• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Nojo to jsou hezké starosti :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr-Tako jumper GTduo
23. dub 2010 ve 13:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, objevila jsem super samolepky na auta
http://www.mp-design.cz/katalog-31-0-dite_v_aute_.html

my sice už jednu máme "dvojčata v autě", ale jelikož máme matný skla, tak moc není vidět :sweat_smile:
23. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu super.
23. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy a tyhle Takka nestopli?
Víš jak tam něco našli či co a stahovali je z prodeje. :confused:
23. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé to jsou krásné samolepky :slight_smile:
23. dub 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to zas byl dnes plodný den :grinning:
tak zdar v pondělí :slight_smile:))))
23. dub 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dneska je tu nějako mrtvoučko.
23. dub 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu strašíme jen my dvě co? :wink:
23. dub 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukám. :angry:
23. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nedivím se,venku je krásně,tak proč trčet doma.
23. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme po koupání a po vážení. :grinning:
Petr-4820
Lukáš-4030
SUPER :slight_smile:
23. dub 2010 v 18:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda je mezi nimi rozdíl vid Zuzy,ale teda rostou chlapáci. :wink: Vážíte každý den?
23. dub 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, ne, vážíme tak jednou za týden. :slight_smile:
23. dub 2010 v 18:52  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr-tyhle nestopli, nevím o tom, že by nějaké taka stoply-tohle tako je převlečený dorjan. :grinning:
23. dub 2010 ve 21:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
O co tady jde? No jó sluníčko, tak všichni vystrčili čumáčky, že. :grinning: Správně, my taky, ale už jsme doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2010 ve 21:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My včera makali. Dovezli jsme komodu pro malého a vyklízeli manželův pc stůl. To se nezdá,kolik tam bylo krámů. Já si pak uklízela a dávala věci do komody.Ještě musíme koupit madýlka. A taky jsme dovezli postýlku.
Dneska budu vařit gulášek s knedlíkem. Tak jdu za chvíli na to. :wink: A odpoledne pojedeme k babičce.
včera jsme byli na pizze a je mi pěkně blbě. No jo,když člověk nevím,že se nemá večer cpát. :angry:
25. dub 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte žirafindy,
včera jsem také vyfotila hošany v kočárku a mám pocit, že se nám tam za chvilku nevlezou :angry:

Všem přeji hezkou nedělku :slight_smile:
25. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi tak to jsou macíčci, v tom kočárku vypadají jako by jsi tam položila dospělé chlapy :grinning: a ty frajerské obleky, no to je žůžo :slight_smile:
25. dub 2010 v 09:34  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji,
vše je z Aukra za dobrý peníz :wink:
25. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já tu dlouho nebyla. ve čt mi přijela mamka a byla až do pátku, takže jsem neměla čas vůbec jít na net. v pátek jsem byla u dr. na kontrole, poprvé mi ukázala na utz berušku. jenže je naše slečna zatím koncem pánevním, tak doufám, že se hezky přetočí! :wink: vyplnily jsme papíry, ode dneška jsem na md, takže za chvíli jedu do práce, papíry odevzdat a řešit ty věci...fuj, vůbec se na to netěším a tuším, že to za dnešek nestihnu vyřídit...státní byrokracie je úžasná! :wink: o víkendu jsme byli s manžílkem venku, bylo překrásně, mám spálenou držtičku :slight_smile:

luci: mě taky pořád pálí žáha a už bohužel po všem, takže není nic, co bych mohla jíst....dr. říkala, že to holt musíme vydržet. když je to hodně špatný, dám si rennie a je líp! jsem zvědavá, co budete říkat dnes po kurzu :wink: jinak z komodky musíš být nadšená. už jsi začala prát? a co ti řekla ta dr. na tu alergii? můžeš něco vzít? no ta naše holka je taky hrozně živá, tak mám radost. :slight_smile:

kapříku: my byli ve studiu pro ženy, bylo to fajn, 2 hodiny, od šesti do osmi. první hodinu teorie (kdy jet do porodky, jak probíhá porod, co vzít s sebou atd.) a druhou hodinu praktický nácvik masírování maminky při porodu. :wink: pravda je, že já měla spoustu věcí přečtených, ale manža ne, takže mi pak říkal, že byl rád. stálo to tisícovku. no a pak jsem nás objednala ještě do podolí, abychom viděli, jak to tam vypadá. tam jdeme zač. května, ale ten kurz je 2x 2h. možná to s těmi kurzy přeháníme, ale my jsme radši víc informovaní, aby nás pak nic nepřekvapilo :slight_smile: což nás teda při porodu stejně překvapí :grinning:

holky krásný fotečky broučků :slight_smile:

ozvu se až se vrátím z té kanceláře...
26. dub 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi beruška má ještě chvíli času se přetočit a i kdyby ne,tak se to určitě nějak zvládne. :wink: A s tou žáhou máš pravdu,nejhorši je to před spaním,to se nedá ani usnout,taky už si ted to reniie beru,protože mléko už moc nezabírá. Jinak já už mám téměř všechno vyprané. Ještě my chybí zařídit postýlku. Ale musím ještě objednat peřinky a povlečení. Na alergii jsem u dr ještě nebyla. Když jsem se nezdržovala moc venku,tk to celkem šlo.Ale jakmile jdu ven,je to děs. Asi tam zajdu zítra. Dneska jdeme s manžou na předporodní kurz. My to máme dneska první lekci a pak druhou s nácvikem masáží. :wink:
26. dub 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Luci, přesně, mě nezabíralo ani mléko ani jogurty...děs. takže jen rennie :wink: přesně, před spaním nejhorší :wink:
jo a máš pravdu, když je člověk doma, tak se ta alergie líp snáší! to jsi ďáblík, že už máš vypráno :slight_smile:
já vyrážím do toho kanclu, tak jsem zvědavá...držte pěsti. pak se ozvu.
26. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo budu myslet. :wink: Hlavně v klídku.
26. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holky super :wink:
Zuzy kočárky stahovali kvůli nějakým látkám v madélku - nebo co. Ale jinak kluci veliký a i Irmičky :wink:
Já jsem kamarádku v pátek informovala..........koukala jak puk na všechny ty kočáry :wink: ale budou to prý řešit až později.
Oni mají toho taky hodně za sebou :frowning2: loni přišli o dvojčátka. Nejdřív se pustilo jedno a to druhé pak odrodili ve 24tt protože na skreeningu zjistili rozštěp až k mozečku. :pensive: tak se nedivím, že chtějí čekat . Ale teď to bude OK. To já zase vím :dizzy_face:
Jinak hlavně Evi:slight_smile: včera jsem našla kabel do foťáku. Uhodila jsem na manžu a samozřejmě že si ho schoval!!!!!! :slight_smile:
A už jsem zase uklidila velkou část bordelu co byla v pokojíku. Takže teď už krámy na jedné polici a pokojík je OK. :wink: Už jsem položila i koberce. Tak jsem tam včera seděla a vymýšlela jak to tam teda udělám s přebalovačákem apod. Zatím to vypadá, že asi našiju velké kapsáře a bude.
26. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kapr,tak to je bezva,se konečně můžeme těšit na fotečky. :wink:
26. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo. plánuji je hodit zítra. Bo dnes byl ráno strašný fofr. :slight_smile:
26. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda baby :slight_smile:
26. dub 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahejk Kačí, co malej?
26. dub 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vy holky dneska zase frčíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek