• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
hmmmmm já asi taky budu muset :grinning:
27. dub 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr to ti nezávidím tu práci. :unamused: Jsem ráda,že jsem doma,naprostá pohodička,i když ted by se nám ty penízky navíc hodily. Ale ted už je to naprosto jedno.
Rudíčku vy jste krásní. :wink:
27. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no souhlas s lucíkem kapříku, já tam byla včera a už bych nechtěla zpět :slight_smile: holky, vyrážím na nákup než začne pršet.
27. dub 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jdeš zase kupovat :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mě už se holky tak nechce :dizzy_face: ale ty 3 týdny to ještě vydržím
27. dub 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tři týdny jsou za chvíli pryč. já včera říkala manželovi, že bude mít už jen 7 pondělků a pak tu bude Bajča :wink:
musím nakoupit žrádýlko, už tu není vůbec nic a mě pořád honí mlsná...no a taky asi teda dojedu do toho Špuntiku. mám ten kupon na slevu a je jen do konce dubna, tak to přeci musím využít ne? :wink: ale nevím, zda to najdu.... :dizzy_face: za chvíli jsem zpět :wink:
27. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kapříku jsi pracovitá,já se celé těhu proválela doma. Teda samo chodím ven.Ale do práce už by se mi nechtělo. I když mě práce moc bavila.
Evi no možá to ani nebude sedm pondělků :slight_smile: Já si dala dneska zbytek guláše a v mrazáku mám borůvky,tak si je rozmrazím a zblajznu.lepší neže čokoláda,nebo sušenky. Tak si užij nakupování. :wink:
27. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už jsem spíš taková demotivovaná. Ale ono mi to uteče.
ještě jednou udělám prezentace ke změnám od 1.6. a to bude to poslední :slight_smile:
Pak zaklapnu notebook a všechno odevzdám :dizzy_face:
27. dub 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem umyla nádobí a pověsím prádlo a nějak nemám co dělat. Teda můžu znova vygruntovat celý byt,ale nějak se mi nechce.
27. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě se nechce už vůůůbec nic, stačí vstávat v noci a brzo ráno, malý se už taky občas pěkně pronese..no ale je zlatýý, naštěstí, to ale nic nemění na tom, že domácnost pokulhává :grinning: , to raději pojedu ven, nebo si hrajeme...a díky za připomenutí, mám bundu v pračce, už pozvolna sklízím zimní věci a boty na půdu....
27. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to ti Luci závidím :slight_smile:
Můžeš přijet ke mě a pokračovat :wink:
27. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee Luci, u nás by se taky našlo spousta práce :wink: a borůvky bych si taky dala.:wink: koupila jsem si meloun, ale taky sušenky
:dizzy_face:
já se vrátila, už se kulím jak kulička, tak mi všechno trvá déle. Nakoupila jsem pár věcí pro mimíse a pak papání. Ale většina zůstala v autě, manžílek si to musí vynést až dojde z práce :slight_smile: Ohřeju si hrachovou polívku, co jsem si včera udělala (na doporučení Rudíka si vařím jídla, která si pak dlouho nedám :grinning: )

Rudíku to nevadí, že pokulhává, hlavně že je brouček v zdravý a v pohodě :wink:

Kapříku, neboj, brzy už zaklapneš a s čistou hlavou budeš hezky doma. Ale chápu, že už jsi demotivovaná :slight_smile:
27. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo hezky doma :slight_smile: to bude švanda :slight_smile:))
27. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, ty si stejně najdeš milion věcí k dělání :grinning: :grinning: a to tě pak budu honit ať s námi plkáš, to uvidíš :wink: :dizzy_face:
27. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
už si spřádám v hlavě plány, co všechno udělám :slight_smile:))))))) hahahaha vidíš jak už mě Evi znáš :grinning:
27. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já to chápu kapr, práce budeš mít ještě habaděj a navíc bude kráááásně. :wink:
27. dub 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky volala jsem ted na imunologii a prý mám kontrolní odběry v pořádku ... tak asi ten Prednison při KETu už brát nebudu :slight_smile:a v pátek jsem se objednala na hematologii
27. dub 2010 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi hezký skřínky to je IKEA?
27. dub 2010 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super chrobí!!!! :slight_smile: a co budou zkoumat na hematologii?
27. dub 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene chrobí to je gazel ze slušovic. www.gazel.cz Sice u nich teď jednu reklamujeme, ale jinak jsou moc hezký :wink: a řekla bych že zhruba stejně drahý jako ikea...
27. dub 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mutace... na tom jsem ještě nebyla... to víš nudím se... :slight_smile:
27. dub 2010 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsou podobné jak ikea ale hezčí :slight_smile:))
27. dub 2010 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Chrobi tak to je super, ne? A co na hematologii?
červen se už blíží. Co plyp? Mám v práci kolegyni taky snažilku a té to odstraňovali před týdnem. Tak teď čeká na výsledky.....a zákaz těhu :unamused:
27. dub 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo výsledky mám negativní ... a proč zákaz těhu? mě nikdo nezakázal těhulit asi proto že ví, že stejně čekáme ne KET :slight_smile:
27. dub 2010 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý než budou vědět co a jak. A asi musí počkat na MS, ne? Je to přeci v děloze?.
A co na té hematologii Chrobi?
27. dub 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
..........................což mi připomíná že mamky známá má polypy pozitivní :unamused: má před sebou půl roku. Prý jí zjistili metastázy na plicích a játrech :pensive:
27. dub 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak zákaz sexu jo ... 14 dní.. . ale pak můžou dělat co chtějí a nevím co jí dělali ale mě abrazi tj. v den zákroku jsem byla po mrše

nechám si zjistit mutace a ták mě to na genetice nedělali

Kapr.. to je blbý :frowning2:(
27. dub 2010 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, to je teda peklo, fakt. když člověk slyší takovýhle příběhy :frowning2:

chrobí, to je dobře, že jdeš ještě na další vyšetření, aspoň to bude komplet. až porodím, tak ty otěhulíš :wink: a díky za pochvalu skříněk. je to kolekce anny. :wink:
27. dub 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jo budu alespoň klidnější.....jo mrkla jsem se hned na stránky fakt pěkný
27. dub 2010 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi tak to je jasný. Maximálně se ke mě přidáš :wink:
Ikdyž bys je mít nemusela pokud jsi neměla hyperstimulák při stimulce. :wink:
No holky je to hrozný. Ikdyž oni to mají v rodině, tak s tím tak trochu počítala. Stejně to ale asi zaskočí. Má dvě holky a ptala se, jestli by nemohli udělat genetiku, aby aspoň ony byly nějak chráněné a normálně jí řekly, že by to už zřejmě nestihli. :frowning2:
27. dub 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr jojo asi jsem OK ale přeci jenom :slight_smile:
27. dub 2010 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek