• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ještě jsem vás ani dneska nepřečetla.Koukám Kapříku hezké fotečky. :wink:
30. dub 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnešní pohodička. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 ve 21:19  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzy tak to je nádhera. :grinning:
30. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko holky,

zuzi, krásný fotečky. kluci si to na sluníčku užívali :slight_smile:

no luci, je to těžký, s těma lékama, ale jestli je to driák, tak bych do toho taky nešla...

jaký jste měly víkend? :wink:
3. kvě 2010 v 06:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Evi,já před chvíli posnídala a vylezla z pelechu. Musím jít uklidit celý byt.O víkendu se mi to nechtělo dělat. Některý den mají přijít zájemci o koupi bytu,tak at tu není bordel.
Jinak léky jsem zatím žádné nevzala a včera a dneska moc nesmrkám,tak dobrý.
Jo jinak jak jsem byla v pátek u doktorky,tak mi ještě koukala na tu cukrovku a říkala,že je to v pořádku.
3. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Luci pokud nebudeš muset, tak ho neber. Dávají ho v nemocnici i před operací :wink: jako oblbovák.
Zuzko krásná pohodička :grinning:
3. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ta to je fajn s tou cukrovkou Luci. :slight_smile: A jak to vypadá s tím vaším stěhováním? Kam se vlastně budete stěhovat? Do většího bytu nebo vyšel už ten domek? :wink: Jsem zvědavá, jak opice :slight_smile:

jak bylo kapříku? co jste všechno o víkendu zmákli?

Já za chvíli vyrážím na rhb, ale pak budu doma. O víkendu jsme byli u našich, zub mě pořád zlobí, takže i když se mamka děsně snaží, tak s tím mám trable :frowning2: možná tam budu muset ještě tento týden jet, jestli to nepřejde...ach jo :frowning2: Jinak snad už tento týden přivezou opravenou tu polici, abychom mohli dosestavit tu skříňku v pokojíku, protože už mě tam ten rozestavěný bordel začíná štvát...a taky jsme včera byli na výletě v Českém ráji, tak jsem si to krásně užila, sice manžu z toho mýho pomalýho chození rozbolelo v kříži, ale zvládli jsme to :grinning: až na těch 9 čůrání na 4 km dobrý :grinning: :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No my moc nemakali :wink: respektive já.
V sobotu jsem umyla další dveře a namalovala jsem zeď v předsíni. Původně jsem tam chtěla udělat proužky a kytičky a nakonec tam dám tapetu. Tu co zbyla z obýváku.
Do IP ti Evi pošlu odkaz na naše rajče. Tam se můžeš podívat na kompletní přestavbu. Jen tam ještě nejsou všechny final fotky. Ty ještě postupně dodám.
Včera jsme tu měli návštěvu a chtěli jít na hrad. Takže jsem šla s nimi. No a na Staromáku mi už začalo tvrdnout břicho a bylo tvrdé až do večera. Tak jsem to asi přepískla :confused: Takže jsem jen vyprala a nic jiného nedělala. Ležela jsem celé odpoledne.
3. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ty Kači, to s tím tvrdnutím břicha není žádná sranda. Měla by ses šetřit! Jenže já to sama znám, člověk neodhadne, kdy už to je přes míru a kdy je ještě v poho. a chápu, že těhotenství není nemoc, tak není třeba to nějak dramatizovat, ale pravda je, že jsme to neměly zadarmo, tak musíme být opatrnější :wink:
dneska mi psala spolužačka, že včera porodila syna :slight_smile: tak už se na tu naši holku taky těším. pořád mi buší do bříška...jediný, co je trochu nepříjemný, je to tlačení na močák :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě dnes Kuba jede jak Ďas. Myslím, že už ho to v práci pěkně s...e :grinning: Už nevím, jak bych si sedla. vystrkuje na mě něco tvrdého a když se toho dotknu tak se začne převalovat :grinning: takže se mi vlní bříško. Teď na chvilku usnul a nesmím se ho dotknout :wink:
3. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi ten zub musí být nepříjemný. Já jdu k zubaři příští týden a musím zaklepat,že zuby zatím dobré.
Já dneska krásně vygruntovala,měli jsme tu jednoho zájemce na byt. Byteček se mu líbil,ještě musím nafotit celý byt.
Kapříku taky pošli do ip odkaz na fotečky. Já budu fotit náš byt,tak vám pošlu fotečky třeba do mailu,když mi ho hodíte do IP.
Kapříku s tím bříškem moc nezahrávej,radši se šetři,nesmíš to tak přehánět. Každý den je jiný,někdy je člověku dobře,jindy blbě.
3. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapříku máte to moc hezké,pošlu vám fotečky našeho malého bytečku. A pokud dopadne nový,tak nového. :grinning:
3. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
...............no ještě není finále:slight_smile: teď hledám obrázky.
Včera jak jsme šli po karlově mostě tak jsem viděla takové krásné obrázky.........chtěla jsem si je dojít koupit až budu na MD a dneska mě napadlo, že si je vlastně můžu nakreslit sama :wink:
3. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
kapr však není kam spěchat,já už bych si ten nový byteček chtěla taky vypiplat a vymazlit,všechno hezky sladit. No vidíš,když jsi šikovná,proč si neudělat svoje obrázky.. :wink:
3. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidala jsem pupíka. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo Luci, mi přijde, že máš krásně malý bříško :slight_smile: a na fotky bytečku se taky těším :slight_smile: my byli teď s manžílkem venku, tak doufám, že až se najíme, tak půjdem trošku máknout do pokojíčku :slight_smile:

jasně kapříku, je lepší si to namalovat sama! :wink: navíc, až budeš na MD, tak budeš mít víc času :wink: taky to tak vždycky dělám. někde mě něco inspiruje a pak si vyrábím :slight_smile:
to je dobře, že je Kubajz takhle hezky divokej. naše Bára mi dneska tak mrskala břichem, že se až manža divil :grinning:
3. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi mě ted bříško přijde pořád stejné. A i váha se jakž takž ustálila,za měsíc 1kg. Tak ted se spíš to bříško napíná a kulatí. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci krásné fotečky:slight_smile:))) Přijde mi, že to máme v hodně podobném stylu :dizzy_face: :dizzy_face:
a požádala jsem tě o přátelství, tak snad neodmítněš :wink:
Včera jsem smontovala ten přebalovačák. No tak vypadá hezky, ikdyž mne trochu mrzí, že je jako hned u dveří a ruší to čistý výhled na postýlku, ale to se nedá nic dělat :slight_smile:
U mě je to vždycky tak, že kdž si zvyknu na volný pokoj tak pak každá věc mi tam jako vadí :grinning:
Takže až přivezu ještě křeslo,tak to bude mazec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem nakonec v noci bolestí zubů vůbec nemohla spát a poprvé si vzala paralen. ale vzhledem k tomu, že jsem si už tak dlouhou dobu žádný prášek na bolest nevzala, tak zabral okamžitě a já aspoň na chvíli usnula. no a ráno mě manža naložil do auta a odvezl zase k mamce, která chuděrka už je ze mě nešťastná, protože jí mrzí, že mi nemůže pořádně pomoct...ale před chvílí jsme dojeli a už je mi mnohem líp...nicméně to bude znamenat min. ještě jednu návštěvu před porodem a výkon daleko bolestivější než dnes :frowning2: ale to zvládnu :wink:

kapříku, jsi šikulka s přebalováčkem. a souhlas s tebou, my odstěhovali komodu z ložnice, aby vznikl prostor na postýlku a já si na to tak zvykla, že když jsme tam včera večer umístili tu smontovanou postýlku, tak mi to přišlo hrozný :wink:
a kde budeš kupovat křeslo? :wink:
4. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
křelo mám už dávno ze svého bytu. Z IKEI jen takové molitanové. tak jsem si na něj nechala ušít povlak. je široké, lehké a dá se rozložit, kdyby náhodou. Zároveň je široké, takže se na něm bude dobře kojit :wink:
4. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
kapříku,už jsem ti potvrdila přátelství.Koukala jsem,že máme stejný typ linky. :slight_smile: My musíme přebalovák taky dodělat,ten monitor odvézt,namontovat uchytky a koupit podložku.
Evi teda ty zuby,to jsou trable. Tak snad to zvládenete před porodem. To je teda pech.
Jinak jste teeda toho moc nenakecaly. :wink:
Já se sem dostala až ted,protože celý den nešla elektrika.
4. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak pár fotek z dneška: dnes jsem jim uháčkovala čepičky...Kuba prohlásil, že jsou na té fotce, jako spermie.....vychytávka s dudlíkama(to by bylo, aby si na ně nezvykly)......a momentky........Musíte si to přeházet, ono se ty fotky vždycky přetáhnou na přeskáčku.
4. kvě 2010 ve 20:19  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzy tak ty gumičky na dudlíkách mě pobavili. :grinning: Kulíšci rostou.
4. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,já už jsem vzhůru od pěti s manželem. Jel na školení. Tak jsme v klídečku posnídali. Ted si dám spršku a umyju vlasy. Pojedu do práce pro drt a na pokec,jestli teda budou mít čas.
Ted v dobrém ránu mluví o porodech a tatíncích u porodu,dnes je den porodních asistentek.
5. kvě 2010 v 06:10  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,

zuzi, kluci jsou krásní kulihrášci a gumičky by mě taky nenapadly. a čepičky jsou moc hezký! :slight_smile:

luci, taky musím umýt vlasy :slight_smile: jinak já mám dneska cvíčo až odpolko, takže do té doby budu doma a měla bych prát :wink: zub byl v noci ok, ale ten zánět dásní asi jen tak hned nepřejde :frowning2: tak pak dej vědět, co nového v práci :slight_smile:

tak hezký den
5. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, pořád bojuju s kojení, snad se to lepšíííí, uvidíme...
luci, taky jsem sledovala dobré ráno, Zuzko to jsou už kluci jako buci, no nemají šanci se dudlíků zbavit :grinning:
dnes jddu k holičce, konečně!!!
malý vedlemě mlátí ručkama do hraček na hrazdičce a včera se poprvé nahlas smál...,ale jen chvilku
5. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooooj
zuzi, ty jsi hustá s těma dudlama :grinning: , oni nechtějí dudlat? Lea taky ne, ale tohle mě nenapadlo naštěstí teda :sweat_smile: ...zkoušela jsi od Chicca takový ten celokaučukový? ten jediný si Lea aspon v kočáru veme
5. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky to jsou ještě trable s dudlema?
Já teď přemýšlím, jestli si mám pořídit aspoň jeden aventový nebo si mám koupit jen obyč.
Co myslíte?
Budu objednávat už ty chůvičky. Nakonec si vezmeme ty avent 480. Mám na ně tu slevu, tak je to přijatelná cena. A prý jsou fakt nejlepší. Teda myslím všechny avent od philips.
5. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Gucci-oni právě chtějí dudlat, ale mají už ty svý oblíbeny dudle vyžužlany a velky a tyhle, že jsou maly tak jim nechutnají, tak si je musí taky trochu vyžužlat-kdo ví o čem mluvím a má už děti tak pochopí o co jde. Nejhorší je, když si dítě zvykne na jeden dudel a vy ho pak musíte vyhodit, těžko si navyká na novej. Gumičky máme jen pod dohledem. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 09:43  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo holky, tak to mě taky děsíte s dudlema...já dostala nějaký v té sadě od dr., tak zatím asi žádný jiný kupovat nebudu :frowning2:

jdu mrknout na ty vaše chůvičky kapříku. už jsem včera manžovi říkala, že je taky musíme koupit, ale ještě nemáme vybráno.
jinak jsem narvala do pračky potah na matraci a nějaký ty prostěradýlka, abych to mohla připravit. sice vím, že před porodem to ještě jednou povlíknu, ale tak nějak už cítím, že už se musím do něčeho pustit! :wink:
5. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek