Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
evak99
26. dub 2010
tak holky moje, já dorazila až teď a su totálně mrtvá...obíhala jsem jak ďas...teda obíhala, ploužila se po chodbách a sháněla lidi, který jsem viděla poprvé v životě. třeba na tom výstupním listě byla kolonka: razítka. Já v životě žádný razítko neměla! 😉 No nic, všechno jsem nestihla, takže mě čeká ještě druhé kolo, ale spoustu toho mám 🙂 a do konce týdne to snad zvládnu ještě jednou a bude hotovo. Takže tě kapříčku obdivuju, že ještě chodíš do práce. 😉 vytřídila jsem tam bordel, naházela většinu do skartu a zbytek si přivezla domů...takže to zas budu muset vytřídit tady 🙂

Kapříku, tak se moc těším na fotečky, já snad už brzy taky nafotím...pořád čekáme na tu reklamovanou skříňku, bez ní s tím nejde pohnout v tom pokojíčku a vypadá to tam pořád rozkrámovaně. Ale ve čt mi přišla ta zásilka z usa s medvídkama, tak až to načančám, tak vyfotím. už se na to těším. teď to chci vyprat....a v té sadě jsou taky kapsáře, což je myslím hodně praktické 😉 jsi Kači šikovná, že si ušiješ sama.

No a Lucíku kdy ty hodíš fotečku komodky? 😉

ahoj Rudíku, jak se máte? 😉
kapr
26. dub 2010
No kapsář zrovna není nic složitého. Spíš přemýšlím jak jednotlivé kapsičky ozdobit nějakými aplikacemi.
Našla jsem doma docela slučný Kreativ tak z toho asi něco spáchám.
Jinak než to budu mít finální v pokojíku tak to asi potrvá, ale řekla jsem si, že dočistím dveře a půjdu na to, aby byl pokojík fakt Ok a připravený.
evak99
26. dub 2010
no přesně, když bude pokojíček hotovej, tak to uklidní, ne? 😉 ale u nás to taky ještě bude na dlouho 🙂 ale zase jsem ráda, že se to hýbe, pokaždé uděláme kousek. stejně jsi šikovná. já nešiju, takže bych to nedala. 😞 já chci ještě do konce týdne dojet do Špuntíku, neb mám od nich poukázku na slevu, tak toho chci využít a nakoupit, co nám ještě chybí. ale nechce se mi objednávat po netu, protože si na některý věci chci šáhnout...
kapr
26. dub 2010
No Evi ty už abys měla sbalenou tašku do porodky, ne? 😉
evak99
26. dub 2010
no si ze mě dělej srandu 🙂 😃
v sobotu v noci mi bylo hodně zle, že manža trochu začal plašit, zda nerodím 😉 pikantní bylo, že jsme byli na horách v chatě skoro na samotě, nikde nic kol kolem...ráno mi ale chlapci z horské služby říkali, že jsem měla dojít, že by mě kdyžtak porodili 😃 ale myslím, že manžu vystrašila paní dr. v pátek, neb mi říkala, že to asi bude dřív atd atd...no a já blbka mu to řekla 😉
kapr
26. dub 2010
No vidíš 😉
já si myslím, že teď to poletí jak ďábel. Už víš jak nám dáš vědět, že je malá na světě?
evak99
26. dub 2010
ftipálku, ještě má čas 😃 asi si na některou z vás vezmu číslo 😉 tak mi písni do IP tvoje číslo kapr a já ti pak z porodky pošlu smsku 😉 ale myslím, že je opravdu ještě čas. 😉 a že si ještě chvilku poplkáme 😃
kapr
26. dub 2010
No hele nech na hlavě 😃
v naší frekvenci (teda spíše vaší frekvenci) 😃 😃 😃 toho už moc nenaprndáme x-)
evak99
26. dub 2010
ale naprdndáme 🙂 já už teď budu převážně doma, žádný trajdání 😉 už teda jenom jednou budu muset jet do tý práce, ale jinak už se budu držet poblíž 😃
kapr
26. dub 2010
viď, no to je jasný co kdyby to na tebe přišlo x-) 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
no já uvidím, jak na tom potom budu s netem.
Teď jsem v práci, tak tu jsem furt, ale doma tak často nebudu. To budu určitě něco dělat a kouknu se tu a tam. Ale samo kvůli nahlášení že je Baruš na světě se budu hodlat přetrhnout x-) 😃
evak99
26. dub 2010
to víš, že jo 😃 přijít to může kdykoliv 🙂
máš pravdu, já když pak třeba sednu k žehlení, tak taky pořád nekoukám, ale jinak při vaření nebo tak sem vždycky nakouknu. jako třeba teď 😉 ale Lucík nás nějak vynechává 😉
chci si nastudovat, kdy se má začít pít ten maliník nebo odvar z lněných semínek. nevíš to náhodou Kači?
kapr
26. dub 2010
No Evi já se dostávám do strašného stavu 😉 a to do stavu laxního. :-|
vůbec nic nestuduju a nic nevím. Takže ani nevím co budu dělat s tím porodním kurzem. Jsem líná se po tom vůbec pídit. Docela ráda bych se jela podívat na ten sál do Podolí ale ani nevím, jestli se tam vůbec podívat může.
a tak...............takže s maliníkem neporadím. Každý mi říká něco jiného. Teď mi říkala kamarádka, že nejdůležitější je si nastudovat kojení.........no tak to jsem z toho jelen. Druhá zase že nejlepší je pozvat si laktační poradkyni.....No jen koukám jak blázen.
evak99
26. dub 2010
já taky Kači. mám pocit, že se na mě valí různé info a každý říká něco jiného. jestli vydržíš, my jdeme do toho podolí 6. května, tak to zjistím. na webu psali, že se stačí přihlásit 2 měsíce před porodem, takže to budeš mít akorát 🙂
a taky myslím, že kojení moc dopředu nenastudujem, buď nám poradí v porodce a když ne, tak budeme muset pozvat laktační poradkyni, ne? 😉
tak jsem ten odvar zjistila, má se pít 3 týdny před porodem, ale já ho budu pít už teď neb píšou, že pomáhá na hemíky a ty mě teda trápí 😉 a ten maliník píšou asi 4 týdny před porodem. Ale u obou je dovoleno je pít po celou dobu těhotenství. Tak snad jsem ti aspoň s něčím pomohla 😉 ale chápu tě, já mám zas pocit, že nečtu nic ani o tom dítěti...že ho pak budu mít doma a nebudu vědět co a jak... 😞
kapr
26. dub 2010
No tak bezva Evi x-) Jsi hodná. Holky na jiné diskuzi zase říkají, že už je všude plno. Myslím na kurzech. Tak nevím.
A já se ti toho maliníku bojím. Na co že se má pít?
Jinak já pádím dom. Tak zase zítra.pápá
zuzka72
26. dub 2010
Dnes jsou nám přesně 2 měsíce

Tak jsem byla ve škole v pátek a slitovali se nade mnou-absence 85% i přesto mě nechají dodělat tenhle ročník, abych nemusela opakovat-vzorná žákyně,chápete. No ale musím si napsat všechny písemky, referáty, slohovky atd. co ostatní už psali. Takže dnes to mažu do školy sepsat a příští týden mě čeká napravit 10předmětů-tak držte pěsti. Budu asi celej tento týden ležet v učení. Taky to dopisuju a je to kolem 150stran-velký sešit-takže mazec. Vše dokážu snad okecat, ale dohnat 5lekcí němčiny, když těch předchozích 8 jsem odflákla-tak to si teda vůbec nefandím, takže písemky napíšu odhadem, jsou to doplňovačky-no takže když budu mít na výzo 4 místo 1, tak se snad svět nezboří, no né?
kapr
26. dub 2010
Ta mají ale velké bačkůrky 🙂)))))))))))))
jsou nádherní🙂
evak99
26. dub 2010
kluci jsou krásní zuzi. no přesně, hlavně, že jste zdraví...a stejně tě obdivuju, že ještě studuješ. by mi už piclo 😉

aha kapr, tak to nevím, zda je všude plno. já tam volala asi před 14 dny a v pohodě nás paní zapsala...tak uvidíš. 😉
lucifirek
26. dub 2010
to jste toho dneska nakecali 🙂 🙂
Já jsem doma z kurzu,bylo to docela dobrý,v pátek máme jít na praktickou lekci před porodem.Manža jít nechce a já nevím,jestli vůbec půjdu. Asispíš ne. Nechce se mi tam moc před ostatními předvádět.
evak99
26. dub 2010
Luci, běž, praktická je dobrá, budou tě učit dýchat a to je, myslím, dobré. sice nevím, zda to při tom porodu pak použijem, neb budem vyjukaný, ale myslím, že je dobré to zkusit 😉 a manžel s tebou půjde k porodu? 😉
ten odvárek z lněnýho semínka nic moc teda... :-S
lucifirek
26. dub 2010
Jo manža asi půjde k porodu,i když nevím teda,jestli si to pak nerozmyslí..
No já mám na odvárek ze semínek naštěstí ještě čas. Prý ale astačí i dát si lžičku semínek rozkousat a hodně zapít. Ale ten oslizlej čaj nám taky radila,jak na zácpu,tak několik týdnů před porodem. Prý to hodně usnadní porod.
😉
evak99
26. dub 2010
já ještě zkusím ten oslizlej čaj...dneska jsem zkusila odvárek 🙂 tak uvidíme. no ono se to prý může pít celé těhu, neb je to jak píšeš i prevence proti zácpě a hemíkům...tak uvidíme, jak dlouho to zvládnu 😉 jdu vařit manžovi véču.
ruda
26. dub 2010
Ahojky, tak my se máme dobře, právě spinká vedle mě a píšeme vám 🙂
Zuzi teda dělat školu a dohánět s dvojčatama, to je mazec, klobouk dolůůůůůůů a kluci jsou kouzelníííííí
holky, porod zvládnete, nebojte se, budou vás navádět až přímo při akci, vše to půjde , nebojte.... a pak už budete jen unavené a šťastnéééééééééééé, blíží se to..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
lucifirek
26. dub 2010
No já přemýšlím,jestli jít na kurz nebo ne,člověk by aspon věděl,co ho čeká.Ale na druhou stranu,dřív taky nechodili a porodili,je to přirozená věc.
já už si asi půjdu dát sprchu a zalezu do postele.Dneska jsem nic neudělala. Plný dřez nádobí anechce se mi do něj,tak ho nechám až na ráno.
zuzka72
26. dub 2010
Luci já byla na kurzu při dvou těhotenstvích předtím a nic, ale vůbec nic mi to nedalo |-| Realita je jiná....
Kapr, ty papučky nejsou tak velké, ty fotky to zkreslují, ale je fakt, že jsou jim tak o 2čísla větší a jsou vevnitř s kožešinkou-tak jsou teplé a to je hlavní. 😉
evak99
27. dub 2010
dobré ráno,

no Luci, to máš pravdu, naše mámy porodily i bez kurzů, tak záleží, jak to cítíš. jestli se ti nechce, tak nemá cenu chodit! 😉 já musím taky dneska trošku něco dělat, prát a žehlit...
tak hezký den 🙂
lucifirek
27. dub 2010
Dboré ránko,to víš,že člověk se chce radši informovat,jak těším se na to a jsem zvědavá.Ale nejsem zrovna předváděcí typ a nechce se mi před těma osatníma učit hekat.
lucifirek
27. dub 2010
tak dneska manža nemohl dospat a už byl asi od čtyř vzhůrů,já vstávala o půl sedmé.
Máme taky umývat okýnka na schodišti,tak nevím,jestli to mám dělat,nebo se na to vyprdnout. Svoje okna ani umytá nemám a asi ani umývat nebudu. Nechám to až po porodu.
Jinak u nás je teda zamračeno a vypadá to na déšt. Po včerejší bouřce a průtrži deště se ochladilo,ale aspon se vyčistil vzduch.
Vařit dneska taky nebudu,mám tu ještě guláš od neděle.
kapr
27. dub 2010
Tak já zase zařezávám v práci. A taky se mi nic nechce🙂))))))
ruda
27. dub 2010
tak rosteme
evak99
27. dub 2010
jee Kači, Rudlínek je už opravdu velikej 🙂 kombinéza s medvídkem je krásná 🙂

mně se taky nic nechce holky, ale budu muset 😉

Začni psát odpověď...

Odešli