• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Evi když oni jsou jinak opravdu bezva. Zas na druhou stranu aspoň nepředstírají jak je všechno krásný a všechno se jim líbí a pak si myslí opak. :slight_smile:
Já taky kdysy byla upřímná, ale manžel mě naučil, že mám všem všechno chválit. Že to lidi rádi slyší. A já se s tím zase až tak neztotožňuju..... :unamused: tak pak babo raď. :grinning:
12. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo Luci, to se nebudeme moct vymlouvat :slight_smile: :grinning: a pofičíme jak bláznivé!!!

kapr: tak to zas ne, je lepší být upřímná. teda myslím. :slight_smile: i když to lidi často nemají rádi! :frowning2: Jestli máš ty kamarády ráda, tak je to dobře. :wink: člověk musí ostaní brát i s jejich "chybkami". důležitý je, jestli ti vztah s nima víc dává než bere :grinning:
12. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, dá se říci, že tohle je jejich jediná vada. No ono jejich. Její :grinning: :grinning: :grinning: ono se s kamarádkou o těhle věcech hůř diskutuje. Vede spíš monolog a nebere argumenty. :slight_smile:
Ale jinak jsou fakt bezva. Je na ně spoleh, máme podobný smysl pro humor, společné zájmy, trávíme spolu dost času. Jsme sice z jedné větší bandy, ale tak nějak my k sobě víc tíhneme. :slight_smile: takže máme třeba jako vždycky stany vedle sebe, nebo pokoje vedle sebe a tak :dizzy_face:
12. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Evi neboj, ona už dostala sprda od další kamarádky, že mi prý nemá všechno hanit :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Rozmlouvala mi totiž ojetý kočár. Že prý máme koupit nový, že nevíme kde s ním paní jezdila.
12. dub 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo kapr... :wink:
babulenky moje, od žaludku je mi líp, tak se jdu vrhnout na to žehlení...ať taky s něčím pohnu...a pak musím do lékárny :wink:
12. dub 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
............se máš. Já dřepím v práci....... aspo%ň vím ale o Kubovi, protože se mu to vůbec nelíbí jak sedím pokrčená u stolu :slight_smile:))))
12. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tak to je dobře,žeje ti líp,já ted chvíli odpočinu. Počkám na pračku až dopere a půjdu ven.
Kapr tak našemu kubovi se to taky nelíbí,když takhle někde sedím,to tam pořád píchá a poštuchuje. Asi mi chce naznačit,at se laskavě zvednu. :grinning:
12. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, on si taky umí šťouchnot když ho někde něco tlačí. :wink:
12. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, když štouchají, tak je to fajn. naši berušku nejvíc baví, když hopsám na míči, to se hned uklidní :grinning:

jinak jsem zpět. nakoupila jsem v lékárně a pak jogurty na pálení žáhy u čangů, udělala si malou prochajdu, napapkám se a hurá do žehlení. peru už druhou pračku :frowning2:

hele Kačíku, já tě obdivuju, že pořád chodíš do práce :slight_smile: mně už by se tááák nechtělo :wink: myslím, že mi zítra napíše dr. nástup na mateřskou. říkala, že půjdu 8 týdnů před, což je teda od příštího pondělka :slight_smile: do kdy budeš chodit do práce ty? :wink:
12. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se Evi taky neeeeeeeeeeeeechce, ale musím. čím déle, tím pro nás lépe.
Kdybys věděla jak jsem už lenivá. Má výkonost je na bodu mrazu. místo toho abych si dávala věci dokupy, tak pořád šmejdím na netu a vymýšlím koniny. :grinning: :dizzy_face:
chtěla bych jít 6 týdnů. Což mi vychází na 25.5.
A pokud ty jsi na PN tak máš jedno že budeš 8 týdnů před :slight_smile:
12. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, to se nedivím. :wink: ty jo, tak to máš za měsíc! to už uteče jak voda :wink: no jo, je to asi jedno, nevím, proč dr říkala, že půjdu 8 týdnů před...je to jedno... :slight_smile:
12. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z vycházky sešlo,venku začalo pršet a je tam strašná zima. Obě pračky prádla jsem musela narvat na sušák doma.
Evi co to znamená jogurty u čangů? Jogurty chápu,ale u čangů? To jako u větnamčů nakupuješ jogurty? :grinning:
Teda jak tu píšete s nástupem na mateřskou.Tak to já bych se měla co nevidět optat té naší mzdové učetní,jak to udělat s lonskou a letošní dovolenou. Abych to neprošvihla.
12. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je škoda, tady se zase nějak vyčasilo, takže jsem radši hned vyrazila. ale prádlo suším taky doma, mám strach, že zase začne poprchávat. no čangové říkám vietnamcům nebo číňanům, kteří u nás na rožku provozují malý obchod s potravinami :wink: on bude manža po práci dělat velkej nákup, ale jak mě pálí ta žáha, tak si odpolko budu chtít jeden bílej jogurtek dát a když už jsem doma neměla :slight_smile:
já tu dovolenou loňskou i letošní taky ještě mám. prý se to ale dá vybrat i po mateřský souběžně s rodičovskou. ale taky se na to ještě musím optat! :wink:
12. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaaa ,tak jo,jsem si říkala,jestli tam čangové prodávají nebo tvoří nějaký svůj jogurt. :grinning:
Já si taky asi dám jogurtík,už jsem ho dlouho neměla a docela bych si dala,než vyrazím.
12. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dovolenou si můžete vybrat až po mateřské. Já to tak budu dělat. Ale musí přesně na den navazovat.
12. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Kapr. taky to tak udělám už to nestihnu. jen mi minule paní v účtárně říkala, že prý podle nového systému už to jde snad být souběžně na dovolené a zároveň už pobírat rodičovský příspěvek! ale to ještě ověřím...

ne Luci, do žádných experimentů bych nešla. hezky klasik bílý jogurt české výroby :grinning:

já ještě teď projíždím ty látkový plínky a už se konečně musím rozhoupat a nějaký dojet koupit!!! :angry:
12. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to ještě konzultovala s naší super mzdovou účetní a prý ti má paní účetní říci co myslí novým systém a podle jakého zákona?
Ona ještě volá na sociálku :slight_smile: Zlato naše :wink:
12. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
....tak tam prý žádné změny nejsou. :wink:
12. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dopoledne malý protestoval a plakal, asi zase bříško, v postce spal půl hodinky, tak jsemvytáhla beco a mám ho jako klokánka a tudíž volné ruce, spinká slastně a já ho pusinkuju na hlavičce co mám pod bradou :astonished:
holky taky mám starou dovolenou, já doufám, že se dá proplatit, co myslíte?
12. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky s tou dovolenou nevím,radši se zeptám zavčas mzdové účetní.
Rudy to je milé,hlavně,že spínká aspon u tebe.
12. dub 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee kapr, ta vaše paní účetní je zlatá. vždycky tak dobře poradí. tak díky, já na tu naši došlápnu!!! :angry: díky moc za radu.

rudíku, tak to je broučkovi u tebe prostě líp. :wink: já už musím od počítače, protože beruška hodně kope, tak mě snad dokope k tomu blbýmu žehlení :grinning: rudí s tou dovolenou to musí jít, ale musíš si zjistit, jak přesně kam co nahlásit. musíš na ní nastoupit hned, jak ti skončí mateřská...nepletu se kapříku že ne? :wink:
12. dub 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo je to tak. Dovolenou můžete čerpat hned po mateřské. musí ale přesně na den navazovat.
Pro mě je to například takhle lepší z toho důvodu, že mám celých 20 dní, což mi potom udělá vlastně ještě jeden měsíc výplaty navíc k rodičovské.
a na naši mzdovku se holky můžu 100% spolehnout.
takže pro nás holky teď je důležitý papír s nástupem na mateřskou. No a potom budeme řešit tu dovču. :wink:
Jinak jsem se dala do úklidu i v práci. Takže jsem vyklidila zásobníky na stole. :slight_smile: Musím takhle postupně, protože jinak bych to pak asi nedala. :grinning: ale je to příjemné všechno skartovat a tak :wink:
Káčule už se taky těším na nosítko :slight_smile: a jak zatím, spokojenost? Nosí se dobře? A poradila sis s tím nastavením? Já totiž nevím, jestli si to ještě pamatuju :dizzy_face:
12. dub 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Uděluji další "Nobelovku" Už měsíc mám doma kyblík na koupání a mám ho na to, že v něm nosím vodu do klasické dětské vany-takže na ho.... :frowning2: :wink: , Lukášek furt ve vaně hystericky ječí a Péťa je v pohodě. Tak jsem dnes zkusila ten slavnej kýbl. Říkal jsem si, zase nějaká novodobá blbost a tahač peněz. Jenže holky----Lukášek se smál :grinning: :grinning: :grinning: on poprvé při koupání neřval-je to super a koupu už jen v kýblu. :slight_smile:
Byly jsme na kyčlích v 6ti týdnech, vše OK. :slight_smile:
12. dub 2010 v 18:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Kapříku, no vidíš, my tu taky máme klokanky a ještě jsme je nepoužily a kluci přitom dneska jen řvou a řvou, spali snad jen hodinu přes den :frowning2:, no uvidíme jaká bude noc.

Zuzí, tééda, ty ale ty nobelovky rozdáváš :grinning:
12. dub 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: tak aspoň, že jsi na to přišla :slight_smile:

milu: co návštěva? :wink: tak dej kluky do klokanky a třeba ti spíš usnou, když tě ucítí...jenže jak nosit oba najednou co? a navíc ty jsi tak drobná...

no kapr tak to jsme na tom s tou dovolenou stejně :slight_smile:
12. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

holky jukněte na mmb ke mě http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=611677 jestli nechcete nějaké kuponky do DM co neupotřebím :slight_smile:, kdyžtak písněte do IP :wink:

Evíku klokanku jsme zkoušeli, ale nějak moc nezabrala :confounded: , návštěva docela v poho, pomohly nakrmit a pak zas šly :grinning:

Tak dneska snad bude klidnější den, včera jsme se ani nedostali ven, páč jsem odpo vytuhla a byla jsem ráda, že jsem ráda. Teďky se chystám na žehlení, tak snad kluci mě nechaj, jinak za chvíli nebudou mít v čem chodit, chudáčci :sweat_smile:
13. dub 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu já nemám za co vyměnit :grinning:
já v DM ještě nebyla :wink:
13. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, nemusíš na výměnu :wink: jestli se ti něco hodí, klidně pošlu, stejně nevím co s nima a je mi líto, aby to propadlo
13. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo Milu ale já nevím co potřebuju:slight_smile:))))
prý jedno balení pro novorozence do porodnice a pak 2 balení 3-7 kg :slight_smile:
tak já nevím. Jaká je spořeba plínek?
13. dub 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás Adam leží, jako lata, skolila ho nějaká nemoc a kupodivu to není lenora-i když ta je u něj dost často. Musíme koupit za těch 15,- odsávačku a Petr z ní vyrobí tu za těch 300,- :slight_smile: , kdyby to mrňousci chytli, tak ať jsme připraveni.
Kapr my v porodce nechali necely 2balení po 56ks Newborn a máme dvojčata. :wink:
13. dub 2010 v 11:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek