dárek, např,. teď k velikonoccům, takže vlastně ceniu ani nevím :slight_smile:
chůvičky manža koupil nedávno, jsou skvělé od aventu oobousměrné na 300 metrů. krásný signál, jde slišet do třetího patra z dvorku, jak malý dýchá...
jinak ten hemostop/gel na zadek s dubovkou /je fakt doost dobrý, mě zabírl a já se s tím mazala i to šití a hezky se mi to zhojilo, ptala jsem se po porodu dr, a říkal, že můžu, je tam dubová kůra, aloe vera, třezalka a alantoin a jinak teda na to nejhoší jsem seděla v dubové kůře...první cesta z porodky byla do lékárny pro dubovku, tam mi dala i čípky, jde to zvládnout naštěstí bez lékaře doma,ale příjemné to teda není vůbec a pořád sprchovat, to je i tak lepší po každém WC když jste pošití..a pozor očistky jsou vysoce infekční, tak na spodek jiný ručník, hlavně si epřenést infekci na bradavky, proto se ani nekoupat...ale to asi víte...ptejte se, snad poradím..jinak mi fakt v začátku dost pomohlo to zázemí, že jsme měla nakoupeno dost věcí z drogerie, ubrousky, pleny, štětičky...a nikam jsem to šestinedělí nemusela...navíc jsem to brala na tu DM slevu, tak jsme tisícovku ušetřili
6. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.angelcare.cz/ac-401-movement-and-sound-monitor/
http://www.angelcare.cz/produkty/
Cena je teda mazec,ale když spočítáš chůvičku a monitor,tak to vyjde nastejno. Ted nevím,kterou budeme brát my,ale vychází na cca 3500,-
6. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi já mám taky knížečku z DM pro těhule,něco jsem koupila,je tam sleva i na plenky,ale jenom na 1čkové,tak taky uplatním.
Jínak jak píšeš jiný ručník na spodek,tak ségra říkala,že paní,co měla na pokoji upotřebila kuchynské utěrky na spodek.Jinak klasický ručník. Já ubrousky a kosmetiku taky nakoupené mám. Ted ještě pořád zbývá celá ppostýlka s vybavením. Tak musím říct manželovi,at vyklidí ten stůl v ložnici a doveze postýlku. At vím,co musíme ještě dokoupit.
6. dub 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska asi pokoupím takové drobnosti,jako ponožečky,aspon dvoje punčošky,radši. Věci na koupání,tera osušky,mám doma dvě froté a ještě bych chtěla ty klasické,teploměr,podložku na přebalování.
6. dub 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, taky máme pampersky, a někde jsem slyšela i názor, že kluci mají rádi pampersky a holky zase hugisky, ale chce to vyzkoušet, my teďky máme ty bílé pampersky a nám vyhovujou. V porodce jsme měli happyny, páč ty snad asi jediný dělají i nulky pro nedonošeňátka, ale řekla bych, že jak kluci rostly, tak jim to pak moc nevyhovovalo, nejsou tak pružný jako ty pampersky.

S hemeroidama jsem si taky po porodu docela užila, v těhu jsem je neměla vůbec ale za to po porodu, jak do mě cpali železo, tak to mi udělalo takovou zácpu až mi naskákaly hemoušové :rolling_eyes: , zvládla jsem to s faktu, gyndař říkal, že ho můžu použít, no naštěstí to trvalo asi týden, ale je fakt,že takový skoro malý nic a jak dokáže pěkně potrápit.

A jak píše Rudýsek, tak určo na prsa a spodek jinej ručník po porodu než na zbytek těla, to platí i u císaře, že tu jizvu otírat jiným ručníkem :wink:
6. dub 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku tak jsem na to koukla a my budeme asi mít tu AC401. Mají to jedni známí,chůvičky si strašně chválí,mají dobrý dosah a neruší je nic. Švagrová měli půjčené chůvičky a nevím,co to bylo zač,ale slyšeli všechny děti kolem,ale jejich ne,tak nevím,jak to měli nastavené. Takhle to bude alespon všechno v kupě.
6. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že hemeroidy trápí skoro každou mamču. Nejlepší jsou osvědčené staré babské rady. :grinning: Ta dubovka je asi fakt dobrá. Tak se pak asi vybavím taky tím gelem. Zatím mě teda nic netrápí. Musím zaklepat na dřevo. :slight_smile:
6. dub 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí po tomhle monitoru s chůvičkou jsem taky kdysi koukala, nakonec to za nás vyřešil ježíšek, že koupil chůvičku a monitory jsme si půjčili v porodce :slight_smile:, ale kdybychom je neměli, tak taky jdu do tohohle.
6. dub 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu tak to jsem ráda,ti známí říkali,že také přečetli spoustu recenzí a tyhle vyšli dobře. Máš výhodu,že máš monitory z porodky,kámoška s dvojčátkama je měla taky myslím zadarmo.Ale já si zjištovala,kolik stojí půjčení v lékárně a vyjde to cca 200 na měsíc. Tak když to spočítáš na půl roku,tak za to máš jetý monitor. A tak jsme si řekli,že tohle koupíme nové,třeba bude druhý prcek a bude se to hodit. Pak se to dá taky ještě prodat. A oni mají ten co měří i teplotu v místě,kde spinká miminko a jsou spokojeni.
6. dub 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme půjčovný za 150 na měsíc a půjčují je na půl roku, tedy za 900 Kč jeden, což s tou cenou je fakt, ale co pak zase my doma s tím monitorem, páč nevím jestli půjdeme do třetího, ikdyž bychom rádi holčičku, ale při našem štěstí by to byl zase pindík :grinning:
6. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu tak to nemáte špatnou cenu. No uvidíš,třeba se o holčičku budete pokoušet. :grinning:
6. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, díky :slight_smile: no já už mám bříško větší, dlouho jsem tam novou fotečku nedala, musím to udělat :wink:

kapr: chápu, že jsi vyprudlá z těch centimetrů...mě se to taky stává :wink: a jsem pak děsně na... :angry: jo s tím praním...manžel se mě pořád ptá, proč peru furt ručníky, když se do nich utíráme čistí...no co byste mu na to řekly, že? :wink: já právě ty skříňky už taky potřebovala, abych měla kam dávat ty věcičky, co vyperu.

luci: nám toho taky ještě chybí hafo. ale nějak nemám teď sílu něco objednávat, ale budu muset. i ty plínky. moje kámošky taky chválí pampersky...už jsem se přihlásila do toho baby clubu v dm, tak snad to bude výhodnější...

kytky mám přesazený (teda ty, u kterých to hořelo, na ostatní kašlu!) a balkón uklidím až zítra, už jsem unavená. teď bych ale ještě měla luxnout...no jenže malá se hrozně mrská, tak si musím odpočinout.
6. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
eevi v DM je myslím sleva na balení pampersek 30kč a je tam myslím šest kuponku,ted si nejsem jista. Vím jen to,že je asi nespotřebujem protože je to jen na ty jedničkové. Mě ti to taky moc nebaví objednávat,radši když to můžu omáknout v obchodě. Alei tak něco bude přez internet,chůvičky,možná to povlečení,pořád nevím,co a v jakém stavu dostaneme k té postýlce.
Jinak já dneska jenom vyprala a umyla nádobí. Udělala pomazánku a dneska už nic. Jenom klidná procházka po venku na čerstvém vzduchu. :slight_smile:
6. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, no o monitorech a chůvičkách mi ani nemluvte. to je jediný úkol, co manža dostal a co myslíte? ještě na to ani nekouk! a to jsem mu poslala všechny odkazy, kde má hledat....ale luci díky za tipy, mrknu na to taky...jo a luci a ta dubová kúra v gelu stojí cca 50 kč a já na to nedám dopustit. jinak ty sedací koupele mi taky zabírají, ale chce to mít na to čas.. :wink:

jinak já nemám nic, ani ty jednorázový kalhotky, kosmetiku pro mimisíka, podložku a ostatní na přebalování no prostě nic...máme sice postýlku (nesloženou) a oblečky a ručníky, ale jinak pokulhávám....

holky, jakou kosmetiku pro mimísky používáte? možná už jsme to tu řešily, ale si to nepamatuju...chtěla bych koupit rybilku, pak možná tu weledu (ale přijde mi drahá). nemáte třeba zkušenost se sebamed? já jsem nějak úplně mimo.... :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš recht luci, tady je nádherně. já mám od 16h pedikúru. asi poslední před porodem :slight_smile: , tak si to chci užít, taky se projdu na metro a pak po městě...normálně mě ta práce zmáhá a to fakt stíhám polovinu toho, co před těhu...si to pořád nějak nechci připustit, že jsem takový lemro :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi v DM mají v brožurce slevněno,weledu,sebamed,hipp a tu jejich řadu babylove,nebo jak se to jmenuje. Já koupila Hipp,gel a mléko. Já sama si mažu bříško olejem od Hippua je super. Ségra používá tu jejich řadu DM a taky si ji nemůže vynachválit. Hodně si stěžují na Johnsons,kvůli alergiím. Nivea je dobrá. Těžko říct,nenakupovat asi hromady a vyzkoušet. Jinak pak koupím určitě bepanthen.
6. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi neboj,jsme na tom všechny stejně :grinning: myslím s tou prací a zmáháním
6. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky luci za rady...no já ještě tu jejich knížečku nedostala, tak uvidíme, kdy to pošlou..
jinak jsme na tom stejně i s těma chlapama, jak na to koukám :wink:
6. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,já to nakonec neposílala,jenom jsem jim na prodejně vyplnila dotazník,prodavačka si skotrolovala průkajdu a hned mi dala knížečku do ruky.
No to víš chlapy,si neuvědomují,co všechno je potřeba.A to si myslím,že já nenakupuju žádné zbytečnosti a vymoženosti. Krom toho monitoru. Ale chci mít jistotu. To máš s něma podobný i doma.manžel se dva dny po úklidu dívá,jak kdybych tady neuklízela bůh ví jak dlouho. jen když je člověk doma,tak se nadělá takovýho nádobí a nepořádku. Pořád je co uklízet.
6. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning: ty jo, tak to mě řekli v dm, ať to tam pošlu...tak jsem to poslala, tak uvidíme.... :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek