Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
kapr
27. dub 2010
hmmmmm já asi taky budu muset 😃
lucifirek
27. dub 2010
kapr to ti nezávidím tu práci. :-| Jsem ráda,že jsem doma,naprostá pohodička,i když ted by se nám ty penízky navíc hodily. Ale ted už je to naprosto jedno.
Rudíčku vy jste krásní. 😉
evak99
27. dub 2010
no souhlas s lucíkem kapříku, já tam byla včera a už bych nechtěla zpět 🙂 holky, vyrážím na nákup než začne pršet.
kapr
27. dub 2010
co jdeš zase kupovat 😕 😃 😃 😃 😃 😃
mě už se holky tak nechce x-) ale ty 3 týdny to ještě vydržím
evak99
27. dub 2010
jo tři týdny jsou za chvíli pryč. já včera říkala manželovi, že bude mít už jen 7 pondělků a pak tu bude Bajča 😉
musím nakoupit žrádýlko, už tu není vůbec nic a mě pořád honí mlsná...no a taky asi teda dojedu do toho Špuntiku. mám ten kupon na slevu a je jen do konce dubna, tak to přeci musím využít ne? 😉 ale nevím, zda to najdu.... x-) za chvíli jsem zpět 😉
lucifirek
27. dub 2010
teda kapříku jsi pracovitá,já se celé těhu proválela doma. Teda samo chodím ven.Ale do práce už by se mi nechtělo. I když mě práce moc bavila.
Evi no možá to ani nebude sedm pondělků 🙂 Já si dala dneska zbytek guláše a v mrazáku mám borůvky,tak si je rozmrazím a zblajznu.lepší neže čokoláda,nebo sušenky. Tak si užij nakupování. 😉
kapr
27. dub 2010
No už jsem spíš taková demotivovaná. Ale ono mi to uteče.
ještě jednou udělám prezentace ke změnám od 1.6. a to bude to poslední 🙂
Pak zaklapnu notebook a všechno odevzdám x-)
lucifirek
27. dub 2010
tak jsem umyla nádobí a pověsím prádlo a nějak nemám co dělat. Teda můžu znova vygruntovat celý byt,ale nějak se mi nechce.
ruda
27. dub 2010
to mě se nechce už vůůůbec nic, stačí vstávat v noci a brzo ráno, malý se už taky občas pěkně pronese..no ale je zlatýý, naštěstí, to ale nic nemění na tom, že domácnost pokulhává 😃 , to raději pojedu ven, nebo si hrajeme...a díky za připomenutí, mám bundu v pračce, už pozvolna sklízím zimní věci a boty na půdu....
kapr
27. dub 2010
No tak to ti Luci závidím 🙂
Můžeš přijet ke mě a pokračovat 😉
evak99
27. dub 2010
jee Luci, u nás by se taky našlo spousta práce 😉 a borůvky bych si taky dala.😉 koupila jsem si meloun, ale taky sušenky
x-)
já se vrátila, už se kulím jak kulička, tak mi všechno trvá déle. Nakoupila jsem pár věcí pro mimíse a pak papání. Ale většina zůstala v autě, manžílek si to musí vynést až dojde z práce 🙂 Ohřeju si hrachovou polívku, co jsem si včera udělala (na doporučení Rudíka si vařím jídla, která si pak dlouho nedám 😃 )

Rudíku to nevadí, že pokulhává, hlavně že je brouček v zdravý a v pohodě 😉

Kapříku, neboj, brzy už zaklapneš a s čistou hlavou budeš hezky doma. Ale chápu, že už jsi demotivovaná 🙂
kapr
27. dub 2010
jojo hezky doma 🙂 to bude švanda 🙂))
evak99
27. dub 2010
to jo, ty si stejně najdeš milion věcí k dělání 😃 😃 a to tě pak budu honit ať s námi plkáš, to uvidíš 😉 x-)
kapr
27. dub 2010
jojo. 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
už si spřádám v hlavě plány, co všechno udělám 🙂))))))) hahahaha vidíš jak už mě Evi znáš 😃
evak99
27. dub 2010
ale já to chápu kapr, práce budeš mít ještě habaděj a navíc bude kráááásně. 😉
chrobacek
27. dub 2010
ahojky holky volala jsem ted na imunologii a prý mám kontrolní odběry v pořádku ... tak asi ten Prednison při KETu už brát nebudu 🙂a v pátek jsem se objednala na hematologii
chrobacek
27. dub 2010
Evi hezký skřínky to je IKEA?
evak99
27. dub 2010
tak to je super chrobí!!!! 🙂 a co budou zkoumat na hematologii?
evak99
27. dub 2010
nene chrobí to je gazel ze slušovic. www.gazel.cz Sice u nich teď jednu reklamujeme, ale jinak jsou moc hezký 😉 a řekla bych že zhruba stejně drahý jako ikea...
chrobacek
27. dub 2010
mutace... na tom jsem ještě nebyla... to víš nudím se... 🙂
chrobacek
27. dub 2010
no jsou podobné jak ikea ale hezčí 🙂))
kapr
27. dub 2010
Ty jo Chrobi tak to je super, ne? A co na hematologii?
červen se už blíží. Co plyp? Mám v práci kolegyni taky snažilku a té to odstraňovali před týdnem. Tak teď čeká na výsledky.....a zákaz těhu :-|
chrobacek
27. dub 2010
jo výsledky mám negativní ... a proč zákaz těhu? mě nikdo nezakázal těhulit asi proto že ví, že stejně čekáme ne KET 🙂
kapr
27. dub 2010
Prý než budou vědět co a jak. A asi musí počkat na MS, ne? Je to přeci v děloze?.
A co na té hematologii Chrobi?
kapr
27. dub 2010
..........................což mi připomíná že mamky známá má polypy pozitivní :-| má před sebou půl roku. Prý jí zjistili metastázy na plicích a játrech |-|
chrobacek
27. dub 2010
no tak zákaz sexu jo ... 14 dní.. . ale pak můžou dělat co chtějí a nevím co jí dělali ale mě abrazi tj. v den zákroku jsem byla po mrše

nechám si zjistit mutace a ták mě to na genetice nedělali

Kapr.. to je blbý 😞(
evak99
27. dub 2010
kapr, to je teda peklo, fakt. když člověk slyší takovýhle příběhy 😞

chrobí, to je dobře, že jdeš ještě na další vyšetření, aspoň to bude komplet. až porodím, tak ty otěhulíš 😉 a díky za pochvalu skříněk. je to kolekce anny. 😉
chrobacek
27. dub 2010
evi jo budu alespoň klidnější.....jo mrkla jsem se hned na stránky fakt pěkný
kapr
27. dub 2010
Chrobi tak to je jasný. Maximálně se ke mě přidáš 😉
Ikdyž bys je mít nemusela pokud jsi neměla hyperstimulák při stimulce. 😉
No holky je to hrozný. Ikdyž oni to mají v rodině, tak s tím tak trochu počítala. Stejně to ale asi zaskočí. Má dvě holky a ptala se, jestli by nemohli udělat genetiku, aby aspoň ony byly nějak chráněné a normálně jí řekly, že by to už zřejmě nestihli. 😞
chrobacek
27. dub 2010
kapr jojo asi jsem OK ale přeci jenom 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli