• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
chůvičky máme taky od philipse a jsem moooc spokojená, máme obouzměrné, pak si kluci budou hrát jako s vysílačkama :grinning: a nakonec jem koupila i monitor dechu, byla jsem pořád proti,ale teď tu bezdůvodně umřel 4měsíční kluk a spolužačka našla loni taky synka v sedmi měsících jak nedýchá,zsachránili ho, měl laryngitidu, neměla jsem na to nervy, Rudík spí hodně a potichoučku, stejně jsem pořád vtávala a poslouchala ho, jak dýchá..
no a dudlíky máme avent a NUK,ale NUK je oblíbený, tak máme už dva a avenťáský jen jako náhradu, to byl dárek...on Rudla neprotestuje s ničím, ani s lahví, když dávám odstříkané nebo umlé mléko...je to můj miláček, holky těhule, sami uvidíte, každé dítě je jiné a má jiné trable, vše se dá řešit až aktuálně...
5. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme ten monitor dechu slíbený od kamarádky, tak budu asi taky klidnější, že ho máme. všichni, kdo ho mají, si ho moc chválí..no tak uvidíme. :wink:
taky mám NUK pro novoše, tak snad bude ok :wink:
a jak se jinak máte rudi? neboj, to kojení půjde, nesmíš to vzdávat a propadat panice, i když si umím představit, že to je šílený!! tak se držte.
5. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK tak na dudl od aventu prdím a případně ho dokoupím.... :slight_smile:
monitor dechu ještě musím vybazarovat :wink:
5. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejlepší jsou prej ty úplně totálně obyč dudle....ale naše Lea nebere nic, zkoušeli jsme všechny možné, kaučukové, latexové, silikonové, kulaté, hranaté :grinning:
chůvičky máme angelcare a super :wink:
5. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no šak gucci uvidíme. Koupím až to bude aktuální.
Jo a prosím tě, je v Podolí nějaká podmínka pro účast tatínka při porodu?
Já nakonec na žádný kurz nejdu, tak abych věděla......
5. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já dorazila,byla jsem u švagrové. Prošli jsme se a jsem zralá tak na spánek. Aleza chvíli má dorazit kamarádka.
My bude kupovat chůvičku s monitorem dechu od angelcare.
5. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom jsem taky přemýšlela. nakonec jsem se rozhodla takhle.
A monitor jsem našla na mimibazaru za 900 po jednom dítěti. tak snad to bude OK. :dizzy_face:
a tím už s nákupy totál končím. Teť už jen kosmetika jeden dudl a plínky. To asi koupím + balík novorozeneckých a jeden balík větších a bude. Ty se dají vždycky dokoupit.
a látky na ty kapsáře. a jsem snad hotová :wink: ufff
5. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapr tak to závidím. my toho ještě nemáme bambilion:slight_smile: ale snad o víkendu už dokoupím...chybí nám podložka na přebalovák a další tucet pitomostí :wink: a plínky teda taky....
já myslím, že tam žádná podmínka pro tatínka není. prostě bude s tebou a oni tě pak za to zkasírujou :grinning:

luci, já jsem taky dneska nějaká utahaná. cvíčo bylo fajn, ale bolí mě kyčle. a taky mi za chvíli přijde kamarádka, tak se těším, ale asi ji budu muset brzy "vyhodit", protože dlouho nevydržím. :wink:
5. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no málo stačí dokoupit, ale hodně doudělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pádím dom
pa v "kecalky"
5. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a doudělat taky :grinning: hezkej večer
5. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
neměl jste někdo zkušenost se špatnýma jaterníma testama,byla jsem na předoperačním před IVF a vyšli mi špatné.Jde o to,že to šlo hodně rychle,schválli mi léky,já si došla k obvodákovi a přišla MS,tak jsem začala v neděli stimulovat a až v úterý jsem si šla pro výsledky,znova mi nabrali krev a výsledek bude v pátek,jak to dopadne.A zítra jdu 6DC na UTZ.Jsem z toho nějaká špatná,pořád na to myslím,jeslti nestimuluju zbytečně,jeslti vůbec IVF bude ach jo to bych se asi šla už utopit,nevím zdá se mi že mám pořád nějakou smůlu...
5. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Evi, no máme se až na to kojení dobře, miláček je skvělý, hodný, vůůůbec nepláče, je vysmátý a spokojený, bez problémů usíná v pravidelnou dobu...něco jsem nakojila, něco dokrmila BEBOU, tak uvidíme v pátek, snad to poskočilo...
atlasenko, nemám zkušenost,ale myslím si, že to nevadí, vím jen , že často i v těhu se zvyšují jaterní testy, těhule začne svědit tělo...buď v klidu, doufám a věřím, že to bude v pohodě a samozdřejmě, že to doooobře pozitivně dopadne, držíme, všechno co má´me :wink: a dej vědět
5. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
atlaselka já bohužel zkušenost nemám. Držím pěstičky,at je všechno v pořádku a můžeš pokračovat v dalším stimulováním se zdárným koncem. :wink:
5. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc holky,aspon trochu jste mě povzbudili :o)) dám vědět.pa
5. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek žirafindy,

jak tak zběžně koukám, tak se tu řeší dudlíky, naši kluci nechtěli dlouho nic jiného, než avenťácký, měla jsem v té novorozenecké sadě, tedy Kryštůfek tak nějak dudlíka musí mít i na spaní a Tadík až tak ne, ikdyž poslední dobou taky, ze začátku bral avenťák a teďky zase nuk, občas je mu to jedno, hlavně, že něco v té pusině má :grinning:

Jinak za 14 dní máme vítání občánků, tak tu přemýšlím co jim koupit na sebe, nebo jestli mám něco vylovit ze skříně, neb včera jsem opět přerovnávala klukům skříň a zjistila jsem, že tam máme plno věcí co jsme ještě neměli na sobě a já žila v domnění, že to jsou všechno až větší velikosti a ono ejhle.. ona to byla skoro samá 56 :grinning:

Atlaselko, taky s tím nemám zkušenost... ale držím paluchy, aby stimulka proběhla v pohodě a konec byl úspěšný.

Já tu zrovinka brouzdám po stránkách nedoklubka jak jejich ofiko tak i na FB a řvu u toho jak malá želvička... nad těmi příběhama nedonošenečků, broučků malinkejch :frowning2:
6. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
...............já si tak jako logicky říkám, že kdyby to byla atly taková pohroma, tak by ti stopli stimulku hned. :dizzy_face: takže věřím, že to bude dobré a IVF to nijak neohrozí.

Jinak holky hlásím, že jsme včera dotapetovali dva proužky v chodbě. Pomohl nám bývalý soused, tapeta vypadá výborně a tím je vše hotovo. teď už opravdu jen dozdobení a douklizení a je to :wink:
A objednala jsem chůvičky Avent-philips 480 a ten monitor dechu.
Teď už jen teploměr a kosmetiku a máme vše. (si já myslím):grinning: hurááááááá
6. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
atlaselko: bohužel taky nemám zkušenost! ať se daří.

kapr: ty jo, tak to jste úžasní!!! My pořád čekáme na tu reklamovanou skříň :angry: už mě to začíná štvát, protože pokojík je pořád v bordelozním stavu!! včera jsem drsně udělala objednávku na malvíkovi, neb mám ještě nějaký kuponek na slevu, tak doufám, že to bude do neděle připravené, abychom si to tam mohli vyzvednout. Pojedem totiž ke tchýni, tak to máme cestou. No a pak už to snad bude skoro všechno...
jinak kapr hlásím návrat z podolského předporodního kurzu. sály jsme neviděli, neb tam byl nějaký komplikovaný císař, tak snad v úterý se poštěstí. Myslím, že to bylo dobré. Tatínci s mým mužem v čele se pořád vyptávali na vše možné...takže to hodnotím kladně. :wink:

rudíku: tak to je fajn, že je Rudlínek hodňoučkej. určitě to bude s tím kojením dobrý. měla jsi stresy, tak se to trošku pozastavilo, ale uvidíš, že to dáte! :wink: na kurzu nám říkaly, že to chce hlavně vytrvat!!! :wink:
6. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu: tak uvidíš, zda jim budeš chtít pořídit něco nového...ale zase jestli máš ve skříni spoustu věcí, co ještě neměli, tak to můžeš považovat za nové :grinning: ať se vám daří :wink:
6. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi a co tedy? Mslíš, že to má smysl?
mě se tam vůbec nechce. :confounded:
6. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli se ti tam nechce kapr, tak se na to vyprdni. já jsem byla ráda, že nám řekli co a jak, ale můžeš si to i přečíst v knížce :wink: a manžel s tebou k porodu půjde?
6. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chtěl by...tak já právě nevím. Já si pořád říkám, že to předtím taky zvládali bez kurzů.
6. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

kapříku taky na porodní kurz nejdu. :confounded: Já z důvodu že mám paniku z porodu. Tak to nechci ještě takhle brzy před porodem hrotit ještě víc. Co jsem potřebovala vědět mi řekla mamka - 4 děti ( naposledy rodila před 11i lety tak si myslím, že se to moc nezměnilo ) a před porodem Ti to nejdůležitější řeknou prý co a jak máš dělat. A přítel by stejně nešel kdybych chtěla jít jen proto aby šel on. Má za sebou asistenci u porodu dvojčat na hotelu v rámci jeho práce, takže si myslím že ho snad nic nezaskočí. :grinning:

Evi jak to je teď v Podolí? Moje mamka tam rodila právě ségru před těma 11 lety a táta na kurz musel právě kvůli tomu aby mohl k porodu. Jinak jsem snad o tom neslyšela, že by to bylo nutné jinde.
6. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi já jsem se dnes koukala na stránky podolí a pochopila jsem, že kurz není povinný, ale platíš vyšší částku za přítomnost u porodu.
6. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo takhle. Vyšší částka? To asi za resistutaci omdlených tatínků?? :fearful: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je slovo..doufám,že jsem to zkomolila.. :grinning:
6. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já nakukuju až ted.
Milu to je na tobě,jestli chceš mít kluky v novém.Ale jestli máš doma dost věcí,tak bych je určitě využila,oni z toho brzvy vyrostou,tak at to aspon jednou vezmou.
Kapr já byla taky ráda,že mi řeklid do čeho půjdu a co zhruba mě čeká a co mám dělat.I když po dnešní poradně nevím,jestli nebudu muset na císaře. Manžel se mnou teda nebyl,i když k porodu chce jít. manžel byl jenom na teorii o porodu, na praktické lekci ne. A ještě půjdeme na prohlídku porodnice.
JInak já jsem byla na poradně. Váhu mimča mi teda neříkala,ale za to je Kuba koncem pánevním.Tak jsem se ptala,jestli se
6. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli se rodí přirozeně nebo císaře a dr. říkala,že se dneska přistupuje většinou k porodu císařem. Doporučila cvičit kočičí hřbet,že se prcek někdy otočí,ale spíš při příčné polohy. Jinak jsem dostala rozpis kontrol do konce těhotenství,tekd už to bude každou chvíli. Brali mi krev na krevní obraz.
6. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, já myslím, že neplatíš vyšší částku za přítomnost otce u porodu, když nemá kurz...podle mě je to pořád 1000Kč za porod! a ten kurz stojí 700kč...
já myslím, že máš pravdu a zvládnete to i bez kurzu. :wink: my jsme jenom moc opatrní a jsme klidnější, když víme co a jak... :slight_smile:

nadis.h: kurz určo není povinný, aby s tebou mohl partner k porodu. takže podle mě opravdu závisí na vás, jak se dohodnete a zda budete chtít mít info předem anebo se pak budete řídit pokyny sestřiček :slight_smile:
6. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi,někde to tak funguje,že když má chlap kurz,tak má levnější přítomnost u porodu,ale je to jenom relativní,protože si stejně musí zaplatit ten kurz,takže to ve finále vyjde na stejno.Letos je blbě,že na předporodní kurz nepřispívají ani pojištovn.y
Já za sebou předporodní kurz mám,ale možná to ani nevyužiju. Sestry u porodu většinou stejně poradí s dýcháním,jak kde.
6. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, naše malá je taky koncem pánevním, ale pan dr. mi v porodnici říkal, že do 36.tt se budou ještě točit a že když se neotočí po 36tt, tak se pak většinou plánuje císař. takže ještě máme čas :wink:
krev mi minule brali taky a příští týden už jdu ke své gyndr. naposledy a pak už porodka! :wink: a tam se prý chodí každý týden.... :slight_smile:
6. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek