• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no přesně luci. a stejně, jíst míň nemůžeš, no tak si jen hlídat, aby to jídlo nebylo tak tučný a tak, ale zase, občas chuť na sladké je třeba zahnat, že? :wink: a přesně jak píše rudík, už to nebudou ta krásná pevná těla :slight_smile: s tím se musíme smířit a myslím, že na druhou stranu žádná z nás nechce býti machnou :grinning: takže v rozumné míře to budeme v rámci možností korigovat, abychom se těm našim chlapům pořád líbily :dizzy_face:

kapříku, to by bylo úžo rodný číslo:slight_smile:
15. dub 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska na to prdím a jdu domů :wink:
Kuba už toho hrbení u stolu má dost
:grinning: tak pápáááá
15. dub 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No evi já jsem měla dost i před těhu,hlavně ty hony a prdel mám hroznou,ale s tím pak budu muset něco udělat,až budu drandit na vyjíždky s kočárkem. :wink:
15. dub 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, jj, jsou zdraví jak rybičky, jen jako nedonošenci nás víc sledujou, takže furt lítáme někde po dokrorech a kvůli tomu vlastně cvičíme i vojtovku :sunglasses:
15. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :grinning:
16. dub 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak já dnes hlásím fajn noc, kluci se vzbudili ve 4 a hned usli a potom až v 7, takže jsem vyspinkaná do růžova

Holky, dáváte si děcka k sobě do postele? My ano, protože v noci nám usínají u flašek, takže se bojíme špatného odgrgnutí a zadávení se, tak je máme u sebe. A zrovna dnes si Bruník grgl a poblil celý polštář , to je prostě hned. No, ale u nás bude asi problém i ten, že nemáme monitory, jsem se na to vyprdla, někdo torozmlouvá, někdo doporučuje, takže jsme je nekoupili. Snad je už ani nebudeme potřebovat, teda doufám.

U nás vylézá sluníčko, teda trošku mlhy tam je, ale vypadá to nadějně, jupíííííí . Včera jsem šla na vycházku a rifle jsem měla mokré až ke kolenům, pěkně nasáklé, hnusně špinavé od bahna, mezi tím kamínky, no prostě ukázková maminka , co bych pro dětičky neudělala....

Všem přeji hezký den

dnešní fotečka z rána
16. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to, že tam foto není? Tak znova
16. dub 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy kluci už jsou chlapáci velcí.No s tím spaním v posteli jsem taky zvědavá.Ségra teda malou k sobě do postele nedává. My chceme koupit chůvičky s monitorem dechu,snad se to osvědčí. A asi bych taky nechtěla dávat mimčo do postele. Ale jak to bude ve skutečnosti,těžko říct. Člověk míní.....
:slight_smile:
16. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

téééda Irmy, to jsou chlapáci, čím je krmíš hele :grinning:

My je do postele moc nedáváme, tedy ne v noci, baštíme v kojícím polštáři v obýváku na gauči a kluci spinkají ve svém pokojíčku a my taky ve svém :wink: jen občas přes den, když jsou nevrlý v postýlce, tak si je vezmeme k sobě a lehneme si s nima na postel nebo na zem na deku. Ale v nemo jsem s klukama na posteli usnínala :grinning: , abychom tam moc nebudili kolegyně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tady taky dneska vykukuje sluníčko, tak už se těším na odpoledne ven. A dneska konečně snad mají přijít ty lehátka, tak už se taky těším až tam kluky posadím a nebudou muset být furt v postýlce, když už chtějí čumákovat okolo :slight_smile: :confused:
16. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu aspon kluci budou pozorovat a budou na tebe vidět. :wink:

Hodila jsem fotečku bříška,teda spíš mega pupíku. :grinning: Ale nestěžuju si,strašně si ho užívám,jsem zvědavá,jak dlouho mi to vydrží. :grinning:
16. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, klášný bříško :slight_smile: takový akorát bych řekla
16. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no milu,nevím,kam ještě porosteme :grinning: Všichni se ptají,jestli je tam jenom jedno. :grinning:
16. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mě nepřijde ze bys měla velké bříško :dizzy_face:
16. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí prosímtě, to jsou jen kecy, na to nehleď, mě zase nikdo nechtěl věřit, že tam mám 2 :grinning:
16. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak,každý jsme jiný. A já jsem za bříško vděčná a užívám si ho. :slight_smile: A jsem strašně zvědavá,jak bude prcek vypadat.
16. dub 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mě se čím dál víc lidi ptají jak to že mám tak malé bříško když už jedu do finále.... :wink:
A hlavně jak mám termín 6.7. tak každý říká že to je mraky času a že ještě nemůžu být v 7 měsíci..... ono to svádí jak je to začátek července.....no :confounded: :grinning:
16. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku to máš pravdu u nás to samé :slight_smile: . Ale ta představa,že vlastně jdu za tři týdny na poradnu a to už budu 30.tt,tak toho času už opravdu moc není .A uvědomila jsem si i včera,když dr. říkala,že mám před sebou 13 týdnů. To uteče jak voda. Navíc to vypadá,že možná,teda nechci to zakřiknout,dopadne větši bydlení v uplně novém domě,bytě a vychází to zhruba na srpen,takže nevím,jak to uděláme. Ale zatím je to jenom takový návrh,tak uvidíme.
16. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,
Luci, krásný bříšulko a nepřijde mi, že bys měla velký. a máš recht, čekaly jsme na to dlouho, tak si to musíme užít, ne? :wink:
a přesně jak píše milu, když jsem byla u našich, všechny spolužačky z gymplu mi na ulici říkaly, že mám velký břicho, všechny máminy kámošky a kolegyně mi zas říkají, že mám malý, no tak si vyber :slight_smile: kašlem na ně, hlavně, že se u nás bobečkům líbí :dizzy_face:

irmi: kluci jsou nádherní

milu: teprv dneska přijdou jo? to jsou mrzáci ti prodejci..sliby chyby, co? ale holky, dneska je i tady sluníčko, tak budete mít na vycházky krásně. snad je hezky i u rudlínků :wink:

jsem zpět z utz a pan dr. říkal, že to na 99,9% vypadá na Báru :slight_smile: tak mám z toho radost, protože zvykat si teď na Davídka by asi bylo zase složitý :wink: což teda znamená, že jdu vybalovat krabici hadříků od kámošky po holčičce. Jinak má vše, co má mít, mrskala se moc, nechtěla se dát změřit a má už dokonce 1700g! Já nechci rodit 4 kg!!! :frowning2: Ale na druhou stranu moč ještě nemám stopro dobrou, (ale lepší než ve středu), takže jsem ukecala sestřičku, že na kapačky nepůjdu a že budu doma jíst o stošest. Jenže mi moc nechutná a navíc nemám moc hlad :frowning2: ale budu se snažit :slight_smile: a navíc dnes mě manžílek veze k mamince (a sám jede na firemní víkend :slight_smile: ), tak ta mě bude vykrmovat. :grinning: No tak ještě rozhodnou výsledky jaterních testů v pondělí....ale přeju si, aby vše bylo v pořádku :wink:
16. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a teda taky jsem přidala fotečku včerejšího břuchu :grinning:
16. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak tak,mě snad pak bude líto,že už to bříško nemám.
Tak to je super,že potvrdil dr. holčičku. Manžel si ze mě dělá srandu a pořád malému říká Bohoušku,tak bych mu vždycky jednu práskla.
Evi mamka ti navaří určitě něco dobrýho. :wink:
16. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jj, na to co mělo být dodáno max. do 2 pracovních dnů čekáme 14 dní a to už jsem tam včera volala jako kdy to hodlají poslat, tak jsem se ani pořádně nemusela představovat, páč paní hnedky věděla o co se jedná, aby ne, když tam měli snad už 10 mejlů :grinning: , tak už tu netrpělivě čekám na pošťáka

Jo a dneska ráno hlásili na F1, že prý v Praze řádí nějaká střevní viroza, že to má snad už cca 15% obyvatel :sweat_smile:

tak jsem nakrmila tu naši dravou zvěř, jsem včera objevila ve schleckeru sunar jen za 80 Kč, tak jsme ho zkusili a jdu uvařit buřtgulášek :wink:
16. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo milu, řádí, tak já už jí snad nechytnu, když už jsem jí měla, ne? :sweat_smile: to je teda fakt hrozný s těma dodavatelama. už abych teda začala pro Barunku objednávat, ještě nám toho dost chybí, abych pak nečekala tři měsíce a holka z toho nevyrostla:slight_smile:) jo buřtgulášek bych si možná dala Milu, nedělej chutě. teď do sebe soukám koláčky pod tlakem :slight_smile: sice mi chutnají, ale hlad nemám...

Luci, jojo navaří, už se těší :wink: Bohoušku je hezký :wink: však si tě jen tak dobírá :slight_smile: co budeš dnes dělat? :wink: já jdu za chvíli na rhb...a pak zabalím. včera jsem vyprala první várku oblečků. je toho plný věšák :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi já dneska nevařím je od včera kuře a odpoledne si udělám jáhlovou kaši mám chut na sladké. Já ráno poklidila a sbalila,jedeme na víkend na Moravu ke známým,chceme kouknout do Lednice.
16. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee to bude hezký Luci. tak si víkend hezky užijte. Zítra má být pěkně. Jáhlovou kaši mám taky ráda :wink: tak zatím ahoj holky, jdu něco počudlat a za chvíli na tu rhb...
ale odpol zkontroluju kapr, jasný? :wink:
16. dub 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo evi,snad bude hezky a užijeme si to,je to jeden z posledních výletů,kam pojedeme,pak už to asi tak nepůjde a s prckem toho taky moc nenajezdíme. Hlavně přez zimu.
Tak si užij rhb.
16. dub 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mě holky dnes přijede mamina, chce mi pomoci umýt okna :unamused: tak je mi to takový trapný. A zítra přijede kus příbuzenstava :unamused: zase budou chtít vozit po nákupech takže toho moc neudělám. Ale přemýšlím, že je vysadím v Ikei a pojedu dom, pak je převezu do Štěrbohol a pokud ještě nebudou mít dost tak je dovezu do Letňan. mezitím budu doma.
Takže dneska budu muset připravit občerstvení, bo přijedou už ráno a v neděli se budeme muset pustit do zahrady, když bude hezky. Přemýšlím, že už dám ven muškáty. Snad už nebude mrznout :wink:
16. dub 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně, lehátka dorazily, tak jdu sundat potahy a šup s níma do pračky, aby si kluci v nich mohly co nejdřív hovět.

Evi, příjemnou rehábku.

Luci, užijte si výlet, v Lednici jsem taky ještě nebyla, musí tam být krásně :slight_smile:
16. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jo v Lednici jsem se dala dohromady s manželem :wink:
16. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
faaakt :grinning: :wink: No vida. my jedeme ke známým a s nimi na výlet. :wink: Kamarádka bude za měsíc a kousek rodit. Tak aspon chlapi budou brát ohledy na naši kondici. :grinning:
16. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, tak jsem ho klofla a odtáhla do koupelny :grinning: :grinning: :grinning: od té doby je můj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek