• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahojky žirafindy

jdu se juknout a co nevidím, Wrtul to je super zprávička, se nedivím,že jsi skákala radostí, já bych taky skotačila :slight_smile:)), tak moc držíme pěsti, aby to vyšlo :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně wrtul :wink:
7. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko !!!!!!!!!!!!!!!! tak to klobouk dolů ... stres je teda supr likvidátor
7. kvě 2010 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Chrobi :dizzy_face: :dizzy_face:
sem to říkala :wink: :grinning: díky..
holky další dobrá zpráva domluvila sem se šéfem že pojedu do lázní :dizzy_face:
7. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
výborně wrtul :wink: to ti určo prospěje, uklidníš se, odpočineš si a navíc tě tam nastartujou tím správným směrem :slight_smile: a nesmíš zapomínat chodit hladit Frantíka každý den :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko myslím, že ani nemusíte na IUI s tímto co ted máte :slight_smile:))
7. kvě 2010 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi říkali nám že je to vzheldem k pohyblivosti a morfologii pořád na IvF + ICSI :wink:
7. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prd to jsou hodnoty při kterých x lidí otěhu přirozeně... pochopitelně k ivf je bezpečnější udělat icsi pokud to není normosp.
7. kvě 2010 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslím, že se s tím dá otěhulit přirozeně. A do lázní se těš:slight_smile: Je to nakonec opravdu bezva a relax.
Doporučuji hodně četby.
A kdy bys asi jela?
7. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky teda wrtulééé hoj, to je skvělé, tak asi takové spermio jsme měli my, teda kecám manža měl jen deset mil. a podívej na Rudlu :slight_smile: , my měli při úspěšném pokuu spermio nejhorší ze všech a zadařilo se...uvidíš, neštěstí už se unavilooooo
jinak mi na minuilé kontrole za dva týdny těch ubohých 50gr a teďf za týden 440!!!!!on byl chudáček hladnýýýý, no ale bohužel má šelest na srdíčku, tak musíme na kardio, snad to nic nebude... :frowning2:
7. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee rudíku, tak to je blbý, že musíte k dalším dr s tím srdíčkem, ale uvidíš, že to bude jen planý poplach. :wink: a je super, že jste se rozkojili!!! :slight_smile:
7. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko
8. kvě 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lucíku, co na dnešek plánujete? my jedem pro kočárek, už došel na prodejnu, tak se těším :slight_smile: a pak ke kamarádům grilovat :wink:
8. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evuli, to je super, "kára" bude doma :slight_smile:
no rozkojila, ale neevěřřím jim, odsávám ,abych věděla kolik teče a bolí to a bere to čas,jen odsávám, krmím a sterilikzuju...jsem z toho už utahaná..,ale výsledek je :slight_smile:
8. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Evi,tak to hod pak fotečku kočárku naživo. :wink: No já dneska budu převážně doma,manžel jel do práce. Po obědě přijede ségra s kámoškou,bude nás obě dvě stříhat,tak jsem zvědavá,jestli bude nějaká změna. Jinak dneska jsem to pěkně pohnojila.Zase mi je blbě od žaludku a zvracela jsem. Dala jsem si ke snídani asi 5ks perníku,který jsem včera pekla a k tomu caro,nebyla to dobrá volba. Dneska nakonec nebudu asi ani vařit. Dám si jen rohlík s cihlou. Zítra budu dělat manželovi žampiony (koupila jsem včera na tržnici,mají je tam za pár korun a nádherné) a řízky s bramborovou kaší. Já radši ty houby nebudu.
Rudy teda to je kolotoč vid,ale hlavně,aby Rudík prospíval a byl spokojený,pro prcka cokoliv člověk vydrží,vid. :wink:
8. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky, jsem ráda, kočík je krásnej. fotečky udělám a hodím do albíčka. dneska povezem sportovní korbu ke tchýni ale ostatní už si necháme doma. já se s tím chci naučit manipulovat, taky to chci vyprat a tak a říkám si, že když budu rodit za nějaký 4 týdny, tak je to tak akorát. mám sice domluvený s bráchou, že bych k nim mohla kočárek vrznout, ale manžílek říká, že už to nebudeme řešit... :wink:

Kači to je průda s tím kojením a chápu, že jsi z toho unavená, ale pokud to Rudlínkovi prospívá, tak se nedá nic dělat. A navíc, neboj, ono si to sedne. Pokud odstříkáváš a máš mlíko, tak je z větší části vyhráno :slight_smile: držím pěsti, ať se daří ještě líp. Rudí a ukládáš to mlíko do mrazáku? Máš na to nějaký speciální nádobky?

Luci, to je mi líto, že ti nebylo dobře. Hele, já měla vyzkoušený, že žáha a žaludek bolí po smaženým a pečeným - když jsem dala prášek do pečiva, tak to nikdy nebylo dobrý.. tak doufám, že už ti je dneska líp. A jak jsi ostříhaná? Já přemýšlela, že bych si taky ještě rychle došla než porodím...ale zatím jsem se nikam neobjednala...tak uvidíme :wink: ale příští víkend máme jít manželově kolegyni na svatbu, tak bych to možná mohla zvládnout před tím:slight_smile:

hezký den
9. kvě 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,já myslím,že ted už si kočárek můžeš nechat v klidu doma. Tak se těším na fotečky. :wink:
Jinak dneska mi je trošku líp,mám o 1kg mín,než ve čtvrtek na poradně. ALe myslím,že malý nestrádá,jím normálně,jen mín,než před tím:teda před tím jsem se víc cpala. Mě ti ta žáha pálí snad ze všeho. Co teda nemůžu,jsou bublinkové limonády,ta co se mnou udělala,bych ani nevěřila. Dneska budu dělat řízky,ale radši jen s br.kaší.Salát je moc těžkej.
No délku vlasů mám k ramenům. Zkrátila mi trošinku délku a ostříhala mi šikmou ofinku. Dokonce si toho všiml manža a pochválil. A vypadá to dobře i když sepnu vlasy do culíku. Na tom jsem si trvala.Zkusím se nafotit v zrcadle.Ráda bych experiment s barvičkou,mám to už odrostlé,ale ted to asi nemá smysl. A ty to ještě na stříhání ještě zvládneš,to tě určitě kdekoliv vezmou. :wink:
Rudí tak se nakonec odsávačka od Aventu hodí vid. Já ji teda nechci zatím kupovat. No nevím.
9. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak nafoť, jsem zvědavá. taky to teď mám k ramenům a požadavek "dát do culíku" je taky zásadní :slight_smile: a to že si všiml manža je teda úžo, to u nás nikdy není :wink: já se barvím jen hennou, mám na barvy alergie, takže to snad ještě stihnu, ale šediny mi lezou teda všude :frowning2: tak ať se Barča nelekne až vyleze ven :grinning:
s tou žáhou to je hrozný, mám teď relativní klid, ale občas mě to taky vezme. ale byla doba, kdy mě taky pálila po všem! ale ty bublinky jsou na to špatný. a jogurty nezabírají? :wink: ta bramborová kaše by měla být v pohodě. a taky polívky! hlavně se ale netrap hlady, jíst musíš, jinak to nebude dobrý pro Kubajze! :wink:
taky zatím odsávačku nebudu kupovat, až podle potřeby, však je mají všude... :wink:
9. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak fotečku jsem přihodila,sice nic moc,se neumím sama moc nafotit a samospoušt taky neovládám. Musím říct manžovi,at mi nafotí nějaké fotečky s pupíkem.
9. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi můj manža si taky moc nevšimne,to spíš kdybych se nechala na krátko, tak možná. :grinning: Já se teda barvím,svoje vlasy mám světle hnědé,takže to je hodně vidět,i když šediny ještě nemám. Ale potřebuju to obarvit. Používám tu barvu od L´oreal,casting color,nebo jak se to jmenuje.
9. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
příští týden máme ve Žďáře pout,je to druhá největší pouť v ČR,tak jsem zvědavá,jesli se tam vůbec podívám,v loni jsem ani nebyla.
9. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi do zásoby do mrazáku teda nemám, jen odstříkávám do VIA pohárku dám to do ledničky a tam hodinu co hodinu přistříkávám a každé tři hodiny mu to ohřeju a on to vypije, pak vysterilizuju a zase od začátku....zkoušela jsem teď zase začít kojit,ale on se u prsa prostě vzteká, pláče a pak řve hlady...vydržela jsem to dopolednne,ale užmám vředy...tak zase vyhrál flašku, a hned usnul, drobeček můj maličký, nemám na to asi zpět kojit...na to mám slabé nervíky...
9. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi,hlavně,že máš mlíčko a můžeš dávat aspon z lahvičky. :wink:
9. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím, že už jsem dvakrát kojila., no ale kolik vypil ert ví...tak snad moc nezhubne a přibere...kontrolu máme až za dva týdny....
9. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Kači, jsi hrdinka. Jen tak dál. Hele, když bude mít velkej hlad, tak si nakonec z toho prsu vezme, neboj! :wink:

Luci, krásná fotka, máš hezký břiško a sestřih je super. Luci můj manža si nevšiml ani když jsem šla z vlasů dlouhých po zadek na vlasy dlouhý po ramena. Jen tak opáčil, že se mu zdám nějaká divná :grinning: Stáhnu ty fotky z foťáku, ale asi až večer, teď jsme se totiž vrátili od tchýně a musím dát prát prádlo a tak...takže kočárek uvidíte později :wink:
9. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, kráásná těhulka :slight_smile:
to já hlásím holiče dopředu a jsem na ddva centrimetry, takže to poznat jde :grinning:
evi no do hrdinky daleko...
manža ztratil peněženku s doklady, kreditkama...tak se modlím, aby se našla :frowning2:
9. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudiku super. :wink: :grinning: Teda to manžovi nezávidím,radši,aby ji našel,protože vyřizování všech dokladů,to je děs. :angry:

Evi já jsem si vyšla projít a dala jsem si u nás na městě zmrzlinu a vyvalila se tam na lavičku.Zase jsem zvracela a zmrzlina mi udělala dobře.Musím podothnout,že město mám tři minuty pěššky. :slight_smile: Pak jsme zajeli s manželem omrknout byt a nakoupit. Ted vybírám nějaké věci do bytečku. No jo,to jsou chlapi,si moc nevšímají a když jo,tak to je zázrak. :slight_smile: Dala jsem si rohlík s cihlou a skleničku džusu s ledem,mám ted chut pořád na něco studeného. Jinak jsem fakt zvědavá,co budu dělat na té dovolené vkrkonoších za čtrnáct dní. Protože mi stačí chodit v teple hodinu a jsem vyřízená. No kdyžtak se tam vyvylím na zahradu a oni si budou chodit po tůrách.Na to už jsem manžela upozornila,že se mnou na žádné dlouhé vycházky nemají počítat. Budu mít měsíc a půl před porodem.
9. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen nech na hlavě Kači :wink: pro mě jsi hrdinka! ty doklady jsou fakt průda...to vám nezávidím :frowning2:

Luci, jasně, důležitý je, že budeš na horách na čerstvým vzduchu a nemusíš chodit na túry. Když jsme byli minule na víkend s kamarádama, tak jsem taky už nechodila - teda šla jsem na jednu s kamarádkou, co vezla malýho v kočárku a ostatní si dali pořádnou...takže se tím netrap a jeď si to tam užít :slight_smile: kam přesně jedete? :slight_smile: a vypadá to tedy dobře s tím novým bytem Luci? :wink: to by bylo úžasné....to zvracení mě mrzí, ale pokud víš, že ti studený dělá dobře, tak si to dávej! a co nealko pivo? to mi pomáhalo... :wink: chvilku jsem teď žehlila věci pro berušku, tak mám z toho zase dobrý pocit :slight_smile: blbý je, že už od čtvrtka zase skoro nemůžu chodit, bolí mě ta kýla nebo sval nebo co to je...ach jo. ale co už mám před sebou jen pár týdnů, tak to zvládnu :slight_smile:
9. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to je teda trápení s tím bříškem vid. Ted už to musíme do konce překlepat,i když už to nebude žádná sláva. Ale ten dáreček na konci. :wink: :grinning:
9. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě luci :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek