Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
evak99
20. dub 2010
dobré ránko,
ty jo kapříku, tak jestli ho nenajdeš, tak jsme ztracený 😞

jinak chrobíku červen je za chvíli 🙂 vím, jak mi to letí 😃 musíš nás pak o všem informovat! 😉 a jaks na tom jinak dobrý? cvičíš mojžu? 😉
chrobacek
20. dub 2010
dobré ráno,

evi jo trochu lajdám, ale cvičím a ještě jsem začala moxovat, tak se připravuju
evak99
20. dub 2010
ahoj chrobí, občasné lajdání nevadí 😉 a co je moxovat? to neznám...
chrobacek
20. dub 2010
mrkni na net ... je to docela zajímavý zahřívají se "chladná" místa .... další metoda příbuzná akupunktuře atd.
evak99
20. dub 2010
aha tak mrknu 😉 a dělá ti to dobře? 😉
kapr
20. dub 2010
Chrobi moxovat???? tak to slyším poprvé.
😃
Jinak Evi věřím, že kábel najdu. Jen jsem opravdu zvědavá kde. Já si myslím, že ho má někde zašitý manžel. Protože neustále vše vyndavá z pouzdra. Budu muset na něj uhodit x-)
lucifirek
20. dub 2010
Tak cukrovka zdárně za mnou ještě počkat na výsledky,ty budou kolem poledne. Musím letět vařit,dočtu vás později,přijede mi ségra. 🙂
evak99
20. dub 2010
kapr: uhoď 😃 už se těšíme 😉

lucinku: tak to je dobře, že už máš testy nabrány 😉
chrobacek
20. dub 2010
evi jo je to příjemné protože na zádach mi to dělá manžel 🙂
irminka
20. dub 2010
včerejší odpoledne u babičky...kára je prostě využitá na sto percent 😉

Chrobííííí: ahoooj holka, tak už se ti to blíží...držíme palůšky 😉
chrobacek
20. dub 2010
irmi ahoj to je supr ten kočár 🙂 kluci jak si tam hoví 🙂
kapr
20. dub 2010
ty vado to je místa, co? toto bylo dřív vychytané, jeden kočár a basta🙂))
evak99
20. dub 2010
přesně, je to nádhera irmíku 🙂

no to se nedivím chrobí 😉
ruda
20. dub 2010
ahojky holky, tak máme po pohřbu, celý den byl maličký zaltíčko a už spinká, šel z náruče do náruče a mooc se mu to líbilo, nestíhám to tu, jaak je hezky snažím se být venku a i kdyyž ne, snažím se být s prckem, musí trénovat to to pasení koníků, moc se mu to nelíbí..
chrobíku jojo červen je tu cobydup..
Irmy kočárek skvělýýý i s výbavičkou...
mějte se
evak99
21. dub 2010
dobré ráno,

rudíku, to je dobře. včera jsem na tebe myslela, že máte ten smutný den.

tak doufám, že tady dneska se mnou někdo bude 😉 i když já odpolko jdu na kurz a pak se chci stavit v obchodě s látkovýma plínkama a něco dokoupit... 😉
lucifirek
21. dub 2010
dobré ráno kočky. 😉 Konečně mám troškučasu na vás mrknout.
lucifirek
21. dub 2010
Rudy to nejhorší máte za sebou. Bude už jenom líp. člověk stejně nezapomene a pořád se mu budou vracet vzpomínky,ale časem se to snad nějak vytříbí. Malý je šikulka,to se dětem líbí,když jim všichni věnují pozornost. 😉
ruda
21. dub 2010
Ahojky, tak hlásím, že se prcek v noci 2x totálně začůral, tak co jsem včera vyžehlila, zase peru :-S i obě zvinovačky..
lucifirek
21. dub 2010
no jooo Rudi,co naděláš,hlavně,že je spokojenej. 😉
Mě včera manžel říkal,jestli nemáme už dost oblečků na malého,ale mám jen jednu krabici,od každého druhu tak 6ks,to mi nepřijde zase tam moc. A velikosti do 3 měsíců.
evak99
21. dub 2010
ty jo rudíku, to je věčný kolotoč, co? 😉

luci, co na dnešek plánuješ? já se musím pustit do úklidu, už je tu zase prach... 😞 a jak jste si to včera se segrou užily? 😉
evak99
21. dub 2010
no luci, já nemám zkušenost, kolik toho je třeba...ale mám taky víc, protože jsem něco koupila a pak mi půjčily 2 kamarádky, takže myslím, že my máme zase přehnaně moc...ale když nevíme, kolik budou mít prcci při narození, tak musíme mít od všech velikostí trochu...a taky mám jen velikosti do 3 měsíců, potom dokoupíme
lucifirek
21. dub 2010
no Evi taky jsem zvědavá,jestli mi ty věcičky budou stačit. malý bude v létě a mám tam i mikinky a teplejší věci,tak nevím,jestli to využijeme,ale kdo ví,jaké bude počasí. Oni chlapi nemají představu,co je všechno potřeba.
evi já dneska myslela,že budu mít volno a nakonec zase ne,taky potřebuji uklidit. Dopoledne mám sraz na kávu s kamarádkou z Jihlavy,ona sem jezdí jenom jednou za čas,tak ji ráda uvidím. A po obědě jedeme se ségrou k tatkovi,popřát mu k narozeninám. Takže dneska tomu uklidu moc nedám. Ale ono to neuteče. 😉
evak99
21. dub 2010
jo jo Luci, to je naše jediná jistota, ten bordel tu na nás počká🙂 já už mám vyluxovanou půlku bytu, tak to jdu dotáhnout! a pak ještě setřít podlahu a koupelny nechám na zítra... 😉 musím ještě dneska dožehlit. zítra přijede mamka, tak ať se sem vejdem. Ještě jsme nestihli do tchýně přivézt postel, tak bude muset chudák spát na matracích na zemi 😞
užij si kafíčko a oslavu u taťky 🙂
a myslím, že teplejší věci užijeme i v létě, miminka prý neumí regulovat teplotu, tak je musíš oblíkat trochu víc než sebe... 😉 a večer už bývá chladno!
lucifirek
21. dub 2010
evi to snad nebude ani žádná oslava,jen mu popřejeme a pojedeme domů. Tak tak,děti prý snesou v létě dupajdy a dlouhý rukáv. Takže to všechno snad využijeme
ruda
21. dub 2010
to všechno zjistíte až pak, něco mám na prdlačku, něco ani nestihl obléct, bo byl velký a něčeho bych snesla zase víc, když je takový učuránek 😃 ,ale nebojte, není přece problém dokoupit pak , to co chybí aktuálně...mám hodně věcí od ségry a kamarádky,ale všechny děti byli v květnu a Rudla v únoru, tak se něco kope...a nevyužije
kapr
21. dub 2010
...............jsem byla holky u zubaře. Loni v létě mi vypadla korunka a já ji tak schovávala až jsem ji ztratila. Tak mi dělají novou a budu o 3,5 tis. lehčí ]-(
Věciček mám mysím mraky. uvidím až to začnu prát. včera jsem uklidila dvě police bordelu :-| fuuuj, já mám takových nesmyslných věcí. Nechápu, jak někdo může dávat dárky ala aromalampy a porcelánové nesmysly. Nevím co s tím mám dělat. Tak jsem to dala do igelitky a dovezu to k našim. Tam si vyzdobím pokojík a bude 😉
evak99
21. dub 2010
no rudíku, myslím, že to tak bude...však uvidíme. 😉

kapříku, korunky jsou drahý 😞 ale zase budeš mít krásný chrup! 🙂 můj muž těm věcem říká pracholapy a taky to nenávidíme. pravda je, že jsem toho v rámci příprav na mimíse taky spoustu vyházela...je to děsný, že? člověk by byl radši, kdyby hosti přinesli ovoce než nějakou ptákovinu 😉
kapr
21. dub 2010
Evi tak tak. Kdyby raději přinesli lahvinku dobrého vína. To my umíme ocenit. 😉
lucifirek
21. dub 2010
No holky s těma serepetičkama máte pravdu. Radši něco dobrého a nebo ráda kupuju svíčky,ty se vypálí. Spousta lidí doveze něco,co se vám nehodí,nebo se vám ani nelíbí.
Jinak jsem se stavila u dr. a cukrovku mám těsně na hranici,ale prý to vydrží na poradnu za tři týdny.
kapr
21. dub 2010
Já ani ne svíčky. Ty jsou taky různé 🙂
nojo mě se holt jen tak někdo nezavděčí 😃

Začni psát odpověď...

Odešli