• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
No tak to je jasenka :wink: Udělala bych to stejně.
27. dub 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste se rozjely.
Ahoj chrobí,to je bezva,že výsledky jsou negativní. :wink:
Kapr z té známé mám naprosto husí kůži,hned si vzpomenu na mamku. Je to fakt šílená nemoc. :angry: :cry:
27. dub 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem si dala sváču,půl bagety s čes.pomazánkou a zeleninou a za dvě minuty to šlo ven. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mi malý asi dává najevo,že takhle teda ne. tak jsem si dala jen banán a rohlík se šunkou a dneska už nic.
27. dub 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

Luci, možná ti nedělá dobře ten česnek...nebo zelenina ta může být taky těžká. no však si tělo říká, co a jak. kdy jdeš do té poradny ohledně toho cukru? nebo už jsi byla?

já musím dneska na krev, prý zase kvůli těm protilátkám...tak jsem příští týden v poradně zvědavá... :wink:
28. dub 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Tak jsem po snídani a zase mi je na bli..... Už si musím vybírat,co mě nedráždí. Ze všeho mě tak šíleně pálí žáha,až mi je blbě.
Evi na poradnu jdu příští týden a pak teprve uvidím,co mi o té cukrovce řekne. Ty jo už mi budou dělat asi utz ve 30.tt a to měření,tomu nemůžu ani uvěřit. A ještě to vypadá,že se možná v termínu porodu budeme stěhovat. To bude něco. Zatím to není jisté,ale jestli jo,tak jsem zvědavá,jak to bude probíhat.
Evi česnek mi nedělá vůbec dobře a zelenina jako papriky,taky ne. Pálí mě žáha z másla,tavenáků,všech různých pom.másel. Jediné,co mi nevadí,je tvaroh,když tam teda není česnek,nebo cibule.
Evi tak určitě budeš mít krev v pořádku.
Já chci jít ted popoledne do jeskyně.
28. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
žaha ma tiež jedovala brala som malox hned sa mi ulavilo a to som si musela davať niekolko krat denne
28. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
imarikai,děkuji za radu. Já mám zatím rennie,ale moc mi nechutná. Budu muset zajít do lékárny,nebo se příští týden zeptat na poradně.
28. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Luci koukám, že máš naprosto to samé co já. Mě tak pálí žáha až z toho zvracím. A není to ani o tom co jím, protože to mám i z čisté vody. :confounded: Zkus si koupit Malox. Taky ho beru. Rennie mi nikdy nezabralo!!
28. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
....čus bus jeribus tak mě nic nepálí :slight_smile:
28. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis.h No tak nejsem sama,tak to já si to zkusím koupit hned dneska.Mě je taky pořád zle. Už jim,jen to co mě fakt nedráždí.
28. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis.h tak nám to pěkně utíká,co :wink: Za chvíli máme obě 30.tt
28. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
....a mě se u nadis.h líbí že budou mít taky Káju po tatínkovi :slight_smile:)))))
28. dub 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no uteklo to viď? Jsem štastná za to číslo které u toho jména mám páč mi dr včera v poradně vylekal,že se mi začíná zkracovat čípek.CS mám 3 od poslední kontroly kdy byl ještě CS 0. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mujsí se dopéct ještě chlapeček náš.Aspon chvilku.

Kapr no jasná. Tatínek je náležitě pyšný na svého nástupce. :slight_smile: Já nejdříve nechtěla, protože přítel je Karel, můj a jeho táta taky a můj děda.. Ale on malému Karel říká už od začátku těhu aniž bychom věděli, že je to kluk tak už si ani jiné jméno neumím představit k němu. :slight_smile:)
28. dub 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jsme na tom stejně.
To ten náš je vlastně Karel V. a stejně mu každý říká celé těhu malý Kája. Ale nakonec jsem prosadila dvě jména a Karel bude to druhé.
28. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr myslím, že ty dvě jména jsou fajn. my asi taky Báře dáme dvě :wink: buď ráda kapříku, že Tě nic nepálí :wink:

no Luci s tou žáhou je to peklo. ale já to mám tak nějak ve vlnách...je týden, kdy mě pálí žáha po všem a pak je zas chvíli klid! ale univerzální recept asi není, musíš vyzkoušet, co ti dělá zle...pravda je, jak píše nadis.h, když byla ataka, tak mě pálila žáha i po vodě a to se doporučuje hodně pít, ale když není co, že? :wink: tak uvidíš, co ti řeknou s tou cukrovkou, ale asi to bude fakt ok, protože my to tady máme všechny "vypřátý" přeci, že budeme mít zdravá krásná miminka :dizzy_face: a kam se budete stěhovat Luci? Do většího bytu nebo do domku? :wink: jsem napjatá....

já teď byla celé dopolko u bráchy, zkolily ho alergie, tak volal sos, ať mu něco přinesu z lékárny...a naštěstí teď když jsem odcházela, tak už vypadal líp, ale je to děsné, jak to teď řádí.
28. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nadis.h, taky se mi už pěkně čípek zkracuje. no musíme být opatrné, aby mimísci vydrželi aspoň ještě chvilku! :wink:
28. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr to je fajn řešení. Akort když je v rodině neshoda jak se budou prcci jmenovat. Každý si dá jedno jméno a je to. :sweat_smile:

Evi Ty už máš krásný tt. :wink: Až budu jako Ty tak se mi uleví hodně.Teď je to ještě brzy. :pensive:
28. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím nadis.h, ale stejně by ještě bylo brzy...chci vydržet co nejdýl, to je jasný, jako všechny holky. hlavně nedělej nic náročného, nezvedej nic a šetři se, to je jediný recept, jak je vevnitř udržet co nejdýl. A neboj, nejhorší už máte taky za sebou!!! :wink:
28. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no jasný. Ať se ta dětátka naše ještě pěkně pečou.
28. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš :wink:

holky, za chvíli jdu do cvíča, tak se zas objevím až odpolko :wink:
28. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je Evi pěkné šetření :grinning:
Nadi neboj!!!! :slight_smile: To dáš!!!
Jinak mě docela někdy štve, že jsou všichni Karel. Hlavně tchán se všude registruje jako první a vždycky manžovi vyžere pěkné jména třeba pro email. :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: já vím, ale musím trochu protáhnout tělo...a když to nejde, tak necvičím :wink: teď jdu ještě ven na prochajdu, je krásně.
28. dub 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo a my pracující musíme sedět na zadku v kanceláři. :grinning:
28. dub 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadis.h tak se šetři,ještě má malý čásek. :wink:
Tak já byla v jeskyni,byla se mnou nakonec i ségra s malou,byla jsem tam naprosto sama,tak ji tam paní za mnou pustila,i když přišla později,protože malá usnula v autě. malé se tam strašně líbilo,hrála si s hračkama a solí na zemi.
Jinak jsme couraly po venku,je tam hezky.
28. dub 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj kapříku, už za chvíli budeš moct běhat po zahrádce :grinning:
luci, tak může ségra s malou chodit s tebou ne? myslím, že pro děti je to moc dobré...třeba jí taky někdo nadělí permanentku :wink: je tam nádherně. já se teď vrátila z procházky a pálí mě žáha a bolí zub, už druhý den, pořád ten jeden mrzák blbej, co mě vždycky trápil!!ach jo... :frowning2: ale co, hlavně, že je venku hezky. :sunglasses:
zítra mě čeká druhé kolo obíhání papíru v práci, tak jsem zvědavá...doufám, že se mi to podaří dotáhnout! :sweat_smile:
28. dub 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko žirafice,

jak se máte? :wink: dneska má být krásně, tak to mi je tě kapříku líto, že musíš sedět v kanclu...a nechceš si vybrat dovolenou než půjdeš na MD? :wink:
29. dub 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak mě je zas nějako blivno,v noci dvakrát reniie,ble,ble. :angry:
Evi taktak ségra může chodit se mnou,měla jenom strach,že tam malá nevydrží,ale hrála si s hračkami a se solí,tak se jí ty kamínky líbili. Akorát nechtěla,aby někoho rušili,to víš,někteří lidé si tam chodí pospat. ALe dá se domluvit a zajít tam,když chodí více maminek s dětmi. Teda zuby jsou potvory. :angry:
Dneska zase asi přijede ségra. Má být ještě hezky,tak toho musíme využít.Už vařím obídek.Zalitou polívku a palačinky. Z toho mi snad zle nebude.
My měli dneska o půl třetí budíček. Sousedka pod námi,že jí teče v šachtě voda. A nám teda tekla taky odsousedů zezhora. Máme všude sádrokarton na stropě,mokrá zed i v kuchyni. No fakt mazec. Za ty tři roky,co tu bydlíme už je to potřetí. :angry:
29. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky žirafky :dizzy_face: , po :slight_smile: po čku vás sleduji, jak vám skáčí tt a jsem vám v závěsu :slight_smile: .
Luci s tou žáhou si taky užívám a rennie stále v pohotovosti v kabelce. Prý když pálí žáha, je klučík vlasatec :grinning:, tak připrav hřebínek.
29. dub 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás zase pozdravit
jééé janysku, už 26tt, mazeeeec :wink:
a evak čeká holčičku, to jména ženy, už něco máte?
29. dub 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janysek,taky po očku sleduju vaši diskuzi a jak ti naskakují týdny.letí to jak voda.No ta žáha je teda ted neskutečný opruz. Ale musíme to vydržet. Že bychom měli vlasáčka :grinning: Koukám,že budete mít taky chlapečka.
Ahoj Gucci,vy krásně rostete. :slight_smile:
29. dub 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek