• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
tak to je skvělý gucci. no taky myslím, že každý prcek je jiný, ale v zásadě si myslím, že se stejně musíš řídit citem a ne si třeba říkat, že ji necháš vybrečet...
29. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já myslím, že každé děcko je hlavně individuální a že si to každá zařídíme po svém. Co holky? :dizzy_face: :grinning:
29. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě mi dorazilo povlečení do postýlky :dizzy_face:
Takže lůžkoviny už máme komplet :wink:
29. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych Leu taky nenechala nikdy vyřvat, navíc ona má fakt výdrž :grinning:
29. dub 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: :grinning:

kapr: jojo snad to nějak půjde :wink: jaký barvy nakonec máš? a kolik jsi jich koupila? já nevím, co budu dávat do toho košíku...nechce se mi kupovat nic speciálního, takže asi tam bude jen v tom spacím pytli...
29. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám je v albíčku. jedno úplně čistě bílé bez ničeho a jedno bílé s měsíčkem a medvídkem. (to je tedy set s mantinelem a nebesy) a doma mám bílo zelené s méďou (to je taky set s manťákem a nebesy. a tím končím. ještě jedno ušijeme s mamkou z té starší látky, tam vyšiju médi. To bude takové pohotovostní kdyby jako plně náhodou bylo jedno nebo dve v prádle a malý se třeba pokadil, nebo blinkal.
do košíku peřinku a polštářek mám ikdyž taky šitý, tak na ně rovněž našiju povlečení a ještě koupím nějaký zbytek šifonu a udělám nebesa a volánek na košík a bude :wink:
29. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ty jsi šikula kapr. mamka mě taky nutí do těch nebes na košík, ale já je nechci, takže to asi naše Barunka bude mít jen tak:slight_smile: jdu se ti mrknout do albíčka :wink:
29. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr obě jsou nádherný, ale můj favorit je měsíček a medvídek :wink: já dneska vyprala medvídkovou sadu, tak až bude postýlka, tak nainstaluju a nafotím :wink:
29. dub 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to zase nechci dávat, aby se to ještě nezaprášilo. Povleču určitě až nakonec.
29. dub 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, souhlas. jenže já mám ty kapsáře a tak a ty bych už pak chtěla nainstalovat...no ono to u nás totiž nebude ještě dlouho hotový :slight_smile:
29. dub 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já je musím ušít a pak už taky začnu instalovat :wink: neboj. U nás to taky ještě dlouho nebude. Myslím, že budu ráda, když to stihnu do porodu.
29. dub 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a víš, že nakonec já taky kapr? a to jsme měly "předporodní válecí plány" co? :wink: já dneska celý den prala a žehlila. a pak jsme šli s manžílkem ven, bylo to moc fajn. do práce jsem nejela, řešili jsme to po tel a mám prý přijet až v po. tak uvidíme. :wink:
29. dub 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. :wink:
30. dub 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvíli jdu volat k dr. a domluvím se,zda mi něco na tu alergii a žáhu napíše,páč včera jsem byla venku a večer byl šílenej,ještě k tomu jsem si spálila na slunku jednu ruku a obličej.
30. dub 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

Luci, a zkus si koupit to kalcium jako šumivé tablety, pomáhá to na akutní záchvaty alergii a může se to v těhu. já to piju už 14 dní a myslím, že to je lepší. jsem zvědavá, co ti dr. poradí. minule mi ale říkala, že nejjistější jsou homeopatika, ale zase těm musíš věřit, jinak podle mě moc neúčinkují...ale moje alergoložka minule říkala, že když už jsem v pozdější fázi těhotenství, tak je lepší si ten claritin vzít než se moc trápit...ale to záleží. dej vědět, co ti poradila.
30. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nestíhám dočítat, tak snad je vše v pořádku, za chvíli jdeme do poradny, tak snadpřibral a nebudu muset dokrmovat, v albu máme nové fotky a tady ukázka...
30. dub 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudí určo přibral. dej nám pak vědět. tady je vše ok :wink:
30. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pooooooozzzzzzoooooorrrrrr v albíčku břuch před měsíce:slight_smile: stále stejný a ještě snad dodám aktuální a přikládám polostav! ale polostav!!!!
30. dub 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to brzo poslala :angry:
30. dub 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, krááásně se zařizujete,mimi už se těšíííí
evi dííky, no snad...
30. dub 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi se už těší :wink: už kope jak ďas :grinning: :grinning: :grinning:
je to takový zvláštní když si představím, že tam za chvilku bude spinkat miminko.
30. dub 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr no krásný :slight_smile: máš to hezky připravený :slight_smile: já si to taky neumím představit, že už za měsíc a kousek tu s námi bude prcek :slight_smile:
30. dub 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě to není, zdaleka :slight_smile: ale doufám, že jsem vás aspoň trochu uspokojila. :wink:
Jo Rudy malej je nádhernej. Když ho vidím, tak se úplně těším na Kubu :dizzy_face:
30. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já jsem zpět. Na alergii mi napsala dithiaden na noc. A na ostatní se dívala a nic jiného se prý moc nemůže. Na žaludek anacid. Tak to snad pomůže. Jdu si udělat nějaký rychlo obídek. Rajskou pol´évku a smetanové brambory.
Jsem ukýchaná a usmrkaná.
Evi to kalcium si ještě koupím.
30. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , tak je to pr.. za dva týdny maličký přibral jen ubohých 50gr, chudáček, je mi nejde narozum, proč je teda tak veselý, vysmátý a spinkající...dala mi poslední týden šanci, pak UM, už jsem to dvakrát obrečela, dělám co můžu, i tehdy přes horečky a stejně na prdlačku....tak se asi nedá nic dělat, už malého i budím k jídlu, piju hektolitry koj, čaje... a nic...chjo..je to má velká prohra,ale do pátku to ještě zkusím...,ale už se stresíkem, jak to zase dopadne, takže asi z toho nic nebude...hodila váhu a míru do PC a křivka šla rapidně dolů...chudáček maličký hladový....je ale předemnou, nakojený a hraje si...takmi to vysvětlete....
30. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy, tak snad to bude lepší, uvidíš. A kdyby náhodou ne, tak si z toho nic nedělej :dizzy_face: zvládli to jiní, zvládnete to taky. U druhého to bude lepší uvidíš.
Moje kamarádka kojila při prvním jen 10 dní a druhé do roka a půl :dizzy_face: tak to ještě nevzdávej.
30. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy to mě mrzí,ale když je malý spokojený? Kdyby měl hlad,tak by plakal,nebo to dal najevo,ne? Těžko říct,já fakt nevím. Ale nic si z toho nedělej,je to stresující a nepříjemný. Neboj,určitě to zvládnete. :wink:
30. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, to je teda průda, ale hlavně, že ti dala nějaký ty léky a že se ti trochu uleví :wink:

rudíku, je mi to líto, ale jak píše lucík, kdyby byl malý nespokojený, tak by plakal...neboj, určitě to půjde. hodně pij a taky si dělej hodně vývary, to moc pomáhá, teplé tekutiny. taky bys měla jíst hodně olejnatých semínek - slunečnice, dýně atd. držím vám pěsti.
30. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi zatím jsem si ten dithiaden nevzala,přijde mi to driák a mám si ho brát až na noc. Dneska budu ještě řídit a tento lék uspává a oblbuje,tak to nebudu riskovat.
30. dub 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to máš Luci pravdu. Já ho kvůli tomu neberu :wink:
30. dub 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek