• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
No tak já stejně počítám, že malý bude na začátku pořád v košíku. Takže tam jsem dala i monitor dechu. Postýlka bude zatím asi jen pro okrasu, nebo kdyby něco náhodou. :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko holky,
jojo rudíku, tak to hot je, ale on si to Rudlínek pamatovat nebude. neboj :slight_smile:

Kapříku, no já nevím, jaké čtverečky se mají používat na ten pupík. to jsou nějaké speciální? poraďte holky zkušenýýýýý :wink:

jo jo Kapříku, uvidíš, jak budeš věci skládat do skříněk, tak bude líp. Já se taky uklidnila, jak jsme dodělali tu skříňku a mohla jsem do ní narvat všechny věci. Pokojíček hned vypadá líp. Jen tu postýlku asi zatím nedodělám, nevím. Mám tam teď prostěradlo, které stejně vyměním, protože se na něj práší a včera jsem tam zkusila dát mantinel, ale zatím jsem ho tam jen položila a nepřivázala. s tou nepromokavou vrstvou na matraci taky nevím. Koupila jsem to, ale zatím jsem to do postýlky nedala...tak uvidíme. ale zase kdyby byla blinkací a kakací, tak to asi bude třeba...
Jinak manža prý včera vybrala chůvičky, tak teď už je jen koupit. A taky musíme koupit baterky do toho monitoru dechu.
Jo a holky, včera jsem měla první poslíčky (a při žehlení!!!), zrovna jak napotvoru byl manža v šantánu a já doma sama. Když přišla kontrakce, tak mi zrovna volal a na něco se ptal, já byla v křeči a nemohla mluvit, tak se děsně vystrašil...naštěstí teplá sprcha to hezky vyřešila.
A jsem zase unavená a ospalá, ale svádím to na počásko. Jo a dala jsem prát ty plínky, takže pak už jen dožehlit a bude to!!! :slight_smile:

Luci, pošli mi, prosím, recept na rýžový nákyp, mám na něj chuť ,ale nikdy jsem ho nedělala! :wink:
20. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi já na prášení prdím. To bych se z toho musela zbláznit. Manťák jsem nakonec neprala, ani nebesa. Stejně si jich prcek nebude dotýkat. :wink:
To jsem hrozná, co? :grinning:
20. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi rýžový nákyp je jednoduchý. Uvaříš si hustou rýžovou kaši z rýže,mléka,trocha cukru,soli. A necháš trochu vychladnout. Pak v míse utřít žloutky,cukr,máslo,do toho přidat prochladlou kaši. Z bílků ušlehat sníh a zamíchat také do směsi. Pekáč vytřít máslem,dát půlku směsi poklást ovocem (švestky,merunky,podle chuti) a dát druhou polovinu směsi. Na povrch dát plátky másla a upíct v troubě do zlatova.
20. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
nákyp umím ale blééé nejím to
Evi jaké čtverčky????já pupík vytírala tyčinkou do uší namočenou v lihu a huráá, poslíčci, budeš brzo maminečka...ty já neměla...
20. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači já mám na matraci taky tu podložku/ jedna strana bubičina jedna igelit/_jednorázovou, co píše Lucka,na tom prostěradlo a plenu a pak zavinku v ní taky plenu, teď už spí v zavince nestažený, jen tk nalehko a nohy volné a přikryté
20. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi uplně jsem přehlídla,že jsi měla poslíčky,tak to bude brzo :wink: Budeš mít berušku u sebe,to je něco. :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to bude tedy Rudy snad ok s tou podložkou :slight_smile:
jojo Luci za chvilku se tu zase rodí :slight_smile:))))
20. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudí nějaký ty polštářky, co psala Kapřík...já taky myslela, že to budu dělat tou tyčinkou do uší. :wink: no jo holky poslíčci, já si taky myslela, že nebudou, ale tak nějak to přišlo nečekaně...teda nečekaně, pobolívá mě břicho jako na ms už tak 4dny..není to nic strašnýho, ale cítím to. jenže ty poslíčci to může být i 3 týdny před porodem, ne?

Luci, díky za recept, tak to udělám příští týden. Mám na to chuť. Ale teď jdu asi upíct buchtu. Furt mám chuť na sladký, ale vím, že bych moc neměla :frowning2: ať nenakynu. Dodělala jsem polívku a měla tu na návštěvě kámošku - budoucí hlídačku našeho broučka :slight_smile:

Tak já teda holky nevím, zda tam ten "chránič matrace" vůbec budu dávat. no uvidíme. Kapříku, tak já na prášení teda taky prdím. Manžel mi to dneska taky říkal, že to pak kdyžtak vyklepe, ale ať si s tím nedělám starosti :slight_smile: já mám takovou představu, že až přijdou stahy, tak že třeba ještě stihnu povlíknout, než pojedem. Co budu mezitím asi tak dělat, že? :wink: :grinning:

Jo a Rudí, dáváš spát Rudlíka na bok? A pokud jo, tak jak ho na tom boku zafixuješ? Polštářem? A taky vyplatí se sehnat ten klín pod matraci, aby mělo mímo výš hlavičku????
20. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
To víš že jo Evi. To se ti teoreticky práší na všechno . I na věci ve skříni.
Já už pak opravdu nechci nic dělat. Bůhví jak to bude, kde zrovna budeš až to na tebe přijde. Přeci nebudeš dřepět doma na zadku a sledovat se jestli už abys šla povléci :dizzy_face: :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
já si říkám,l že ten měsíc už se to nezblázní a opravdu jsem začala vše rozbalovat a vybalovat...... :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi,já nemám chut na sladké,ale zase mi dělají dobře jenom takováhle jídla,kaše,nákyp,šunkafleky,těstoviny. Takže není divu,že i když zvracím,tak když s ním toto,tak nehubnu,ale i tak přibírám. Nákyp zbyde asi i na zítra. A na víkend musím něco vymyslet.
Evi poslíčci být můžou,myslím,že je to v pohodě. Já zatím povlečeno nemám,protože jsem si myslela,že to patýrku se jednoduše přehodí,ale u naší postýlky je to přišroubováno,takže to musím udělat manžel a ten je pořád v práci,takže nevím,kdy to bude,ale to je jedno,kdyžtak se to povlíkne,až přijedeme z porodky,to je hned.Hlavně to musí manža nachystat.
Jaký polštářky na pupík,já znám také jenom to čištění tyčinkama do uší a lihem.
20. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky žirafky, vy moje tři předskokanky, sleduji, jak u vás vrcholí přípravy a kdy asi začnu se závěrečným finišem já. Doma mám všechno, jen to vyprat, vyžehlit a uchystat....... Letí to jako blázen, až odrodí Evča a Kapřík, tak už asi budu v pozoru :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám buničinové čtverečky..... a u Lukyna jsem jima čistila i nosánek, je to takové šetrnější než těma tyčkama, ostatně ty dříve ani nebyly :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
souhlas kapr, navíc stejně nebudou celý život ve sterilním prostředí, tak ať si zvykají, že? tak já to o víkendu povlíknu. Zítra totiž ještě budu uklízet a prášit v ložnici, tak to udělám pak :wink: stejně bude spát v tom pytli nebo zavince a tu mám zatím ve skříni... :slight_smile: jen ten kočárek jsem ještě nevypulírovala....:sweat_smile: ´

holky mně už se vám nikam nechce chodit. dneska mám jít s bývalýma kolegyněma na sedánek a těším se na poplk s nima, ale vyhrabat se z domu, když vím, že za pár kroků budu potřebovat čůrat, je pro mě nadlidský výkon :grinning:
20. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee Janysek ahojky,já zrovna nedávno na vás koukala,spolubojovnice,koukala jsem,že se pustila do boje zase Dory,moc jí držím palečky. NO tobě ty týdny taky pěkně naskakují. Už to máme za pár. :grinning: No jo,Evi bude za chvíli,pak Kapřík a pak mi dvě. :grinning:
20. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Já vás mám v oblíbených a čtu tady jak chystáte výbavičku, abych se ještě případně inspirovala :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Janýsku ahoj, letí to letí viď? aspoň už máš všechno nakoupeno :wink: to zas já nemám. ale vypráno a vyžehleno už snad bude postupně vše :slight_smile: A kde jsi koupila ty buničinové čtverečky? V lékárně? a vybrali jste krásný jméno :wink:

jojo Luci, povlíkne se to rychle, to máš recht... a neboj, manža to třeba o víkendu přehodí a už si to budeš moct taky nachystat! :slight_smile: no taky jím teď takový "prasárny", po kterých se hodně přibírá...a pohybu mám čím dál míň, tak se není co divit, že?
20. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky pozoruju spolubojovnice, však jsem tam dlouho chodila :wink: Luci, myslím, že Dorka dneska ráno psala, že špatný... :frowning2: :cry: Jani a co, inspirujeme tě něčím? :wink:
20. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj bunič. čtverečky mají v lékárně, ale je jich tam hodně v balení, tak jsem si koupila takový menší váleček a nastříhala si je. Na nosík jsem to používala, že se to na dlani jedním pohybem smotalo a pak to šlo hezky čistit a i ouška a případně očička
20. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Inspirujete, já pořád taky přemýšlela, kdy začít prát a tak...... a nyní čekám, až překročím 30 tt a pomalu začnu...Nejprve vyperu všechno ložní a uložím do skříně a pak teprve půjdu do věciček..... Už mám opravdu vše, ráda bych ještě nakupovala, ale nevím co :grinning: . Poslední na co čekám, je objednaná kolíbka a letní zavinka do autosedačky, to dojde po neděli...
20. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo Jani, tak to už jste fakt vybavení :wink: ale je to dobře, aspoň se pak přes léto budeš moct válet na zahrádce :slight_smile: ono to praní a žehlení teda docela vydá. já myslela, jak to rychle sfouknu, ale trvalo mi to docela dlouho... :slight_smile: ale asi už nejsem tak pružná :grinning: a buničinu teda taky koupím, to je dobrej nápad. jen na to potřebuju sehnat nějakej hezkej košíček... :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha Evi a Janysek,já koukala před pár dny,dneska teda ještě ne,to je teda chuderka,už bych jí to přála. Tak já musím jít nakouknout.
Dobrá rada s těma čtverečkama. Já mám teda koupené tyčinky. Ale možná ještě pořídím.
Janysek mě připadá,že mám všeho habakuk :slight_smile: ,ale to malinkaté se tak dobře nakupuje,ale už jsem to stopla,že ještě něco dostaneme a pak větší velikosti nemám žádné.
20. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi já si koupila takové proutěné košíčky v Ikey stály myslím 79kč a byly tam čtyři velikosti,tak to mám dané na přebalováku,něco na plínky,další na kosmetiku a v nejmenším mám danou krabičku s tyčinkama,je akroát. :grinning:
20. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem si to tenkrát poprvé za krále Klacka, když nikde nic nebylo a ani prašule nee, neužila a tak si to nyní vynahrazuji a štěstí přeje připraveným :grinning:. Z toho žehlení tedy nejsem nijak odvázaná, ale nikdo jiný to neudělá. Ještě nějaké to okno chci přelíznout a vygruntovat kuchyňskou linku a pak ty prcoškovi věcičky přijdou nařadu
20. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Věcičky mám taky do velikosti 68, to jsem stopla a když na něco hezkého narazím, tak už jedině ve větším
20. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky :dizzy_face:
koukám že vás navštivla Janýsek tak ji musím pozdravit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda vás všechny taky :wink: ale jí sem nikde dlouho nepotkala :wink:
20. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtul ahojky, já tu straším pořád a stále chodím na stejná snažilkovská témátka, na těhu témata se mi už nechce, toho bych měla moc :slight_smile: a Žirafky čtu od začátku, co jsi je založila :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jany a proč se ti nechce na těhu témátka? no já k žirafkám už moc nechodím :pensive: ale mám je taky v oblíbených takže když se něco děje tak vím :wink: :grinning: no sem hrozná zvědavka no :grinning:
a co jak se ti těhulkuje? :dizzy_face: koukám že čekáte chlapečka :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně to tak nějak stačí tady, jsem tu od začátku zvyklá a těhulky jsou tu taky v dostatečném zastoupení a tak když se na něco potřebuji zeptat, není problém. Navíc se spoustou holčin jsem se setkala i osobně, tak mi tu je dobře. Už se mi ale hůře vysedává u PC, chlapák už se tam mele jako o život a začíná to být náročnější. Já tě tu četla někdy minulý týden a tak i u tebe jsem v obraze :wink:
20. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek