• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Gucci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , kočko, Tebe jsem taky dlouho "neviděla" :slight_smile:
Luci, koukala jsem na kočík, že jste vybrali toho černého Dorjana. My byli na kočíkách v HK v John Nell a vůbec jsem si tam nemohla vybrat, jediný který se mi líbil byl právě tento černý, dali jsme do něho barevný fusak a vypadal elegantně. Pak jsme ještě byli jinde a tam nám učaroval ten Tako Jumper, já chtěla zeleno-černý, ale manžovi se líbil v modro-černé, že když je to na kluka a zelených kočárků jezdí moře, tak jsme tam pro něho jeli. Koukala jsem, že Zuzka ho má v double na klučíky :slight_smile:
29. dub 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysek,já chtěla taky barevnější kočárek,ale nakonec nás naživo uchvátil tento. A mám zelenou výraznou deku,tak to vypadá hezky. A můžu si tam měnit co budu chtít. Nad takem jsem taky uvažovala,mají strašně velkou škálu barviček a provedení. Je to určitě taky dobrá volba,ono Dorjan,Tako,Camarelo,je na jedno brdo
29. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, je ten černý opravdu elegantní, i když někdo se nad tím pozastavuje, že to je divný, ale já bych třeba do strakatého s kruhama nešla. Tenhle nazdobíš barevnými doplňky. A taky jsem tam s ním jezdila a byl fajn, dobře jsi vybrala :wink:
29. dub 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jany jsem z něj fakt nadšená. I když mi pár lidí řeklo.Že je to jak rakev. Ale dneska jsou prostě moderní tmavé. A mě se s ním jezdí dobře a líbí se mi. Tak na ostatní prdím. Akorát mám strach,jestli tam nebude v létě moc pařit na mimi. Ale kdo ví,jaké bude léto.
Teda ta žáha je něco,snidaně šla ven. ADoporučovali mi ten malox,tak ho asi zkusím. Jinak mám ještě brutální rýmu z alergie,tak to už budu muset asi taky pořešit s dr.)
29. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někde jsem četla, že prý v těch černých není tepleji. Vem si, že třeba arabky chodí zahaleny v černé a prý je to naopak lepší na udržení teploty těla, tak si vyber :slight_smile:
Ono taky jak se mimi zvětšuje, tak to začíná zase více tlačit na žaludek a tak se ty nevolnosti a zvracení jako na počátku těhu zase vrací, taky mám kolikrát problém to ustát. A alergie je sviňa, Lukáš ji má od mala a každé jaro trpí :frowning2:
29. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já taky nechápu, že někdo haní černé kočárky, mně to přijde hezký a úplně normální...

no janýsku fakt to letí jak blázen :slight_smile: pořád chodíš do práce?

gucci, my budeme mít Barborku :slight_smile: krásně vám to utíká, co? :wink:

luci, zkus si ještě koupit rozpustné kalcium, pohámá při alergických atakách. já ho taky piju a myslím, že je to lepší. teď do sebe soukám ten sliz z toho lněnýho semínka, ale moc mi to nejde :grinning: a taky vařím polívku :slight_smile: je mi líto, že pořád zvracíš, to je blbý. musíš to říct dr. v poradně. zkus jíst menší porce a pomaličku a častěji. to by mělo zabrat! :wink:
29. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ne jsem v PN, ale vypomáhám z domu, každá kačka dobrá, za chvíli jdu juknout na školení.
Na co se zobe to lněné semínko, jsem na to už párkrát narazila.....??
29. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha jany, tak to je dobře. ale radši to s tou prací nepřežeň, však ty víš :wink: no je to na snadnější porod - uvolňuje dělohu a taky na hemoušky a proti zácpě (tu teda nemám, ale hemoušky jo :frowning2: ) a obecně má v sobě spoustu dobrých látek, které jsou v těhu potřeba, takže by se prý v druhé půlce těhu měl pít...není to nedobrý, jen ta slizská konzistence odrazuje :wink:
29. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co to vidím? Staré nové tváře? :wink:
Guci na tebe jsem jukala asi před 2ma dny na Iscare :grinning:
Evi dovolenou si nevybírám. Tu si vyperu až po těch 6ti měsících. Už mám napsanou žádost o bezprostřední čerpání. Musí to na den přesně navazovat, jinak se pak dovolená krátí. Udělá mi to vlastně jeden plat navíc. Tak proto.
29. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to taky tak udělám kapříku :wink: za chvíli budu muset ještě sjet do toho kanclu...se mi tak nechce, buuu :frowning2:
29. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No udělej :wink:
posílám ti text, který máš napsat a dát vaší mzdové účetní:

Někdy v prosinci napíšeš:

Žádám, bezprostředně po ukončení výplaty peněžité pomoci v mateřství, o čerpání celého nároku na řádnou dovolenou.
29. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska se mi holky zdálo, že je Kuba šimpanz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hustý co :slight_smile:
29. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc. jen myslím, že to musím napsat dřív ne? ta MD je jen 28 týdnů a u mně to vychází, že mi skončí 8/11, neb jsem nastupovala 26/4.
29. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr hustý, ale pamatuješ, jak se mi zdálo, že jsem porodila želvu? :wink:
29. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, já vás dycky hledám ve snažilkách a než se k vám dopátrám, tak je drak vzhůru :slight_smile: a ted jsem vás viděla na první stránce, tak jsem se hned jukla
29. dub 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo u tebe je to dřív :dizzy_face: :grinning: mě to nedošlo. tak v říjnu :wink:

A vlastně vidíš:slight_smile:)))) budeme mít ZOO
29. dub 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsi Gucci hodňoučká :wink:
a jak se máte? A co SIKI?
29. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme se dobře, zrovna dneska jdeme na kontrolu ve 4M, na druhé očkování, tak jsem zvědavá na míry :slight_smile: , už konečně Lea vypadá na svůj věk :grinning: , už dva týdny se přetáčí na bříško, usíná sama v postýlce, v noci se budí tak max 2x (do tří měsíců se budila jednou nebo spala celou noc), dudlík pořád bojkotuje, akorát v kočáru je ochotna si vzít takový ten celokaučukový od Chicca, jinak nic a že by se nám kolikrát hodil :grinning:
29. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jste šikulky šikovné :slight_smile:)))
29. dub 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zní krásně gucci, navíc venku už je teď krásně, tak si asi užíváte drandění, co? :wink: a jak jste se sžily s novým prostředím? :wink:
29. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, většinou v poledne vyrážíme ven, já v ruce s chlebem namazaným máslem :grinning: a vracíme se až tak kolem čtvrté, ted se dá kojit i venku na lavičce, takže paráda
evi: myslíš po stěhování? super, tak já už to tady znala, máme tady kámoše, navíc s miminem se hodně kámošek udělá samo, chodíme na bejby cvíčo každý týden, v sobotu začínáme plavat, takže se fakt nenudím
29. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci to zní pohádkově.
hele co košík. Pořád dobrý? my ho nakonec dostali a je obr. Takže do něj ušiju povlečení a nebesa a tak. Jen mě holky vylekaly, že prý z něj pak mimino vylézá...... :fearful:
29. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo gucci, myslela jsem po stěhování. je pravda, že mámy na mateřský se asi skamarádí relativně rychle...tak ať se daří gucci!
29. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kecáš kapr...to snad ne ne ? já ho mám nakonec taky...přeci se to mimo neumí ani přetočit, tak jak by vylezlo? a já myslela, že ten košík budeme mít tak max 3 měsíce...nebo ne gucci?
29. dub 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: no košík super, Lea jako malá v něm spala, ted ho ještě máme, ale už skoro nevyužíváme, takže ho asi vrátím....Lea už ted i přes den spí v postýlce, takže koš je nám už zbytečně
29. dub 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vešla by se do něj ještě teď gucci? nebo už je jí malý?
29. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tam dlouho nevydržela :confounded: já potřebuji aby v něm byl malý co nejdéle. Postýlka se nám nevejde do ložnice.
29. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ona se tam pořád vejde v pohodě...jen já ten koš měla v obýváku, když byla malinká tak v něm spala přes den pořád, ted už jí dávám do pokojíčku do postýlky přes den, aby si zvykala usínat sama :wink: , ale do koše by vlezla ještě hodně dlouho :wink:
29. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to potom jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já budu mít koš napevno zaparkovaný v ložnici takže jako místo postýlky a postýlku v pokojíčku. Tak jsem zvědavá, jaký najdu systém ve spaní :dizzy_face:
29. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já taky kapr :slight_smile: já chci mít koš právě v kuchyni, protože tady jsem skoro pořád a postýlka bude v ložnici...ale uvidíme, třeba se to neosvědčí :slight_smile: a taky chci, aby se beruška naučila usínat sama :grinning:
29. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, hlavně se vyprdněte na rady maminek, tchýní apod. typu: neuspávejte ji v náručí, ona si na to zvykne...neběhejte k ní jen co zabrečí, bude si vyžadovat pozornost, apod..
my Leu od malička uspávali v zavince na míči houpáním, moje máma z toho byla na mrtvici :grinning: , pak po šestinedělí usínala zásadně u prsa a ted poslední týden jí položím do postýlky, omotám kolem ní moje použité pyžamo, pohladím a odejdu, sice tam tak 3x zajdu, než usne, ale usne, někdy dřív někdy později, ale dycky zatím usla, takže jsme mojí mámě vytřeli zrak...Lea s tím nemá fakt problém :wink:
hlavně se hrozně změnila po těch 3 měsících, kdysi v kočáru jen spala, když se vzbudila tak byl zásadně řev, páč v kočáru se přece spí a já už spát nechci :grinning: , ted je schopna celou prochajdu čučet, pak si třeba dáchne, pak zase čučí :slight_smile:
29. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek