• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Janysek však si to uživej. :wink:
20. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Wrtulko :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha :wink: no v obraze bych chtěla být i já..
vůbec nevím co dál...
20. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul neboj, však ona se ti cesta ukáže. co ty lázně? to je přeci další krok, ne? :wink: a zamražení spermoníku! :wink: :slight_smile:

janýsku, já taky na těhu témata nechodím :wink: jen sem na žirafky a k holkám ze "svýho" caru :wink: jojo ty přípravy za nás nikdo neudělá, ale zase je to hezký se na to mímo takhle chystat :slight_smile:

luci, tak to já mrknu. taky mě ta ikea napadla, že tam bych mohla nějaký košíky ulovit za dobrou cenu....jen se mi tam nechce jet :frowning2:
20. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já bych tam taky kvůli tomu nejela,máme to 80km. Ale zrovna byla cesta. :slight_smile:
20. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi mražení nebude.. domluvili jsme se s doktorem že není potřeba.. (jednu zálohu jsme si jednou v Sanusu dááávno dělali a nikdy to pro IVF nechtěli že ty čerstvý sou lepší.. a my nikdy azospermii neměli)..
do Lázní se moc těším.. v úterý jdu na gyndu aby mi napsala žádost.. uvidíme jeslti ještě poběžím za svou praktickou doktorkou..¨každopádně čím dřív bude žádost na pojišťovně tím líp :wink:
20. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale co dál.. jak jsem psala do IvF jít teď nechci necítím to jako šanci,možnost i se bojím kvůli zdraví a tak..
no a IUI nedoporučují..
tak se jim na to možná vykvajznem a budeme se snažilkovat doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím...fakt nevím..
20. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee Luci, díky to jsou přesně oni! tak já pro ně dojedu. mám to 10 min autem.. :wink:

já vím wrtul, hele, dělej krok po kroku, teď budou lázně, pak bude domácí snažilkování a pak se uvidí :wink: no a třeba se povede doma a třeba se zase za tu delší dobu budeš cítit na ivf nebo se spermoníci zlepší a půjdete do iui..nemá cenu přemýšlet moc dopředu. snaž se opravdu ukrajovat z dortu jen po kouskách. uvidíš, že to pomůže :wink: držím pěsti!
20. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi moc děkuju :wink:
co bude po lázních neřeším.. spíš řeším co bude před lázněmi víš.. jeslti před nimi zkusit IUI nebo ne.. nevím..
ale jinak s tím dortem máš pravdu..
20. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: :slight_smile:
20. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík Janys to je strašný číst o sobě že budu rodit :slight_smile:)))
Hele Wrtul ty fakt to IUI teď nezkusíš?
....a já chci aby jsi sem chodila :frowning2: :cry: ikdyž vím že na naše trable nejsi zvědavá. Ale když mě tu chybíš :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: prosím
20. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Janys a wrtulee :slight_smile:
no jo, buničinové čtverečky mám taky, taky je smotané dávám do nosíku, když čistím, jako ve špitále, mám je odtut,ale mají uro v lékárně, postýlku jsem povlíkala až jsem s prckem přijela domů, stejně spinkal v autosedajdě a je to otázka deseti minut a měla jsem pocit, že ho dávám do čerstvého a voňavého, měla jsem to zavřené v šuplíku..stejně si spoustu věcí uděláte dle sebe až se zabydlíte"
poslíčci můžou být i dost dopředu, já neměl..
klín nemám...dala jem pod postýlku podložky :grinning: a podložila matraci
dávala jsem šest týdnů na bok, jen v zavince, zády opřela o bok postele a předek zajistila přikrývkou, by nepřepadl na bříško, pak se začal sám otáčet, teď je na zádech a mám stejně už monitor dechu.
20. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku, díky za rady. :slight_smile: a čím jsi podložila tu postýlku? :wink:

wrtule: souhlas s kapříkem :wink:
20. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolečkama s čínky :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak to jo Rudíku :grinning:

Kapříku, tak ty jsi dneska naposledy v práci, ne? :wink:

Luci, co budeš dnes dělat?

dopol. jedu do porodky na kontrolu, taky na utz, zda se ta naše beruška už otočila. a když mi bude dobře, tak bych pak sjela do ty ikea pro ty košíčky, co mi Lucík doporučila :slight_smile:
21. kvě 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi na podlození poslouží všechno,co je doma :grinning: třeba knížky.
Evi já stávala dneska brzo s manžou,o půl sedmé a Ted si umyju vlasy a trošku se zkulturním a po deváté půjdu do práce na kafíčko. :wink: Manža mi odjel na služebku,venku je mlha,fuj. :frowning2:
Kapříku tak to dneska,ten poslední den v práci,nepřeháněj :wink: :grinning:
Jo a Evi,včera jsem četla knížku o porodu a miminku a jsou tam rady,jak pomoci miminku,aby se přetočilo :wink: Tak ti je pak kdyžtak písnu. :slight_smile:
21. kvě 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko všem těhulkám i maminkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hoky vy jste takový zlatíčka :dizzy_face: jsem vás teď dočetla ze včerejška..a úplně mě to dojalo..
že mě tu chcete i když vlastně všechny už patříte do těhulek (myslím celým témátkem) a nebo rovnou do maminek :wink:
když já nějak nemám k většině témat co se tu bavíte vůbec nic říct..
protože já jak se nechci trápit tak se nezajímám o kočárky, o věcičky o nic.. jako občas si u kamarádky poňuňám miminko.. ale upřímně to radši až když už je větší a umí sedět nebo tak abych mu nemusela držet hlavičku protože toho se bojím :grinning: :pensive:
nedávno jsme byli u známých /jsou spolu o 1 měsíc kraští dobu než my a mají 2 děti../ na grilovačce.. bylo to moc fajn.. měli tam skoro celou dobu většího klučíka...a mě strašně dojímalo když pořád tahal manžu aby si s ním šel hrát.. a pak spolu blbli.. jakože si házeli letadlem.. dělali různý kravinky.. a když manža musel na chvíli odjet tak malej si sednul smutnej do prostředka zahrady a říká strejda odjel už se nevrátí...a když se vrátil tak řádil jak tornádo jakou měl radost..
strašně mě to dostávalo.. a říkala sem si..že snad jednou taky budeme rodiče..
no ale co sem tím chtěla říct.. že nevím nic o velikosti plínek, o zavinovačkách o péči o mímo a tak.. takže tak nějak sem starostma úplně jinde :pensive:
21. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko my tě tu rádi uvidíme,jen je mi líto,že sis tuhle diskuzi vlastně založila a ted kvůli nám těhulím sem nechodíš. :wink:
Tak tyhle pocity si přesně pamatuju.Když jsem byla u ségry a chovala si třeba neteřinku,tak jsem byla uplně hotová. A v dobrém smyslu jsem jí strašně záviděla. A když manža přišel ke známým s dvouma holčičkama,tak s něma blbnul,ony mu skoro lezly po hlavě. :grinning: A nějak pořád nedokážu uvěřit tomu,že bychom měli takové štěstíčko a budeme mít prcka.Pořád mám strach cokoliv zakřiknout,tím,že je všechno v pohodě. Pořád jsem takový skeptit a i když se strašně těším,tak mám strach to říkat nahlas,jak jsme štastní,aby se něco nezstalo..
Držím ti moc palečky. Užij si lázně a přirozeného snaženíčka. Moc dobře si pamatuju,jak otravné bylo,když jsme ještě nejezdili do CARU a museli vždy v určitém termínu provozovat sexík. Ani jednoho z nás to nebavilo. Tak ted se hezky snažilkujte a užívejte si jeden druhého. :wink:
21. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee Luci, tak jestli toho není nějak moc, aby ses tím nepřepisovala dlouho, tak budu ráda. :wink: ale dám vědět po dnešním utz. tak moc mi tlačí na močák, že si říkám, že to musí být hlavičkou a ne prdelkou :grinning: tak si užij kafíčko v práci :wink:

wrtul: chápu tvé argumenty, takže to je na tobě, aby ses rozhodla a my samozřejmě budeme tvé rozhodnutí respektovat. nicméně my tu i vaříme a uklízíme a tak :wink: hele, když vezmeš teorii pravděpodobnosti, tak určitě budete za chvíli rodiče, uvidíš. jen to prostě chvíli trvá a cesta je klikatější. kdy jdeš k té dr. pro tu poukázku na lázně? hezky si je užiješ a uvidíš, jak pookřeješ na duši i těle! :wink:
21. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já mám taky občas strach a teď s blížícím se porodem čím dál větší, aby byla Bára zdravá a vše bylo v pohodě, ale asi je to normální a u nás ještě umocněné tím, že jsme na to mímo musely všechny tak dlouho čekat...musíme si přát, že to bude vše v pořádku a ono bude. uvidíš. :slight_smile:
21. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi metody napíšu kdyžtak odpoledne,ted razím do té práce. Dneska se Kubajz boulí jak blázen. :grinning: to je prča. A jestli tě malá tlačí na močák,tak je možné,že se přetočila.
Jinak já si přeju,aby bylo všechno v pořádku,tak snad bude. :wink:
21. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci :dizzy_face:
Holky já to nemyslela tak že k vám vůbec nechci chodit nebo tak jen občas ..častěji nemám co říct..
jinak s těmi lázněmi už se na ně fakt těším!!Moc doufám že bych mohla jet přelom července sprna.. možná dřív ale ne o moc 10 července se mi vdává ségra a u toho musím být! Půjčuju si šatky už mám domluvenou kadeřnici a taky kosmetičku a vůbec..prostě skoro jak na svojí svatbu :grinning:
No a s těma IUI holky já nevim!!!!
na jednu stranu bych to nejradši před lázněma zkusila.. jednu dvě jak to vyjde..
na druhou stranu..bojím se že tam zase budu ležet po IUI a budu řvát protože mi řeknou že to máme k prdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
i když vím že tak velkou šanci jako máme teď jsme nikd yneměli.. tak to prostě je..
navíc vím že v Sanusu HK mi sestřička říkala že měli těhu z IUI i po 2milionech spermií...
21. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně Luci, v pohodě. však já taky odpolko napíšu, zda to vůbec potřebuju :wink:

to je třeba se takhle hezky přichystat na sestřinu svatbu wrtul. jen ti to chválím :slight_smile: já bych ty iui zkusila, však za to nic nedáš a lázně k tomu a to by bylo, aby se to nepovedlo. Na druhou stranu, pokud by tě mělo to iui stresovat, tak to radši nedělejte. já si vždycky říkala, že lepší něco dělat než nic, ale my byli na iui jen 2x a pak rovnou do ivf, protože ty spermoníci fakt nebyly dobří. Wrtul, já vím, že už jsem to psala milionkrát a že tě to možná neuklidní, ale nám nedávali šanci na přirozené otěhu žádnou a koukej! :wink: je pravda, že jsme chodili na tu akupunkturu a cvičili mojžu (oba!), ale stejně :wink:
21. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím při pátku :slight_smile:
Wrtul, já bych do těch IUI šla, dle mého je dobré to tělo nenechat tak usnout a stále to zkoušet. Já prošla 3XIUI, pak jsem měla během roku 2 IVF - 5 transferů a nic a tak jsem v odpočinku před 3.IVF chtěla alespoň IUI, abych neusla na vavřínech. Měla jsem nafasované ibjekce na stimulovanou IUI a byla naštvaná, že to do vánoc nestihnu, že mám 5 dní opožděnou mrchu a pak jsem testla a byla v šoku...... Myslím, že všechny ty neúspěchy mi to tělo nějak nastartovaly a podařilo se mi otěhotnět přirozeně i s jedním vejcovodem a na jediný zásun v listopadu, páč víckrát na to nějak nebyl čas a nálada :grinning:
21. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já měla první porod taky císařem kvůli konci pánevnímu, říkali, že se může otočit i na poslední chvíli, měla jsem cvičit kočičí hřbety :slight_smile: , ale nepomohly :slight_smile:
21. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nějak jsme to s tím snažením měli taky janýsku :wink:
jo s tím porodem uvidíme. dr. říkal, že kdyby se nepřetočila, tak to zatím necháme, ale budeme toho císaře "plánovat" a zároveň kontrolovat a čekat...takže asi do poslední chvíle nebudu vědět co a jak. ale říkám si, že každý má svý výhody a nevýhody a že to prostě bude tak, jak má :slight_smile: kočičí hřbety dělám taky, tak uvidíme :wink: už máš vypráno? :wink: mně už chybí poslední várka plínek a peřinky, ale ty chci dát schnout ven :frowning2: takže asi až o víkendu? tady v noci děsivě lilo....
21. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky uvidíme.. za 3 týdny nebo tak mi mají udělat ještě tu průchodnost vejcovodů když to bude ok tak můžeme na IUI.
Do té doby je čas se rozhodnout..
manža doma mi říkal že IUI by zkusil.. a já uvažuju o tom že poprosím odktora aby se oprostil od těch čísel a byl trošku optimistický.. že to moc potřebuju..protože já vím jak naprd na tom jsme však máme za sebou 2 cykly IVF.
Takže uvidíme..jinak holky já se rozhodla že se budeme zase snažilkovat doma..jako jasně trošku plánovaně..ale rozhodně je to přirozenější a příjemnější než IUI a IvF už vůbec..no a manžu bolelo koleno že ani do ložnice nedošel tak jsem se i s tou svojí celou ovu mohla jít vyfotit :grinning: ale ne jednou jsme se zasnažili..
holky mě se dneska zdálo že jsem těhule.. :grinning:
stejně úlet včera se mi zdálo že jsme zase na Rhodosu.. tak moc na tu dovču vzpomínám! Hned bych jela znova!
Jo co sem vám ještě chtěla napsat..máme doma formuláře na adopci.. teď si scháníme všechny ty dokumenty co k tomu jsou potřeba..a zkusíme si ji podat :wink: :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ahojky Janýsku :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, u nás svítí, dám prát záclony..... Včera jsem usušila 2 várky našeho prádla, na miminkovské je ještě čásek :slight_smile:
Jo a jak jste psali o tom podložení postýlek, tak já jsem si pořídila ty dva válečky, jak se s nimi mimi polohuje, tak snad k něčemu budou.
21. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek