• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ty jo luci, tak to budeš muset asi trochu dávat pozor, co jíš, viď? ale zase asi to není nijak urgentní, když to vydrží až do příští poradny...tak snad to nebude nic hrozného :wink:

kapr, mně se taky jen tak někdo nezavděčí :slight_smile: sice se říká, že darovanému koni, ale pravda je, že vínko nebo něco dobrého k snědku je jednoznačně lepší. zrovna tak, vždycky když jsem chodila ke kámoškám s miminama, tak jsem nosila balíky plínek a všechny za to byly nejvděčnější. oblečení měly, hraček milion, ale plínky se neztratily nikdy...no ne? :wink:

já dnes nakoupila nějaký plínky a kalhotky na látkování, tak mám radost, :slight_smile: ale nechala jsem tam moc peněz :frowning2: jo a byli jsme s manžou na předporodním kurzu - a bylo to dobrý. manžílek si pochvaloval, že vlastně ani nevěděl, co všechno nás tam čeká :grinning:
21. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi sestra mi nic neřekla,čekala jsem třeba omezení sladkéno,ale nic neřekla,tak si na sladké budu dávat pozor. Včera jsem koukala na net a tam máš tři měření. A já tu poslední nemám 7,6,ale 7,7. Jínak o ničem jiném nemluvili,tak předpokládám,že to mám v normě.http://www.tehotenskacukrovka.cz/tehotenska_cukrovka_OGTT_normalni_vysledky_GDM
Jinak jsem dobitá jak pes. Oteklé oči jak angorák,odřený nos a rty od smrkání,od kýchnutí mám namožený sval mezi žebrama.Mám neskutečnou rýmu. Zítra si zavolám k doktorce na gyn. a zeptám se,jesti i můžu něco vzít na alergii.
Dneska i zítra budu asi doma a radši ani ven nepolezu. Stejně potřebuji doma uklidit. Dneska musím vygruntovat ložnici a udělat prostor. Volali nám,že v sobotu bude komoda pro Kubíčka,tak se těším,až tam všechny věci naskládám.
Poslední dva dny v bříšku řádí jak o život,už se na něj fakt tak těším. :grinning:
Evi a co plánuješ dneska ty?
Máte pravdu,vínko se vypije,jídlo se sním.
Já kamarádkám,které rodili nosím také plínky a také jsekupovala fotoalba,to také moc lidí nedává a dovnitř jsem napsala ozdobným písmem datum narození a jméno miminka. Tak budu muset koupit taky nějaké album kubíčkovi,aby nebyl pozadu. :grinning:
Evi tak to je bezva,že jste byli na kurzu,my jdeme s manželem v pondělí a pak nás čeká ještě lekce v tělocvičně,kde se bude učit masírovat. Tak jsem na jeho reakci zvědavá.
22. dub 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zdravím po delší době,

kluci mě nějak zaměstnávaj, že nějak vás tu nestíhám :unamused:

co nového? něco podstatného?

My včera byly na 3-měsíční kontrole v nedonošenecké poradně, Tadík má 3720 g a 51 cm (prý tolik měl taťka, když se narodil :grinning:) a Kryštůfek 2790 a 48,5 cm. Dostali jsme nějaký vápnikový tablety, že prý měli nějaký špatnější krevní obraz a nemuseli by se jim kostičky správně vyvíjet, tak jsem na to zvědavá, páč Kryštůfkovi je budeme dávat 8x denně :confused: a Tadíkovi 6x denně, no doufám, že jen těch 10 dní na co máme tablety, jinak to mlíčko budou mít spíš jak nějaký vitaminový koktejl než pořádnou baštu ]- :confounded:

Jo Irmi, co baštíte za sunar? My měli HA i normoš a po obou nám kluci pěkně blindí, takže půjdeme asi zpátky do nutroše nebo prý můžeme ještě zkusit bebu nebo hami :sweat_smile:
22. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holkiiii :wink:
Tak já zase včera poklidila trochu bordelu. Už se to konečně začíná rýsovat. :wink: přidělala jsem držák na baldachýn nad postýlku tak se těším až jí ještě povleču. Takhle to vypadá děsně neupraveně. jenže se na to přeci nebude prášit!!! :slight_smile:
Jo a přidávám fotečku spirálky. Tak si myslím, že žirafky jsou mi osudem :wink: máme je i na kočárku. tak se tam spirálka bude určo hodit.

Jo a holky s dvojkama prosím o radu. Cože to máte za ty kočárky a jak jste spokojené?
Kamarádka čeká dvojčátka a absolutně netuší co je za výběr. Tak jsem jí slíbila že se poptám a třeba jí tím pomůžeme v té prvotní orientaci :wink:
A Evi kde jste byli na tom kurzu? kolik to stojí? půjdete tam ještě víckrát?
Já jsem se nikam nehlásila ale nevím jestli to je k něčemu.......
22. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, my máme tautonii alu team a docela to jde, ale chtěla jsem bumblerida, tam se mi líbilo to, že jsou zcela oddělené korby. Ta teutonia má jen oddělené vložené tašky, jinak korba je vcelku, ale kočár je lehce ovladatelný, jsem s ním vcelku spokojená, na to že jsem ho nechtěla a vybral ho vlastně manžel :grinning:. Ono je důležité aby si ujasnila, co tak nějak od kočáru chce... já chtěla oddělený korby, výškově nastavitelnou rukověť, otáčecí přední kola, přehazovací buď rukovět nebo korbu, aby to šlo i protisměru jízdy jo a nafukovací nebo gumový větší kola, ne nějaký malý chrastítka, jestli mi rozumíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem vlastně chtěla, aby se vešel do 80 dveří :slight_smile: jinak těch kvalitnějších značek moc není, mě se právě nelíbí takový ty kočáry stylu jede tank, proto jsem chtěla zcela oddělený korby. Jinak pro dvojky skoro všude doporučjou easy walkera, ale tam novej v plný výbavě i s autosedajdama stojí cca 40 tis. :confused: , tak jsme od něho ustoupili. Velký výběr kočárků pro dvojky mají na www.kocarky.cz nebo na www.malvik.cz tam je mají většinou k dispozici i přímo na prodejně na prohlídnutí v obou těch obchodech.
22. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu díky. předám jí informaci :wink:
22. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravíme z Hodonína :slight_smile: , malý se hraje s hrkávkama na hrazdičce, dnes poprvé opravdu cíleně, buší do nich pěstičkama a hlasitě to "komentuje", taky koníčky dnes hezky pásl, tak snad dostaneme pochvalu.Právě mi volala spolužačka, co má taky dorjana prstige, že mají problémy s kolečkala, že tam pořád praská duše, tak snad to nějak distributor vyřeší, my jsme zatím spokojení, jen brzda jde ztěžka, dvakrát jsme teda píchli,ale to byl rýsováček, za to se nemůže...mějte se
22. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy to jsi mě s tím kočárkem moc nepotěšila,to jsem na to zvědavá,co ten náš.
22. dub 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy pozdravuji malého :wink:
22. dub 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přidala jsem pár foteček do alba, tak se jukněte :wink:

Jéé Rudý, to je hezký jak si hraje, kluci na lehátku akorát baští, hračky na hrazdičce je moc nezajímaj :sweat_smile: a o koníčkách ani nemluvím, sice se jakoby snaží tu hlavičku zvednout, ale ten komentář k tomu, to bych vám nepřála slyšet :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu kluci jsou suproví :slight_smile:
22. dub 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu ti jsou krásní. Jak má jeden papule, to je super. :slight_smile:
22. dub 2010 ve 12:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky

Zuzí, jj, to je náš syslík, říkáme mu taky pan starosta :grinning:
22. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý přezdívky Milu, každej je uplně jinej. :grinning: Manža říká Kubíkovi,Bohoušku,tak mu nadávám. I když můj tatka je Bohumil,ale nechci ,aby mu tak říkal
22. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
celej syslík :slight_smile:)))))
22. dub 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači taky zdravíme
miluško, malý jsou kouzelníííííí
22. dub 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr já jsem s kočárkem maximálně spokojená i s cenou-je fakt super, mohu jen doporučit.
Milu-u nás je otesánek a podvýživa :grinning: , ale to se zlepší.
22. dub 2010 v 18:34  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já jsem s dorjanem max. spokojená a hoodně lidí mi ho chválilo, tak neboj, prostě je jen ten její nějaký vadný, můj je v pořádku, tak neboj, u nás v obchodě prý na něj neměli jedinou reklamačku
22. dub 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Rudiká,já už se na něj moc těším,jsem z něj zatím nadšená. O těch kolech už jsem slyšela. Ale prý stačí vyměnit duše a mělo by to být v pohodě.
:wink:
22. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fota z dneška-bobišci po prochajdě ve svetříkách, ve spacáčcích před spaním, s novou hrací dekou ze které nejde prý utéct :grinning: a další
22. dub 2010 ve 21:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy kluci jsou nádherní,kulíšci,jak zase vyrostli. :slight_smile: Krásná hrací deka.
23. dub 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi kluci skvělý a deka taky paráda :slight_smile:
23. dub 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy a jakej že to máš? Já už zapomněla :slight_smile:
23. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné sluníčkové páteční dopoledne,

Zuzi, kluci jsou broučci, taky máme spací pytle, ale zatím je moc nepoužíváme, páč kluci spí v rychlovazinovačkách.. tak asi až se jim tam nebude líbit, tak přijdou na řadu pytlíky :slight_smile:

Ta hrací deka je taky super, taky máme jednu objednanou, jen nevím kdy dojde, páč včera opět po 14 dnech švárovi odpověděli, že v modré barvě ji nemaj, pouze v růžové :angry:
23. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu teda to je pech vid. Něco naslibujou a prd.
23. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co ty Luci, že tu zase staršíš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no no Kapr :grinning:
Já dobrý,já se ted druhý den zdržuju doma,protože mám strašnou alergii a když jsem doma,tak je to mnohem lepší. Za chvíli přijede na obídek manžel,dělám mu smažený hermelín a já si dám brambory s mlíkem.
Jinak kubíček už začíná častěji řádit,tak jsem za to vděčná.
Zítra má manžel dovézt hotovou komodu a odstěhuje stůl,tak už si to tu budu moct zařídit a naskládat vyprané věcičky. Už se těším. Příští týden snad dovezeme od té známé postýlku a všechno si vyperu.
:slight_smile:
Teda mě šíleně pálí od včera žáha a už nevím z čeho to je,asi ze všeho.
23. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty se máš že to takhle máš. Doufám, že až budu doma tak taky vše dotáhnu do zdárného konce.
Takhle jsem v jednom kole :unamused:
23. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti věřím,já mám ted konečně docela volno.Tak koukám a vymýšlím interier,jak by se mi líbil byteček.
:slight_smile:
23. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek