• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
JO a byly jsme tam 7dní :slight_smile:
13. dub 2010 v 11:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, to je ruzný, podle toho jak ti bude bábetko kandit a čůrat :grinning: , ikdyž mi většinou měli jedno balení happyn těch nulek po 42 ks cca na týden plus mínus pro oba a to jsme přebalovali každý 3 hodiny, teďky doma už je tak často nepřebaluju, pokud nejsou vysloveně potento :pensive: :grinning:
13. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no tak nosítko fakt beza, taky zrovna zvonil dole pošťák, tak jsem tam mohla skáknout i s malým, dnes dopoledne zase jekot a půlhodinka, tak akorát na trošku žehlení...teď snad usnul na dýl, jsem si musela na dvůr udělat si třísky a zapálit oheň je tady děsně nevlídno fuj, už aby bylo zase hezky, bo se doma zcvoknu...
já nechci být na dovolené a pak nastoupit rodiovskou, chci tu dovolenou proplatit, to jde ne?už bych se o to pomalu měla zajímat,ať něco neprošvihnu, holky, co jste maminky dýl, formulář vyzvednu tam, co žádost o porodné? a pak s tím do práce?neesnáším byrokracii :angry:
s těma plínkama taky záleží na velikosti miminka, je to těžko dopředu radit, jinak dlouho mám jedničky nebo novorozenecké já, když měl Rudla skoro 4kg a jinak je bude mít miluška že...moc velké zásoby nedělejte, ať to pak nemáte zbytečné, dnes lze vše koupit kdykoliv i v neděli a taky nezapomeňte na dary od přbuzných..já doberu dvojky a najedeme na trojky, malý je veliký, už mám spoustu věciček vyřazených...teda ale blíží se vám to holky moje, to bude najednou maminek...
Rudla plakal ve vaničce prvních 14 dnů, teď kouká a nechce ven, pro maličké děti kýblík určo dobrý, mě se to zdálo drahé na takovou chvilku, je to zase o tom, co se narodí...
13. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a to malý kadí jednou týdně :grinning: , je pořivý...ale řve i když je načuráno a to je často a hodně, když leží na boku, už mu dvojky nestačí a je vlhké i oblečení i zavinovačka, tak peru, žehlím, peru, žehlím....
13. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořivý má být spořivý :wink:
13. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudý, to mi zase takhle máme s blinkáním... kluci všechno poblindí, takže taky jen peru a žehlím a peru, zrovinka jsem dopo vyžehlila kluků 3 pračky a už dávám na sušák další :sweat_smile: a to jsem si bláhově myslela, že nám bude 25 látkovejch plen stačit :rolling_eyes:
13. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nestačí ani nám, teda tak tak..a to je rudla sám....máš to dvojité, tak si to umím představit...
13. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My kadíme i několikrát denně, teda Péťa a Lukášek tak jednou za dva dny. V porodce jsme měli vysokou spotřebu plen, jelikož na tom solárku je přebalovali kvůli váhám pořád i když v plínce skoro nic neylo, navíc to nešlo z jejich peněz, tak jim byla spotřeba fuk
13. dub 2010 ve 12:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ublinkáváme a to imrvere. :grinning:
13. dub 2010 ve 12:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky nestrašte :wink:
Rudy ještě je to daleko, neboj:slight_smile:
Zítra jdeme do poradny tak jsem zvědavá kolik jsme přibrali :sunglasses:
Jinak bych to tedy viděla na jeden novorozenecký balík do porodky?
13. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Evi, hlavně mi neříkej, že celou dobu koukáš a čekáš až někdo něco napíše :grinning: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kači měla jsem do porodky jeden balík 28ks.
umřela mi babička....
13. dub 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí :pensive:
13. dub 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudýsku, to je mi líto... upřímnou soustrast :pensive: :cry:
13. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu vás dočíst.
jen abych vysvětlila, proč jsem tu včera nebyla :frowning2: v pondělí večer mě zkolila nějaká střevní viroza, takže jsem měla teplotu a mám za sebou dvě pekelné noci a jeden šílený den. včera jsem jen spala a běhala do koupelny, ale dneska už snad bude líp. právě jsem snědla bujonek, tak snad už jej udržím....blbý je, že to chytil i manža...
14. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, to je mi líto s babičkou :frowning2: tak se drž! a Rudlínek je nádhernej!

holky, super díky za rady, kolik plínek...já taky nemám vůbec představu... :wink: ale vypadá to, že teda do porodky bude jeden balík newborn stačit, co? a dělí se ty newborn ještě nějak nebo je to jen jedna velikost?

tak kolik jsi přibrala kapříku? :wink: já měla jít včera do poradny, ale volala jsem, že tam nejdodu, tak mám přijít dneska...jsem taky zvědavá :slight_smile: pak dám vědět!
14. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu tentokrát až odpoledne. Takže se asi ozvu až zítra s výsledky :wink:
14. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, ke všemu mám asi málo mléka a Rudla pláče hlady, včera to zachránila dávka z mražáku, další ale nemám, bojím se , že ho neukojím :unamused: ,počasí na hov..., nálada pod psa, jsme tu už třetí den zavření...
evule teda to je mazec, snad to přejde, střevní chřipku má teď kde kdo, dsně moc to řádí....snad se nám to vyhne a tebe to přejde...tak jak jste na tom s váhama? no po chřipce se spíš hubne že....
myslím, že newborn jsou jen jedny,mě stačilo tech 28ks a ještě jsem vezla domů, tam jsem měla ještě balík a pak už to bylo málo a šli jsme do jedniček...záleží na velikosti mimi
14. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku, máš míň mlíka ze stresíku. vím, že je to teď pro tebe těžký, babi, nemůžete ven a Rudlík brečí, ale snaž se myslet na něco hezkýho, třeba na nějakou pěknou dovolenou, kde jste s mužíkem byli a taky na to, jak už bude brzy léto a budete s Rudíkem drandit o sto šest. Jinak se mlíčko nenastartuje...ale vím, že to je teď pro tebe moc složitý! Drž se Kačínku!

no jo, snad nás to brzy přejde, prý je toho opravdu teď moc a trvá to tak dva dny...no nic holky, jdu dát spršku, neb jsem v noci propotila 3 košilky a za chvíli razíme k té dr. veze mě manža, neb jsem totálně zesláblá... :frowning2:
14. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babule,

Evíku, prosímtě co jsi to kde chytla? :confused: Tak snad ti už bude líp :wink:

Včera jsme koupali už ve velký vaně, páč už jsme velcí kluci :grinning: a do umyvadla se nevejdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě přidám fotečku jak byl Tadík v klokance :-/
14. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudý, s tím mlíčkem souhlasím s Evčou, to je ze stresu a neboj, ono se to srovná, kdyžtak pij kojící čaje nebo čaj z jestařabiny, to na mlíčko hodně pomáhá :wink:. A ikdyž je to těžký, tak se zkus nemyslet na to, že mlíčko nebude, spíš naopak, mysli na to,že mlíčka máš dost a že Rudík baští a krásně po něm prospívá :sunglasses:
14. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc, Miluško to jsou kluci už šikovníííí, taky se těším, jak si bude ve vaně hrát a budeme se koupat spolu :grinning: tak ráno jsem kojila na třikrát,ale už dvě hodinky spinká, tak snad tooho zase tolik málo není a sparví se to, dííky moc, stačilo by mi sluníčko a nálada bude lepší....zatopila jsem si v kamnech a je líp, díky a piju jako duha, nejen koj čaj
14. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já se sem dostala až dneska. Včera jsem nestíhala a dneska jsem taky dorazila až ted.
Rudi to je mi moc líto s babičkou,upřímnou soustrast.
Evi co jsi to kde chytla,no hlavně,že jsi to přežila v pohodě a nic se nestalo a bude už lépe. Já jdu na poradnu zítra. Já už mám nahoře deset kg. hrůza.
14. dub 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak se hlásím až teď. V poradně nic moc, měla jsem nález v moči, prý mi hladoví tělo :slight_smile: tak jsme se s pí dr. shodly, že to je tím, že jsem skoro dva dny nic nejedla. dneska se od rána snažím, ale jde to pomalu, neb se mi ze všeho dělá ještě těžko :frowning2: ale už trochu jím a jsem na dobré cestě :wink: ale jsem holky hrozně rozbolavělá, když do mě šáhla, tak jsem ani nevydržela to vyšetření, kyčle bolí jak ďas...mám taky +10kg. Malá tím prý už trochu trpí, tak se musím snažit. Jinak mě posílá na jaterní testy, neb moje mamka měla těhu žloutenku a porodila mě dřív, takže se dr. bojí a radši chce mít jistotu. no a v pátek jdu znova s močí, když nebude dobrá, tak musím do nemo na kapačky :frowning2: ale já vím, že dobrá bude. Není nad to, když vás někdo nutí k jídlu :slight_smile:

Rudí, to je jasný, že je Ti je těžko, ale vydrž. Uvidíš, že se vše v dobré obrátí. :wink: A jestli už brouček hezky spinká, tak jste krizičku zvládli. A neboj v sobotu by mělo vyjít sluníčko :wink:

Luci, tak hned zítra napiš, jak to dopadlo!

Milu, kluci jsou krásní, ale Tádíkovi se v klokance asi opravdu nelíbí :wink:

Holky, jdu zase zalehnout, snad už s vámi zítra pobudu víc :wink: a těším se na zprávy od Kapříka.
14. dub 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi teda tak to mě mrzí,ale jestli jsi opravdu nejedla,tak to bude asi tím. Bude to určitě v pořádku. :slight_smile:
Mě v noci chytaly křeče do lítek a bolí mě strašně nohy a ruce. Tak jsem na zítra zvědavá. U obvodáka dobrý,měřila mi tlak a poslechla srdíčko.
14. dub 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotečky retra kočárku :grinning:

jdu vás dočíst breberuše jedny
14. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to je
14. dub 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyyy jo to je kára,jaký mají kluci vegáč :grinning:
14. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek jak nový,to byl kup :wink:
14. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ne kup, ale dar :wink: , kolegyně z práce nám ho sehnala

Milu: kluci jsou šikulkové :wink:

Těhulkám přeji hodně zdravíčka a maminkám hodně mlíčka.....
14. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek