• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
aha,tak taky asi jak kde,to je zajímavý.
6. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci chůvičky vypadají hezky. Jen jsem to tedy do podrobna nestudovala ala jak to jako funguje s tím monitorem dechu?
to nějak snímá jak mimčo dýchá?
Evi a pobavila jsi mě s těmi ručníky.
Přidala jsem to k dobru kolegyním v kanceláři. Už tu pár podobných perliček máme :dizzy_face: Jako že když přítel kolegyně vyluxoval jen cestičku kudy se chodí s tím, že za rohem stejně není vidět jestli tam je prach, tak mu vyžehlila košili jen trojůhelník který je vidět pod sakem s tím, že zbytek taky není vidět :grinning:
6. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
v ceně jsou dvě destičky na snímání nechu,což také u každého nebývá.Snímá to dech a myslím i tep srdce,je tam více kriterií,uplně podrobně jsem to taky nestuovala. Monitor dechu jde pak vypnout a použít to jenom jako chůvičky.Samozřejmě to jde i společně. Měří to teplotu vzduchu v okolí,kde spí miminko. Uplně dopodrobna jsem to taky nestudovala,dalajsem to zaúkol manžovi,samo se na to ani nepodíval,až když jsme byli na návštěvě,tak to konzultoval. Jinak měl domluvené na půjčení nějaké staré chůvičky.
Kapříku tak ted jsi mě fakt pobavila s tou košili a vysáváním.No jo,chlapi,to se nedá ani komentovat.
6. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se tomu taky smála :slight_smile:
No tak to ty chůvičky musím pořádně prostudovat :wink:
Jinak jsme si přivezli košík!!! od toho bratrance. No a světe div se, on je obrovský. lůžko má 76x40 cm. Takže už jiný kupovat nebudu. Jen musím vymyslet jak tam přidělám ty nebesa :grinning:
Jsem si to zase hezky objednala :dizzy_face:
6. dub 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo teda kapříku,tobě ty objednávky vycházejí. :wink:
6. dub 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevyšla mi to povlečení z výstavy co jsem chtěla vyhrát :angry:
jsem se do toho asi špatně vložila....
6. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha :grinning: vtipálku.
6. dub 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, klikněte na moji fotečku a potom ještě jednou a budeme v mém albíčku :wink:

ted jsem se zasmála nad žehlením košile..to je paráda..asi to tak budu praktikovat :grinning:
6. dub 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: mě zase pobavilo to žehlení... :slight_smile: košík zní nádherně. já bych si taky už měla ten od kamarádky dovézt, jen pořád nemám čas tam dojet....:sweat_smile: hele a povlečení asi nebylo tak důležitý, tak jsi ho nevyhrála. lepší vyhrát v podstatnějších věcech, ne? :wink:

na ty monitorky budu muset taky kouknout, ale možná to spíš nechám na tom manžovi, ať se taky zapojí :wink:
6. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večír,

my máme kosmetiku z lékárny - Bübchen, je drahá tak přiměřeně, jinak mám na zadeček bepanthen a olejíček sebamed, krásně voní. Ten Bübchen jsem dostala takový vzorečky, co prodávají v lékárně v takové taštičce, tak si ji kdyžtak můžete taky na zkoušku koupit (http://www.rajmaminek.cz/podle-vyrobce/bubchen-sada-koupel-sampon-mleko-krem/)

jo tak lux versus košile je dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu kouknu,ted mám koupeno,uvidíme,zda nám bude vyhovovat,v tomto jsem si nechtěla dělat zásoby.
Tak koukám na kuchaře,to je zase naářez,je to v Jihlavě a tam jezdíme docela často. A v té restauraci jsme taky jednou jedli.
6. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

milu díky za radu :wink: na ten bubchen mrknu, ale počítám, že toho teda nebudu moc kupovat. prý se dá koupit i mastička umíchaná v lékárně, tak do toho bych šla asi nejraději....já jsem totiž hrozně alergická na skoro všechny druhy kosmetiky, takže jestli bude mímo po mně, tak se máme na co těšit :frowning2:

luci, kuchaře jsem neviděla, ale mrknu na webu :wink: je dost drsnej, co? za chvíli jdeme zase do solničky...co ty? :wink:
7. dub 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno holčiny:slight_smile:)) jojo lux a košile je vtipná :wink:
Jinak my jsme včera byli v IKEI no a skříňky, které jsem vybrala stejně neměli. Tak je to asi osud. prostě je nemáme mít. Tak asi zvolím variantu 2. Stejně se k nám asi bude hodit lépe :slight_smile:
7. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co je varianta 2. kapr? :wink: a neměli je ani v té druhé ikei?
7. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je komoda s věšákem, zrcadlem a 2ma policemi :slight_smile: rovná, hladká bez "rustikálního" nádechu :wink:
ale už mě to štve. Nemáme si kam pověsit bundy a tak se všude něco válí. takže dnes asi pojedeme znova. Manža se sice chtěl vyhnout vrtání, ale to ho stejně asi nemine :slight_smile:))))
7. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak maličký má rýmu od táty a mě škrábe v krku, tak snad to udoláme...
já používám, co jsem dostala na vánoce LR kosmetiku pro miminka a jsem spokojená, vzorek rybilky taky dobrý, jinak používám přírodní olejíčky od hadka, masíruju s nima a má i dětskou řadu, mamina je lergická taky snad na všechno a tohle jí sedí, tak zkus Evi třeba to, bere bylinky z celého světa, jen ty nej nej a i lidi co jsou třeba děsně alergičtí na heřmánkové věi, tak na "hdkuv" heřmánek nejsou, má pro miminka a vlastně vše i ve vzorečku za pár kaček, tak se to dá vyzkoušet, mažu malého celého a moc se mu to líbí, manža se už holí jen olejem, zní to divně,ale konečně nemá pusu podrážděnou..mrkni na www.karelhadek.eu
7. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: :slight_smile: to si umím představit, manža taky nerad vrtá :wink: ale pravda je, jak jsme spoustu věcí do teď neřešili, viď a jak se blíží mimís, tak to najednou chceme mít všechno doma dodělaný...teda já to aspoň tak cítím. ten hnízdící pocit :slight_smile:
7. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee rudi, díky za radu. mrknu. kamarádka mi ho už taky doporučovala! :wink: tak snad to nachlazení zvládnete rychle. to už musíš malému asi odsávat, co?
7. dub 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr mi taky nemáme v předsíni věšák a je to fakt na pytel.Návstěvy si nemají kam dát bundu.
Rudi taky kouknu,já teda koupila hipp,ale uvidíme,zda bude vyhovovat. To jsme to teda nějak zakřikly ,že jste nic nechytli. Tak at jste brzyčko v pořádku.
7. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo no. Já už to hlavně chci mít za sebou a hotový :angry: už mě to moc neba. jde to pamalu. A to si stejně nechávám to nejhorší až budu doma. Musím přebrat jeden šuplík a jeden koš, kde mám samý nesmysly.
7. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už mám za sebou kapr, a je to pěknej vopruzík...mě zase ještě čeká uklidit si stůl v práci, z toho teda vůbec nemám radost :slight_smile: a vrátit všechny věci, to bude děsík, nahánět ty paní, aby mi podepsaly výstupní list! no ale jinak tě chápu, já už bych taky chtěla mít hotovo. dneska mi kámoška, která pořád měla pocit, že přeháním, říkala, že to vlastně budu mít všechno tak akorát hotový, než se prcek narodí...no a je to pravda. člověk si to plánuje, ale ony pak ty práce jdou pomaleji a vůbec...
holky, mně je zas dneska zle, žáha a točení hlavy, to je šílený... :frowning2:
7. dub 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi, o práci nemluvím. To už vůbec nevím jak to stihnu :grinning:
Legrace je, že si vždycky říkám, že v práci vlastně nic nemám a pak se nestačím divit. :wink:
a to musím ještě "uklidit" počítač. soubory apod.
7. dub 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ted dvě hodiny spala. :unamused:
Večer půjdu na tance,trošku se rozhýbat,ale asi tomu moc nedám,uvidíme,co na to pupík. Jo a dneska mi volali,že zítra nebo v pátek přiveze pošta kočárek,tak si teda docela pospíšili,to ho budeme mít hodně brzo. Tak ho pak manžel musí odvézt k rodičům. Dneska mi kámoška říkala,že černý kočárek je divnej. Když mě se tak libil.
Evi tak odpočívej,asi počasí,mě se taky nestává,že bych přez den takhle spala. A jestli máš nízký tlak,tak je to asi znát. Ty musíš ještě do práce odevzdávat věci,to ti nezávidím,to už mám naštěstí za sebou.
7. dub 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak my jsme teprve ted přijeli z ranní prochajdy, šla jsem k mamce, ta pohlídala kluky a já jela tesca koupit muškáty a tak jsem se nas..., chtěly jsme my ženské muškáty a když jsem tam dopoledne přijela, tak mně prodavačka řekla, že přijdou až navečer, no, prodýchala jsem to a jela domů..hlavně, že to mají v letáku akci od dneška

Nevím, jestli jsem vám psala , ale sehnala jsem retro kočárek Libertu ze 70. let, nadlidský to výkon sehnat takovou káru. Máme chatku u jezer a chtěla jsem, aby jsme tam měli celou sezonu nějaký kočárek a já bláhová jsem si myslela, že to nebude problém sehnat krásný koženkový kočárek...Velký to omyl, na netu jsem trávila hodiny prohlížením inzerátů, když byl nějaký k mání, tak za 5 tísíc . Někdy před týdnem jsem se bavila s bývalou kolegyní z práce a ta jen tal lehce řekla, že její zet, který pochází z dvojčat, ho mají na půdě...jsem myslela, že mě trefí........Už ho mám doma, teda, zavezli jsme ho k našim a dnes mamka s ním vyjela a zastavovali ji na každém rožku a všichni byli nadšení , kdby jste viděli hošany,jak byli spokojení, prostě paprčky roztáhlé a skoro na na sebe ani nedostali . Tchýnka do kočárku ušije retro proužkové povlečeníčko a kluci budo jako do reklamy, chi chi

jdu vás dočíst
7. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda irmy to musíš kočárek nafotit,to chci vidět.
mě dneska volali,že nám dorazí zítra nebo pozítří kočárek.Máme dorjana danny sport prestige 2010 a korbička je konečně větší.
Irmy jak ty jsi spokojená s kočárkem. Známi,co mají dvouměsíční dvojčátka,tak mají taky,ale ty korbičky jsou uzoučký teda,na macíky to není.
7. dub 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo irmi, tak to teda vyfoť, to chci taky vidět :slight_smile: a s těma muškátama, to je klasika!!! my máme u babi na půdě oranžovou libertu ještě po mně, tak taky přemýšlím, že ji vydrbu a že v ní Baruška bude na balkonku spinkat :wink: no uvidíme.

luci, tak to je fofr s tím kočárkem, ale fajn, že už bude "doma". a z kámošky a jejího názoru na černý kočárek si nic nedělej :wink: vždyť je to teď moderní! :slight_smile:
no asi je mi zle, jak se pořád mění to počasí, ale už si přijdu jak blázen :frowning2:

tak hezký večer holky
7. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi lepší už to nebude,musíme to nějak překlepat do konce,tobě už taky moc nezbývá. Jo s kočárkem je to fofr,spíš,tak nějak z pověrčivosti,že jsme ho chtěli až nejdřív na konec května o on je skoro o dva měsíce dřív. Ale jinak to neva,hodíme ho k manželovým rodičům
7. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně luci a navíc, to jsou fakt jen pověry :wink: ale když ho můžete mít u rodičů, tak proč ne :wink: a je dobře, že už ho máš, aspoň zas budeš klidnější, že si můžeš odškrtnout jednu věc ze seznámku :slight_smile: já mám taky domluvený s bráchou, že kdyby byl dřív, tak si ho necháme u nich, ale pokud bude koncem května a já v půli června rodím, tak už ho necháme doma a já budu trénovat všechny ty funkce a sklápění a tak, neb z toho mám docela strach :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi nemusím odsávat, proč???máme společnou imunitu, moje protilátky-jeho protilátky, když bych odstříkávala, stejně bude mít to stejné mléčko a před kojením mu odsaju nos a on to v klidu udýchne....zatím bojujeme...v krku bolí stejně, tak hlavně, že ne hůř as prochajda byla taky, zítra gynda po šestined. no ale nevím, musím tam zavolat, pořád krvácím... :unamused:
7. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo rudíku, já myslela odsávat Rudíčkovi nos :slight_smile: a ne tvoje prsíčka :grinning: je mi líto, že vám není dobře! a to krvácení už by mělo pomalu přestávat ne? no uvidíš, co ti řekne dr. hlavně se snaž odpočívat a kloktej slanou vodu, to na bolest v krku pomáhá a Rudíkovi ani Tobě neublíží. držte se a dej nám vědět co a jak!
dobrou holky
7. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek