• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Bylo to v My hotelu :wink:
16. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, tak konečně :grinning:

Kapříku, to je fajn, že mamka pomůže ne? ale to příbuzenstvo chápu, člověk je rád vidí, ale zase když máte sami dost zařizování, tak se to občas nehodí...tak v lednici jo? :wink: :grinning: :grinning:

Luci, to je fajn, dvě těhule, to budou chlapci ohleduplní. já mám někdy pocit, když ten můj chlap vyrazí a já za ním supím a nestíhám, že mě asi picne :wink: a jeho zase nebaví se mnou chodit pomalu, což teda chápu, ale je to jen dočasné omezení :grinning:
16. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě konečně po třech dnech zprovoznili net-prej zateklo do té antény na střeše, tak tam dnes lítali s fénem a už je to Ok. Řeknu vám, hroznej život bez netu. :grinning:
Pokud jste mi někdo dávali nějakou otázku a já neodpověděla, zeptejte se znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dočítat to teda nebudu.
16. dub 2010 ve 13:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zuzy ty děláš, jak kdybychom tu naprndaly romány :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já teda taky většinou trpím při vycházkách,u mě totiž v normální situaci je to tak,že já i když jdu na vycházku,tak neumím jít pomalu a ted,jak želva,do třetího patra vylíz je jak maraton. :grinning:
16. dub 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně Luci. já mám někdy pocit, že už mi chybí jen berlička :grinning:
16. dub 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hezký víkend :dizzy_face: budu klasika až v pondělí
16. dub 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak tady válčíte?
16. dub 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aojky luci, tak to budeš kousek od nás, snad se ti bude líbit, v lednici jsme fotili svatbu :slight_smile:
ahojky guči :slight_smile: jak je?
17. dub 2010 ve 04:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sluníčkové ranko,

Rudí, vše nejlepší Rudlovi k svátku :wink:

Gucci, válčíme, válčíme jak se dá :grinning: , minule mě potěšil soused co mají taky dvojky a říkal, prý "ještě tak rok a půl a bude to dobrý" :confused: :fearful: :grinning: tak to jsem na to zvědavá :sunglasses:
17. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den holky,

doufám, že už je líp rudíku. u nás v severních čechách svítí o sto šest :wink:

jojo milu, to už je za chvilku, co? :wink:

zítra si jedu ke kamarádům pro ten proutěný košík na berušku, tak jsem na to zvědavá, v jakém bude stavu a zda ho vůbec použijeme.... :slight_smile:
17. dub 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu a jaky jsi pořídila lehátka, hoď fotku. :slight_smile:
17. dub 2010 v 19:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, no to jo, to je fakt za chvíli :grinning: , No je fakt, že jsem dneska se sestřenkou řešila, kdy kluky přihlásit do školky, kdy jít k zápisu....což z toho vyplynulo, že budeme muset jít ve dvou letech, neb klukům budou 3 v lednu a zápisy se dělají v květnu :sweat_smile:, no radši se informovat dřív než pak koukat jak bulík, že nás do školky nevezmenou, že :wink:

Evíku, co ty děláš na severu čech? Ikdyž je tedy fakt, že dneska bylo nádherně, taky jsme si udělali s klukama krásnou prochajdu a kluci v kočárku hezky chrupkali, za to teďky se nějak nemůžou dočkat koupání :fearful: :grinning:
17. dub 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzí, jsou v albu co už máme, jsou nakonec od haucku. Až ztáhnu fotky z foťáku, tak je hodím do albíčka. Dneska jsem zkoušela Tadíkovi i jedny capáčky co tu máme a byly mu, jen o chloupek větší, ale už v nich může honit parádu :sunglasses:
17. dub 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, jsem tu u našich, v LB kraji:slight_smile: takže kousek od vás :wink: a užívám si. no jo, hned jak se děti narodí, tak začíná kolotoč zařizování školek, škol a sportovních kurzů a tak, co? uteče to opravdu jak voda :slight_smile:
18. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to ju :wink:

Dneska to opět vypadá na krásnej sluníčkovej den. Za chvíi si pro ty naše křiklounky přijede babí s dědou, tak budeme mít volnější odpoledne. Už se docela těším :sweat_smile: :grinning:, ale stejně se mi po nich bude stýskat, broučínkách mojich.

Jo holky myslíte, že je ještě brzo číst klukům pohádky? se na tom nějak s manžou nemůžeme shodnout :zipper_mouth:
18. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno žirafky,

jaký jste měly víkend? :wink: já si krásně odpočinula a hodně jedla, tak doufám, že už Barča netrpí :wink:

milu: jak jste si užili první volné odpolko? :slight_smile: jo a milu, já už bych pohádky četla, proč ne? však kluci reagujou na váš hlas, který je uklidňuje, sice si z toho nebudou nic pamatovat, ale to nevadí. :wink: ale je to jen můj neodborný názor :grinning:
19. dub 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
Tak mi měli taky krásný víkend a cpali se pořád. Víkend nám vyšel naprosto bezvadně. Akorát na moravě všechno kvete a mě se spustila alergická rýmá v plné parádě. Jedině z toho jsem nevrlá,protože jinak mám léky,teré vše zklidní. Bohužel ted si vzít nic nemůžu,tak si to budu muset protrpět. V nejhorším případě si zavolám k dr.jestli něco neexistuje.
19. dub 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to chápu. Jsem na tom podobně. Existují homeopatika, ty můžeš brát určitě ale zase nevím, zda jim věříš...co se týče léků, tak nevím. Jedna moje známa dr. říká, že když už se to nedá vydržet, tak je lepší si prášek vzít, abys ty byla v pohodě, což logicky znamená, že i mimís bude v pohodě...ale nevím. koneckonců jsme již v III. trimestru, takže by to neměl být tak velký problém, ale radši se dr. zeptej!
19. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno holky :wink:
tak jsem tu, víkend byl pracovní. ale máme hotová okna, posečenou zahradu, vydrhnutou a uklizenou terasu. :wink: ještě k tomu jsme pozvaní 9.7. na svatbu. Tak jsem zvědavá, jestli se jí zúčastníme :wink: :grinning:
Bylo nádherně :slight_smile:
co vy?
19. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapříku, tak to jste teda byli činorodí. a co příbuzní, zvládla jsi to? :wink: já byla u našich, tak jsme s mamkou a tátou dali v sobotu pijánko procházku, ale táhla jsem se za nima jak smrad. :wink: nějak mám pocit, že ta Bára je už úplně všude! :grinning: v nedeli dojel manžílek a sestavovali jsme skříně...ještě mi tam chybí rozvěšet obrázky a pak už to bude hotové :wink: i postýlku už tam máme sestavenou. za to doma se to nehlo :grinning:
a přivezla jsem si ten košík. dneska ho vycídím a pak nafotím. mám z něj radost:wink: ty jo, třeba tu svatbu stihnete :wink: my jdeme v květnu, takže to určo stihnem :wink:
dneska budu žehlit a peru :wink: a příští po do práce s těma papírama, nastupuju na mateřskou a budu muset obíhat ten výstupní list, mě picne! :frowning2:
19. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nakonec jsem to zvládla:slight_smile: Co jiného mi zbývalo :slight_smile:
V pátek po práci jsem začala vařit guláš, upekla buchtu, pak dorazila mamča tak jsme ještě udělali jednohubky :slight_smile: v sobotu ráno přijeli příbuzní tak jsem je vzala do IKEI s mamčou jsme to jen prolítly a hurá domů, ona se pustila do oken a já do podlah, pak jsem jela převézt příbuzné z Ikei do Štěrbohol outletu a zase jsem jela domu pomoci mamině, no a pak přijel manža z Lipska kde byli na autosalonu a vyzvedl příbuzenstvo v outletu, já je doma nakrmila a cca v půl osmé večer odjeli.
Takže jsme se s manžou vyspršili a zalehli k televizi a měli klidný večer. V nedělijsme se pustili do terasy, on umyl nábytek a uklidil sklep a já drhla podlahu. Nakonec jsem vyhrabala kus zahrady a manža posekal a bylo hezky. Do toho jsme potkali sousedy, kteří se právě v létě budou brát, tak že se staví, takže jsem narychlo dělala něco k snědku a nakonec u nás seděli do půlnoci. Už jsem je musela vykopávat, protože se mi chtělo strašně spát. Ještě večer přijeli naši bývalí sousedi - ti, u kterých máme kočár - a bylo veselo tuplem, bo mají 2 yorkšíračky. Tak se měl i Mates. Dneska ležel jak zabitý ani se mu nechtělo ven :grinning: :grinning: :grinning: Takže ještě mě čekají takové ty docmrndávky, no......je toho ještě spousta na práci :slight_smile:
19. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapříku, takže pěkná makačka. obdivuju tě, jak jsi šikovná :slight_smile: ale zas budeš mít všechno krásně připravené a pak už se tam s Kubajzem budete jen povalovat :slight_smile: moje mamka přijede ve čt, tak jsem zvědavá, co zvládnem :wink: dneska odpol budu volat dr. kvůli těm jaterním testům, doufám, že vše bude ok a že nemám tu těhu žloutenku, to by mi piclo... :frowning2: ale už jím normoška, tak snad ne :slight_smile:
19. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo na to se těším ze všeho nejvíc. Protože takhle čisto u nás od nastěhování nebylo :grinning:
Evi tak dej vědět, jak jsi dopadla. :wink: Určo to bude na jednušku
Kde se nám toulají ostatní?
19. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky ne :slight_smile: i když mám pocit Kačí, že v kuchyni, kterou jsem začínala už je zase bordel :grinning: ale co, to je věčnej koloběh...
no jaterní testy dobrý, tak mám radost :slight_smile:
ostatní na nás asi prdí...ale chápu to, venku je krásně, tak se courají s mimáskama a bříškama po venku... :slight_smile: já půjdu taky na prochajdu, na chvíli už toho moc neujdu :slight_smile:
a ani nevíme, co chrobík, jak pokračuje... a taky by mohla napsat ta wrtulína, jak jí dopadla ta konzultace v novém car :wink:
19. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pravda Chrobi by už měla mít určo ket, ne?
Jen běž ven, dokud je hezky. Kdybych já byla doma u PC bych určo na sluníčku :wink:
no říkám si, že pak asi jako ještě před porodem úplně utřu prach.
ale za skříněma je čisto..........teda asi už taky ne, ale ten 5ti letý prach je 100% fuč :dizzy_face:
19. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky, kapr omlouvá tě jen to, že jsi těhule :slight_smile:))) .. já mám KET až v červnu :slight_smile:
19. dub 2010 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr hod do alba nějaké nové bříško ne? jdu mrknout na ostatní co máte nového
19. dub 2010 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi nojo :wink: no a jinak vše OK?
Já mám mini břicho a nemám kabel od foťáku :cry: :cry: :cry: :cry: a už vůbec nevím, kde ho mám hledat :cry: :cry: :cry:
19. dub 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek