• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ruda zdar :slight_smile:))))) jůů no vidíš je dobře že jsi tam šla ..... budou tě sledovat a máš léky :slight_smile: co HCG?

siki ... to je lapálie .... snad to bude ok s tou štítkou...
2. čer 2009 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
puno to je mi líto :frowning2: ale jak píšeš,musí se jít dál a čím dřív se začnem dívat dopředu,tím líp.. :wink: ta psychika je opravdu moc důležitá ale né jak "chytří"lidé tvrdí-nemyslete na to atd..ale brát to v rámci možností v pohodě,nevzdávat se a věřit,věřit a věřit... :dizzy_face: a pokud to jde i spolu s úsměvem,tak je to ještě lepší... :slight_smile: do dalšího kola ti budem moooc držet palečky! :dizzy_face:

jindrisko ahojky!My se asi ještě neznáme,nejsem tady dlouho...ale ten kočičák je tvůj? :slight_smile: Je to Briťák nebo Ruská?To nepoznám z té fotečky :slight_smile: Ale je moooc pěkný :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
puna13 - zatím máme pauzu a nechci to prozrazovat, no i když tady to říct můžu - 11.8. máme konzultaci a pak se uvidí, v červenci jdu na hormonální profil a nechám si pro jistotu udělat testy na toxoplasmu.
2. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři dík a supr jen šup znova do toho ono to přijde .....
2. čer 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniska24 - briťák Mr. Bean :grinning:
2. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jindřiško..
holky když my se na to IVF nesmíme tak upínat není konec světa a bohužel ani nic nenormálního když se to nepovede :frowning2: a my musíme mít sílu jít dál! Protože ono se to povede každé z nás uvidíte! Jen to chce čas a trpělivost já vím není to jednoduchý ale dočkáme se každá z nás!
Takže Jindři užijte si relax na maximumu absolutně ti to schvaluju :dizzy_face: :dizzy_face:
Ty si Punu taky zarelaxuj a uvidíš bude dobře..
Holky bude musí!!! a jak tu někdo psal když nejde o život tak jde o ho..o :wink: :grinning:
2. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stavím se zase zítra, za chvíli mi jede busík domů, tak pa pa
2. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisko, moje řeč :wink:
jindrisko, ja jsem se rozhodla, že tentokrát to taky budeme s manželem tutlat, nikdo to nebude vědět, sice mě rodina podporovala, ale tím víc se člověk snaží, aby je nezklamal a pak nemyslím sama na sebe, abych byla v pohodě, ale na to jak mi všichni věří a že je nechci zklamat a tak a pak to bolí ještě víc
mě to ještě pořád bolí a bolet bude hodně, ale jelikož jsem nezaměstnaná, tak začnu dávat do kupy byt a hlavně samu sebe, jsem se teď poslední dobou trošku zanedbávala, tak to musím napravit, třeba kadeřník, trošku cvičeníčka, procházky s pejskama - máme dvě malé rošťandy, jorkšírku a naháčku a to je pěkný trotl, ta potřebuje hodně pohybu, tak jí to teď vynahradím, aby se zase po delší době vyřádila :sunglasses:
juj, jsem se nějak rozepsala, za chvíli bych vám napsala celý svůj životopis :wink:
2. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: jen vím, že její funkce je snížená. na endokrinologii jsem nebyla, jelikož jsem ji měla sníženou jen jednou a odběr týden na to už byl zase ok. No a teď zase asi po 5měsících. mám štěstí, že mi ji může hlídat a korigovat mamča (internista). Jen mám dilema, jestli to mám říct v pátek doktorce v Caru nebo ne. Docela nerada bych IVF posouvala...Ale zase se mi nechce zbytečně plýtvat pokus.

jidřiško: moc mě to mrzí :frowning2:

holky nějaké dobré zprávy přihoďte nebo tu budeme za chvilku všechny fňukat.
2. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindřiško,jestli ti můžu poradit,zkus si vynutit u doktorů nějaká další vyšetření :wink: imuno,štítnou žl.,srážlivost atd.atd.(teda pokud to již nemáš uděláno :wink: )Mi to tak poradila jedna moc fajn holčina na jiné diskuzi a moc mi to pomohlo :slight_smile: sice nic mi nezjistili,až teď po 2IVF neúspěšném,ale to nevadí,alespoň víme více do dalšího boje a jsme klidnější :slight_smile: i tento poslední neúspěch jsem zvládla celkem v klidu a jsem připravená rvát se dál :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vám hodím neco pozitivního zítra teda doufám :slight_smile:))))))
2. čer 2009 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
puno to platí i Tobě,co jsem psala jindřišce... :wink:
2. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki: tak to máš hypofunkci jako já, určo to nebude nic hrozného, když to máš jednou dobrý a jednou ne, já beru akorát půlku tbl denně, určo bych to nahlásila, páč se to musí v těhu víc hlídat, mě ted v těhu zvýšili dávku na celou tbl denně
2. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypofunkce štítné žlázy
Rozvinuté příznaky z nedostatečné činnosti štítné žlázy nazýváme myxedém. Vykytuje se časteji u žen a vzniká při deficitu jódu, selenu, po zevních ozářeních, po léčbě radiojódem, při užívání léků (např. Lithium, perorální antidiabetika...).

Projevy hypofunkce štítné žlázy
1. přibírání na váze
2. spavost, zapomínání
3. bolesti svalů, syndrom karpálního tunelu
4. zácpa, zvětšený jazyk
5. zpomalení srdeční činnosti
6. suchá, drsná pokožka, vypadávání vlasů
7. mírná anemie

Diagnostikuje se ze zvýšené hodnoty TSH a ze snížené hodnoty volného thyroxinu v krvi. Pokud trpíte výše uvedenými projevy, vyžádejte si vyšetření krve na přítomnost hormonů štítné žlázy. Hypothyreoza se dá jednoduše léčit.
2. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: jsi zlato díky. jsem z toho trošku zklamaná, myslela jsem, že je vše ok a jsem připravená na IVF. Já budu brát 1 tbl Letroxu denně a půjdu na sono. Ta léčba je dlouhodobá nebo po práškách se rychle mění?
z těch projevů mi přijde, že nemám nic. Možná ta spavost, ale to je u mě normální :grinning:
2. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám něco pozitivního a už dnes HCG 73,3
2. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no huráááá a to nemůžeš říct hned ???? :slight_smile:) jůů potichounku gratulujůůůůůů
2. čer 2009 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki: mě udělala moje gynekoložka testy, protože jsem moc přibrala za krátkou dobu....jinak osobně si myslím, že celá tbl Letroxu je velká dávka...já jí měla na začátku taky a dostávala jsem z toho záchvaty, takže lepší bude, když si najdeš endokrinologa a ten tě bude co půl roku sledovat...na sono jsem byla taky a dopadlo to dobře...jinak na sobě nic nepocituju...jinak léčba je napořád, prášky se berou pořád - v těhu se to pak více hlídá
2. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisko, asi něco na tom bude, protože když mi brali krev 2.DC, tak ty výsledky nic moc, hodnoty štítné žlázy byly vyšší, prolaktin vyšší a tak se rozhodli mi rozbor udělat 22.DC a to už jsem všechny výsledky měla v pořádku
to je divný, co? ale zase si myslím, že při menstruaci jsou vždycky ty hodnoty trochu jiný než při konci cyklu, já se na to budu muset zeptat na gyndě, tam půjdu říct, jak jsem dopadla a domluvím se s nimi na nějakých odběrech, to není špatný nápad, mají mi to udělat v CARu nebo u gyndaře, to je snad jedno, nebo ne? :unamused:
Ruda: tak to je bomba - gratuluju :dizzy_face:
ruda: no supeeer, gratulace :dizzy_face:
2. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki neboj, pokud jsi na kontrola nedávno byla ok, tak se to dá zase rychle do kupy,..jen se to musí léčit...
napsaly jste toho za celý den tolik, neumím teď z hlavy reagovat na vše, jen Puna, je mi to líto,ale jsi hodná holka, taky se dočkáš a Jindři, jsem moc ráda, že jsi našla sílu na nás kouknout, teplo léčí,bude léto, pohoda a pak to klapne, hold některé z nás budou těhu z léta a zbytek z podzimu,ale letos to bude na tuti
2. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudí, mooooooc gratuluju :grinning: :grinning: :grinning: , ať se to jen zvyšuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme. Snad se to srovná a IVF se nebude muset posouvat. Holky díky moc za podporu.

puny: na prolaktin se léčím už dlouho, ale už ho mám v normálu. mamča si myslí, že právě ten hormon na jeho srovnání mi rozhodil hormony šž :angry:
2. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki: já jsem se léčila na prolaktin dva roky, dokonce jsem měla i nádor - prolaktinom na hypofýze - podvěsku mozkovém, brala jsem celé dva roky prášky medocriptin, myslím že se to takhle jmenuje a po druhé magnetické rezonanci my sdělili že nádor nebyl potvrzen a prolaktin v normě, pak jsem nastoupila hned na laparku a tam taky všechno v pořádku, no a pak jsem šla na první IVF - neúspěšné, a pak jsem změnila gyndaře, protože ten původní se urazil že jsem ho obešla s CARem, stejně se mnou nic nedělal, musela jsem si všechno vynucovat, a teď mám supr starého dědečka gyndaře a už mám za sebou operaci myomů, to bylo přesně před rokem, měla jsem je na děloze velké jak pomeranče a pak mi po půl roce nasadil clostylbegit, ale byl slabý, tak jsme se na to s dědou vyprdli a objednala jsem se letos v březnu na konzulku a pak už to šlo docela rychle, a výsledek znáš, ale dostala jsem novou chuť bojovat, budu to mimčo mít na přelomu jara a léta, neupínám se na to, ale budu v pohodě a v klidu si užívat léto :grinning: :grinning: :grinning: ,,snad tu smůlu už jednou provždy zaženu, to už přeci není normální, když se hodným lidem tím nemyslím jen sebe, pořád lepí smůla na paty. :unamused:
2. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
puny: Tak to já si můžu ještě pískat, když vidím, co jsi si s tím všechno užila :frowning2: Já měla hodnoty prolaktinu 120 a beru na to Norprolac. Zabírá naštěstí úžasně, takže teď jsou hodnoty kolem 20 :slight_smile: Tak snad to tak půjde i s tou šž. Ale doktorce o ní raději řeknu. jestliže mi IVF posune, tak se nedá nic dělat. Lepší než zbytečný pokus.
2. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujuuuuuuuuuuuuuuuu moc moc...viděla jsem po cestě spousty čápů :wink: uvidíme v pátek, jak to roste, Dr. říká, mám pro vás dvě zprávy dobrou a výbornou, tak kterou dřív...a já odpovídám, dobrá je ta, že nemám rozjetý OHSS a výborná ta, že jsem těhotná, se na mě s manžou podívali a dr říká..přesně tak, těhotenství je od 5 HCG, vy máte 73,3, jste tedy ve třetím týdnu...tak snad to vydrží, taduju se potichu, MS mám dostat až příští týden, takže jsem to do toho 4.6. na výročí nevydžela a už to víme, už jsem dostala i těhu tuniku :unamused: fakt holky díky moc...nechcijásat a skákat vysoko,ale když vím proč, už to tolik nebolí...to je důkaz, že se to všem podaří...musí...
2. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo to je krása ty mě dojímáš sakra holka já mám slzy v očích to mi nedělej :slight_smile:
2. čer 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudí, no vidíš ani test jsi nepotřebovala, příroda to vyřešila sama, to je fofr, tak jen tak dál :dizzy_face:
2. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo jak dlouho jsi stimulovala? resp. kdy byla mrcha?
2. čer 2009 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek