• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
dobrý večer,

tak já opět byla v Tescu :sweat_smile: a koupila teda ty muškáty........hošany jsem uspala, babička hlídala a za hodku jsem byla doma, prostě rychlovka, jo a jsem hošanům v akci koupila 2x sadu tří bodýček na léto, takže spokojenost veliká.

Jasné, že vám káru vyfotím, zítra jak půjdu k našim, tak to blesknu, teda, jesli si vzpomenu :wink:

Rudy, teda tu rýmečku nezávidím, mám z toho také strach, v záloze mám odsávačku na vysavač a každý den večer jim do nosánku vtírám Liberan nebo jak se to sakryš jmenuje :sweat_smile:

Luci: zatím se kluci vejdou, s fusakem tak tak, ale když minulý týden bylo hezky a vydělala jsem jim ho, tak tam byli perfektně, no a na podzim už přehodím na sporták...uvidíme, uvidíme, hold Liberta je Liberta :grinning:

:wink:
7. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

irmi: jsi šikulka nakupovačka :slight_smile: a co je ten liberan? to pomáhá předcházet rýmě u miminek? :wink: to se koupí v lékárně? promiň, ale sbíráme s holkama rady vás zkušených :slight_smile:
8. dub 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no jsem moc zvědavá na kočárek. Musím všechno zkontrolovat,jestli tam něco nechybí.
8. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, lucíku, hezky si ho prozkoumej, ať máš jistotu, co a jak. a až pak ho odvezte k rodičům :wink: hezký den
8. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možná zkusím nafotit,ale nevím,jestli to manža dovolí,je takovej na to nevrlej. Pořád něco má. už se těším,až budeme drandit po městě. :wink:
8. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
tak hlásím, že jsme včera nakoupili a já do půlnoci vše smontovala. Vypadá to pěkně:slight_smile: Si tedy já myslím. A hlavně se to líbí manželovi. Dokonce tak, že mi ráno ještě děkoval jak je doma hezky :grinning: :dizzy_face: průběžně jsem samo fotila. Ale holky, já nemůžu najít ten kabel od foťáku:frowning2:
Jinak Irmi na kočárek se moc těším. Určitě vyfoť. Jo a já muškáty dávám na zimu na chodbu, takže nekupuju. A už přemýšlím, jestli je vystrčím ven, nebo jestli ještě bude mrznout. Co myslíš?
Odsávačku na rýmičku mi hlásila kamarádka, že dostaneme jako dárek, až se prcek narodí. Tak super :slight_smile:
Luci a kočárku si užij. Mě je trošičkulíto, že ho máme u známých a já se s ním nemůžu těšit, ikdyž by se nám teď domu rozhodně nevešel :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, to jsi teda dobrá!!!! ten kabel mě taky mrzí, protože bych už chtěla vidět vaše domácí novinky :wink:
já ještě muškáty nedám, mám strach, že ještě trošku mrznout bude...
co radí irmík? :wink:
8. dub 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,my doma už taky nemáme k hnutí,takže by bylo zbytečné,aby tu zavazel.Sedačku tam nakonec odvezeme přtaky a manža ji přivezepozdějí. Už aby byla hotová komoda a mohla tam dát všechny ty potřebné věci pro prcka.Co mám v ložnici v koutě na hromádce.
8. dub 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale víte jak jsem holky dobře spala? Jak zabitá :slight_smile:)))
Už se těším, jak dnes uklidím boty no nových šuplíčků. Ještě bych potřebovala někoho na vrtání :grinning:
Jinak Lucí taky jsme toho spousty odváželi k našim :slight_smile:
A Evi neboj. On se ten kabel někde objeví. Já mám doma ještě docela nepořádek. Spíš je horší že u toho zároveň je i baterka a nabiječka :angry: takže až klekne foťák, nic nevyfotím.
8. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,tak snad to máš někde šikovně uložené a brzo to najdeš.Abychom se od tebe ještě dočkali nějakých foteček :grinning:
8. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi taky nafot bříško,máš tam už starší fotečku. :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, to se najde :wink: nebojte holky.
myslím, že cca do 14 ti dnů to bude všechno komplet :slight_smile:
Mě se zase nechce někam dávat fotky, když je to tak jako napůl. Chci aby to pak bylo i stěma drobnůstkama okolo. :grinning:
8. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasnačka Kapříku :wink:
8. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek
muškátky ještě necháme doma, dáme jen až bude delší dobu teplo, tak třeba za 14 dní, se uvidí.......

Ten Libenar je fyziologický roztok, prý proti rýme a také na prevenci........zatím to funguje :wink:
8. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty kluci ti Irmi rostou před očima, ne??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vždyť se před chvilkou narodili a už jsou to takoví macci :wink:
.a co se týče můškátů nevím, no, zas přízemní mrazík neva když je mám cca 150 cm vysoko. A v Praze bývá tepleji :sweat_smile: poradím se s maminkou. Ale na druhou stranu, když už je prodávají.......kam to jako ty lidi pak dají než ven?
8. dub 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak hlásím, že je to stejné,možná o kouek lepší,ale ne hoirší, tak v pohodě, jojo odsáváme před kojením někdy i po kojení, v nose nemá nic,ale odsaju hafl, má to hluboko tak bez vysavače, bych byla bez šance, Libenar taky kapeme i teď před odsáváním, líp to pak jde,ale hold nás nakazil táta...ttak prevence nezabrala...
holky pěkně budujete, to je fajn sledovat..taky bych dělala doma novoty,ale už není prostor a peníze nazbyt a co se musí na domě, na to já se nezmůžu, fasáda, terasa, to je potřeba chlap, firma, peníze,....
za hodinu jdu n tu gyndu, vozit chce dědula, zítra se omalého rve tchýňka, tak už si budou pomalu zvykatz,ale jsem bez něj jako bez ruk\,ale musím to vydržet, pak to budu potřebovat, tak ať si obě strany zvykají a nechci aby byl jen fixlý na mě a u ostatní řval...teď bych nejraději řvala já, jak ho dám z ruky jsem nervozní jako pes.----
8. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy,to se ti nedivím,že jsi nervozní,když má malého někdo jiný,ale oni to zvládnou,malý se v kočárku vyvětrá.Děda a bábí budou hrdě vozit kočárek. A ty si oddáchneš.
8. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme z5 od Mudr.
Petr má 4230 a 56cm, obvod hlavy 39, VF 3,5x2,5 (no trošku otesánek)
Lukáš má 3410 a 52cm, obvod hlavy 36,5 a VF 3x2
Mudr byla moc spokojená a já taky.
8. dub 2010 ve 12:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy to jsou kluci krásní. :slight_smile:
Nám před chvílí dorazil kočárek a sedačka,docela předčasně,ale aspon už to bude zařízené. Tak mi to pošták dal do kočárkárny,večer to musíme s manželem projít.
8. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nafotíš to potom Luci?
8. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jestli mi to manžel dovolí a jestli to vůbec složíme nějak :grinning: Tak snad nafotím. :slight_smile:
8. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak snad s tím nebude dělat takové tajnosti :slight_smile:))) :wink:
8. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo luci, nafoť obojí, ať se pokocháme :wink: bříško vyfotíme, řeknu manžovi, snad to o víkendu stihneme. zase se chystáme na další práce. teď budeme dělat ložnici....

irmi: všichni tvoji kluci jsou nádherní a Tobě to hrozně sluší! :wink:

kapříku: to se ani nedivím, že krásně spíš! chápu, já chci taky vše vyfotit až najednou, ale na druhou stranu jsem už chtěla nafotit tapetku, neb jsem se na ní moc těšila :slight_smile: manža šel dneska reklamovat tu skříň a bude tam muset ty dvě police odvézt, to jsem teda zvědavá, co s nimi udělají....ach jo.

zuzi: krásný míry, ale hoď nám taky nějakou novou fotečku kluků :dizzy_face:

rudi: já myslím, že je fajn, že si prďola zvykne i na další lidi. ale chápu tě, že se ti nechce dávat z ruky, ale jak píšeš, je to důležitý do budoucna. až dojdeš z gyndy, dej vědět, co ti dr. řekne.
8. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde se celé dny flákáš Evi? :wink:
8. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky luci vidět kočárek :grinning: :grinning:
včera:
8. dub 2010 ve 13:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad se zadaří ho nafotit.
8. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kluci jsou krásnoučký
8. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: no to jsou kulihrášci nádherní :slight_smile:

kapříku: dneska jsem naposledy sama jela k našim. už jsem tu, ale cesta už mě zmáhá, musela jsem stavět na čůrání a taky se prodýchat :confounded: zítra musím ještě se zubíkem k mamince (zase začal zlobit) a dneska se uvidím s kamarádkou, co mi pro bobíska přiveze pár věciček z GB, které jsem si u ní objednala :wink: koupila jsem jedny šatičky a jedny kraťásky, tak uvidíme, co z toho nakonec použijeme :wink: takže tak :slight_smile: a příště už sem jedu jen jako spolujezdec s manžou :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je Evi jedno, protože si beztak věčně fuč :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a věřím, že s přibívajícím sluníčkem bude hůř. :slight_smile:
8. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to není pravda kapr. někdy tady čučím sama a čekám, která z vás si se mnou bude povídat :cry: :cry: :wink: já si právě myslím, že až to doma tak nějak dokopeme, tak budu na netu čím dál víc, neboť mi pohybování jakýmkoliv směrem bude dělat stále větší problémy :grinning:
8. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek