Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
janysek70
29. dub 2010
Gucci x-) x-) x-) , kočko, Tebe jsem taky dlouho "neviděla" 🙂
Luci, koukala jsem na kočík, že jste vybrali toho černého Dorjana. My byli na kočíkách v HK v John Nell a vůbec jsem si tam nemohla vybrat, jediný který se mi líbil byl právě tento černý, dali jsme do něho barevný fusak a vypadal elegantně. Pak jsme ještě byli jinde a tam nám učaroval ten Tako Jumper, já chtěla zeleno-černý, ale manžovi se líbil v modro-černé, že když je to na kluka a zelených kočárků jezdí moře, tak jsme tam pro něho jeli. Koukala jsem, že Zuzka ho má v double na klučíky 🙂
lucifirek
29. dub 2010
janysek,já chtěla taky barevnější kočárek,ale nakonec nás naživo uchvátil tento. A mám zelenou výraznou deku,tak to vypadá hezky. A můžu si tam měnit co budu chtít. Nad takem jsem taky uvažovala,mají strašně velkou škálu barviček a provedení. Je to určitě taky dobrá volba,ono Dorjan,Tako,Camarelo,je na jedno brdo
janysek70
29. dub 2010
Jo, je ten černý opravdu elegantní, i když někdo se nad tím pozastavuje, že to je divný, ale já bych třeba do strakatého s kruhama nešla. Tenhle nazdobíš barevnými doplňky. A taky jsem tam s ním jezdila a byl fajn, dobře jsi vybrala 😉
lucifirek
29. dub 2010
Jany jsem z něj fakt nadšená. I když mi pár lidí řeklo.Že je to jak rakev. Ale dneska jsou prostě moderní tmavé. A mě se s ním jezdí dobře a líbí se mi. Tak na ostatní prdím. Akorát mám strach,jestli tam nebude v létě moc pařit na mimi. Ale kdo ví,jaké bude léto.
Teda ta žáha je něco,snidaně šla ven. ADoporučovali mi ten malox,tak ho asi zkusím. Jinak mám ještě brutální rýmu z alergie,tak to už budu muset asi taky pořešit s dr.)
janysek70
29. dub 2010
Někde jsem četla, že prý v těch černých není tepleji. Vem si, že třeba arabky chodí zahaleny v černé a prý je to naopak lepší na udržení teploty těla, tak si vyber 🙂
Ono taky jak se mimi zvětšuje, tak to začíná zase více tlačit na žaludek a tak se ty nevolnosti a zvracení jako na počátku těhu zase vrací, taky mám kolikrát problém to ustát. A alergie je sviňa, Lukáš ji má od mala a každé jaro trpí 😞
evak99
29. dub 2010
holky, já taky nechápu, že někdo haní černé kočárky, mně to přijde hezký a úplně normální...

no janýsku fakt to letí jak blázen 🙂 pořád chodíš do práce?

gucci, my budeme mít Barborku 🙂 krásně vám to utíká, co? 😉

luci, zkus si ještě koupit rozpustné kalcium, pohámá při alergických atakách. já ho taky piju a myslím, že je to lepší. teď do sebe soukám ten sliz z toho lněnýho semínka, ale moc mi to nejde 😃 a taky vařím polívku 🙂 je mi líto, že pořád zvracíš, to je blbý. musíš to říct dr. v poradně. zkus jíst menší porce a pomaličku a častěji. to by mělo zabrat! 😉
janysek70
29. dub 2010
Evi, ne jsem v PN, ale vypomáhám z domu, každá kačka dobrá, za chvíli jdu juknout na školení.
Na co se zobe to lněné semínko, jsem na to už párkrát narazila.....??
evak99
29. dub 2010
aha jany, tak to je dobře. ale radši to s tou prací nepřežeň, však ty víš 😉 no je to na snadnější porod - uvolňuje dělohu a taky na hemoušky a proti zácpě (tu teda nemám, ale hemoušky jo 😞 ) a obecně má v sobě spoustu dobrých látek, které jsou v těhu potřeba, takže by se prý v druhé půlce těhu měl pít...není to nedobrý, jen ta slizská konzistence odrazuje 😉
kapr
29. dub 2010
No co to vidím? Staré nové tváře? 😉
Guci na tebe jsem jukala asi před 2ma dny na Iscare 😃
Evi dovolenou si nevybírám. Tu si vyperu až po těch 6ti měsících. Už mám napsanou žádost o bezprostřední čerpání. Musí to na den přesně navazovat, jinak se pak dovolená krátí. Udělá mi to vlastně jeden plat navíc. Tak proto.
evak99
29. dub 2010
no já to taky tak udělám kapříku 😉 za chvíli budu muset ještě sjet do toho kanclu...se mi tak nechce, buuu 😞
kapr
29. dub 2010
No udělej 😉
posílám ti text, který máš napsat a dát vaší mzdové účetní:

Někdy v prosinci napíšeš:

Žádám, bezprostředně po ukončení výplaty peněžité pomoci v mateřství, o čerpání celého nároku na řádnou dovolenou.
kapr
29. dub 2010
Jo a dneska se mi holky zdálo, že je Kuba šimpanz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hustý co 🙂
evak99
29. dub 2010
díky moc. jen myslím, že to musím napsat dřív ne? ta MD je jen 28 týdnů a u mně to vychází, že mi skončí 8/11, neb jsem nastupovala 26/4.
evak99
29. dub 2010
kapr hustý, ale pamatuješ, jak se mi zdálo, že jsem porodila želvu? 😉
gucci
29. dub 2010
no holky, já vás dycky hledám ve snažilkách a než se k vám dopátrám, tak je drak vzhůru 🙂 a ted jsem vás viděla na první stránce, tak jsem se hned jukla
kapr
29. dub 2010
Nojo u tebe je to dřív x-) 😃 mě to nedošlo. tak v říjnu 😉

A vlastně vidíš🙂)))) budeme mít ZOO
kapr
29. dub 2010
No to jsi Gucci hodňoučká 😉
a jak se máte? A co SIKI?
gucci
29. dub 2010
máme se dobře, zrovna dneska jdeme na kontrolu ve 4M, na druhé očkování, tak jsem zvědavá na míry 🙂 , už konečně Lea vypadá na svůj věk 😃 , už dva týdny se přetáčí na bříško, usíná sama v postýlce, v noci se budí tak max 2x (do tří měsíců se budila jednou nebo spala celou noc), dudlík pořád bojkotuje, akorát v kočáru je ochotna si vzít takový ten celokaučukový od Chicca, jinak nic a že by se nám kolikrát hodil 😃
kapr
29. dub 2010
No tak to jste šikulky šikovné 🙂)))
evak99
29. dub 2010
tak to zní krásně gucci, navíc venku už je teď krásně, tak si asi užíváte drandění, co? 😉 a jak jste se sžily s novým prostředím? 😉
gucci
29. dub 2010
jj, většinou v poledne vyrážíme ven, já v ruce s chlebem namazaným máslem 😃 a vracíme se až tak kolem čtvrté, ted se dá kojit i venku na lavičce, takže paráda
evi: myslíš po stěhování? super, tak já už to tady znala, máme tady kámoše, navíc s miminem se hodně kámošek udělá samo, chodíme na bejby cvíčo každý týden, v sobotu začínáme plavat, takže se fakt nenudím
kapr
29. dub 2010
Gucci to zní pohádkově.
hele co košík. Pořád dobrý? my ho nakonec dostali a je obr. Takže do něj ušiju povlečení a nebesa a tak. Jen mě holky vylekaly, že prý z něj pak mimino vylézá...... 😕
evak99
29. dub 2010
jojo gucci, myslela jsem po stěhování. je pravda, že mámy na mateřský se asi skamarádí relativně rychle...tak ať se daří gucci!
evak99
29. dub 2010
kecáš kapr...to snad ne ne ? já ho mám nakonec taky...přeci se to mimo neumí ani přetočit, tak jak by vylezlo? a já myslela, že ten košík budeme mít tak max 3 měsíce...nebo ne gucci?
gucci
29. dub 2010
kapr: no košík super, Lea jako malá v něm spala, ted ho ještě máme, ale už skoro nevyužíváme, takže ho asi vrátím....Lea už ted i přes den spí v postýlce, takže koš je nám už zbytečně
evak99
29. dub 2010
ale vešla by se do něj ještě teď gucci? nebo už je jí malý?
kapr
29. dub 2010
Tak to tam dlouho nevydržela :-S já potřebuji aby v něm byl malý co nejdéle. Postýlka se nám nevejde do ložnice.
gucci
29. dub 2010
ale ona se tam pořád vejde v pohodě...jen já ten koš měla v obýváku, když byla malinká tak v něm spala přes den pořád, ted už jí dávám do pokojíčku do postýlky přes den, aby si zvykala usínat sama 😉 , ale do koše by vlezla ještě hodně dlouho 😉
kapr
29. dub 2010
tak to potom jo x-) x-) x-)
Já budu mít koš napevno zaparkovaný v ložnici takže jako místo postýlky a postýlku v pokojíčku. Tak jsem zvědavá, jaký najdu systém ve spaní x-)
evak99
29. dub 2010
no to já taky kapr 🙂 já chci mít koš právě v kuchyni, protože tady jsem skoro pořád a postýlka bude v ložnici...ale uvidíme, třeba se to neosvědčí 🙂 a taky chci, aby se beruška naučila usínat sama 😃
gucci
29. dub 2010
no holky, hlavně se vyprdněte na rady maminek, tchýní apod. typu: neuspávejte ji v náručí, ona si na to zvykne...neběhejte k ní jen co zabrečí, bude si vyžadovat pozornost, apod..
my Leu od malička uspávali v zavince na míči houpáním, moje máma z toho byla na mrtvici 😃 , pak po šestinedělí usínala zásadně u prsa a ted poslední týden jí položím do postýlky, omotám kolem ní moje použité pyžamo, pohladím a odejdu, sice tam tak 3x zajdu, než usne, ale usne, někdy dřív někdy později, ale dycky zatím usla, takže jsme mojí mámě vytřeli zrak...Lea s tím nemá fakt problém 😉
hlavně se hrozně změnila po těch 3 měsících, kdysi v kočáru jen spala, když se vzbudila tak byl zásadně řev, páč v kočáru se přece spí a já už spát nechci 😃 , ted je schopna celou prochajdu čučet, pak si třeba dáchne, pak zase čučí 🙂