• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Krásné ranko,

kluci po ranní baště nějak nechtějí zabrat, tak jsem na vás přišla juknout.

Irmi, jj, mám ještě svoje mlíčko, ikdyž vypadá, že už je asi slabší, neb kluci, tedy spíš Tadík po něm po hodině už zase brečí hlady :frowning2: a to mu zvyšuju i dávky.

Jéé se máš, že ti kluci spinkají celou noc :confused: , ti naši jsou jak hodinky, budí se každé 3 hodiny. Můžu se zeptat kolik kluci váží, že už takhle krásně spinkají? My máme: Tadík něco přes 3 kg a Kryštůfka odhaduju tak necelých 2,5 kg, si asi ještě počkám než budou takhle hezky chrupkat :unamused:

Holky, tak tyhle usínáčky máme z Ikeii, akorát, že my je spíš používáme na udržení dudlíků :grinning: :grinning: , páč kluci většinou bez dudiny neusnou a jelikož si ho pořád vyplivávají, tak jim ho tam musíme nějak přidržet a stát u nich furt nemůžeme, že :sweat_smile: , tak taťka přišel ještě na jedno využití těchle věciček.

Jo holky těhulky, nebojte uteče to a taky budete řešit prdíky a kakánky :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzí, kluci jsou frajeři :slight_smile:, jen je pomuchlovat, viď.

Tak to vypadá, že vedle v pokoji je klídek, tak si jdu taky na chvíli lehnout, nějak nemůžu od nočního krmení ve 2 hod, zabrat :rolling_eyes: , to zas budu dneska čičinta a to má odpoledne přijít návštěva, to jsem zvědavá co budou říkat na zombici :fearful: :zipper_mouth: :grinning:
12. dub 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,

už jsem zase tu kapr :wink: :grinning: :grinning:

milu, no co by návštěva říkala, zeptají se tě, zda nepotřebuješ s něčím pomoct a pak si vezmou kluky a půjdou je povozit a ty se budeš moct hezky vyspat! :grinning: jsem idealistka, co? :wink: my víme, že už brzy budeme řešit kakánky a přibírání mimísků a proto jsme vám vděčné za všechny rady a zkušenosti:slight_smile:

kapr, lucinku: tenhle článek mě dnes ráno pobavil :wink: http://www.rodina.cz/clanek7651.htm

co na dnešek plánuješ luci? :wink:
12. dub 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak spánek se nekoná, za chvíli se jde stejně jíst

Evi ten článek je super :grinning: a bohužel i v něčem pravdivej :confounded: , se tam fakt v některých bodech úplně vidím hlavně se mi líbí bod p, q a s, ty jsou opravdu ale opravdu pravdivé :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako bych to už někde zažila :sunglasses:
12. dub 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
evak, máš pravdu s tou návštěvou: oni vždycky přijdou, vezmou děckaa 3 hodky jsou fuč a já můžu blaženě spinkat :sweat_smile: , ha,ha,ja...jooo, to by byla paráda, kdyby to tak fungovalo :wink:

Milu: kluci měli ve třech měsících: Bořek 5,8 kg a Bruno 5,3 kg, je to tím, že Bořek jednou v noci papká a Bruno spí skoro celou noc, tak mu ta jedna dávka chybí :slight_smile: , ale už sjou to hošani bobani :slight_smile:

ted tu mám v obýváku Bořka, kope mě nožkama na notebooku a opět má hlad a Brunda chrní s manžou v pelechu v ložnici, no není jak jim :wink:
12. dub 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo irmi, já si to tak představuju, že k nám takhle budou chodit návštěvy. :grinning: a ještě nebudou očekávat, že jim budu vařit kafe a připravovat jim občerstvení :slight_smile:
12. dub 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo milu a teď jsem si přečetla body p, q a s a opravdu jsem se zasmála :slight_smile: :sunglasses: ale on mě asi smích přejde, co? :wink:
12. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
článek ukázkový, legrační, ale pravdivý :wink:
12. dub 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,Evi já dneska mám celkem klid. Jsem po snídani,ted si dám sprchu a umyju vlasy. A pak udělám takový ten běžný uklid,nádobí,musím vysát.MOžná hodím prádlo do pračky. Odpoledne jdu na první lekci předporodního kurzu.
Článek super. :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Irmi, ty máš avenťácký lahvičky, viď. Z jakých saviček pijou kluci sunárek? Mě totiž přijde, že z těch 2 to moc neteče :sweat_smile:

JJ, to by byly super návštěvy, ale bohužel realita je občas jiná. Občas se nám povede, že návštěva neuteče před krmením a pomůže nakrmit, ale to je asi tak mmt. vše :wink:
12. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuju poradit, si tu trošku hraju, jukněte do alba a řekněte, který metřík se vám nejvíc líbí :sweat_smile: :dizzy_face:
12. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu já žádný metřík neviděla,jestli jsem ho teda nepřehlídla.
12. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí jsou v albech kluků a jestli je nevidíš, tak nevím jestli to jde, tak musíš kliknout na to "zobrazit netextové prvky ", měli by tam být mmt. 4
12. dub 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok mrknu na to.
12. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi chválím :wink:
že se tak hezky hlásíš :grinning: :grinning: :grinning:
Lucíkovi ještě jednou děkuji za recept, holkám chválím rostoucí miminka no a hurá do nového týdne.
Já se o víkendu rovněž činila. Odzimnila jsem 1/3 zahrady, vše ostříháno, vyčištěno, pohnojeno a vyhrabáno. Jen jsem se z toho nemohla 2 dny hýbat. Holky mě tak bolí záda, že se mi až chce bolestí brečet. Tak si říkám, že to asi bude mazec při porodu. Prý křížové bolesti nic moc. :unamused:
No a pak jsem postupně 2 dny žehlila s přestávkami v postely. Pověsila jsem záclony, ale okna budu mýt až tento víkend.
Takže se postupně dostáváme do nějakého normálního stavu.
Sranda je, že jsme měli v sobotu návštěvu a byli zvědaví na pokojíček. Tak jsem ho hrdě ukázala, vůbec se jim nelíbilo kolik je tam věcí a já byla pyšná, že už tam je jenom polovina :grinning: :grinning: :grinning: máme v pokojíku přestěhovaný totiž celý obývák a ještě jsem všechno nestihla dát na své místo :wink: btak to uzavřeli tím, že se přijdou radši podívat až to bude hotové komplet :grinning: :grinning: :grinning: tak to se ještě načekají :grinning:
Takže tak.
12. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hezký článek už se moc těším :grinning: :dizzy_face:
12. dub 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu,tak teda nevím,mě se líbí všechny,nejvíc druhý a třetí. :wink: Třetí je takový víc přehlednější
12. dub 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda kapříku,koukám,že ty se fakt činíš. Nemáš toho nikdy dost vid. Tobě ta práce vyloženě chybí ne :grinning: Takový práce dělat.
Zahrada by mě teda taky asi dost bavila. No tak návštěva je opravdu upřímná co :grinning:
12. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku ty jsi se tedy činila.

Mě taky čeká žehlení, jen nevím kdy, včera jsem vyprala jen 2 pračky klukům do toho naše věci a už se mi v koupelně kupí další věci kluků.... chjo chjo, je to nekonečný :pensive:

Jo a dneska by snad měli konečně přijít ty lehátka pro kluky, musela jsem nakonec objednat jiný, neb ty co jsem objednala minule, tak už za tu cenu neměli :angry: , jsem byla pěkně vytočená jak klíště :angry: :rolling_eyes:
12. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu: mně se nejvíc líbí jednička :wink:

kapr: díky za pochvalu :wink: my včera taky návštěvě ukazovali pokojík a taky byli dost zděšení, jsou tam ještě krabice a všechny věci pro mrňouse v igelitkách, takže taky to vypadá, jak skládka :wink: a my přitom máme pocit, kolik jsme toho už neudělali :slight_smile:
dej pozor kapříku, nesmíš to přehnat, aby se to záda nerozjely ještě víc!!! hele půjdeš do epidurálu?
holky, co už máte porod za sebou a nerodily jste císařem, měly jste epidurál? já do něj totiž asi jít nechci, ale nevím.... :sweat_smile:

luciku, tak opatrně, úklid neuteče. :wink:
12. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem milu zvědavá, jestli se v nich klukům bude líbit.
12. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pokojíčky neřešte, u nás ho taťka dodělával, když já byla v nemo :grinning: páč na všechno bylo samo dost času
12. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Evi to já taky a hlavně jestli dneska přijdou. Páč jsem je objednávala už předminulý týden a bylo mi odpovězeno, že sic je na skladě mají, ale budou je posílat až ke konci dalšího týdne, páč je mají v centrálním skladě a tam jezdí jen jednou týdně :confused:
12. dub 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi neboj,je to jenom takový lehký každodenní uklid. :grinning:
Jo a s tím porodem,pokud bych musela rodit císařem,tak určitě epidurál. V sobotu jsem byla na oslavně narozek a mluvila tam se dvěma známýma. jedna má dvě děti a říkala,že pokaždé byla rozhodnutá pro epidurál a nakonec odrodila obě bez něj.
A pak tam byla druhá,která ted žije v Praze. Říkala,že ho měla a bylo to super,že by ho podruhé chtěla zase. Ona teda měla u porodu na vyžádání i svého porodníka,což si určitě nechá zaplatit. Tak to u nás nehrozí asi. No tak uvidíme. V porodnici,kde budu asi rodit já teda epidurál prý vymlouvají,ale když si za tím stojíš,tak ti ho píchnou. To říkala ještě ta první kámoška,je zdravotní sestra,tak to tam všude zná.
12. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda dneska fakt zvědavá na ten předporodní kurz.
Venku se začalo dělat hezky,svítí sluníčko. Tak já jdu máknout,at můžu jít ven.
V solničce jsem zase samozřejmě skoro čtrnáct dní nebyla,tak jsem zvědavá,jak to do konce těhu vyberu. :grinning: Tento týden rozhodně taky nestihnu jít.
12. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,ten předporodní kurz bude určo fajn. já už chodím a říkají tam zajímavé věci :wink: já mám totiž ráda, když vím, do čeho jdu, takže pro mě určo dobrý. a je spousta věcí, který ti kámošky neřeknou...ještě že máme holky tady, co nám poradí :slight_smile: a taky jsem nás dneska přihlásila na kurz do porodky - i s manžílkem, abychom viděli, jak to tam vypadá. jdeme začátkem května :slight_smile: solničku jsem taky dneska odvolala, je mi blbě od žaludku, tak radši budu zalezlá :slight_smile: kolik ti ještě chybí vybrat návštěv?

milu: taky musím jít žehlit :frowning2: hele s těma lehátkama je to naprd. člověk si něco objedná, na netu slibují, že to bude hned a pak skutek utek. já to tak nemám ráda...už jsme tu o tom s holkama mluvily. :angry:
12. dub 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo holky nepřeháněj. Když já to musím teď udělat. :unamused: jednak by pak nic nerostlo a myslím, že teď už to bude s pohybem jen horší. A to nedělám žádné zásadní věci. To si nechávám až se malej narodí, že jako se budu snažit každý den něco malinko.
Tak my zas nemáme nějakou obr zahradu. Ale na práci stačí. To zase jako jo :grinning:
Jinak tahle návštěva je vždycky dostatečně upřímná. To je ta moje kamarádka co mám všechnmo špatně a všechno jinak :slight_smile:
Kojící polštář je zbytečný, a nejlepší je kočár co mají oni a tohle je taky zbytečné a tamto je zase moc drahé a tak.
Takže nám ještě řekli, že by vůbec nepoznali že je vymalováno a že jim to přijde všechno strašně tmavé. :wink: Ale to já jsem na ně už zvyklá. Oni mají vymalováno barevně ale jsou to takové ty vyblité barvy. které se zase nelíbí mě. Jenže já si říkám proti gustu žádný dišputát. :wink:
Baráček mají křiklavě zelený (strašná barva) protože byla ve slevě, okna v baráku malé aby ušetřili a tak........
ale já to neřeším. Ať si každý dělá co chce :grinning:
No takže tak kočky.
Jo a k věcem pro malého, si myslím, že máme asi vše. nemám teda ještě žádnou drogerii ani pro Kubu ani pro sebe. Ale to nechám až na závěr.
Teď musím došvihnout byt a pak budu šperkovat těma maličkostma :wink:
Jo a holky známá, která před rokem přišla o miminka o (jednoho do 3 měsíců a o druhého ve 4tém - vyvolaný porod kvůli obr rozštěpu až k mozečku :frowning2:) tak byla u léčitelky - té ode mne a je v 10tt a zase dvojčátka :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi ještě asi sest návštěv,snad to stihnu. Minulý týden čas byl a nechtělo se mi. Musím to nějak zpacifikovat. :grinning: My máme součástí kurzu návštěvu porodky.
Kapr teda to s tou kamarádkou,mám z toho husí kůži. Fuj tajbl. :unamused:
Jinak teda fakt bezva návštěva,ty bych tu chtěla mít denně :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: skvělá "kamarádka" :slight_smile: s takovýma už se nekamarádím. zjistila jsem, že život je krátký a že ho nebudeme trávit s protivnými lidmi, takže jsem drsná a s některými známými už se prostě nevídáme :wink:
ty jo s tou léčitelkou to zní zajímavě :slight_smile:
chápu tě s tou prací, taky to tak mám. celý den něco čudlám, nejsou to nijak zásadní věci a pak jsem urvaná... :frowning2:

luci: tak to ještě dochodíš. ale taky nejsem schopná se někdy zpacifikovat a přijde mi, že mám čím dál víc aktivit...ale asi je to spíš tím, že už mi jdou všechny věci pomaleji.... :frowning2:
12. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi taky bych to tak viděla,že nám to jde čím dál pomaleji. :grinning: :grinning: :grinning: Počkej po porodu,to bude fičák :grinning:
12. dub 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ale jinak je mám ráda, fakt :wink: oni jsou bezva jen mají jiný vkus a věci řeší jinak :slight_smile:
vždycky mají třeba malinkatý stan, protože stačí a my proti nim obr ikdyž kopuly s předsíňkou tak je to proti nim obr :grinning: a tak.
12. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek