• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
luci tak takový den máme všichni.
U nás v kanceláři se nikomu nechce pracovat :slight_smile:)))
9. dub 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, že jo kapr. jen sedím a čekám :grinning: :grinning: :grinning:

luci, pomazánka dobrý, taky musím nějakou udělat v neděli přijdou na návštěvu spolužáci z vš, tak musím připravit pár chlebíčků....a mazanec závidím. :wink:

holky, už zase žeru sladkej koláček. mi z toho picne, už to musím mít každý den :unamused:
9. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,já taky musím mít sladké každý den a to dřív nebylo. Dneska byl sladký obídek,nudle s tvarohem. Ale bylo mi z nich pěkně ouvej,už je to naštěstí lepší.
9. dub 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to znám lucíku, pak mě zase pálí žáha, když dám sladký...no děs :wink: :grinning: je to koloběh!! :sunglasses: já už mám zase chuť na ty nudle s mákem, tak si je zase budu muset udělat. a to jsme je měli minulý víkend k obědu...už jsem k tomu donutila i manžu :slight_smile: ale pravda je, že když makáme, tak mu nevadí, že má sladký, aspoň má rychlou energii :dizzy_face:
9. dub 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě ti ted ta žáha pálí hlavně když si lehnu do postele,tak se snažím podložit víc polštářem,ale včera to bylo tak hrozný,že jsem nemohla spát a nutilo mě to kašlat a bylo mi na zvracení,jak to dráždilo v krku. Ale bez toho to prostě nejde no. Sladké si prostě musím trošku dát,i když ted se snažím víc ovoce.
Já už se těším jak na ten špenátek,tak na ty knedlíky,už jsem je dlouho nedělala.
Asi ted vypnu tv a půjdu si číst. Od rána jsem skoro nic neudělala.
9. dub 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky pořád chuť na sladký :slight_smile:))))
9. dub 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme na tom aspon všechny stejně :grinning:
9. dub 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazanec už je hotový,tak se těším, až zakrojím
9. dub 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Luci ty jsi ale šikula:slight_smile:
Dej mi recept:slight_smile: a doufám že neřekneš, že to děláš od oka :wink:
Jinak holky já jdu dom.
Už mě to tu neba. A o víkoši klasika nejsem. Dokonce si nechám PC v práci. Prdím na to :wink:
Tak se mějte hezky, třeba najdu kabel :grinning:
9. dub 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hezký víkend kapříku. a kabel hledej!!! :slight_smile:

luci, no mě taky nejvíc pálí, když si večer lehnu...užij si čteníčko. já běžím na rhb.
9. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stěhuji se!!! :grinning: :grinning: :grinning: Bydlím kousek od Kiku a skoro každý den si prochjdou zajedeme kolem Kiku a já tam vždycky vtrhnu-už mě tam znají a otvírají mi dveře. :slight_smile: Jenže já tam vždy něco koupím, tam mají tak super věci a ve slevě, včera jsem tam taky nechala majlant. Už mě tam nepouštějte!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A máme novy autosedačky, ty chicco byly strašně těžky a nic moc, tyhle jsou super. :wink:
9. dub 2010 ve 20:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku neboj,mazanec podle oka nedělám. Hodím ti ho do IP. Ale dneska jsem asi něco zmastila,protože těsto bylo řídké a musela jsem přidávat mouku,ale to bylo poprvé,co se mi tohle stalo,ale je lepší než minule :grinning: Já mám recept z 1kg a dělám poloviční dávku,je z toho mazanec na celý plech. :grinning:
Zuzy a co jste koupili za sedajdy? Já včera zkoušela tu od dorjanu a je lehoulinká.
9. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, prosím, hoď mi taky recept na mazanec :wink:

zuzi: :grinning:
10. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi už ti ho jdu poslat.Já si vařím obídek a už se nemůžu dočkat. :slight_smile:
10. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi akorát nevím,jak to dopadne z té bezlepkové mouky. Nedívala jsi se dneska na kuchařskou pohotovost? Vařili bezlepkové těstoviny a strašně moc si chválili,že ty domácí jsou lepší,než kupované. A dělali tam dort bez mouky a ten chci taky zkusit.
10. dub 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, díky za recept. zkusím to a uvidím. já se bohužel nedívala :frowning2: protože makáme. teď jsem si udělala pauzu, manžílek myje okna, já dala prát záclony a ještě musím povléct...ale možná ten pořad najdu na netu, ne? mrknu se...
10. dub 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to neva je to i na netu.
10. dub 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Luci, tak já pak mrknu...jdu zase asistovat mužíčkovi :wink: ale Barborce už se to nelíbí, mrská se jak proutek :sweat_smile:
10. dub 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hlásím, přestože vím, že tu nikdo není... :cry: to jen aby kapr jako viděla, že nekecám, když říkám, že sem chodím lelkovat sama :grinning: :grinning: :grinning:
včera jsme vymalovali a uklidili tu ložnici a já byla večer teda totálně mrtvá. dneska snad už sestavíme tu postýlku, co ji pořád přenášíme sem a tam a už nás to rozčiluje :wink: a ještě něco dočudláme v pokojíčku a pak už snad budu moct začít "zpracovávát" ty tašky s věcma pro mimíska, co se nám všude v pokojíčku po zemi válí :wink: jinak v pátek jdu na poslední utz, tak jsem zvědavá, koho uvidíme :slight_smile:
11. dub 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je evi,já jsem dneska vůbec nespala.Už jsem tu strašila ve tři, v pět a v šest jsem vstávala,už jsem doma i z nákupu.
Tééda pokojíček bude hotový,už se těším na fotečky. :slight_smile:
11. dub 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska budu dělat ty knedlíky se škvarkama a uzeným. Já teda budu jíst jen ty s uzeným :grinning:
11. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky zařizovala pokojíček,ale brouček bude mít jenom svůj koutek v ložnici a v obýváku. A jelikož máme všude nově vymalováno,tak ani tohle si nemůžu dopřát :unamused: No snad se brzo dočkáme většího bytečku. Nebo začneme stavět. :slight_smile: Pořád přemýšlím,co ještě nakoupit pro malého,ale když jsem to tak procházela,tak už téměř všechno mám,oblečení zatím už kupovat moc nebudu a počkám na to,co se osvědčí. Už mi zbývá jenom nějaká drogerka,nebo spíš věci z lékárny a věci pro mě do porodnice. A to už jsem se v lékárně ptala a mají takový praktický balíček asi za 200,- a jsou tam jednorázové kalhotky,prsní vložky a dva balíčky obyč.vložek. Ale na to mám taky ještě čas :grinning:
Jinak já dneska spala tak dvě až tři hodiny.
11. dub 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak buď ráda, že nemusíte malovat. No větší byteček by byl fajn, ale když nebude, tak se taky nic nestane a broučkovi se u vás bude líbit :slight_smile: já taky moc nespala Luci a to jsem byla děsně unavená po té včerejší práci. mi bylo včera večer až zle, jak jsem to přehnala, ale což...už nás nic velkého nečeká. Malá teda zase od 4h kopala o sto šest :grinning:
S těma knedlíčkama mi děláš chutě. Nám naštěstí moje mamka včera po bráchovi poslala dvě kachní stehna i se zelím, tak jen udělám bezl. knedlíky a bude to. Teď jdeme na chvíli ven, potřebujem s Bárou vyvenčit :wink: a bolí mě hrozně ty kyčle...a pak zas do práce :wink:
A jinak já musím ještě nakoupit spoustu věcí, už to musím nějak začít řešit :wink: ale se mi do toho pořád nechce :dizzy_face:
11. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nesmíš to tak přehánět. Musíš po troškách,i když člověk to chce dodělat a pak už je pozdě. No vidíš taky dobrý obídeček. Já udělala dva sáčky zelí a naplnila knedlíky a pořád užíráme,že zelí asi nevyzbyde. :grinning:
11. dub 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hnusny počasí :cry:
:grinning: Nevím, kdo tyhle usínáčky vymyslel, ale zasloužil by metál :grinning: My je máme druhý den a jen k nim čuchnem a spíme a to jsem je vyprala, takže napuštěny ničím nebudou. :grinning:
11. dub 2010 v 16:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy opravdu ty usínáčky fungují. :slight_smile: Super,my máme jednoho doma,dostali jsme jako dárek k předplatnému Maminky. :grinning:
Venku to dneska stojí za prdlačku
11. dub 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy to jsou kulíšci. Frajeři. :slight_smile:
11. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, kluci jsou nádherní :slight_smile: tak to jsem ráda, že si je chválíš, můj muž taky jednoho koupil - jako první "hračku" pro berušku :wink:
11. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
jo,jo Zuzi: také máme jednoho z předplatného maminky a druhého z DM a mohu ti napsat, že lepší vynález není...kluci se s nima začnou muchlovat a upně se uklidní a hned se jim lepší spinká :wink:
11. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek