• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Dobré ránko.
U mě teda moc ne :angry: jsem od půl čtvrté vzhůru a nemohla jsem spát,je mi špatně od žaludku. Pak jsem usnula od sedmi do devíti. Ted jsem si dala pár těstovin a uvidím,ležím v posteli. Takhle mi ještě špatně nebylo. Tak nevím,jestli je to z něčeho. NEbo prostě malý tlačí na žaludek.
Jinak dík za odaz na podprdy.Já si teda tady u nás v obchodě koupila jednu cca 600,- stála. Je to sportovní,mám v ní trošku rezervu a je super,že obvod se dá případně natavit dalším kusem. Tak tu si vezmu do porodnice a pak se uvidí.
12. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je mi líto, ty nevolnosti musí být děsnééé, swnad to přejde, mě blbě nebývalo, tak neporadím..
12. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy nezbývá,než to nějako přežít.
Dneska tu snad nikdo ani není. :wink: Kde jste všichni.?
12. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tadýýý... ikdyž spíš ne než jo.... tu pobíhám mezi kuchyní, pokojíčkem a ložnicí kde je PC.... a zrovinka baštím... špagetky s bazalkou a česnekem, mňam... jídlo už nějak moc neřeším, když kluci mají odemne max. tak 2 dávky za den a někdy ani to ne :confounded:

Lucí, to je mi líto s těma nevolnostma, já měla ze začátku k těm lízátkům ještě i takový přášky, jsou na přírodní bázi... a docela zabírali, tedy hlavně v letadle, když jsme letěli na dovču :sunglasses: Tak to zkus ještě zaspat, určo bude líp :slight_smile:
12. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda milu to zní dobře ty špagety. :wink: A já tady mám jak lízátka,tak nějaký prášky od doktorky,ale ani nevím,kam jsem je založila,je asi budu muset zase vytáhnout.
12. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to by možná bylo dobrý :grinning:

Tak nám akorát přišla pozvánka na vítání občánků, máme to za týden, už se těším :slight_smile: a jsem na to zvědavá jak to tady vůbec probíhá :confused:
12. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už tu taky jsem :wink:
Byla jsem v tom tromb. centru.
Tak jdu příští týden na sono žil. Kvůli tomu, že mi natékal ten kotník a bolel...........ale určo to nic nebude. :dizzy_face:
jen si musím píchat 2x denně.
12. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu a kupovala jsi teda klukům něco nového,nebo využiješ,co máš doma? Já už hadříky nenakupuju,přijde mi,že mám t všeho dost a onevím,co se osvědčí.Ale asi si pomalu nachystámb kabelu do porodky.Měl by mi dorazit balík s povlečením a věcma do porodky. Malému taky sbalím. Akorát mi chybí ty malé plínky.
Teda Kapříku,ty si taky užiješ,to musí být radost.Ale určitě to nebude nic vážnného.
Já se teda dneska fakt válím v posteli.
12. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, ne nekoupila, v pondělí jedeme do Ústí tak se možná stavíme v KIKu a když ne, tak tu něco vyhrabu, máme pár věcí stejných, ale jen vel. 56, tak snad se Tadík do ní ještě vejde, aby byly kluci činaný :slight_smile:))
12. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu v kiku mají super věci a za super ceny. Já tam malému koupila do porodky dupačky s tričkem za 80kč,což mi přijde super a materiál taky super. A neteřince jsem tam koupila k narozeninám takový kalhoty a kompletek tuničku s legínkama.
A já doma mám spoustu věcí z bazárku,ale skoro jako nové,tak koupím něco,až vychytám naše potřeby.
12. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to taková otrava s těma injekcema no................ale není to nic hrozného :wink:
jinak sbaleno teda absolutně nemám. Chtěla jsem si koupit balíček do porodnice v lékárně ale prý se už nevyrábí..........tak jsem zase na začátku, no. Ale župan už mám vypraný a vyžehlený :wink:
12. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam právě taky ráda nakupuju, neb tam jsou hezký věci a sehnala jsem tam i tenkrát vel. 40 :grinning: a právě že nejsou moc drahý, dá se tam krásně vybrat a jak píšeš... je to i dobrej matroš. :sunglasses:
12. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, župan je základ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... ba ne... já ho třeba u nás v nemo ani nepotřebovala, páč jsem furt byla na pokoji, akorát pak v Ústí, neb tam měli společný sprchy na chodbě :unamused:

Jinak to není zas až taková věda co zbalit, hlavně pak mít ty jednorázový spoďáry a vložky do podprdy, oboje se dá za dobrý peníz pořídit v DMku :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kči, zrovna župan jsem teda nebrala, bylo tam kvůli dětem horko i v únoru aa nechtělo semi ho balit, to bych měla přes celou tašku, mám ten huňatý., co vlastně picháš? Clexane nebo Fraxiprin?
holky KIK máme naštěstí i tady, taky jsem tam i dvakrát týdně aa prcovi vždy něco vyberu a pak mu to sluší a s materiálem taky nemám potíž, tak snad to tu dlouho vydrží, ceny super
malý se zase nahlas řechtal asi s vyspal do růžova a pak mu to přebalování přišlo směšné...
12. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr to věřím,že je to otrava,ale máme tréning,že?Hlavně,že jste s malým v pořádku a zabírá to. Já mě teda balíček v lékárně nabízeli,ale tak oni to přece prodávají i samostatně. Já si to objednala s tím povlečením na mamitati.Jinak jednorázové kalhotky a vložky obyčejné mají i v DM,takže si to klidně můžeš koupit tam,pak jenom prsní vložky.
No a župan mám takový starší a pořád zvažuju,jesli ho s sebou vůbec táhnout. Ale u nás jsou taky sprchy společné.Jedině,že by musel být ten císař,tak to bych asi jela rodit do Havl.Brodu a tam jsou sprchy na pokoji.
12. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí, jo kdyby byl KIK i tady, tak tam jsem taky pečená vařená :slight_smile:)))

To je super, když se ty děti řechtaj co? Náš Kryštík se směje snad všemu, ikdyž se poblinká, tak mu to přijde směšný, že to má všude :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, kluci na chvíli zabrali, tak toho využiju a jdu se taky na hoďku natáhnout, než se vzbudí na dlabanec a pak půjdem na prochajdu :wink:
12. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu,rudi,ty děti jsou vtipné. :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha sotva jsem to dopsala, tak Tadík se začal probouzet.... tak asi z lehára nic nebude :confounded:
12. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu to je škoda co? :frowning2:
12. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, to je jak u nás, když si myslím, žese vzbudí, tak spí a jak si lehnu nebo udělám dlabanec, už se ozývá...uklízet mě nechá a jak si sednu, volá :slight_smile: ale už se zabaví, ted si vedle mě hraje už přes půl hodiny s hrazdičkou
12. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím, všude vidím na fotkách návštěvy na chodbě a to je asi blbý tam lítat v pyžamu, ne? Vždy jsou maminy v županu :grinning:
Rudy píchám Clexane.
Luci takže balíčky se ještě dělají?
12. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr u nás v lékárně mi je ještě pořád nabízeli. Ale já to koupila jednotlivě. Ještě jenom koupit prsní vložky a newborn plínky,jinak mám asi snad i všechno. S tím županem teda taky nevím,ale je pravda,že zabere hrozného místa.
12. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm, já konečně odeslala formulář do DM. Ještě musím nascenovat průkajdu pak uvidím:slight_smile:
Jo holky včera manža přišel na výbornou věc, jak využít poličku od postele. Od té palandy. Já pořád nevěděla kam s ní a jeho napadlo (ho něco osvítilo či co,) že ji můžu dát k přebalováku na odkládání věcí :dizzy_face: šikula. Je tam naprosto dokonalá a nemusím nic vymýšlet :slight_smile: tak jsem tam včera dala košíček, který mi rovněž doma přebýval a hotovo :slight_smile: mám z toho nápadu radost.
No a píšu to proto, že jsem si do košíčku dala hned bepanten a dětský zásip, který i my dospělí používáme na opruzeniny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mám první kosmetiku :wink:
12. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Kapříku dostaneš knížečku,já ji mám taky a něco jsem využila.Ale něco asi nevyužiju vůbec. Manža je šikula.
Ještě jsem vzpomněla,že nemáme ten monitor s chůvičkama,tak musím manžu zaukolovat.
mě už snad dorazí to povlečení,tak snad budu moct nafotit všechno.A košíčky už mám taky plné. :wink: Rybilku,bepanthen,...ubrousky,teploměr,kartáček na vlásky.........
12. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem jsem zkusila narvat dudlíka a vydrželo mu to asi 20 minut, no i to dobrý..... teďky už se vedle chladí bašta, páč už má určo hlad, tak zas vyvádí jak pominutej... no jdu tam.

Rudí, jj, to je přesný.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak naši kluci nějak na hrazdu jak na zemi tak ani na lehátku nějak nereagujou :sweat_smile: , takže mám zatím smolíka a musím se jim nějak věnovat.... :unamused:
12. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak kupony do DMka, některý jsou dobrý, jiný už nabízím na výměnu na MMB, páč něco se fakt nedá... :sweat_smile: ani zvládnout utratit

holky vy to hezky zvládáte :slight_smile: jste šikulky, já tohle zařizovala až po příchodu z porodky :grinning: njn.... ale já zas byla v jiné situaci
12. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to je Luci jasný :wink: Teda že celou knížečku nevyužiju.
Chci pořídit plínky, prsní vložky, ty kalhotky ,ubrousky, a dudl jeden kdyby náhodou, kartáček na vlásky a teploměr do vody.
Milu to je s těma kravinkama potíž, co?
Já se práva proto rozhodla že prdím na kolotoče.
Jeden udělám z malých plyšáčků, kterých mám doma tunu a včera jsem vymyslela nad přebalovačák kytičku.
Dostala jsem kdysy k narozeninám takovou tu sametovou jak má stonek z drátku. střed kytičky je s očkama a pusinkou. Tak jsem ji namotala na šprisličku nad přebalovačák a ohnula a Kubajz bude moci při přebalování koukat přímo na ni :wink:
Jo a včera jsem koupila v Ikee látky a už se těším, jak se pustím do kapsářů a taky se těším, jak vám to všechno pak hezky nafotím :wink:
12. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, tak na kolotoč to je snad jediný na co reagujou :slight_smile:)))) no zas musém brát, že na něco mají holt 2 měsíce skluz
12. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale doufám, že když si ho vyrobím z těch plyšáků, tak bude dostačující, ne? :wink: ...................jsem doma našla takovou hezkou kravičku :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek