• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
aha irmy,tak to je ještě lepší :grinning:
14. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda Irmy, to je fakt kára :slight_smile:)))

Evíku, koukám, ty si to těhu taky super užíváš co? Neboj bude líp :wink:

JJ, Tadíkovi se v té klokance moc nelíbílo, no ikdyž ono se mu včera skoro nic nelíbílo :frowning2:. Nevím co poslední dobou s těma klukama je, brečí a brečí a nic je skoro neutiší :unamused: , teďky na chvíli spí, tak uvidíme jaká bude noc a když zase budou bulet, tak zítra asi zajdeme za paní doktor, co nám na to řekne. :unamused:
14. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, krásnej kočár, kluci si to určitě budou užívat :wink:

rudíku, jak je? určitě už líp...myslíme na tebe! :wink:

milu, no jo užívám, ale co...už bude líp, začíná mi chutnat, tak to snad rychle doženu :wink: jinak se zeptej dr., ale na druhou stranu asi mají jen "blbou náladu", jako my...taky nemůžou být každý den jen dobře naložení, ne? :wink: ale umím si představit, že to je trošku na budku.
15. dub 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky zdravím skoro v poledne :slight_smile:
My teda byli včera v poradně, máme nahoře 7 kg. Takže za poslední měsíc jsem přibrala 3 kg. Ale prý je to OK. Dr se teda divila, říkala, že u mne si myslela, že budu spíš mašina a že je překvapená jak málo přibírám a že mám vcelku malé bříško. :dizzy_face: Jinak mám holky zánět :unamused: takže jdu do lékárny nafasovat čípky. A to já na to netrpím, tak nevím, proč zrovna v těhu. Ale prý to není nic strašného. Tak se snad Kubovi nic nestane. Do albíčka dám za chvíli fotečky. Jen ale gyn blbla. Prý nebude dělat pořád stejné fotky, tak fotila palec u nohy a ucho :grinning: :grinning: No obojí má velké po tatínkovi :wink: A nazvala Kubajze plachťákem :slight_smile:)))) ccccccccccccccc.
Takže tak. Příští poradna už bude s velký UZV a měřením. Tak jsem na to zvědavá. Letí to jak blázen. A to už si budu muset nechat napsat mateřskou :wink:
15. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, zánět je blbej, ale jestli dala jen čípky a žádný atb, tak to bude snad v klidu. neboj, nedala by ti nic, co by mimískovi mohlo ublížit. taky občas beru čípky na mykozu...a navíc mi ten dr. v nemo říkal, že cca mezi 24-28 týdnem se u žen ty záněty objevují víc..takže asi dochází k nějakým změnám v organismu či co, tak se toho neboj, asi je to v mezích normálu.
jdu se mrknout na ty fotečky. :slight_smile: těším se, až uvidím, jak vypadá ouško vašeho broučka. :wink: trochu mě mrzí, že mi moje dr. mimíska neukazuje. už se na tu naši berušku zítra moc těším, ale pravda je, že v tý nemo to dělají celkem šup sem šup tam...
no a taky mi včera dr dala trochu sprda, že nejím ty těhu vitaminy, ale když se mě někdy na začátku těhu ptala, zda je jím, tak jsem jí říkala, že ne a že to ani nemám v úmyslu a že jím jen kys. listovou a byla s tím v poho. a včera ze mě trošku udělala blbku jako že jsem přeci vzdělaná a vitamíny nejím...tak jsem z toho byla trochu zdrblá. ale asi to bylo taky tím, že mi prostě včera ještě nebylo dobře...
a + 7kg je teda opravdu moc dobrý. to se krásně držíš! to dotáhneš max na +12 kg!!! a to je super váha.

holky, jinak mi je líp, tak jsem šťastná. sice slabá jak moucha, ale už je mi líp i na duchu :slight_smile:
15. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jojo je to fajn, že dělá UZV, ale zas na druhou stranu už to tak neprožívám. Včera jsem půlku UZV proprndala takže jsem ani nestihla, jak se drbal na oušku :grinning:
Fotky už jsem tam hodila.
Jo a dostal ajsem čípky. Teda.
a vitamíny nejím teda pro těhule, ale jednotlivě co je potřeba. Takže listovku, železo, magnezium a brusinku :wink:
Je fajn, že je ti lépe. Ty budeš mít zítra velký UZV, ne? už jeden z posledních
15. dub 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo kapr, zítra poslední velkej, tak se těším. :slight_smile: no právě já taky jím teď třeba vápník a magnezko, když je potřeba. brusinku jsem brala, když jsem měla zánět :wink: listovku jsem brala ty první 4 měsíce. jinak už nic. přijde mi prostě zbytečný do sebe temovat spousty vitaminů, které tvůj organizmus víc zatíží tím, že je jako přebytečné budeš muset vylučovat...
jdu mrknout na ty vaše fotky :wink:
15. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm vápník bych si asi taky měla koupit. Ten bude teď potřeba :wink:
15. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, koupila jsem si ho kvůli těm kyčlím. nevím, zda to pomůže, ale jak mám pořád chuť na mák, tak ho asi potřebuju:slight_smile:)
fotečky jsou ftipný :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vtipný, když on už se tam celý nevejde. :grinning:
A to říkala, že nejvtipnější bývá, když je někdy vidět v očičkách čočka. Že pak vypadají děti jak ufoni :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: :slight_smile: :grinning: to bych teda chtěla vidět toho ufounka :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Já byla na poradně. Vše dobré,poslouchala ozvy srdíčka.Kubíčkovi se to moc nelíbilo,tak kopal do tý sondy. Akorát mě upozorníla na tu váhu,mám nahoře deset kg. Na ty křeče jsem se ptala a říkala,že magnezium na to moc nepomůže,spíš vápník a nakonec jsem odešla bez receptu a neuvědomila jsem si to.
Tady je tak hnusně a chce se mi chrnět,dala jsem kuřátko do trouby,s rýží.
15. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ale já si ten vápník koupila sama v lékárně. Normoška jsem řekla, že chci něco pro těhuli a šlo to bez receptu.
tak to je dobře, že jste v pořádku. :wink: tady je taky hnusně, ale tolik mi to neva, neb jsem pořád zalezlá v postýlce :wink:
proč tě upozornila na váhu? má pocit, že 10 je moc?
15. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj evi,to stejně pojištovna nehradí,jen si nepamatuji ten určitý název,ale ona je lékárna hned vedle té dr. takže oni přesně ví,co paní doktorka předepisuje. Jo,jo,prý deset je dost,ještě mám před sebou třináct týdnů těotenstvtí.
15. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to mě řekli že mám spíš míň. A přitom je to přesně podle grafu v průkajdě :wink:
15. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teda Evule, snad bude brzo líp, Kači fotky super a ty už máš i beco? nebo jen chceš koupit?
Irmy kočár skvělýýýý :grinning:
u nás dobré, s velkým řevem a za pomoci teploměru se malý vykadil, zase chudáček nahusto,ale je to venku a konečně usnul miláček, tak se jdu najíst..
zatím kojím bez UM :slight_smile:
pohřeb je v úterý, ještě to počasí a bude to super
15. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně že mám:slight_smile: Koupila jsem ho tenkrát na té výstavě. I to pončo :wink: a sluníčko bude o víkendu :wink: huráááá
15. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně Rudíku, sluníčko bude o víkendu, tak půjdete ven :wink: s tím Rudlíkovým kakáním je to teda prekérka.

jo Kapříku a Lucíku, mi taky přijde, že pokaždý mi řeknou u dr. něco jinýho s těma kilama :wink: a navíc, každá přibíráme jinak a jindy, tak nemá cenu se tím stresovat, což :wink:
15. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
beco je zlaté, včera nechtěl spát,ale v becu ihned :slight_smile:
na kila nakašlete, někdo má otoky a 25kilo a někdo jen deset...já měla 15 a se 3,5 ještě bojuju :cry: ,ale i to půjde...stejně je ta kůže ještě vytahaná, chce to čas, ale asi už to nikdy nebude tak jako předtím...no nemládneme že...vdaná jsem a mnžovi se líbím , tak to je základ...je to fakt individuální
15. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se právě od gyn dozvěděla, že nemám brát ani magnezium........................ :unamused: hmmm prý mám naprosto normální nález. Takže jen čekat na výsledky toho zánětu.
15. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy nekašleme:slight_smile: a na beco se těším. Já se vůbec na Kubajze těším :wink:
15. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to se těš, jeto nepopsatelně krásné, když se na tebe tvé vlastní miminko usměje :slight_smile:
15. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsme zpátky z kyčlí, vše v pohodě a kontrolo za 6-8 týdnů a na rehábku (vojtovku) můžeme taky až za 14 dní, uff... toto ale dneska nějak rychle uteklo.
15. dub 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je super vidět, jak ty mimča reagují a jaké dělají grimasi. Už se těším, až kluci budou víc rozeznávat obličeje a lidi, to bude taky určo sranda :grinning:
15. dub 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu jen se chci zeptat, že ikdyž se kluci narodili dřív tak jsou zdraví, že jo? :wink: :dizzy_face:
15. dub 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu: :slight_smile: a proč budete cvičit vojtovku?

Kapříku, co to máš zas za myšlenky? a magnezko neber, když není třeba, tak proč to do sebe rvát, že? :wink: brusinkou nic nepokazíš :slight_smile:

jojo já se na tu naši berušku už taky moc těším. tak jsem zvědavá, jak zítra dopol dopadneme. :wink:
15. dub 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemám myšlenky, jen jsem se dohadovala s kamarádkou, že od 30tt jsou míma OK. :wink: a ona tvrdila že v žádném případě. jen že se o tom nemluví.
15. dub 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr tak to máš pravdu ty. určitě jsou. dokonce mají 95% šanci, že budou úplně bez zdravotních následků...to je stejně, co? že jsme to doklepaly až tak daleko! taky doufám, že se beruška narodí bez problémů a že bude zdravá. no riziko je vždy, že, ale nesmíme si to připouštět! :slight_smile:
15. dub 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je jasné, já budu přenášet :grinning: ale chtěla bych jen do 7.7. nebo 10.7. :grinning: :grinning: :grinning: by měl malý hezké r.č. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi s tou váhou opravdu každý doktor jinak. Ta mladá to neřeší a stará,ke které chodím zase jo,teda jenom mě upozornila,ne že by mi nějak nadávala,nebo něco takového.Jen at si dávám pozor.
Rudík má pravdu,ty kg půjdou dolů,když člověk bude chtít a chvíli po porodu to asi potrvá,když se to takovou dobu roztahovalo a rostlo,nemůže to být hned jako dřív.
Já už se teda na toho našeho prdolu tak těším,že to ani není možný. :grinning:
15. dub 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek