Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
evak99
15. dub 2010
no přesně luci. a stejně, jíst míň nemůžeš, no tak si jen hlídat, aby to jídlo nebylo tak tučný a tak, ale zase, občas chuť na sladké je třeba zahnat, že? 😉 a přesně jak píše rudík, už to nebudou ta krásná pevná těla 🙂 s tím se musíme smířit a myslím, že na druhou stranu žádná z nás nechce býti machnou 😃 takže v rozumné míře to budeme v rámci možností korigovat, abychom se těm našim chlapům pořád líbily x-)

kapříku, to by bylo úžo rodný číslo:-)
kapr
15. dub 2010
Dneska na to prdím a jdu domů 😉
Kuba už toho hrbení u stolu má dost
😃 tak pápáááá
lucifirek
15. dub 2010
No evi já jsem měla dost i před těhu,hlavně ty hony a prdel mám hroznou,ale s tím pak budu muset něco udělat,až budu drandit na vyjíždky s kočárkem. 😉
miluse
15. dub 2010
Kapříku, jj, jsou zdraví jak rybičky, jen jako nedonošenci nás víc sledujou, takže furt lítáme někde po dokrorech a kvůli tomu vlastně cvičíme i vojtovku 😎
lucifirek
16. dub 2010
Dobré ránko 😃
irminka
16. dub 2010
dobré ránko,
tak já dnes hlásím fajn noc, kluci se vzbudili ve 4 a hned usli a potom až v 7, takže jsem vyspinkaná do růžova

Holky, dáváte si děcka k sobě do postele? My ano, protože v noci nám usínají u flašek, takže se bojíme špatného odgrgnutí a zadávení se, tak je máme u sebe. A zrovna dnes si Bruník grgl a poblil celý polštář , to je prostě hned. No, ale u nás bude asi problém i ten, že nemáme monitory, jsem se na to vyprdla, někdo torozmlouvá, někdo doporučuje, takže jsme je nekoupili. Snad je už ani nebudeme potřebovat, teda doufám.

U nás vylézá sluníčko, teda trošku mlhy tam je, ale vypadá to nadějně, jupíííííí . Včera jsem šla na vycházku a rifle jsem měla mokré až ke kolenům, pěkně nasáklé, hnusně špinavé od bahna, mezi tím kamínky, no prostě ukázková maminka , co bych pro dětičky neudělala....

Všem přeji hezký den

dnešní fotečka z rána
irminka
16. dub 2010
jak to, že tam foto není? Tak znova
lucifirek
16. dub 2010
Irmy kluci už jsou chlapáci velcí.No s tím spaním v posteli jsem taky zvědavá.Ségra teda malou k sobě do postele nedává. My chceme koupit chůvičky s monitorem dechu,snad se to osvědčí. A asi bych taky nechtěla dávat mimčo do postele. Ale jak to bude ve skutečnosti,těžko říct. Člověk míní.....
🙂
miluse
16. dub 2010
Krásné ranko,

téééda Irmy, to jsou chlapáci, čím je krmíš hele 😃

My je do postele moc nedáváme, tedy ne v noci, baštíme v kojícím polštáři v obýváku na gauči a kluci spinkají ve svém pokojíčku a my taky ve svém 😉 jen občas přes den, když jsou nevrlý v postýlce, tak si je vezmeme k sobě a lehneme si s nima na postel nebo na zem na deku. Ale v nemo jsem s klukama na posteli usnínala 😃 , abychom tam moc nebudili kolegyně :-p

Tady taky dneska vykukuje sluníčko, tak už se těším na odpoledne ven. A dneska konečně snad mají přijít ty lehátka, tak už se taky těším až tam kluky posadím a nebudou muset být furt v postýlce, když už chtějí čumákovat okolo 🙂 =-)
lucifirek
16. dub 2010
Milu aspon kluci budou pozorovat a budou na tebe vidět. 😉

Hodila jsem fotečku bříška,teda spíš mega pupíku. 😃 Ale nestěžuju si,strašně si ho užívám,jsem zvědavá,jak dlouho mi to vydrží. 😃
miluse
16. dub 2010
Lucí, klášný bříško 🙂 takový akorát bych řekla
lucifirek
16. dub 2010
no milu,nevím,kam ještě porosteme 😃 Všichni se ptají,jestli je tam jenom jedno. 😃
kapr
16. dub 2010
Luci mě nepřijde ze bys měla velké bříško x-)
miluse
16. dub 2010
Lucí prosímtě, to jsou jen kecy, na to nehleď, mě zase nikdo nechtěl věřit, že tam mám 2 😃
lucifirek
16. dub 2010
tak tak,každý jsme jiný. A já jsem za bříško vděčná a užívám si ho. 🙂 A jsem strašně zvědavá,jak bude prcek vypadat.
kapr
16. dub 2010
No tak mě se čím dál víc lidi ptají jak to že mám tak malé bříško když už jedu do finále.... 😉
A hlavně jak mám termín 6.7. tak každý říká že to je mraky času a že ještě nemůžu být v 7 měsíci..... ono to svádí jak je to začátek července.....no :-S 😃
lucifirek
16. dub 2010
Kapříku to máš pravdu u nás to samé 🙂 . Ale ta představa,že vlastně jdu za tři týdny na poradnu a to už budu 30.tt,tak toho času už opravdu moc není .A uvědomila jsem si i včera,když dr. říkala,že mám před sebou 13 týdnů. To uteče jak voda. Navíc to vypadá,že možná,teda nechci to zakřiknout,dopadne větši bydlení v uplně novém domě,bytě a vychází to zhruba na srpen,takže nevím,jak to uděláme. Ale zatím je to jenom takový návrh,tak uvidíme.
evak99
16. dub 2010
dobré ránko holky,
Luci, krásný bříšulko a nepřijde mi, že bys měla velký. a máš recht, čekaly jsme na to dlouho, tak si to musíme užít, ne? 😉
a přesně jak píše milu, když jsem byla u našich, všechny spolužačky z gymplu mi na ulici říkaly, že mám velký břicho, všechny máminy kámošky a kolegyně mi zas říkají, že mám malý, no tak si vyber 🙂 kašlem na ně, hlavně, že se u nás bobečkům líbí x-)

irmi: kluci jsou nádherní

milu: teprv dneska přijdou jo? to jsou mrzáci ti prodejci..sliby chyby, co? ale holky, dneska je i tady sluníčko, tak budete mít na vycházky krásně. snad je hezky i u rudlínků 😉

jsem zpět z utz a pan dr. říkal, že to na 99,9% vypadá na Báru 🙂 tak mám z toho radost, protože zvykat si teď na Davídka by asi bylo zase složitý 😉 což teda znamená, že jdu vybalovat krabici hadříků od kámošky po holčičce. Jinak má vše, co má mít, mrskala se moc, nechtěla se dát změřit a má už dokonce 1700g! Já nechci rodit 4 kg!!! 😞 Ale na druhou stranu moč ještě nemám stopro dobrou, (ale lepší než ve středu), takže jsem ukecala sestřičku, že na kapačky nepůjdu a že budu doma jíst o stošest. Jenže mi moc nechutná a navíc nemám moc hlad 😞 ale budu se snažit 🙂 a navíc dnes mě manžílek veze k mamince (a sám jede na firemní víkend 🙂 ), tak ta mě bude vykrmovat. 😃 No tak ještě rozhodnou výsledky jaterních testů v pondělí....ale přeju si, aby vše bylo v pořádku 😉
evak99
16. dub 2010
jo a teda taky jsem přidala fotečku včerejšího břuchu 😃
lucifirek
16. dub 2010
Evi tak tak,mě snad pak bude líto,že už to bříško nemám.
Tak to je super,že potvrdil dr. holčičku. Manžel si ze mě dělá srandu a pořád malému říká Bohoušku,tak bych mu vždycky jednu práskla.
Evi mamka ti navaří určitě něco dobrýho. 😉
miluse
16. dub 2010
Evi, jj, na to co mělo být dodáno max. do 2 pracovních dnů čekáme 14 dní a to už jsem tam včera volala jako kdy to hodlají poslat, tak jsem se ani pořádně nemusela představovat, páč paní hnedky věděla o co se jedná, aby ne, když tam měli snad už 10 mejlů 😃 , tak už tu netrpělivě čekám na pošťáka

Jo a dneska ráno hlásili na F1, že prý v Praze řádí nějaká střevní viroza, že to má snad už cca 15% obyvatel :-N

tak jsem nakrmila tu naši dravou zvěř, jsem včera objevila ve schleckeru sunar jen za 80 Kč, tak jsme ho zkusili a jdu uvařit buřtgulášek 😉
evak99
16. dub 2010
no jo milu, řádí, tak já už jí snad nechytnu, když už jsem jí měla, ne? :-N to je teda fakt hrozný s těma dodavatelama. už abych teda začala pro Barunku objednávat, ještě nám toho dost chybí, abych pak nečekala tři měsíce a holka z toho nevyrostla🙂) jo buřtgulášek bych si možná dala Milu, nedělej chutě. teď do sebe soukám koláčky pod tlakem 🙂 sice mi chutnají, ale hlad nemám...

Luci, jojo navaří, už se těší 😉 Bohoušku je hezký 😉 však si tě jen tak dobírá 🙂 co budeš dnes dělat? 😉 já jdu za chvíli na rhb...a pak zabalím. včera jsem vyprala první várku oblečků. je toho plný věšák 🙂
lucifirek
16. dub 2010
evi já dneska nevařím je od včera kuře a odpoledne si udělám jáhlovou kaši mám chut na sladké. Já ráno poklidila a sbalila,jedeme na víkend na Moravu ke známým,chceme kouknout do Lednice.
evak99
16. dub 2010
jee to bude hezký Luci. tak si víkend hezky užijte. Zítra má být pěkně. Jáhlovou kaši mám taky ráda 😉 tak zatím ahoj holky, jdu něco počudlat a za chvíli na tu rhb...
ale odpol zkontroluju kapr, jasný? 😉
lucifirek
16. dub 2010
jo,jo evi,snad bude hezky a užijeme si to,je to jeden z posledních výletů,kam pojedeme,pak už to asi tak nepůjde a s prckem toho taky moc nenajezdíme. Hlavně přez zimu.
Tak si užij rhb.
kapr
16. dub 2010
No tak mě holky dnes přijede mamina, chce mi pomoci umýt okna :-| tak je mi to takový trapný. A zítra přijede kus příbuzenstava :-| zase budou chtít vozit po nákupech takže toho moc neudělám. Ale přemýšlím, že je vysadím v Ikei a pojedu dom, pak je převezu do Štěrbohol a pokud ještě nebudou mít dost tak je dovezu do Letňan. mezitím budu doma.
Takže dneska budu muset připravit občerstvení, bo přijedou už ráno a v neděli se budeme muset pustit do zahrady, když bude hezky. Přemýšlím, že už dám ven muškáty. Snad už nebude mrznout 😉
miluse
16. dub 2010
Tak konečně, lehátka dorazily, tak jdu sundat potahy a šup s níma do pračky, aby si kluci v nich mohly co nejdřív hovět.

Evi, příjemnou rehábku.

Luci, užijte si výlet, v Lednici jsem taky ještě nebyla, musí tam být krásně 🙂
kapr
16. dub 2010
..jo v Lednici jsem se dala dohromady s manželem 😉
lucifirek
16. dub 2010
faaakt 😃 😉 No vida. my jedeme ke známým a s nimi na výlet. 😉 Kamarádka bude za měsíc a kousek rodit. Tak aspon chlapi budou brát ohledy na naši kondici. 😃
kapr
16. dub 2010
Nojo, tak jsem ho klofla a odtáhla do koupelny 😃 😃 😃 od té doby je můj 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli