• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no tak promiň, no :astonished: :grinning: jsem se tě nechtěla dotknout. Tak když tak někdy čučíš, tak musíš taky někdy něco napsat!!! :grinning: :grinning: :grinning: To si pak někdo může myslet, že tu nikdo není :grinning: :grinning: :grinning:
To já si myslím, že se mnou to nebude nic moc až budu na MD. Jednak budu něco dodělávat po bytě, takové ty dochytávky a jednak plánuju že si vezmu stoličku a budu si pomalinku šperkovat zahrádku :wink:
A pak se ke mě chystá spousta kamarádek s dětma na návštěvu:slight_smile: a rovněž tchyně :confounded:
8. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes valím na rodičák, tak jsem zvědavá, co bude.....mně z toho Richarda snad trefí šlak....bít ho nebudu, ale karasa dostane...vidím to tak na zákaz PC,TV a dalších vymožeností....potom napíšu, jak jsme dopadli :angry:

Evak: se normálně červenám :sweat_smile:
8. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem zpátky, pořád dost krvácím, dr. se to nelíbilo a tak mi hrozí výškrab, děloha ale zase tak špatně nevypadá, tak jsem dostala dvě injekce a dáme tomu týden :unamused: tak snad e tělo pročistí a umoudří.....mějte se a malý řve a zkouší mé nervíky...jako každý večer...
8. dub 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na rodičáku jsem se málem vyvrátila, z češtiny mu vychází 3-4 :angry: a to měl dvojku na pololetí, tak už se učí hošánek :wink:

rudy: mně kluci také kolem sedmé večer řvou jak tuři, je to prostě jejich hodina, už jsem si zvykla, ale nevím, jestli sousedé ano, ještěže je zima a máme zavřená okna :sweat_smile:
Tak se opatruj a děložka at se čistí :wink:
8. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
v kolik koupete?já to nataahuju s novým časem na půl osmé,uvidíme...
8. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koupu obden, bylo mně to tak doporučeno, aby se nepoškozovala jemná pokožka miminka, takže to dodržuji :wink: a koupeme kolem 19.hodiny, potom kluci popapkají, řvou jak tuři a kolem osmé jdou chrnět
8. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak kočárek jsme složili,ale samo jsem zapomněla vzít foták. :frowning2: Tak se nezlobte,tak ho uvidíte až ve finále s mimoušem. Kočárek se líbil i tchýní,prý se s ním dobře jezdí,zatáčí a je lehký.Ale to spíš klame to,že jsou otočná kolečka a otočí se na místě a nemusí ho přizvedávat. Korbíčka fakt velká,sedajda taky super.
Teda Rudíku to mě mrzí,tak hlavně aby ty injekce pomohly a nemusíš nic podstupovat.
Irmy teda ten synátor... No jo,co naděláš,to je asi normální v jeho věku,vid :wink:
8. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.Tak já jsem dneska vzhůru od šesti a usnula jsem ve dvě. :frowning2: Jsem nemohla usnout.Tak jsem zvědavá,jak dlouho vydržím. Asi si zadělám na mazanec. :slight_smile:
Kočárek nafotím v neděli,jedeme tam znovu na návštěvu.
9. dub 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Luci jak jsi šikovná.
Já do půlnoci zase uklízela. Dala jsem boty do nového botníku, samo se nám tam všechny nevejdou :sweat_smile: :dizzy_face: s čímž jsem počítala. Takže jsem nějaké staré vyhodila a ty co byly ještě ucházející ale nenosím je tak vezmu k našim. Věčně tam lítám po zahradě a kradu boty mamině a ty mi jsou malé :wink:
No a manže stále nadšenější z nábytku v chodbě:slight_smile:))) už mi to přijde divné. A co je super, tak jsem koupila na tu komodu v IKEI lampičku na solární baterii. Což je super, protože tam není zásuvka a přitom je to takový tmavý kout. Jsme z ní holky nadšení. Tak snad dnesla manža přivrtá polici a zrcadlo a bude :slight_smile:
Jo Evi zase na nás koukáš, nebo tu nejsi????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo tak to je skvělé :slight_smile:
Irmy s prospěchu si nic nedělej, to dožene a nepropadfá, takže může být i hůř :wink:
jojo koupání ob den jsme taky dodržovla,ale já myslela , že jen v šestinedělí, tak jsem teď už třikrát koupala posobě, začalo se mu to líbit, což jsem ráda, tak i když řve a jdeme koupat, tak se sklidní a pak masírujeme, promazávám olejíčkem a to se mu taky moc líbí, tak se i provětrá a je celý mastný :grinning:
holky ťuky ťuk, snad to krvácení utává a nikam nebudu muset, nechci to zakřiknout,ale věřím tomu...přeju krááásný den
9. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo Rudy já se tu vždycky tak sama pochválím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hele a jak dlouho po porodu by se mělo krvácet?
9. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku no tak Evik asi teda nenakukuje. :grinning:
9. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dneska lenivá a nic se mi nechce. Naplánovala jsem si vaření na víkend,zítra špenát s bramborem a volským vokem a na neděli knedlíky s uzeným a zelím,ty už jsem dlouho nedělala.
9. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si jí musím dobírat :wink:
9. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači krvácí jak kdo 2-6týdnů,ale krev je to jen tak týden, pak špinění, hnědne to a pak průhledný hlen, ten jsem teda neněla, špinila jsem do konce šestinedělí a pak opět jasná krev a jako MS, pak zase pauza a zase krev...tož tak a prej kdo kojí má očistky mín a MS se oddálí po dobu kojení a hele prdlajs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no tak to se nedivím že tě chtějí vyčistit.
Já nevím. Byla jsem na kyretáži jen po neůspěšném těhu a to je asi něco jiného. To jsem malinko krvácela jen 3 dny a pak přišla normální MS asi za 4 týdny.
9. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tu berušky :slight_smile: je dobře, že si mě dobíráte :grinning: ale měla jsem děsnou noc, 6x jsem byla čůrat, tj. cca každou hodinu, kyčle bolely, jak ďas a když jsem k ránu usnula, tak se mi zdál opravdu ošklivý sen o manžílkovi, tak jsem mu hned ráno smskovala, zda je vše ok. pak dojela kámoška na kafíčko a přivezla nějaký věci po mimísovi, tak to musíme teď se švagrovou probrat, co si vemem a co ne...no pak zubař-maminka - mám prý těhotenstký zánět dásní :frowning2: , a pak nákupy na malém městě. prostě se mi tady nějak líp nakupuju než v praze, protože tam to všechno dlouho trvá, zatímco tady oběhnu náměstí za pár minut :grinning:

luci: na kočárek se těšíme, takže jestli v neděli vyfotíš, pokocháme se :wink: máš dobrý plán na víkendové vaření, já asi nic moc dělat nebudu, budeme malovat ložnici, takže uvařím polívku a pomazánku rybičkovou a šmitec....

kapr: lampička zní dobře, ještě jsem o ní neslyšela :wink: manžílek je milej, že tě pořád chválí :wink: a co plánujete na víkend? moje tchýně chce taky přijet, přestože jí říkám, že nebudeme mít čas, neb budeme malovat a mýt okna a si to nějak nedá vymluvit a říká, že jestli se nám to teda nehodí, tak že nepřijede a pak zas řekne, že přijede na 20 min, aby viděla ten nový pokojík...no tak chápete to? nic tam neuvidí, pokojík nedodělaný, na zemi mám igelitky s věcma pro mimíse a v krabici tu skříňku, co se nepovedla sestavit a ještě jednu, co povezem k našim... :unamused:

rudíku: držím pěsti, ať krvácení přestane, co nejdřív a nemusíš na zákrok, to by byla průda. jinak myslím, že to je běžný, že děti takhle navečer pláčou, ne?

irmi: no tak dáte na chvíli zaracha a pak zas bude hej. prostě je v blbým věku a chápu, že ho čj zrovna teď nebaví :wink: ale přísní být musíte, to zas chápu :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek babuše,

jéé, Irmi tak s koupáním to máme stejně, úplně stejný průběh, jen o půl hodiny posunutý :grinning: :grinning:

Rudy, s tím krvácením jsem na tom stejně, očistky jako takový jsem měla asi týden, pak pohoda. Nechala jsem si dokonce předepsat i antikoncepci, jako kdyby náhodou, že jo, nikdy člověk neví a hle, min. týden jsem skončila krvácení co trvalo 10 dní a mudr. mi na to řekl, že prý jsem asi krvácivý typ.... už jsem si přišla jak hypochondr, páč jsem na gyndě byla snad co 14 dní (zánět prsa 2x, pak kontrola v 6-ti nedělí a pak to krvácení), si to zase prostě užívám se vším všudy :sweat_smile: a je mi taky vyhrožováno hysterkou, opět :rolling_eyes: a případně i laparkou :unamused:
9. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vás tu čtu trošku hopem, páč u toho jím a Nelča prudí, že chce ven.

Kluci naštěstí vedle chupraj, tak toho chci taky na chvíli využít a jít si lehnout.

Jinak u nás včera taky děs večer, od 17 do půlnoci, řev řev a řev, spali možná tak max. 30 minut a to je ještě hodně, vůbec nevím co je trápilo, jestli prdíky, nebo jestli prostě chtěli být s námi ve společnosti :confounded:
9. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiši milu, stejně jako u rudíka, je mi líto, že se to takhle prdí...snad bude dobře a tělo se umoudří a nebudeš muset na žádný ze zákroků jít..
9. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi naštěstí zabral askorutin, což se divím, páč už jsem ho letos měla v sobě tolik, že jsem ani nedoufala, neb v těhu mi moc nepomohl, krvácela jsem i přesto. Tak uvidím zda i příští měsíc se to bude opakovat anebo konečně zabere i antikoncepce, v době kojení dávají nějakou slabší a u té semůže i špinit a proč já bych špinila, když můžu rovnou krvácet, že? :confused: :dizzy_face: :zipper_mouth:

No a tý laparce se stejně asi do budoucna nevyhnu, to už mi říkal i mudr po porodu, když mi ostraňovali ty velký ložiska endometriozy, tak říkal, že mi to tam bude asi furt dorůstat :unamused:
9. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu: no tak laparka ok, ale až později ne? teď by to byl pro tebe záhul... jediný, co si můžeš říct, že může být ještě hůř. :wink: to si vždycky říkám, když mě začne něco pobolívat...a taky si řikám, že tohle jsem přeci chtěla :wink: a hned je mi pak psychicky líp. :dizzy_face: i když sama vím, že když jsou ty fyzický bolesti/strasti dlouho trvající, tak se podepíší na psychice...a do toho máš ještě dva křiklounky. No musí to být makačka!
9. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu: a ted jsou mimísci ok? A trpí na prdíky? Jaké máte flašky? Já mám Aventkyy a musím zaklepat,tuky,tuky, že se jim prdíky vyhnuly. Prdí jak o život, kakají také dobře až na tu barvu(špenát hadra), smrdí ukázkově, co víc si můžu přát :wink:
9. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy, teďky vedle chrupkaj, řáděj většinou až k večeru, když přijdeme z venku :unamused: , taky máme aventky a pak ještě jedny, ale koupila jsem k nim nějaké spešl dudlíky :grinning: tak by to mělo být v poho. Jinak pokud si kluci u jídla neprdnout tak se nenajedí :grinning: :grinning: , to už je takovej rituál, naštěstí jim jdou taky krásně ven, až se divíme s manžou, kde se to v nich bere a já pak přemýšlím co jsem vlastně vůbec jedla :sweat_smile:, jinak mi máme kakánky takový spíš do žluta a jelikož ještě bereme železo, tak je jsou spíš takové tužší, ikdyž už jsme taky kolikrát museli celý převlíkat, hlavně malej Kryštůfek je na to expert, že dokáže zadělat si i kalhoty a včera na přebalováku si prdnul tak až to měl v postýlce :grinning: :confused: a ráno jsem objevila i kousek na zdi, šikulka jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu: takže kojíš a dáváš příkrmy? Tak to jsi šikulka, že máš mlíčko. Já jsem měla také v plánu, že budu kojná alespon do půl roku, ale nebylo mně to souzeno :frowning2: .Ale zato Bruník spí celou noc, dnes do půl šesté, půlhodinka vzhůru a ještě do 7:30 spánek a Bořek se budí teda ještě jednou v noci, ale je to super, člověk se alespon vyspí a může fungovat potom celý den :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
tak mě to tu holky teď pobavilo :slight_smile:
to vaše rozebítání "kakánků" :grinning: :grinning: :grinning: Jak se nám ty priority mění, co?
Ještě že my těhule už máme všechny vybrané kočárky a doděláváme hnízdečka. Než začneme řešit třeba přenášení :grinning:
Evi víkoš klasika uklízecí :grinning: :grinning: :grinning: a musím na zahradě ostříhat nějaké kytičky, aby mohli na jaro krásně růst......
9. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: :slight_smile:
já jsem holky taky ráda, že tu všechno řešíte, aspoň víme, co nás čeká, že jo kapr a lucík :wink:
9. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasnačka :grinning:
9. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo Evi, aby ses nepřidala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hahaha si tě představuji jak sedíš u PC a čučíš a čekáš kdo napíše :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dneska je holky divnej den,mě je taky nějako divně. Tak nějak lenoším. Jen jsem udělala kýbl česnekový pomazánky,to bude noc :grinning: . A zadělala na mazanec,teda pekárna zadělala :grinning:,já to tam jenom naházela.
9. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek