• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
tak holky moje, já dorazila až teď a su totálně mrtvá...obíhala jsem jak ďas...teda obíhala, ploužila se po chodbách a sháněla lidi, který jsem viděla poprvé v životě. třeba na tom výstupním listě byla kolonka: razítka. Já v životě žádný razítko neměla! :wink: No nic, všechno jsem nestihla, takže mě čeká ještě druhé kolo, ale spoustu toho mám :slight_smile: a do konce týdne to snad zvládnu ještě jednou a bude hotovo. Takže tě kapříčku obdivuju, že ještě chodíš do práce. :wink: vytřídila jsem tam bordel, naházela většinu do skartu a zbytek si přivezla domů...takže to zas budu muset vytřídit tady :slight_smile:

Kapříku, tak se moc těším na fotečky, já snad už brzy taky nafotím...pořád čekáme na tu reklamovanou skříňku, bez ní s tím nejde pohnout v tom pokojíčku a vypadá to tam pořád rozkrámovaně. Ale ve čt mi přišla ta zásilka z usa s medvídkama, tak až to načančám, tak vyfotím. už se na to těším. teď to chci vyprat....a v té sadě jsou taky kapsáře, což je myslím hodně praktické :wink: jsi Kači šikovná, že si ušiješ sama.

No a Lucíku kdy ty hodíš fotečku komodky? :wink:

ahoj Rudíku, jak se máte? :wink:
26. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kapsář zrovna není nic složitého. Spíš přemýšlím jak jednotlivé kapsičky ozdobit nějakými aplikacemi.
Našla jsem doma docela slučný Kreativ tak z toho asi něco spáchám.
Jinak než to budu mít finální v pokojíku tak to asi potrvá, ale řekla jsem si, že dočistím dveře a půjdu na to, aby byl pokojík fakt Ok a připravený.
26. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně, když bude pokojíček hotovej, tak to uklidní, ne? :wink: ale u nás to taky ještě bude na dlouho :slight_smile: ale zase jsem ráda, že se to hýbe, pokaždé uděláme kousek. stejně jsi šikovná. já nešiju, takže bych to nedala. :frowning2: já chci ještě do konce týdne dojet do Špuntíku, neb mám od nich poukázku na slevu, tak toho chci využít a nakoupit, co nám ještě chybí. ale nechce se mi objednávat po netu, protože si na některý věci chci šáhnout...
26. dub 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi ty už abys měla sbalenou tašku do porodky, ne? :wink:
26. dub 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no si ze mě dělej srandu :slight_smile: :grinning:
v sobotu v noci mi bylo hodně zle, že manža trochu začal plašit, zda nerodím :wink: pikantní bylo, že jsme byli na horách v chatě skoro na samotě, nikde nic kol kolem...ráno mi ale chlapci z horské služby říkali, že jsem měla dojít, že by mě kdyžtak porodili :grinning: ale myslím, že manžu vystrašila paní dr. v pátek, neb mi říkala, že to asi bude dřív atd atd...no a já blbka mu to řekla :wink:
26. dub 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš :wink:
já si myslím, že teď to poletí jak ďábel. Už víš jak nám dáš vědět, že je malá na světě?
26. dub 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ftipálku, ještě má čas :grinning: asi si na některou z vás vezmu číslo :wink: tak mi písni do IP tvoje číslo kapr a já ti pak z porodky pošlu smsku :wink: ale myslím, že je opravdu ještě čas. :wink: a že si ještě chvilku poplkáme :grinning:
26. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hele nech na hlavě :grinning:
v naší frekvenci (teda spíše vaší frekvenci) :grinning: :grinning: :grinning: toho už moc nenaprndáme :dizzy_face:
26. dub 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale naprdndáme :slight_smile: já už teď budu převážně doma, žádný trajdání :wink: už teda jenom jednou budu muset jet do tý práce, ale jinak už se budu držet poblíž :grinning:
26. dub 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
viď, no to je jasný co kdyby to na tebe přišlo :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no já uvidím, jak na tom potom budu s netem.
Teď jsem v práci, tak tu jsem furt, ale doma tak často nebudu. To budu určitě něco dělat a kouknu se tu a tam. Ale samo kvůli nahlášení že je Baruš na světě se budu hodlat přetrhnout :dizzy_face: :grinning:
26. dub 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, že jo :grinning: přijít to může kdykoliv :slight_smile:
máš pravdu, já když pak třeba sednu k žehlení, tak taky pořád nekoukám, ale jinak při vaření nebo tak sem vždycky nakouknu. jako třeba teď :wink: ale Lucík nás nějak vynechává :wink:
chci si nastudovat, kdy se má začít pít ten maliník nebo odvar z lněných semínek. nevíš to náhodou Kači?
26. dub 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi já se dostávám do strašného stavu :wink: a to do stavu laxního. :unamused:
vůbec nic nestuduju a nic nevím. Takže ani nevím co budu dělat s tím porodním kurzem. Jsem líná se po tom vůbec pídit. Docela ráda bych se jela podívat na ten sál do Podolí ale ani nevím, jestli se tam vůbec podívat může.
a tak...............takže s maliníkem neporadím. Každý mi říká něco jiného. Teď mi říkala kamarádka, že nejdůležitější je si nastudovat kojení.........no tak to jsem z toho jelen. Druhá zase že nejlepší je pozvat si laktační poradkyni.....No jen koukám jak blázen.
26. dub 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky Kači. mám pocit, že se na mě valí různé info a každý říká něco jiného. jestli vydržíš, my jdeme do toho podolí 6. května, tak to zjistím. na webu psali, že se stačí přihlásit 2 měsíce před porodem, takže to budeš mít akorát :slight_smile:
a taky myslím, že kojení moc dopředu nenastudujem, buď nám poradí v porodce a když ne, tak budeme muset pozvat laktační poradkyni, ne? :wink:
tak jsem ten odvar zjistila, má se pít 3 týdny před porodem, ale já ho budu pít už teď neb píšou, že pomáhá na hemíky a ty mě teda trápí :wink: a ten maliník píšou asi 4 týdny před porodem. Ale u obou je dovoleno je pít po celou dobu těhotenství. Tak snad jsem ti aspoň s něčím pomohla :wink: ale chápu tě, já mám zas pocit, že nečtu nic ani o tom dítěti...že ho pak budu mít doma a nebudu vědět co a jak... :frowning2:
26. dub 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak bezva Evi :dizzy_face: Jsi hodná. Holky na jiné diskuzi zase říkají, že už je všude plno. Myslím na kurzech. Tak nevím.
A já se ti toho maliníku bojím. Na co že se má pít?
Jinak já pádím dom. Tak zase zítra.pápá
26. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsou nám přesně 2 měsíce

Tak jsem byla ve škole v pátek a slitovali se nade mnou-absence 85% i přesto mě nechají dodělat tenhle ročník, abych nemusela opakovat-vzorná žákyně,chápete. No ale musím si napsat všechny písemky, referáty, slohovky atd. co ostatní už psali. Takže dnes to mažu do školy sepsat a příští týden mě čeká napravit 10předmětů-tak držte pěsti. Budu asi celej tento týden ležet v učení. Taky to dopisuju a je to kolem 150stran-velký sešit-takže mazec. Vše dokážu snad okecat, ale dohnat 5lekcí němčiny, když těch předchozích 8 jsem odflákla-tak to si teda vůbec nefandím, takže písemky napíšu odhadem, jsou to doplňovačky-no takže když budu mít na výzo 4 místo 1, tak se snad svět nezboří, no né?
26. dub 2010 v 17:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta mají ale velké bačkůrky :slight_smile:)))))))))))))
jsou nádherní:slight_smile:
26. dub 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kluci jsou krásní zuzi. no přesně, hlavně, že jste zdraví...a stejně tě obdivuju, že ještě studuješ. by mi už piclo :wink:

aha kapr, tak to nevím, zda je všude plno. já tam volala asi před 14 dny a v pohodě nás paní zapsala...tak uvidíš. :wink:
26. dub 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jste toho dneska nakecali :slight_smile: :slight_smile:
Já jsem doma z kurzu,bylo to docela dobrý,v pátek máme jít na praktickou lekci před porodem.Manža jít nechce a já nevím,jestli vůbec půjdu. Asispíš ne. Nechce se mi tam moc před ostatními předvádět.
26. dub 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, běž, praktická je dobrá, budou tě učit dýchat a to je, myslím, dobré. sice nevím, zda to při tom porodu pak použijem, neb budem vyjukaný, ale myslím, že je dobré to zkusit :wink: a manžel s tebou půjde k porodu? :wink:
ten odvárek z lněnýho semínka nic moc teda... :confounded:
26. dub 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo manža asi půjde k porodu,i když nevím teda,jestli si to pak nerozmyslí..
No já mám na odvárek ze semínek naštěstí ještě čas. Prý ale astačí i dát si lžičku semínek rozkousat a hodně zapít. Ale ten oslizlej čaj nám taky radila,jak na zácpu,tak několik týdnů před porodem. Prý to hodně usnadní porod.
:wink:
26. dub 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě zkusím ten oslizlej čaj...dneska jsem zkusila odvárek :slight_smile: tak uvidíme. no ono se to prý může pít celé těhu, neb je to jak píšeš i prevence proti zácpě a hemíkům...tak uvidíme, jak dlouho to zvládnu :wink: jdu vařit manžovi véču.
26. dub 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my se máme dobře, právě spinká vedle mě a píšeme vám :slight_smile:
Zuzi teda dělat školu a dohánět s dvojčatama, to je mazec, klobouk dolůůůůůůů a kluci jsou kouzelníííííí
holky, porod zvládnete, nebojte se, budou vás navádět až přímo při akci, vše to půjde , nebojte.... a pak už budete jen unavené a šťastnéééééééééééé, blíží se to..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já přemýšlím,jestli jít na kurz nebo ne,člověk by aspon věděl,co ho čeká.Ale na druhou stranu,dřív taky nechodili a porodili,je to přirozená věc.
já už si asi půjdu dát sprchu a zalezu do postele.Dneska jsem nic neudělala. Plný dřez nádobí anechce se mi do něj,tak ho nechám až na ráno.
26. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já byla na kurzu při dvou těhotenstvích předtím a nic, ale vůbec nic mi to nedalo :pensive: Realita je jiná....
Kapr, ty papučky nejsou tak velké, ty fotky to zkreslují, ale je fakt, že jsou jim tak o 2čísla větší a jsou vevnitř s kožešinkou-tak jsou teplé a to je hlavní. :wink:
26. dub 2010 v 19:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

no Luci, to máš pravdu, naše mámy porodily i bez kurzů, tak záleží, jak to cítíš. jestli se ti nechce, tak nemá cenu chodit! :wink: já musím taky dneska trošku něco dělat, prát a žehlit...
tak hezký den :slight_smile:
27. dub 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dboré ránko,to víš,že člověk se chce radši informovat,jak těším se na to a jsem zvědavá.Ale nejsem zrovna předváděcí typ a nechce se mi před těma osatníma učit hekat.
27. dub 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska manža nemohl dospat a už byl asi od čtyř vzhůrů,já vstávala o půl sedmé.
Máme taky umývat okýnka na schodišti,tak nevím,jestli to mám dělat,nebo se na to vyprdnout. Svoje okna ani umytá nemám a asi ani umývat nebudu. Nechám to až po porodu.
Jinak u nás je teda zamračeno a vypadá to na déšt. Po včerejší bouřce a průtrži deště se ochladilo,ale aspon se vyčistil vzduch.
Vařit dneska taky nebudu,mám tu ještě guláš od neděle.
27. dub 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zase zařezávám v práci. A taky se mi nic nechce:slight_smile:))))))
27. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak rosteme
27. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee Kači, Rudlínek je už opravdu velikej :slight_smile: kombinéza s medvídkem je krásná :slight_smile:

mně se taky nic nechce holky, ale budu muset :wink:
27. dub 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek