Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
kapr
27. dub 2010
No tak to je jasenka 😉 Udělala bych to stejně.
lucifirek
27. dub 2010
teda vy jste se rozjely.
Ahoj chrobí,to je bezva,že výsledky jsou negativní. 😉
Kapr z té známé mám naprosto husí kůži,hned si vzpomenu na mamku. Je to fakt šílená nemoc. ]-( 😢
lucifirek
27. dub 2010
jinak jsem si dala sváču,půl bagety s čes.pomazánkou a zeleninou a za dvě minuty to šlo ven. :-p Tak mi malý asi dává najevo,že takhle teda ne. tak jsem si dala jen banán a rohlík se šunkou a dneska už nic.
evak99
28. dub 2010
dobré ráno,

Luci, možná ti nedělá dobře ten česnek...nebo zelenina ta může být taky těžká. no však si tělo říká, co a jak. kdy jdeš do té poradny ohledně toho cukru? nebo už jsi byla?

já musím dneska na krev, prý zase kvůli těm protilátkám...tak jsem příští týden v poradně zvědavá... 😉
lucifirek
28. dub 2010
Dobré ránko.
Tak jsem po snídani a zase mi je na bli..... Už si musím vybírat,co mě nedráždí. Ze všeho mě tak šíleně pálí žáha,až mi je blbě.
Evi na poradnu jdu příští týden a pak teprve uvidím,co mi o té cukrovce řekne. Ty jo už mi budou dělat asi utz ve 30.tt a to měření,tomu nemůžu ani uvěřit. A ještě to vypadá,že se možná v termínu porodu budeme stěhovat. To bude něco. Zatím to není jisté,ale jestli jo,tak jsem zvědavá,jak to bude probíhat.
Evi česnek mi nedělá vůbec dobře a zelenina jako papriky,taky ne. Pálí mě žáha z másla,tavenáků,všech různých pom.másel. Jediné,co mi nevadí,je tvaroh,když tam teda není česnek,nebo cibule.
Evi tak určitě budeš mít krev v pořádku.
Já chci jít ted popoledne do jeskyně.
imarikai
28. dub 2010
žaha ma tiež jedovala brala som malox hned sa mi ulavilo a to som si musela davať niekolko krat denne
lucifirek
28. dub 2010
imarikai,děkuji za radu. Já mám zatím rennie,ale moc mi nechutná. Budu muset zajít do lékárny,nebo se příští týden zeptat na poradně.
nadis.h
28. dub 2010
Ahoj holky,

Luci koukám, že máš naprosto to samé co já. Mě tak pálí žáha až z toho zvracím. A není to ani o tom co jím, protože to mám i z čisté vody. :-S Zkus si koupit Malox. Taky ho beru. Rennie mi nikdy nezabralo!!
kapr
28. dub 2010
....čus bus jeribus tak mě nic nepálí 🙂
lucifirek
28. dub 2010
nadis.h No tak nejsem sama,tak to já si to zkusím koupit hned dneska.Mě je taky pořád zle. Už jim,jen to co mě fakt nedráždí.
lucifirek
28. dub 2010
nadis.h tak nám to pěkně utíká,co 😉 Za chvíli máme obě 30.tt
kapr
28. dub 2010
....a mě se u nadis.h líbí že budou mít taky Káju po tatínkovi 🙂)))))
nadis.h
28. dub 2010
Luci no uteklo to viď? Jsem štastná za to číslo které u toho jména mám páč mi dr včera v poradně vylekal,že se mi začíná zkracovat čípek.CS mám 3 od poslední kontroly kdy byl ještě CS 0. :-p Mujsí se dopéct ještě chlapeček náš.Aspon chvilku.

Kapr no jasná. Tatínek je náležitě pyšný na svého nástupce. 🙂 Já nejdříve nechtěla, protože přítel je Karel, můj a jeho táta taky a můj děda.. Ale on malému Karel říká už od začátku těhu aniž bychom věděli, že je to kluk tak už si ani jiné jméno neumím představit k němu. 🙂)
kapr
28. dub 2010
No tak to jsme na tom stejně.
To ten náš je vlastně Karel V. a stejně mu každý říká celé těhu malý Kája. Ale nakonec jsem prosadila dvě jména a Karel bude to druhé.
evak99
28. dub 2010
Kapr myslím, že ty dvě jména jsou fajn. my asi taky Báře dáme dvě 😉 buď ráda kapříku, že Tě nic nepálí 😉

no Luci s tou žáhou je to peklo. ale já to mám tak nějak ve vlnách...je týden, kdy mě pálí žáha po všem a pak je zas chvíli klid! ale univerzální recept asi není, musíš vyzkoušet, co ti dělá zle...pravda je, jak píše nadis.h, když byla ataka, tak mě pálila žáha i po vodě a to se doporučuje hodně pít, ale když není co, že? 😉 tak uvidíš, co ti řeknou s tou cukrovkou, ale asi to bude fakt ok, protože my to tady máme všechny "vypřátý" přeci, že budeme mít zdravá krásná miminka x-) a kam se budete stěhovat Luci? Do většího bytu nebo do domku? 😉 jsem napjatá....

já teď byla celé dopolko u bráchy, zkolily ho alergie, tak volal sos, ať mu něco přinesu z lékárny...a naštěstí teď když jsem odcházela, tak už vypadal líp, ale je to děsné, jak to teď řádí.
evak99
28. dub 2010
jo a nadis.h, taky se mi už pěkně čípek zkracuje. no musíme být opatrné, aby mimísci vydrželi aspoň ještě chvilku! 😉
nadis.h
28. dub 2010
Kapr to je fajn řešení. Akort když je v rodině neshoda jak se budou prcci jmenovat. Každý si dá jedno jméno a je to. :-N

Evi Ty už máš krásný tt. 😉 Až budu jako Ty tak se mi uleví hodně.Teď je to ještě brzy. |-|
evak99
28. dub 2010
já vím nadis.h, ale stejně by ještě bylo brzy...chci vydržet co nejdýl, to je jasný, jako všechny holky. hlavně nedělej nic náročného, nezvedej nic a šetři se, to je jediný recept, jak je vevnitř udržet co nejdýl. A neboj, nejhorší už máte taky za sebou!!! 😉
nadis.h
28. dub 2010
Evi no jasný. Ať se ta dětátka naše ještě pěkně pečou.
evak99
28. dub 2010
to víš 😉

holky, za chvíli jdu do cvíča, tak se zas objevím až odpolko 😉
kapr
28. dub 2010
No to je Evi pěkné šetření 😃
Nadi neboj!!!! 🙂 To dáš!!!
Jinak mě docela někdy štve, že jsou všichni Karel. Hlavně tchán se všude registruje jako první a vždycky manžovi vyžere pěkné jména třeba pro email. 😃 😃 😃
evak99
28. dub 2010
kapr: já vím, ale musím trochu protáhnout tělo...a když to nejde, tak necvičím 😉 teď jdu ještě ven na prochajdu, je krásně.
kapr
28. dub 2010
nojo a my pracující musíme sedět na zadku v kanceláři. 😃
lucifirek
28. dub 2010
Nadis.h tak se šetři,ještě má malý čásek. 😉
Tak já byla v jeskyni,byla se mnou nakonec i ségra s malou,byla jsem tam naprosto sama,tak ji tam paní za mnou pustila,i když přišla později,protože malá usnula v autě. malé se tam strašně líbilo,hrála si s hračkama a solí na zemi.
Jinak jsme couraly po venku,je tam hezky.
evak99
28. dub 2010
neboj kapříku, už za chvíli budeš moct běhat po zahrádce 😃
luci, tak může ségra s malou chodit s tebou ne? myslím, že pro děti je to moc dobré...třeba jí taky někdo nadělí permanentku 😉 je tam nádherně. já se teď vrátila z procházky a pálí mě žáha a bolí zub, už druhý den, pořád ten jeden mrzák blbej, co mě vždycky trápil!!ach jo... 😞 ale co, hlavně, že je venku hezky. 😎
zítra mě čeká druhé kolo obíhání papíru v práci, tak jsem zvědavá...doufám, že se mi to podaří dotáhnout! :-N
evak99
29. dub 2010
dobré ránko žirafice,

jak se máte? 😉 dneska má být krásně, tak to mi je tě kapříku líto, že musíš sedět v kanclu...a nechceš si vybrat dovolenou než půjdeš na MD? 😉
lucifirek
29. dub 2010
Dobré ránko,tak mě je zas nějako blivno,v noci dvakrát reniie,ble,ble. ]-(
Evi taktak ségra může chodit se mnou,měla jenom strach,že tam malá nevydrží,ale hrála si s hračkami a se solí,tak se jí ty kamínky líbili. Akorát nechtěla,aby někoho rušili,to víš,někteří lidé si tam chodí pospat. ALe dá se domluvit a zajít tam,když chodí více maminek s dětmi. Teda zuby jsou potvory. ]-(
Dneska zase asi přijede ségra. Má být ještě hezky,tak toho musíme využít.Už vařím obídek.Zalitou polívku a palačinky. Z toho mi snad zle nebude.
My měli dneska o půl třetí budíček. Sousedka pod námi,že jí teče v šachtě voda. A nám teda tekla taky odsousedů zezhora. Máme všude sádrokarton na stropě,mokrá zed i v kuchyni. No fakt mazec. Za ty tři roky,co tu bydlíme už je to potřetí. ]-(
janysek70
29. dub 2010
Ahojky žirafky x-) , po 🙂 po čku vás sleduji, jak vám skáčí tt a jsem vám v závěsu 🙂 .
Luci s tou žáhou si taky užívám a rennie stále v pohotovosti v kabelce. Prý když pálí žáha, je klučík vlasatec 😃, tak připrav hřebínek.
gucci
29. dub 2010
ahoj holky, jdu vás zase pozdravit
jééé janysku, už 26tt, mazeeeec 😉
a evak čeká holčičku, to jména ženy, už něco máte?
lucifirek
29. dub 2010
Janysek,taky po očku sleduju vaši diskuzi a jak ti naskakují týdny.letí to jak voda.No ta žáha je teda ted neskutečný opruz. Ale musíme to vydržet. Že bychom měli vlasáčka 😃 Koukám,že budete mít taky chlapečka.
Ahoj Gucci,vy krásně rostete. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli