• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
evi taky doufám,že se ještě otočí. To já budu chodit ke své dr. pořád,ona má i kardiotokograf,tka nemusím do porodnice. Ted půjdu ještě po třech týdnech,pak po čtrnáctí dnech a pak už opravdu každý týden.
6. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo luci, my byli rádi, že jsme šli oba, já mám staršího muže, takže on je moc zodpovědný, takže to chtěl slyšet, ale nakonec bychom to určo zvládli i bez kurzu :slight_smile: ale já jsem ráda, že jsem byla. jsem klidnější...ale myslím, že opravdu záleží na každém, jak to cítí :slight_smile: tady teď vysvitlo slunko po dešti, tak přemýšlím, že vyrazím na chvíli ven :slight_smile:
6. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to máš dobrý luci, že ještě nemusíš do porodky a budeš pořád u své dr....v praze se prý na ty monitory čekají dlouhé fronty, tak jsem na to zvědavá... :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to já jsem moc ráda,budu chodit jenom na pordanu,akorát v jednom termínu mají dovolenou,tak to možná budu muset do porodnice,ale to je v pohodě. To už je na začátku července a to už může být Kubča taky s námi. Je to v těch svátcích.
NO radši bych,kdyby se malý otočil a mohla rodit přirozeně.Ale když nebude zbytí,tak radši císaře,lepší,než nějaké komplikace u porodu.
6. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to taky tak říkám luci. věřím v to, že to bude, jak má. pokud mám rodit přirozeně, tak se beruška otočí, pokud ne, tak půjde ven císařem...co se dá dělat. ale taky bych chtěla rodit přirozeně. kolik máš teď kg navrch?
6. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Evi,nenaděláme nic.Hlavně,aby nebyly komplikace. Já mám navrch 11kg,ted už to tak nenaskakuje,nejhorší to bylo minulý měsíc,to jsem přibrala 3,5kg. Snad to zůstane na nějaké rozumné míře.
Včera mi ukazovala ta kámoška s dvojčátkama jizvu po císaři a má to tak krásně zahojený,že nejsou vůbec vidět stehy a spíš to vypadá jenom jako otlačené třeba od kalhotek.Žádná hnusná jizva.
7. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se ted chystám na hřbitov,trošku to tam uprait,aspon budu na čerstvém vzduchu.
Dneska to u nás vypadá trošku líp a občas i vyleze sluníčko.
7. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky kopíruji tabulku ceníku z Podolí.
Platby za nadstandardní služby poskytované v ÚPMD
Předporodní kurzy a přítomnost otce u spont. porodu a u S.C.
kurz platba
předporodní kurz - samotná matka (2 x 2 hod.) 500,- Kč
předporodní kurz - matka a otec (2 x 2 hod.) 700,- Kč
přítomnost partnera (např. otec, dula) u porodu (i bez kurzu) 1 000,- Kč
předporodní kurz - samotná matka + otec u porodu 1 500,- Kč
předporodní kurz - matka i otec + otec u porodu 1 700,- Kč
přítomnost otce u plánované SC (s kurzem) 2 300,- Kč
přítomnost otce u plánované SC (bez kurzu) 3 000,- Kč
přítomnost otce u SC (při již zaplacené přítomnosti otce u porodu a předporodního kurzu matka + otec) doplatek 1 300,- Kč
přítomnost otce u SC (při již zaplacené přítomnosti otce u porodu) doplatek 2 000,- Kč

tak mi tedy řekněte jaká je cena otce u porodu bez kurzu a s kurzem?
7. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
.............každopádně jsou to palby :unamused:
7. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to čučím.To je mazec.
7. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr no palby to jsou. já jsem tam včera koukala na tu tabulku a pochopila jsem, že účast otce u porodu bez kurzu je za 1000 a s kurzem za 1700 kč... :wink:

holky já zas skoro celou noc nespala, zase mi začalo to píchání v podbřišku, tak jsem mohla ležet jen na levém boku a teď jsem fakt mrtvá... :frowning2:

luci, tak to hezky na hřbitově zvládni! je to smutný tam chodit, že? já si ale vždycky říkám, že to musím brát jako "práci" bez emocí, jinak bych tam řvala jak tur. stejně na ty naše milé, co nás opustili, vzpomínáme pořád....
7. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z toho pochopila, že přítomnost partnera u porodu bez kurzů je 1000 kč a když to bude císař tak 3000. a to asi jen plánovaný, u akutního ho nenechají......?
7. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi noc ti teda nezávidím,já spala vcelku dobře. Ale musím říct,že mě taky občas píchá v podbřišku,teda jako uplně dole. Ale dá se to vydržet.
Evi není to moc příjemná činnost,ale aspon to tam bude mít mamka hezké. Na takového člověka stejně nikdy nezapomeneš.
7. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky..
jdu se na vás juknout po dlouhé době.. teda já vás čtu..ale tak nějak nebyla nálada přispívat však víte :wink: tak jen musím se pochlubit.. mám takovou radost..manža byl včera po roce na kontrolním spermiu v GESTu..
a měl to o moc lepší.. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dřív míval max. 6 mil spermí a včera měl 15! míval špatnou morfologii - dobrých 1-2 % max 10 a teď měl 22% dobrých! Pohyblivost byla horší.. něco říkali že 33% .. ale to vím že se mu odběr od odběru mění a že to závidí na aktuálním stresu třeba 2 dny zpět.. no paní mi to říkala jako špatnou zprávu.. že je to a IVF ICSI a strašně se divila že sem skákala metr vysoko radostí :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: omlouvám se ale prostě sem to musela napst jsem tak happy.. i když vím že to nic neznamená jsem happy :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul tak to obrovitánská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
Mám z vás radost. A bere nějaké ty vitamíny? Nebo pijete čajík?
7. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano kapr tak to je. no když to bude akutní, tak ho asi nenechají...anebo kdyby chtěl, tak možá jo..ale upřímně, já bych nechtěla, protože když je akutní, tak tě uspí celou a ne jen epidurálem a tím pádem by tam manžel byl nanic...

jo jo Luci, to je přeci jasný, že na ní myslíš pořád a zvlášť teď když sama budeš mít miminko...ale chápu, že jí to tam chceš hezky upravit! no to občasný píchání v podbřišku mi tolik neva, i když je to občas nepříjemný, ale mně se zase vrátilo to, proč jsem byla v nemocnici. bolí to kontinuálně jak ďas, a nemůžu moc chodit, ale co vydržím! :wink: jen je to na budku, nechci být bolestín, a tak se snažím dělat věci normálně, ale asi to vždycky přeženu :frowning2: je pravda, že jsem včera byla docela aktivní, tak mi asi mimiska říká, mamko zklidni, dej si pauzu a odpočívej chvíli :slight_smile:
7. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, gratulace veliká!!! To víš, že to hodně znamená!!! Skvělý. Tak nás pak informuj o dalším postupu, ať víme, kdy držet paluchy...jo a napiš, co manžílek pije/jí za vitaminky? :wink:
7. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapr manža jen papá kyselinu listovou..
jinak nic.. já vím čím to je změnil práci víš.. moje teorie že je to u něj nervama ..už se po xtý potvrdila..2 měsíce v nové práci a co to neudělalo :grinning: :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wrtulko už jsem to četla,moc gratuluju,to je super zprávička. To je obrovitánské zlepšení,tak si nechte pro jistotou zamrazit. :wink: To vypadá velice nadějně,tak hurá do toho. :grinning:
Evi opravdu se šetři,ono je to každý den jinak,jednou je člověku dobře a jindy je zase jak lemra. Já si nadávala předevčírem,to jsem to opravdu přehnala. A dneska už mi je divné,že nemám do čeho píchnout. :grinning: Nakonec půjdeme na hřbitov smanželem odpoledne.Tak ted vyperu a pověsím prádlo. Upeču perník. Vařit dneska nebudu,protože máme ještě koprovku od včera a jsou tu různé zbytky. Zítra chci dělat rizoto a v neděli asi br.kaši s řízkama.
7. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo wrtul, já si to myslím taky, že psychická pohoda je důležitá a možná někdy důležitější než zdravotní stav. zvlášť v rámci toho reprodukčního procesu, když se ty naše výsledky mění podle toho, jak se cítíme! Mám z vás radost! :wink:
7. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře, že manžel půjde s tebou Luci :wink: děláš mi chutě. já vůbec nevím, co o víkendu vařit. :frowning2: řízky bych si dala taky, ale minule mě po nich tak pálila žáha, že jsem si říkala, že už nikdy :slight_smile: tak uvidím a navíc v neděli půjdeme na oběd s tchýni do restaurace, neb manžílek má narozky :wink:
7. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi tak to si dáš v neděli něco lepšího než řízky. :grinning:
7. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky moc děkuju sem se s vámi musela podělit :dizzy_face: :dizzy_face:
no příští týden ve středu jedu na vyšetření průchodnosti vejcovodů chtěli jsme zkoušet IUI.. tak uvidíme co nám řeknou..
jeslti budou mít nějakej nápad.. :wink: ale je to fakt výrazný zlepšení! Volala sem to manžovi byl úplně happy! :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado Wrtul, tak to je teda změna....... Tak to jsem netušila, že to může až takhle ovlivnit. Ale asi jo. :wink:
jinak jsem četla že jdete do dalšího kola. tak doufám, že nám dáš vědět :wink:
7. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No určitě s IUI minimálně nic nezkazíte...............takže já bych do toho šla.
hele aby ses nedivila, že otěhotníš přirozeně :grinning:
Víš přeci, že to jde:slight_smile: my otěhotněli s 2 mil. :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul tak to se nedivím,že jste oba happy protože to je opravdu hodně výrazná změna.
7. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to víte že napíšu..ale nejdeme na Ivf aspon zatím..
chceme zkušet IUI když já sem do dnes rozhozená z těch hormonů :pensive:
No on manža nereagoval na nic.. na žádné vitamíny, prášky na nic.. jen vím že to měl lepší před 2ma lety v létě to měl 10%morfologi a 6mi spermí.. když měl v práci novou kolegini a dobře si rozuměli (myslím na pokec samo :grinning: )..
no a teď má těch kolegů nových asi 6 a všichni sou fajn a se šéfem si tyká a tak no..takže sem si říkala.. že by se to mohlo zlepšit.. ale tak že bych doufala ani moc ne.. no a dneska když sem to slyšela! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no euforie na druhou.. když si vezmu že 20mil už je limit aby se to mohlo podařit doma!Já vím ostatní není tak slavný a tak.. ale pro nás no zlatý no! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul jedna jediná stačí :grinning: :wink: :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a to bylo aby nebylo :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky holky :wink:
7. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek