• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
dobré ránko,
ty jo kapříku, tak jestli ho nenajdeš, tak jsme ztracený :frowning2:

jinak chrobíku červen je za chvíli :slight_smile: vím, jak mi to letí :grinning: musíš nás pak o všem informovat! :wink: a jaks na tom jinak dobrý? cvičíš mojžu? :wink:
20. dub 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

evi jo trochu lajdám, ale cvičím a ještě jsem začala moxovat, tak se připravuju
20. dub 2010 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chrobí, občasné lajdání nevadí :wink: a co je moxovat? to neznám...
20. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkni na net ... je to docela zajímavý zahřívají se "chladná" místa .... další metoda příbuzná akupunktuře atd.
20. dub 2010 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak mrknu :wink: a dělá ti to dobře? :wink:
20. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi moxovat???? tak to slyším poprvé.
:grinning:
Jinak Evi věřím, že kábel najdu. Jen jsem opravdu zvědavá kde. Já si myslím, že ho má někde zašitý manžel. Protože neustále vše vyndavá z pouzdra. Budu muset na něj uhodit :dizzy_face:
20. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cukrovka zdárně za mnou ještě počkat na výsledky,ty budou kolem poledne. Musím letět vařit,dočtu vás později,přijede mi ségra. :slight_smile:
20. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: uhoď :grinning: už se těšíme :wink:

lucinku: tak to je dobře, že už máš testy nabrány :wink:
20. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jo je to příjemné protože na zádach mi to dělá manžel :slight_smile:
20. dub 2010 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
včerejší odpoledne u babičky...kára je prostě využitá na sto percent :wink:

Chrobííííí: ahoooj holka, tak už se ti to blíží...držíme palůšky :wink:
20. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi ahoj to je supr ten kočár :slight_smile: kluci jak si tam hoví :slight_smile:
20. dub 2010 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado to je místa, co? toto bylo dřív vychytané, jeden kočár a basta:slight_smile:))
20. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně, je to nádhera irmíku :slight_smile:

no to se nedivím chrobí :wink:
20. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak máme po pohřbu, celý den byl maličký zaltíčko a už spinká, šel z náruče do náruče a mooc se mu to líbilo, nestíhám to tu, jaak je hezky snažím se být venku a i kdyyž ne, snažím se být s prckem, musí trénovat to to pasení koníků, moc se mu to nelíbí..
chrobíku jojo červen je tu cobydup..
Irmy kočárek skvělýýý i s výbavičkou...
mějte se
20. dub 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

rudíku, to je dobře. včera jsem na tebe myslela, že máte ten smutný den.

tak doufám, že tady dneska se mnou někdo bude :wink: i když já odpolko jdu na kurz a pak se chci stavit v obchodě s látkovýma plínkama a něco dokoupit... :wink:
21. dub 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno kočky. :wink: Konečně mám troškučasu na vás mrknout.
21. dub 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy to nejhorší máte za sebou. Bude už jenom líp. člověk stejně nezapomene a pořád se mu budou vracet vzpomínky,ale časem se to snad nějak vytříbí. Malý je šikulka,to se dětem líbí,když jim všichni věnují pozornost. :wink:
21. dub 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak hlásím, že se prcek v noci 2x totálně začůral, tak co jsem včera vyžehlila, zase peru :confounded: i obě zvinovačky..
21. dub 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jooo Rudi,co naděláš,hlavně,že je spokojenej. :wink:
Mě včera manžel říkal,jestli nemáme už dost oblečků na malého,ale mám jen jednu krabici,od každého druhu tak 6ks,to mi nepřijde zase tam moc. A velikosti do 3 měsíců.
21. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo rudíku, to je věčný kolotoč, co? :wink:

luci, co na dnešek plánuješ? já se musím pustit do úklidu, už je tu zase prach... :frowning2: a jak jste si to včera se segrou užily? :wink:
21. dub 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no luci, já nemám zkušenost, kolik toho je třeba...ale mám taky víc, protože jsem něco koupila a pak mi půjčily 2 kamarádky, takže myslím, že my máme zase přehnaně moc...ale když nevíme, kolik budou mít prcci při narození, tak musíme mít od všech velikostí trochu...a taky mám jen velikosti do 3 měsíců, potom dokoupíme
21. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Evi taky jsem zvědavá,jestli mi ty věcičky budou stačit. malý bude v létě a mám tam i mikinky a teplejší věci,tak nevím,jestli to využijeme,ale kdo ví,jaké bude počasí. Oni chlapi nemají představu,co je všechno potřeba.
evi já dneska myslela,že budu mít volno a nakonec zase ne,taky potřebuji uklidit. Dopoledne mám sraz na kávu s kamarádkou z Jihlavy,ona sem jezdí jenom jednou za čas,tak ji ráda uvidím. A po obědě jedeme se ségrou k tatkovi,popřát mu k narozeninám. Takže dneska tomu uklidu moc nedám. Ale ono to neuteče. :wink:
21. dub 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Luci, to je naše jediná jistota, ten bordel tu na nás počká:slight_smile: já už mám vyluxovanou půlku bytu, tak to jdu dotáhnout! a pak ještě setřít podlahu a koupelny nechám na zítra... :wink: musím ještě dneska dožehlit. zítra přijede mamka, tak ať se sem vejdem. Ještě jsme nestihli do tchýně přivézt postel, tak bude muset chudák spát na matracích na zemi :frowning2:
užij si kafíčko a oslavu u taťky :slight_smile:
a myslím, že teplejší věci užijeme i v létě, miminka prý neumí regulovat teplotu, tak je musíš oblíkat trochu víc než sebe... :wink: a večer už bývá chladno!
21. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to snad nebude ani žádná oslava,jen mu popřejeme a pojedeme domů. Tak tak,děti prý snesou v létě dupajdy a dlouhý rukáv. Takže to všechno snad využijeme
21. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to všechno zjistíte až pak, něco mám na prdlačku, něco ani nestihl obléct, bo byl velký a něčeho bych snesla zase víc, když je takový učuránek :grinning: ,ale nebojte, není přece problém dokoupit pak , to co chybí aktuálně...mám hodně věcí od ségry a kamarádky,ale všechny děti byli v květnu a Rudla v únoru, tak se něco kope...a nevyužije
21. dub 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
...............jsem byla holky u zubaře. Loni v létě mi vypadla korunka a já ji tak schovávala až jsem ji ztratila. Tak mi dělají novou a budu o 3,5 tis. lehčí :angry:
Věciček mám mysím mraky. uvidím až to začnu prát. včera jsem uklidila dvě police bordelu :unamused: fuuuj, já mám takových nesmyslných věcí. Nechápu, jak někdo může dávat dárky ala aromalampy a porcelánové nesmysly. Nevím co s tím mám dělat. Tak jsem to dala do igelitky a dovezu to k našim. Tam si vyzdobím pokojík a bude :wink:
21. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rudíku, myslím, že to tak bude...však uvidíme. :wink:

kapříku, korunky jsou drahý :frowning2: ale zase budeš mít krásný chrup! :slight_smile: můj muž těm věcem říká pracholapy a taky to nenávidíme. pravda je, že jsem toho v rámci příprav na mimíse taky spoustu vyházela...je to děsný, že? člověk by byl radši, kdyby hosti přinesli ovoce než nějakou ptákovinu :wink:
21. dub 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak tak. Kdyby raději přinesli lahvinku dobrého vína. To my umíme ocenit. :wink:
21. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky s těma serepetičkama máte pravdu. Radši něco dobrého a nebo ráda kupuju svíčky,ty se vypálí. Spousta lidí doveze něco,co se vám nehodí,nebo se vám ani nelíbí.
Jinak jsem se stavila u dr. a cukrovku mám těsně na hranici,ale prý to vydrží na poradnu za tři týdny.
21. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ani ne svíčky. Ty jsou taky různé :slight_smile:
nojo mě se holt jen tak někdo nezavděčí :grinning:
21. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek