• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
teda tto naštve, já tak jednou žehhlila a žehlila a pak vzala vyžehlit overal, co se má dělat na nízkou teplotu a jak jsem byla zahleděná a v ráži, přejela jsem to a overal v pytli... :unamused: se stane no...teď večer hodinupo kojení brečel a vyplazoval jazyk, tak asi hlad, dala jsem mu ještě, nakojil se a spí, jen aby mu to stačilo...
10. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak my jsme byli celý den venku, tady bylo nádherně.

Kluci v sedm popakali banánovou kašičku ze lžičky, vykládali jsme si a Bořek si strčil celou dlan do pusenky a všechno vyblil, valilo mu to i nosíkem...tak teda dnes poprvé jsme použili odsávačku na vysavač, výborná to věc, malý se u toho normálně smál :grinning:

Ted jdu vyklízet kuchyn, zítra dojde vodař, tak to musí být připraveno...ffuuuuuj, mně se nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku, tak já nevím, z čeho ty oblečky pro děti šijou???? Když jsem žehličku vydrbala a šla žehlit další obleček, tak se na dalším bodíčku roztekla modrá barva, kterou byly nabarvený švy...jsem se totálně nas...a zabalila to! :wink: tak bude mít Bára dva rozmazaný oblečky!!! :grinning:
Rudí, určo mu to stačilo, jinak by řval dál. Musí si zvyknout, že dostane z prsíčka kolik bude chtít, jen si musí umět vycucat! :wink:

Irmi, tak to je fajn, že u vás bylo hezky, tady nic moc :frowning2: Bořeček je teda koumák:slight_smile: Kdy budet mít tu kuchyň hotovou? vy jste ďáblíci....:slight_smile:
11. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy teda to snad není ani možný,že klukům už je přez čtyři měsíce. A už papají kašičky.No teda ty děti,takovou práci ti dá,je nakrmit. A oni pak zkusí,jestlise jim ta ta ručička vejde vid. :wink: Takže dobrá zkušenost s odsavačkou,tu taky ještě nemám,musím nějakou pořídít. A podprdy mi chybí. Jinak Irmy nevím,proč mi je tak špatně,šíleně mě pálí žáha,asi je to z toho,že malý tlačí na žaludek a už se tam toho moc nevejde a nějaká jídla mi nedělají dobře.
Jinak k těm oblečkům,někdy jsou fakt nejlepší bílý bavlněný,bez jakýchkoliv výšívek co?
Já dneska razím na srazík tady s holkama od nás z města,na kafíčko.
Teprve vstávám. Tak jdu trošku poklidit,protože jsem to včera nestihla,když přijela ségra. A půjdu vařit,mám koupené žampiony,tak budu dělat zapečené těstoviny a možná i žampionovou polévku. Ale spíš jen ty těstoviny.
O víkendu je pout,tak jsme pozvali tchýni s tchánem na oběd. Chci dělat špízy,pečené brambory a nějaký salátek k tomu. A musím vymyslet nějaký dezertík.
11. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Irmy :grinning: a ty už dáváš banánek?? neení brzo? aasi ne viď, jsou na UM?teda a ta kuchyň by se mi taky nechtěla....
Evi, to jsou šmejdi, hlvně, že pro děti... mě e teeda ztím nic nerrozteklo, jen ten semiš jsem i pos...já ama.
Luci odsávčku jedině n vysavač, je skvělá, maličký měl rýmu ještě v šestineedělí a skvěle jsme to zvládli, taky mu to nevailo a smál se ...a podprrdu já stejně nejraději používám jen sporrtovní a tu při kojení vyhrnu, mám malé pra, tak to staččí a netlačí mě kosticce...
11. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy já mám tady v pobchodě vyhlídnutou jednu podprdu sportovní a je právě kojící. Tak ji asi vezmu,jen teda nevím,jestli to snesu,protože jsem zvyklá na vystužené. Ale na doma by byla super a tu druhou si můžu koupit nějakou hezčí.
11. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím tě Rudíku a ostatní maminy,kupovat o něco větší,nebo ne.Někdo říká,že ne,že je to zbytečné a někdo,že zase jo. byAbych nedala 700,- za podprdu a pak ji nemohla nosit. Ale logicky bych si měla vzít větší,když se prsa nalijou a ještě tam bude ta prsní vložka.
11. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

jasně,my už papáme banány, přesnídávky, masozeleninové příkrmy, kašičky, teda kaše každý den večer na dobré spaní, ale jinak typříkrmy dávám tak obden, abych věděla, jesli jim z toho není zle :unamused: ....a není :grinning:

Ta kuchyn to je pohroma, takový bordel, no hnus, ale snad to za týden už bude v cajku. Prostě a jednoduše, nebude jak z obchodu, ale manžel je moc šikovný a snaží se, potom hodím foto :wink:
11. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedqa to koukám, jak bořek a bruno baští a snesou to v pohodě ju? od kdy jim to dáváš? a jaké množství?
Luci no s těma podprdama...to je asi individuální, nejlíp koupit jen do porodky a pak dle stabu, já koupila jednu a ta mě táhla od prsama a tak jsem pak koupila větší a ta mi byla zase za chvilku velká, protože už se mi tak nenalévají..no to je rada co? nej mám tu sportovní, tak je elastická a přizpůsobí se, netáhne, když v tom musíš i spát... no i když teď fakt nejsem kropící vůz, tak pím navolno...
Irmy na foto se těším :wink:
venku je sluníčkově, tak půjdeme ven :sunglasses:
11. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky, tak jsem z poradny :wink:
Přibrala jsem další 3 kg, takže už mám 11 navrh od začátku. Tak nevím, no, ale podle tabulek jsem naprosto ukázková.
Kuba váží 2 kg, je hlavičkou dolů, CS 0, takže paráda. Už se vůbec nevejde na UZV, takže to byla legrace :grinning: Znovu jsme usoudili, že vše nasvědčuje tomu, že bude po tatínkovi. Jako myslím i vizáží. Má baculaté tvářičky a větší plné rtíky a pořád zívá......přesně jako tatínek :dizzy_face: Za chvilku dám do albíčka dvě fotečky. jedna je srdíčko a druhá je otevřená pusinka.
A Má krásně kulaté bříško. No a samozřejmě se tatínek musel znovu přesvědčit, jestli je to opravdu kluk, tak prej je a jakej:slight_smile:))))
11. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy děkuji za radu,i tak mám teda asi jasno,ted koupím jen tu sportovní kojící,tak i rychle uschne,když ji přeperu. A pak uvidím a dokoupím třeba ještě jednu.
Irmy tak to se těším na foto nové kuchyně.
Já si ted zkusila dát obíde,ktak jsem zvědavá,co to se mnou udělá. Snídaně šla ven. Tak jsem si pak dala tvaroh na sladko,ten mi dělá celkem dobře. A ted ty těstoviny s okurkovým salátem.
11. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr myslím,že váhu máš super,však budeš za chvíli rodit. :wink: Tak honem s fotečkama sem,už se těším. Ty se máš,že ti řekli váhu malého. Mě teda neřekli nic a prý minule byl poslední placený utz. Tak snad ještě nějaký udělají,nějak přece váhu mimi musí odhadnout ne?
11. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dělala poslední UZV, tak se prý měří proporce :wink: jdu na oo a pak to nascenuju.
11. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotečky :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsou :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím a jsou :grinning: super
11. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
..............no už tam není skoro co vidět, že? :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je :grinning: :wink:
11. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy: já to takhle moc neřeším kolik toho spapají...prostě 1 banán napůl, skleničku napůl, ale kaši večer dávám 120 ml vody přimíchávám kaši až je to husté, prostě tak nějak :wink: . A je pravda, že jsme začali o 14 dní dříve než by se mělo, takže v 3,5 měsících, jsem hold experimentátorka :confused:

Kapr: a kde máš tu fotečku? Jsem asi slepá :sweat_smile:
11. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v bloku :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
první je obličejík a druhá srdíčko
11. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, už to vidím...krása :wink:
11. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: viď celej po rodičích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: irmy,já myslella že příkrmy až od půl roku...tak to jde i dřív... :wink:
kačí, já to moc nevidím,ale super :slight_smile:
11. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: na skleničkách či krabicích od kaší máš napsané měsíce, takže si myslím, že už můžeme :wink: ...pa a dobrou
11. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já to nějak ještě nesleduju,ale koukám, že budu muet brzo začít... :slight_smile: to letí ...
11. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já si taky koupila jen dvě podprdy a obě takové sportovní, ale zároveň kojící. jsou trošku větší, ale ne o moc. pravda je, že se mi spíš zvětšil ten obvod než prsa... :frowning2:
Kapříku, krásný fotečky. + 11kg je úžo. Já už mám + 12,5kg...ale už víc nechciiii!!! Dneska jsem celý den pobíhala po městě. koupila jsem botky a snad už všechny věci do porodky. mám už i to balení plínek, takže kdyby to náhodou přišlo, tak už to dáme :slight_smile: Sice zásilka z dětskýho obchodu s posledníma věcma ještě není připravená, ale kdyby náhodou, tak už bychom to tady doma nějak zbastlili :slight_smile:
Jinak jsme byli vyzvednout skříně, tak jsme zvědaví, zda budou pasovat. těším se, jak si je v sobotu sestavíme. zítra tu moc nebudu, neb jedu s těma svýma klektákama za mamkou :wink:
Irmi: na kuchyňku se těšíme. :slight_smile:
Rudíku: no s těma hadírkama mě fakt štvou..ale co se dá dělat. doufám, že krásně kojíte dál :wink:
11. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Irmi a konzultovala jsi to s mudrou? páč já myslím, že je to spíš jako od ukončeného měsíce,ale třeba se mýlím :sweat_smile: já je zatím neřeším, páč nám se to stejně všechno posouvá :sunglasses: Ale hlavní je, že klukům chutná, nás taky naše maminy přikmovali a nikdo to neřešil :grinning:

Jo a musím se pochlubit, dneska v noci se nám narodila další nevěsta :slight_smile:, maminka si sice trošku vytrpěla, rodila od neděle a malá je v inkubátoru, měla 1790g, ale jsou to holky šikovný a zvládli to :slight_smile:

Ad podprdy, taky jsem spíš nosila ty sportovní, mám jednu čistě kojící, je sice šikovná, ale řekla bych, že ty kojící se hodí pro ty maminy co mají normoš větší prsa a pak se jim ještě dost nalejou... já jednu chvíli snad měla "déčka" a normoš mám béčka a taky mám z toho pěkný strije na kozenkách, jak se mi rychle nalily, ale prý to časem vybledne, no tak uvidíme.

Jo Evíku a to tašku si koukej připravit, páč ta moje kámoška měla termín později ještě než ty..... a v neděli jí praskla voda.... nikdy nevíš.... :confused:
12. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule. pořád kojím, jen se ještě neví, jak dobře...ddnees v noci e vyjímrčně budil co tři hoddiny a ečer plakal, tak snad ne z hladu...
super, že jsi nabalená,ale ještě chvilku s porodem počkej, je čas...a 12,5 nic není, já měla 15-16 a jem na svýh možná plus kilo, ale to jde za tři měsíce...
12. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, tady mají mateřské podpry a nejsou moc drahý http://www.spodni-pradlo-darka.cz/materske-pradlo/, taky ji mám odtamtud :slight_smile:... je tedy fakt, že krámek mají tady u nás :slight_smile:
12. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek