• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
14. kvě 2010 ve 12:31 • gabiii
Gabbi, chci se zeptat, máš nějaké děti? nebo jsi těhotná, plánuješ otěhotnět.....? neb pokud by jsi měla problém s otětněním tam takhle nemluvíš.... každá jsme si tu prošla nějakou dobou, kdy to prostě přirozeně nešlo.... já např. 2 roky a jedinou altenativou, než do nekonečna čekat jestli se to povedlo nebo je, byla návštěva CAR, jelikož se nevyvedlo IUI, tak jediné naše řešení bylo IVF, ano měla jsem po něm problémy a ne malé, šlo mi celkem i o život.... ale když se člověk ohlídne zpět... tak musím říci, že to opravdu za to stálo :dizzy_face: ..... a co je největším štěstím našeho života? no přeci potomci... a nemít je... to si nedokážu mmt. představit, ikdyž žít bych se s tím asi taky naučila, neb pokud by možnost uměleného oplodnění nebyla, tak jiná možnost by nám stejně ani nezbyla.... takže ono IVF má samozřejmě své pro a proti, ale jelikož civilizace si na nás vybírá daň touto cestou, tak jsem ráda, že centra asisotavané reproduce jsou a věř mi,že jsou i taková, která za každou cenu nechtějí ze svých klientů vymámit peníze navíc... já např. do něj chodila a vím i o dalších.... :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
Milus: co se stalo? Kdo to byla ta Gabi? A co psala? Náká potroblá,či co? :confused:

Jinak , my jsme nemocní Bořek si vdechnul kaši a hrozí mu zápal plic, takže máme antibiot. a další hormonální hnusy, odsávám mu z nosíku soplisko, tož prostě chudátko moje...ještě že je zatím Bruník gut :wink:

dočítám vás a nenápadně sleduji, není moc času, děcko nemocné a ještě k tomu doděláváme kuchyn, takže bordel jak v tanku, potom hodím foto(manža kutil Tim ji dělá sám)
14. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo irmi, to je mi líto, že je Bořík nemocný. tak snad bude brzy ok, i když chudáček s antibiotiky...na fotečky kuchyně se těšíme :slight_smile:

luci, určitě bude moc dobrý :wink: manžílek i tchánovci ocení tvou snahu :slight_smile:
14. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, ale navážela se tu tak trošku do IVF, že je to nelidský, že Cary tahaj z lidí jen peníze apod... byla registrovaná pár dní a měla tu je asi 5 příspěvků....

Tý jo, to může takhle z kaše jo? :confused: Tak ať se broučínek brzo uzdraví. :wink:

Nás trápí zatím jen rýmička, ikdyž už se taky stalo, že jsem přišla zkontrolovat kluky a koukám, že Tadík má nosánek celej od krve :confused: on už tam měl zatvrdlý holoubky a nešly mu vysát.. tak jak brečel, tak se mu to nějak spusilo, broučínkovi mýmu malýmu....
14. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vlastně ještě psala, že to moc hrotíme, že jdeme ihned do IVF... no prostě takový keci..... a jak je vidět, tak to admini nemaj rádi a je fakt... že to tu od toho není... :wink:
14. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak ať se vám dnes vyvede pouť. tady je hnusně :frowning2: , tak snad je u vás líp. za chvíli jedu se zubem :frowning2: hezký den
15. kvě 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Irmy to je trápení,to bych měla o malého taky strach,že se to tak stane? :frowning2: Hlavně aby se z toho nic nevyvrbilo.
Gabi jsem teda taky nepochopila,ani se k tomu nebudu vyjadřovat.
Evi včera jsme se na pouti byli podívat,ale mrholilo,takže žádná sláva,akorát jsme si dali v jednom stánku gyros,dáváme si ho u jednoho pána každý rok. Dneska jde manža do práce a já budu uklízet a na pout dneska nepůjdeme. K obědu si dám jenom polévku s pytlíku,vyjmečně,nechce se mi nic kvedlat. :grinning:
Zítra přijde tchýně s tchánem,budu dělat špízy,pečené brambory. A pak mrkneme na pout.
15. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak taky dneska odpočívej Luci, když nemáš manžu doma a nemusíš vařit :wink: a zítra si to užijte!
15. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no já si tu poklidím,ale nebude toho až tak moc,je tu vcelku uklizeno,tak jenom vysaju a umyju podlahu. Ted jdu čučet na Kuchařskou pohotovost.
Večer jdeme na véču do Stejkáče.
15. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sorri, já furt píšu na jiné diskuze a na Vás jsem úplně pozapoměla. Fotky dnes. Mám novou tašku na kočár na zakázku za 290,- je boží, má kapsu nahoře, naboku, reflexní pásky a stříbrnej nápis. konečně se mi podařila sehnat úplně ta původní komunistická kytička s tím cuplíkem, aby se dalo spat na břichu, jen je žlutá, ale to je fuk.
15. kvě 2010 ve 21:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi kluci krásně rostou a jaký mají kukadla. :slight_smile: jsou to kulíšci.
16. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem na netu koukala na Vizitu,rozštěp rtu. Uplně mi z toho bylo na nic. Vzpomněla jsem si na Irmy. A to tady ty děti na tom byly hůř. I manža upustil slzu. Ale teda musím říct,ti doktoři dokážou dneska zázraky. :slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já na takový pořady teď radši nekoukám :frowning2: to bych bulela...my dneska děláme tu poličku a já žehlím, ale mám strašně nízkej tlak, tak u toho pořád polehávám, neb se mi motá hlava :frowning2:
užijte si dneska obídek s tchánovcema.

Zuzi, kluci jsou krásní kulihrášci :wink:
16. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tchánovci tu moc dlouho nepobyli. Ale snad jim chutnalo. Za to já jsem dneska nějaká marná. Bolí mě šíleně nohy,tak jsem si ted trochu zdřímla.
16. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já myslím, že to je počasím. a taky jestli jsi vařila a pekla pro všechny, tak se nediv, že jsi unavená! já zas byla dneska malátná a myslím, že jsem zase měla nízký tlak. Pokojíček se pohnul, tak jsem šťastná. :slight_smile: Máme pověšenou záclonku, sestavenou skříňku a vypraný a vyžehlený všechny oblečky. Teď už budu muset "jen" vyprat a vyžehlit povlečení, prostěradýlka, deky a plínky a osušky...ale to už zvládnu. :wink:
16. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přidala jsem fotečky poslední poličky a svýho břuchu :grinning:
16. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestíhám dočítat...evi super polička a kočárek a pupíííček maličký a kráásnýýý
posílám dnešní trénování
16. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy tak ta fotečka nemá chybu :slight_smile:
Evi tak to je super,že pokojíček finišuje. Ten nízký tlak je blbý,taky musíš dávat pozor,at někde neomdlíš. Já taky žehlila a vyžehlila asi třeti a pak už mě to vůbec nebavilo. Dneska musím uklidit tu horu nádobí po včerejší návštěvě. Taky už potřebuju jenom dodělat postýlku a povlíct peřinky. A sbalit tu tašku do porodky. :slight_smile:
Evi pokojíček je moc krásný,tam se bude malá mít. :wink: KOčárek je taky moc hezký a bříško máš malinkaté. :wink:
17. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holkiiiii :wink:
nečetla jsem všechno. tento týden je mým posledním v práci a tak mám čím dál tím méně času.
Jinak mi zůstane připojení k internetu :slight_smile: Takže na vás budu jukat.
Luci závidím, že máš vše připraveno. Já se snad ke konci nedohrabu. :unamused: včera jsem přivezli další věci pro malého od našich a fakt nevím kam to dám. No musím si prostě udělat závazky na každý den a ty splnit. Jinak to nevidím.
Evi krásná polička. Myslím, že pokojíček bude kouzelný
:dizzy_face:
Jo a ještě jsem v sobotu udělala poslední nákup (mimo kosmetiky) u ťongů jsem koupila dvě košile do porodky. Jednu kojící s těma otvorama u prsou a jednu na rozepínání. Obrázky sice nic moc, ale za 130 kč............ pak jsem si koupila dvě bolerka za 40 kč místo podprdy. Myslím, že na začátek to bude OK. Pak uvidím co budu potřebovat a jak budu mít veliký prsa. Nechce se mi teď kupovat podprsenku za 600 aby mi pak nebyla.
Jo a ještě jsem přikoupila 10 látkových plen a dvě velké.
Pak jsme ještě byli na obr narozeninách naší bandičky a zase jsem dostala tašku věciček. Asi 6 ručníčků s kapuckou a 10 brindáčků plus nějaké oblečení...............si myslím, že to malý určo neunosí :slight_smile:
Takže program na tento týden:slight_smile: Doprat a dožehlit, uklidit a zabalit to v práci :slight_smile:
Příští týden začnu prát na malého :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za pochvalu. :slight_smile: jen myslím, že břicho mám obří. i manžel říká, že to na té fotce není tolik vidět, jak je obří :slight_smile:

Rudíku, krásně trénujete. to je bezva! :slight_smile:

Luci, jsi úžasná, že už to máš takhle hezky připravené! Jak to nakonec vypadá se stěhováním? Už víš co a jak? Je dobře, že se tím žehlením nestresuješ. Lepší si to dělat hezky po kouskách! :wink: taky to tak dělám. :slight_smile:

Kapříku, to je super, že ti zůstane připojení, protože s námi budeš muset plkat, i když budeš doma!!! Jinak se budeme zlobit :angry: :wink: :slight_smile: já si zase u čangů koupila spoďáry za 15kč, takže je můžu používat i jako "jednorázové" :grinning: ale na ty bolerka bych se tam měla jít taky ještě podívat. a kolik máš teda těch látkových plen? Já teď vytahala balíčky s povlečením atd a dala jsem je prát. plínky budu prát až nakonec. Taky mám Kači pocit, že všechny ty oblečky, co mi holky napůjčovaly, ani naše Bára neužije, neb jich mám tunu :slight_smile: ale uvidíme. lepší mít víc než míň, ne? :wink:
17. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, tak ty spoďáry mne nenapadly :slight_smile:
Ale bolerka myslím OK. jsou elastická, tak se mi tam vejde i vložka a co říkaly holky, tak to pro ně potom prý bylo nejpohodlnější. Jedno bolerko mám bavlněné a jedno z takového toho elastického matroše. Tak asi bude problém s prodyšností, ale uvidíme. Mám to pro začátek do porodky a pak doma, než uvidím, co mi vyhovuje.
Plínek hadrových mám nakonec 20. Opravdu jen jako do kočárku, na utírání, pod hlavičku atd. Ty velké mám dvě a zatím je plánuji jako podložku rovněž do kočárku. Tam zkusím vyšašit ještě nějaké froté ručníky.
Mamča říkala, že na nás měla 40 plínek a bohatě jí to stačilo.A to jsme do nich čurali a kadili. :slight_smile:
No a s praním fakt začnu ten příští týden. Teď v sobotu odveze manža holčičí oblečky (dvě obr tašky) zpátky švagrové tak se mi uvolní místo. Jenže ona zase říkala, že pro nás má další mraky oblečení. Tak jsem zvědavá kam to dám :slight_smile:
Ale myslím, že to nakonec nějak zvládneme. :wink:
17. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to praní už je radost kapříku :slight_smile: jen jak jsou to ty malý kousky, tak mi přijde, že toho je děsně moc. já se taky bála, že se nám to nevejde, ale nakonec vešlo. a to tam mám už i ty větší kousky..a neboj, stihneš to, od toho budeš na "dovolený"
:grinning:
koupila jsem ještě asi 10 plínek s potiskem, ty chci dávat do kočárku a tak. jsou moc hezký :slight_smile: jinak na utírání jsem koupila ty tetra osušky, mamka mi ještě dala dvě po nás :wink:, jsou pořád pevné a krásně drží. :slight_smile:
jinak bolerko bavlněný by se mi hodilo, jenže když jsem tam minule byla, tak jsem žádný neviděla, tak budu muset na průzkum znovu. mám totiž problém, že já ani teď nenosím jiný prádlo než bavlněný a sehnat obyč. bavlněnou podprdu je teda záhul...jo a minule jsem u těch čangů manžovi koupila takový ty obyč. sandále na balkon a každá bota byla jinak veliká!!! :angry:
17. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tojo, je to radost, ale já ještě musím došít ty kapsáře a ty kraviny do košíku. :frowning2:
takže uvidím z jaké strany to vezmu. potřebovala bych ještě douklidit tu kuchyň a na závěr zase strávím víkend v komoře (kde máme totál všechny věci. Oblečení a tak. je tam bordel jak v tanku. :unamused:
Takže tak nějak jak nevidím konec, tak mě to trochu děsí. Proto jsem si řekla, že se prostě pustím do pokojíku, ať je jako ten na 100% hotový a vidím jednu místnost komplet uklizenou do posledního detailu a mám jako klid že na mimi je hotovo :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s potiskem mám jednu plínku :wink: manžovi se strašně líbila.
A ještě mne pobavilo, že se v sobotu strašně divil, že si už jdu kupovat košily do porodky a plínky......................tak jsem mu řekla že je to strašně divný když za měsíc a kouda rodíme :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a Kapr,to bude asi tím,že jsem celou dobu doma a celkem se nudím :wink: Jinak mě je zase dneska blivno,zvracela jsem,to už se s tím asi budu muset do konce smířit. Ale jinak to není zase tak zlé.
Kapr stejně jsi dobrá,že jsi až takhle do konce v práci.
Jinak já mám asi tři tetra osušky a asi deset plínek 80/80,dvě frote osušky s kapucí a minulý týden jsem koupila u ťongů osušku bavněnou s kapucí a uplně jsem čuměla,že tam někdy mají docela kvalitní věci,tak osuška je 100% bavlna a moc příjemný matroš,lepší než frote. No já mám sice všechno nachystané,ale vypadá to,že už asi dopadne to nové bydlení a vypadá to,že se budeme stěhovat po porodu,tak z toho mám dost obavy.
17. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr tak to my máme opačný problém, já musela na manžův povel tu tašku do porodky sbalit...ještě v ní není vše, ale základ jo. taky jsem mu slíbila, že mu ukážu, kde jsou jaký věci, aby pak věděl, co mi má přinést, když třeba řeknu, že potřebuju vložky do podprsenky :wink: jo a taky jsem mu dala úkol: jako že nepřipravím oblečení do porodky pro malou a že ho pak vybere sám! ať se taky zapojí :wink: sice říkal, že mu musím pomoct, ale myslím, že to zvládne a že jako nakonec bude rád! jen mám strach, že půjdem domů v tričku s traktorem! :grinning:

jee Luci, tak na jednu stranu super, že se budete stěhovat do většího, na druhou stranu docela průda, že to bude až po porodu, co? ale to zvládneš, zase stěhovat s břichem taky není žádný med. a kamarádi a sestra vám pak určo pomůžou :slight_smile:
já mám těch hadrových plínek asi 40, ale já bych chtěla látkovat, takže jsem trošku jiný případ :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to jsi dobrá,že necháš manžu vybrat pro malou věci do porodky,to já jsem to teda sbalila teda komplet všechno pro malého do igelitky a ještě jsem na to nalepila cedulku,aby to manža pochopil. A na svoji tašku se chystám,ale měla bych mít snad všechno. Košili svoji si vezmu,ale zkusím využít erární,župan teda nevím,jestli povezu,ale asi jo.
NO já mám spíš strach z toho,kdyby to dopadlo,že budu v nemocnici,tak jak by to chlapi pobalili a jak pak budu všechno hledat,ale na druhou stranu,kdyby to zvlli,až budu v porodnici,tak by to bylo super.Ale spíš to vyjde až tak na srpen.Ale i tak manža říkal,že se budu muset na pár dní nastěhovat k jeho rodičům,nebo k tátovi. A hlavní budou věci pro malého,pak si zbytek budu postupně vybalovat,s tím už si takový stres nedělám.
17. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi mamča říkala, že jí 40 bohatě stačilo! :dizzy_face:
No já kdybych byla celé těhu doma, tak mám asi taky všechno hotovo :wink:
Jinak s prací problém nemám. Mě to dost baví a jsem ráda mezi lidms :slight_smile: a v neposlední řadě jsou u nás dost důležité penízky. Takže pokud to šlo, tak proč ne:slight_smile:
17. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to zvládnete. :slight_smile: jen je to prý náročné v tom šestinedělí, kdy si jeden na druhého zvykáte, no..........tak uvidíme a uvidíte :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek